Jump to content

[S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

battery s4  

  1. 1. battery s4

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Υπάρχει κάποιο προστατευτικό Κάλυμμα για την θύρα Φόρτισης usb;

 

Μια μικρή αναζήτηση δε βλάπτει...

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι για iPhone, τα έχω δει και σε Ελληνικό κατάστημα.

 

Τι θα πει είναι για iphone? Είναι για micro USB. Ταιριάζει δηλαδή σε όλα τα τηλέφωνα που έχουν τέτοια θύρα.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μαυτην την θηκη http://www.spigen.com/brands/samsung/galaxy/galaxy-s4/galaxy-s4-case-slim-armor-view.html

πως θα βλεπω αν εχω καποια κληση η ειδοποιηση με το notification led??? αφου το κρυβει η θηκη...

Link to comment
Share on other sites

Πατωντας το κουμπι που ανοιγει το κινητο για μια φορα σου δειχνει πληροφοριες μεσα στο παραθυρακι για το τι εχεις κ.τ.λ.

Δες τι παρακατω φωτο για να καταλαβεις τι εννοω.

http://s12.postimg.org/tkyb2lz6x/galaxy_s4_case_slim_armor_view_main.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι θα πει είναι για iphone? Είναι για micro USB. Ταιριάζει δηλαδή σε όλα τα τηλέφωνα που έχουν τέτοια θύρα.

 

Να πληροφορήσω λοιπόν, επειδή το αγόρασα, ότι δεν κάνει για το κινητό μας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά καμιά αδιάβροχη θήκη όπως η lifeproof άλλα ποιο φτηνά που μπορούμε να βρούμε γιατί δεν αγγίζεται η τιμή με τίποτα!!!!
Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους.

Δε ξέρω αν ποσταρω στο σωστό μέρος, αλλά ψάχνω οθόνη για ενα s4. Οθόνη μαζί με digitizer. Ότι έχω βρει είναι γύρω στα 120ε. Υπάρχει κάτι φτηνότερο; Απλά να αγοράσω την οθόνη θέλω.Την τοποθετώ εγώ.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μου ηρθε χθες αυτή η μπαταρια με δωρο screen protector μετα από 13 ημερες αναμονη. Την φορτησα ολη τη νυχτα και από τις 5πμ με ανοιχτα όλα εκτος του bluetooth και 15-20 λεπτα ομιλια είμαι στο 90% .

 

Νομιζω καλα είναι !!!

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε χθες αυτή η μπαταρια με δωρο screen protector μετα από 13 ημερες αναμονη. Την φορτησα ολη τη νυχτα και από τις 5πμ με ανοιχτα όλα εκτος του bluetooth και 15-20 λεπτα ομιλια είμαι στο 90% .

 

Νομιζω καλα είναι !!!

 

Και γω αυτή χρησιμοποιώ και έχω βρει την υγειά μου! Σε συνδυασμό και με Geenify κτλ το απογειώνει το κινητό!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω την mpj μπαταρια εχω και πραγματικα η μπαταρια ειναι πολυ καλη σε συγκριση με τη μαμα μπαταρια του κινητου.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

 

Θα ήθελα τα "φώτα" σας. Επειδή τον Αύγουστο ενδέχεται να υπάρξει 20ωρο ταξίδι με λεωφορείο και επειδή θα υπάρχει wifi hotspot, μήπως θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιο καλό power bank (ακόμα και κινέζικο, αν είναι να μην "τσούξει" η τσέπη), ώστε να "διπλασιάσει" η διάρκεια της μπαταρίας; Γιατί οι ώρες θα είναι ατελείωτες και θα πέσει πολύ internet browsing και mp3.

 

Και για να σας ταλαιπωρήσω λίγο ακόμα, πιστεύετε πως καλύτερη λύση είναι ένα ισχυρό Power bank, ή 1-2 καλές μπαταρίες, ώστε με το που τελειώνει η μία να μπαίνει η άλλη;

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
προσωπικα προτιμω το pack,δεν θελω γενικα να βαζω-βγαζω μπαταριες γιατι καποια στιγμη θα χαλαρωσουν τα παντα,μπορει να ειμαι υπερβολικος βεβαια...
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα προτιμω το pack,δεν θελω γενικα να βαζω-βγαζω μπαταριες γιατι καποια στιγμη θα χαλαρωσουν τα παντα,μπορει να ειμαι υπερβολικος βεβαια...

 

Θα συμφωνησω λογω του πισω καλυματος που δεν ειναι και οτι το καλυτερο για βαλε-βγαλε.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Και γω αυτή χρησιμοποιώ και έχω βρει την υγειά μου! Σε συνδυασμό και με Geenify κτλ το απογειώνει το κινητό!

 

Θέλει και αλλαγή καπάκι η ταιριάζει με το μαμά ;

 

Άκυρο.

Τώρα είδα στο λινκ ότι ταιριάζει το

εργοστασιακο καπάκι

Edited by nik187
Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Θέλει και αλλαγή καπάκι η ταιριάζει με το μαμά ;

 

Άκυρο.

Τώρα είδα στο λινκ ότι ταιριάζει το

εργοστασιακο καπάκι

 

Αψογα ταιριαζει.Ποτε δεν θα το εκανα "τουβλο" για να αλλαξω μπαταρια.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

 

Θα ήθελα τα "φώτα" σας. Επειδή τον Αύγουστο ενδέχεται να υπάρξει 20ωρο ταξίδι με λεωφορείο και επειδή θα υπάρχει wifi hotspot, μήπως θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιο καλό power bank (ακόμα και κινέζικο, αν είναι να μην "τσούξει" η τσέπη), ώστε να "διπλασιάσει" η διάρκεια της μπαταρίας; Γιατί οι ώρες θα είναι ατελείωτες και θα πέσει πολύ internet browsing και mp3.

 

Και για να σας ταλαιπωρήσω λίγο ακόμα, πιστεύετε πως καλύτερη λύση είναι ένα ισχυρό Power bank, ή 1-2 καλές μπαταρίες, ώστε με το που τελειώνει η μία να μπαίνει η άλλη;

 

 

Power Bank

Χρησιμοποιω το 3 εδω και κανα 2μηνο και ειναι εξαιρετικο. Σχετικα τσιμπιμενη τιμη σε σχεση με τα υπολοιπα εχω την εντυπωση αλλα μιας και με καλυψε απο αποψη αποδοσης και ποιοτητας το προτεινω :)

Αλέξανδρος
Link to comment
Share on other sites

Power Bank

Χρησιμοποιω το 3 εδω και κανα 2μηνο και ειναι εξαιρετικο. Σχετικα τσιμπιμενη τιμη σε σχεση με τα υπολοιπα εχω την εντυπωση αλλα μιας και με καλυψε απο αποψη αποδοσης και ποιοτητας το προτεινω :)

 

μμμ...πράγματι "τσιμπημένη" τιμή, αλλά από ότι είδα κάνει σχεδόν 3 φορτίσεις, οπότε είναι καλό...

 

Δεν ξέρω... θα δω...αν με παίρνει...... :)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα που μπορω να βρω μπαταρια εκτος ιντερνετ?μονο αντιπροσωπεια και τι τιμες παιζουν?εχει γινει δυπατη αυτη που εχω θα σκασει σε λιγο
Link to comment
Share on other sites

καλημερα που μπορω να βρω μπαταρια εκτος ιντερνετ?μονο αντιπροσωπεια και τι τιμες παιζουν?εχει γινει δυπατη αυτη που εχω θα σκασει σε λιγο

 

http://www.skroutz.gr/s/4335277/Samsung-EB-B600BE.html?keyphrase=%CE%BC%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%B1+i9505

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε χθες αυτή η μπαταρια με δωρο screen protector μετα από 13 ημερες αναμονη. Την φορτησα ολη τη νυχτα και από τις 5πμ με ανοιχτα όλα εκτος του bluetooth και 15-20 λεπτα ομιλια είμαι στο 90% .

 

Νομιζω καλα είναι !!!

 

Γιάννη τα μεταφορικά πόσο πήγαν;

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη τα μεταφορικά πόσο πήγαν;

 

Δωρεαν μεταφορικα φιλε μου...Το γραφει νομιζω.Καπου στα 15-16 ευρω συνολκα μεσω ebay .Βλεπω οτι τωρα εχει πεσει η τιμη της.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε χθες αυτή η μπαταρια με δωρο screen protector μετα από 13 ημερες αναμονη. Την φορτησα ολη τη νυχτα και από τις 5πμ με ανοιχτα όλα εκτος του bluetooth και 15-20 λεπτα ομιλια είμαι στο 90% .

 

Νομιζω καλα είναι !!!

 

καλησπερα!Παροτι λεει οτι δουλευει κανονικα το nfc το δοκιμασες φιλε μου?Για επιβεβαιωση ρωταω!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!Παροτι λεει οτι δουλευει κανονικα το nfc το δοκιμασες φιλε μου?Για επιβεβαιωση ρωταω!

 

Τι ειναι αυτο ???

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...