Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νικο δεν καταλαβαινω πως καταφερνεις και εχεις 26 βαθμους μπαταρια! Κατω απο a/c το εχεις το κινητο? Οσα εχω δει ειναι πανω απο 30...
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια ας μου καποιος πως μπορω να σβησω εναν φακελο στις φωτο που λεγεται instant upload ! Δε ξερω τι εκανα κ εμφανιστηκε ! Αλλα δν σβηνει με τον κλασσικο τροπο !
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν θα στο διορθωσει αλλα πατα το menu button στο gallery και πες του να εμφανιζει μονο τις φωτογραφιες που εχει μεσα το κινητο και τιποτα αλλο...
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε ενημερωση.. αν δω οτι κανει τα ιδια με την θερμοκρασία θα παρω την samsung αλλα για αντικατασταση δεν το κοβω απο κανεναν τους.. μακαρι να ειναι θεμα λογισμικου να γλιτωσουμε ολοι τις εγχειρήσεις..
Link to comment
Share on other sites

Ποια ενημερωση λες την MDM? Εμενα να μη σου πω οτι μου τα χειροτερεψε σε σχεση με την MDE... Την samsung την πηρα και εγω σημερα. Εδωσα IMEI τα παντα και περιγραφη του προβληματος και μου ειπαν οτι θα με παρουν συντομα (αυριο ειπε ο τυπος)
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ας μου καποιος πως μπορω να σβησω εναν φακελο στις φωτο που λεγεται instant upload ! Δε ξερω τι εκανα κ εμφανιστηκε ! Αλλα δν σβηνει με τον κλασσικο τροπο !

 

Ξετικαρε το συγχρονισμό στα "λευκώματα ιστού " και το google+ ,κανε μια εκκαθάριση δεδομένων στην gallery και δες αν έφυγε .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ποια ενημερωση λες την MDM? Εμενα να μη σου πω οτι μου τα χειροτερεψε σε σχεση με την MDE... Την samsung την πηρα και εγω σημερα. Εδωσα IMEI τα παντα και περιγραφη του προβληματος και μου ειπαν οτι θα με παρουν συντομα (αυριο ειπε ο τυπος)

 

Ναι αυτην.. σοβαρα μιλας? χειροτερεψε? δηλαδη εγω να προετοιμαστω με πυροσβεστηρα πρεπει.. α ρε samy μας πηδ..ες κανονικοτατα.. και ειπα να περιμενω κανα μηνα να φυγουν οι πρωτες παρτιδες αλλα εκει εγω δεν αντεξα ετρεξα και το πηρα. ηθελα να πιστευω οτι το επομενω galaxy λογω πωλησεων του αρχικου θα ειναι τελειο απο την αρχη αλλα αρχι.ια.. φιλε μου ποσες μερες το εχεις το κινητο και απο που το πηρες?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτην.. σοβαρα μιλας? χειροτερεψε? δηλαδη εγω να προετοιμαστω με πυροσβεστηρα πρεπει.. α ρε samy μας πηδ..ες κανονικοτατα.. και ειπα να περιμενω κανα μηνα να φυγουν οι πρωτες παρτιδες αλλα εκει εγω δεν αντεξα ετρεξα και το πηρα. ηθελα να πιστευω οτι το επομενω galaxy λογω πωλησεων του αρχικου θα ειναι τελειο απο την αρχη αλλα αρχι.ια.. φιλε μου ποσες μερες το εχεις το κινητο και απο που το πηρες?

 

Απο την προηγουμενη Τριτη το εχω απο public... Μη σε παρω στο λαιμο μου για το αν εγινε χειροτερο σε θερμοκρασιες, ομως γιατι πριν απλα δεν το εψαχνα τοσο...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

μπαταρία oem έχει βρει κανείς στο ελαντα γιατί στο e-bay δεν παίζει τίποτα !

αα και μια χρήσιμη πληροφορία οθόνη παρέα με το διγιτιζερ 135 γιουρια 160 τοποθετημένη περίμενα πάνω από 200

:Dωωω ναι είμαι large και του έκανα crash test ,,,,,δεν το πέρασε :dizzy: απαίτησα βέβαια καλύτερη τιμή από την smartec λόγο παρθενίας

:!:έχω ωραίο φελιζολ στην δουλειά όποιος θέλει ας περάσει για να μη τον τσούξει ......:!: εκτός αν είναι LARGE

Link to comment
Share on other sites

Απο την προηγουμενη Τριτη το εχω απο public... Μη σε παρω στο λαιμο μου για το αν εγινε χειροτερο σε θερμοκρασιες, ομως γιατι πριν απλα δεν το εψαχνα τοσο...

 

και εγω εκεινη τη μερα το πηρα.. δεν πηρες τηλ το καταστημα μηπως και στο αλλαζανε?

Link to comment
Share on other sites

Νικο δεν καταλαβαινω πως καταφερνεις και εχεις 26 βαθμους μπαταρια! Κατω απο a/c το εχεις το κινητο? Οσα εχω δει ειναι πανω απο 30...

 

Βασικά σε καφέ κάθομαι και έκανα το τεστ που έβαλα...

Τι να πω ρε αδερφέ...

Μάλλον έπεσα σε καλό κομμάτι...

Και ναι φανταστείς ότι το τηλέφωνο είναι ελληνικό, χθες του άλλαξα firmware και έβαλα το γαλλικό...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Αρα δεν ειναι 1:1 η συγκριση εντελως, δεν ξερουμε τι διαφορες εχει η Ν απο τη Μ... Κριμα...
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να κάνω μια βασική, για μένα, ερώτηση: το κινητό κάτω απο τον ήλιο πώς είναι??? Φαίνεται καθαρά η οθόνη του? Στο s3 mini που έχω δεν βλέπω τίποτα, γι' αυτό ρωτάω. Θα μου πεις άλλη η μία οθόνη, άλλη του s4.

Εκτός απο το πλαίσιο που δίνει τους χάρτες ginius (τους έχω και στο s3 mini και είναι πολύ καλοί) δίνει κάποιο άλλο κατάστημα δωρεάν χάρτες?

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra+s21plus+s22 plus+s23plus

τώρα: s23 ultra 8/256 & s9 plus 6/64

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η οθόνη του ειναι καλύτερη από τις υπόλοιπες συσκευές με amoled αλλά εξακολουθεί να μην ειναι και ότι καλύτερο κάτω από τον ήλιο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξετικαρε το συγχρονισμό στα "λευκώματα ιστού " και το google+ ,κανε μια εκκαθάριση δεδομένων στην gallery και δες αν έφυγε .

Δεν γινεται εκκαθαριση δεδομενων φιλε μου ειναι αχνη η επιλογη δεν πατιεται! και τα λευκωματα ιστου που την βρισκω την επιλογη ?

Edited by bolek7
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να κάνω μια βασική, για μένα, ερώτηση: το κινητό κάτω απο τον ήλιο πώς είναι??? Φαίνεται καθαρά η οθόνη του? Στο s3 mini που έχω δεν βλέπω τίποτα, γι' αυτό ρωτάω. Θα μου πεις άλλη η μία οθόνη, άλλη του s4.

Εκτός απο το πλαίσιο που δίνει τους χάρτες ginius (τους έχω και στο s3 mini και είναι πολύ καλοί) δίνει κάποιο άλλο κατάστημα δωρεάν χάρτες?

 

Ουτε δω προκειται να δεις τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να κάνω μια βασική, για μένα, ερώτηση: το κινητό κάτω απο τον ήλιο πώς είναι??? Φαίνεται καθαρά η οθόνη του? Στο s3 mini που έχω δεν βλέπω τίποτα, γι' αυτό ρωτάω. Θα μου πεις άλλη η μία οθόνη, άλλη του s4.

Εκτός απο το πλαίσιο που δίνει τους χάρτες ginius (τους έχω και στο s3 mini και είναι πολύ καλοί) δίνει κάποιο άλλο κατάστημα δωρεάν χάρτες?

 

Κλασικα mls destinator η vodafone

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

αν μπορει καποιος να μου λεισει μια απορια. πηρα χθες το s4 και εβαλα το λογαριασμο της google. μεχρι και το note 2 που ειχα στο συχρονισμο μου εκανε συχρονισμο τους σελιδοδεικτες που εχω στον υπολογιστη και τους εχω αποθηκευση στο λογαριασμο της google και περιοντουσαν κανονικα στο stock browser που εχει. στο s4 δεν το κανει αυτο και στο συχρονισμο δεν εμφανιζει καν την επιλογη για να συχρονισει το ιντερνετ οπως το εγραφε ( τους σελιδοδεικτες δηλαδη). εχει αλλαξει κατι στην 4.2.2 ή πρεπει να κανω κατι εγω?
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Αρα δεν ειναι 1:1 η συγκριση εντελως, δεν ξερουμε τι διαφορες εχει η Ν απο τη Μ... Κριμα...

 

Καμια διαφορα εχουν το ιδιο change log

Link to comment
Share on other sites

Καμια διαφορα εχουν το ιδιο change log

 

Δεν έχει σημασία το changelist μιας και το PDA είναι διαφορετικό.

Η "Ν" είναι διαφορετική από την "M" και νεότερη.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σημασία το changelist μιας και το PDA είναι διαφορετικό.

Η "Ν" είναι διαφορετική από την "M" και νεότερη.

 

Και εγω αυτο υπεθεσα αλλα ετσι και αλλιως απο οτι ειδα απο το τεστ που εκανα σημερα μαλλον δεν εχουν μεγαλες διαφορες τουλαχιστον στην υπερθερμανση που ηταν η πρωτη ερωτηση μου...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Νικο δεν καταλαβαινω πως καταφερνεις και εχεις 26 βαθμους μπαταρια! Κατω απο a/c το εχεις το κινητο? Οσα εχω δει ειναι πανω απο 30...

 

Δεν είναι ο μόνος.

Μετά την αναβάθμιση πάνω από 33 βαθμούς δύσκολα βλέπω

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...