Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κινητό ενώ έχει κάρτα sim μου λέει no sim card.Εκανα επαναφορά αλλά τίποτε .Το επόμενο βήμα ποιο είναι ; Μένω Γαλατσι , κάποιο καλό σέρβις κοντά μου για να μη τρέχω στο Χαϊδάρι !
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το επόμενο βήμα είναι να δοκιμάσεις μία άλλη sim. Αν και τότε δεν τη βλέπει το πας service
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα μια άλλη κάρτα και παραμένει το πρόβλημα . Εάν κοστίζει αρκετά η επισκευή θα πάει για απόσυρση .
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα μια άλλη κάρτα και παραμένει το πρόβλημα . Εάν κοστίζει αρκετά η επισκευή θα πάει για απόσυρση .

 

Έχεις κάρτα μνήμης μέσα? Αν ναι βγαλτην και δες αν στο κάνει ξανά. Πριν δύο χρόνια είχα το ίδιο πρόβλημα. Έψαξα αρκετά στο Google και αρκετοί είχαν θέμα λόγο της κάρτας μνήμης. Την έβγαλα και από τότε δούλευε εντάξει. Ακούγεται λίγο χαζό αλλά δοκίμασε,δεν έχεις να χάσεις τίποτα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, απο ποιο καταστημα μου προτεινετε να αγορασω μπαταρια?

 

ευχαριστω.

 

Πηρα απο εκει :

http://www.ebay.co.uk/itm/331178872909

 

και μετα απο 2 μηνες ολα καλα..

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω καπου απο εδω. οχι απο ebay/εξωτερικο.

 

Καλήμερα . Εγώ την πήρα από εδώ http://www.mobilecenter.gr/battery-samsung-b600be-2600mah.html πριν ένα μηνά περίπου και όλα καλά.

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας αγαπητα μελη,θα ηθελα να μαθω εαν αυτο το κινητο εχει την δυνατοτητα screen mirroring με smart tv lg,samsung????Μπορει να γινει αντικατοπτρισμος?Εαν γνωριζει καποιος ας με βοηθησει!Ευχαριστω πολυ πολυ πολυ!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας αγαπητα μελη,θα ηθελα να μαθω εαν αυτο το κινητο εχει την δυνατοτητα screen mirroring με smart tv lg,samsung????Μπορει να γινει αντικατοπτρισμος?Εαν γνωριζει καποιος ας με βοηθησει!Ευχαριστω πολυ πολυ πολυ!

 

Με Samsung UE42F5500 που έχω το screen mirroring λειτουργεί κανονικά.

Samsung i9100 - Ressurection Remix 5.5.7 [5.1.1] - LineageOS 17.1 [10.0.0] rINanDo

Samsung i9505 - Stock [5.0.1][i9505XXUHOB8] - Root - Anker Battery - S-charger Back Cover

Samsung G965F - Stock

Samsung G781B - Stock

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Να ρωτησω κατι εχει η γυναικα μου το s4 και θελει να αλαξει και να παρει το galaxy A3 2016.Αξιζει η αλαγή...πιο ειναι καλυτερο απο τα δυο?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Να ρωτησω κατι εχει η γυναικα μου το s4 και θελει να αλαξει και να παρει το galaxy A3 2016.Αξιζει η αλαγή...πιο ειναι καλυτερο απο τα δυο?

 

Να κρατησει καλυτερα αυτο που εχει. προσωπικη μου αποψη το s4 ειναι καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

Να κρατησει καλυτερα αυτο που εχει. προσωπικη μου αποψη το s4 ειναι καλυτερο.

 

Απλα ειχα την εντυπωση πως επειδη ειναι καινουργια συσκευη θα ετρεχε καλυτερα απο το γερασμενο s4

Link to comment
Share on other sites

fostirop,

 

Με το πορτάκι τι γίνεται? Παραμένει ενεργό?

 

Μόνο.. γερασμένο δεν είναι το S4.

Χωρίς να αναφέρω και 3,4 δυνατότητες που δεν της έχει σχεδόν κανένα απο τα κορυφαία σημερινά κινητά, εκτός G5

Link to comment
Share on other sites

felix w σε ευχαριστω παρα πολυ!!υπαρχει και καμια αλλη μαρτυρια?

Με samsung tv δουλεύει σίγουρα. Με άλλες μάρκες ίσως και να υπάρξουν κάποιες δυστροπίες σε ορισμένα μοντέλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες το κινητο απο σημερα δεν φορτιζει. Χθες το φορτισα την τελευταια φορα και σημερα δεν φορτίζει... Ξέρετε γιατί?
Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρες με άλλο φορτιστή?Σκέτο καλώδιο και σύνδεση σε pc/laptop?Αν δουλέψει σε pc με το καλώδιο σκέτο τέζαρε ο φορτιστής,αν δεν δουλέψει με το καλώδιο δοκίμασε με άλλο μήπως έχει κοπεί κάτι σε αυτό.
Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161105/d04a054a7ed8009a49db43e75de72acb.jpg

 

Παιδιά υπάρχει κάποιος συνήθης ύποπτος σε αυτό το κινητό για το χάλι που λέγεται Σύστημα Android?

 

Έχω παγώσει κυριολεκτικά ότι έχω βρει, χωρίς λύση...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161105/d04a054a7ed8009a49db43e75de72acb.jpg

 

Παιδιά υπάρχει κάποιος συνήθης ύποπτος σε αυτό το κινητό για το χάλι που λέγεται Σύστημα Android?

 

Έχω παγώσει κυριολεκτικά ότι έχω βρει, χωρίς λύση...

 

Χωρίς πλέον να το έχω, ίσως το Viber

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161105/d04a054a7ed8009a49db43e75de72acb.jpg

 

Παιδιά υπάρχει κάποιος συνήθης ύποπτος σε αυτό το κινητό για το χάλι που λέγεται Σύστημα Android?

 

Έχω παγώσει κυριολεκτικά ότι έχω βρει, χωρίς λύση...

 

Δοκίμασε και το Better battery stats που είναι πιο αναλυτικό.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμάσω, θα βάλω και το wakelock detector

 

Τόση χρήση το Viber? Δε το χρησιμοποιώ καν πολύ

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμάσω, θα βάλω και το wakelock detector

 

Τόση χρήση το Viber? Δε το χρησιμοποιώ καν πολύ

 

Δεν χάνεις τίποτα να το απεγκαταστήσεις 1-2 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δεύτερη συσκευή να λαμβάνω εκεί τα 5-6 μηνύματα της μέρας δυστυχώς

 

Πάντως παρατηρώ το θέμα το έχει μόνο με τα δεδομένα... Χθες ήμουν μόνο με Wi-Fi όλη μέρα και η μπαταρία σκυλί

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δε παιρνει το android 6 ενω το a5 το εχει παρει? Ιδια χαρακτηριστικα δεν εχουν?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...