Jump to content

[S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

battery s4  

  1. 1. battery s4

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0


Recommended Posts

Εχεις παραγγείλει απο το επισιμο site της Spigen;

αν ναι ποσο καιρό έκανε να σου έρθει η θήκη και με τη εταιρεία έγινε η αποστολή με courrier ή με ΕΛΤΑ;

μέχρι στιγμής έχω κάνει μόνο 1 ΦΟΡΑ αγορά από spigen us και μετά πήρα πρέφα ότι έχει κατάστημα και uk! είχα πάρει 2 θήκες και 1 προστασία οθόνης, μου εστάλησαν από Αμερική με usps με 16 € μεταφορικα και αν δεν κάνω λάθος μου ήρθαν με ΕΛΤΑ σχετικά γρήγορα για τα δεδομένα της Αμερικής περίπου 2 βδομαδες... υποθέτω όμως ότι αν κάνεις αγορά από uk θα σου έρθει πιο γρήγορα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γεια σας παιδια. Θελω ν αγορασω μια μπαταρια γιατι αυτη τα εφτυσε.. Ποιαν ακριβως ψαχνω γιατι στο σκρουτζ χαθηκα:D ? mA? V? Η μπορει να παω και σρ γερμανο η καποιο καταστημα γιατι με ενδιαφερει να αγορασω την αυθεντικη αφου οι τιμεσ δεν ξεφευγουν.. Σας ευχαριστω..
Link to comment
Share on other sites

αν έχει πάρει κάποιος προστασία οθόνης από τη spigen nano slim αν δεν κάνω λάθος.... ας μας πει τη γνώμη του... γιατί, αν και την πλήρωσα 39 ευρώ, ήδη έχει αρχισει ψιλό χαλάει μετά από 1 μήνα... εμφανίζονται στις άκρες φούσκωμα που ξεκολλάει είτε ραγισματα που δεν δικαιολογεί ούτε καν τις αντοχές τις (μέχρι 8-9 H, όπως το μετράνε..)
Link to comment
Share on other sites

αν έχει πάρει κάποιος προστασία οθόνης από τη spigen nano slim αν δεν κάνω λάθος.... ας μας πει τη γνώμη του... γιατί, αν και την πλήρωσα 39 ευρώ, ήδη έχει αρχισει ψιλό χαλάει μετά από 1 μήνα... εμφανίζονται στις άκρες φούσκωμα που ξεκολλάει είτε ραγισματα που δεν δικαιολογεί ούτε καν τις αντοχές τις (μέχρι 8-9 H, όπως το μετράνε..)

 

λοιπον φιλε εγω ειχα παρομοια σκηνικα...αρχισε πανω πανω στο S απο το SAMSUNG να περνει αερα και με μια βλακεια που εκανα εσπασε σχετικα ευκολα ...

μιλησα με το support και πηρα εκτωτικο κωδικό και παρρηγγειλα 2η,οχι οτι βγηκε παμφθηνη αλλα τελοσπαντων...

τη νεα την φορεσα καλυτερα και πολυ προσεκτικα και μεχρι στιγμης δεν εχω κανενα θεμα.

Samsung Galaxy S4

Xiaomi redmi 3 note

Xiaomi redmi 3

Lenovo K3 note

Link to comment
Share on other sites

αν έχει πάρει κάποιος προστασία οθόνης από τη spigen nano slim αν δεν κάνω λάθος.... ας μας πει τη γνώμη του... γιατί, αν και την πλήρωσα 39 ευρώ, ήδη έχει αρχισει ψιλό χαλάει μετά από 1 μήνα... εμφανίζονται στις άκρες φούσκωμα που ξεκολλάει είτε ραγισματα που δεν δικαιολογεί ούτε καν τις αντοχές τις (μέχρι 8-9 H, όπως το μετράνε..)

Πάρα πολύ ακριβά την πήρες και δεν δικιολογείται να σου χαλάσει σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα.Ίσως να έπεσες σε ελαττωματικό κομμάτι.

Επικοινώνησε με την εταιρία.Εγώ θα τους είχα ξεχέσει γιατί δεν είναι ζελατίνα του 10άρικου.

Για 2η επιλογή εαν δεν πας στην ίδια, σου προτείνω την Iloome Screenmate Flex 8H την οποία την έχω κάπου 8 μήνες τώρα και έχω μείνει κατενθουσιασμένος.Και έρχεται και πιο φτηνά σε σχέση με τη δική σου.(22 ευρω την είχα πάρει).

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που ξαναρωταω αλλα μηπως ξερει κανεις καποιο μαγαζι να παραγγειλω μπαταρια αυθεντικη για το s4 μου? Εδω απο ελλαδα αν γινεται γτ την βιαζομαι.. Ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που ξαναρωταω αλλα μηπως ξερει κανεις καποιο μαγαζι να παραγγειλω μπαταρια αυθεντικη για το s4 μου? Εδω απο ελλαδα αν γινεται γτ την βιαζομαι.. Ευχαριστω...

 

δες εδώ:

https://www.skroutz.gr/s/4335277/Samsung-EB-B600BE.html

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

 

Υπάρχει μπαταρία με περισσότερα Ah απο την γνήσια αλλά να μη χρειάζεται αλλαγή το πίσω καπάκι ?

 

;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

 

Υπάρχει μπαταρία με περισσότερα Ah απο την γνήσια αλλά να μη χρειάζεται αλλαγή το πίσω καπάκι ?

 

;)

Γνήσια όχι..

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω γνήσια.

Να έχει περισσότερα Ah και να την χωράει με το ίδιο καπάκι.

Edited by antheod
http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ ρε ευουλα.. Αυτο που λενε για χωρισ συσκευασια τι ειναι? Η εκεινο το bulk? Να μην το προτιμησω? Κ γενικα ποιο μαγαζι μου προτεινετε απο τα 27 που ειναι διαθεσιμα.? . ;):D

Edited by tablet
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω γνήσια.

Να έχει περισσότερα Ah και να την χωράει με το ίδιο καπάκι.

 

Δηλαδη αν το εξωτερικο αυτοκόλλητο λεει 5500mAh αλλα εχει το ιδιο μέγεθος με την original, εσυ θα το πιστεψεις;

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα παίδες. Εχω πάρει μια κάρτα καινούργια 32g και θέλω να περάσω σε αυτήν ολα τα αρχεία που εχω στην προηγούμενη κάρτα μου sg 16g ,,, υπάρχει τρόπος;;;

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα παίδες. Εχω πάρει μια κάρτα καινούργια 32g και θέλω να περάσω σε αυτήν ολα τα αρχεία που εχω στην προηγούμενη κάρτα μου sg 16g ,,, υπάρχει τρόπος;;;

Ευχαριστω.

 

Απλά copy - paste κάνεις, καλό είναι πριν το κάνεις να επιτρέψεις να εμφανίζονται όλα τα κρυφά αρχεία.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πως ακριβώς γίνεται το copy paste??

Σε υπολογιστή;;συνδέοντας το κινητο;;να πάρω ειδικό adaptor ;;;

 

αν δεν έχεις κάποιον αντάπτορα δεν χρειάζεται να μπεις στον κόπο να αγοράσεις (αν και είναι χρήσιμος!)

μπορείς να περάσεις τα αρχεία σου από το κινητό στον υπολογιστή (μην ξεχάσεις και τα κρυφά όπως σου είπαν), μετά βάζεις την καινούρια κάρτα στο κινητό και τα περνάς από τον υπολογιστή στην κάρτα και πάλι!

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ενημερωτικά ξανά postaro για όποιον ενδιαφέρεται... όσον αφορά το screen protector της spigen GLAS t NANO SLIM έχω απογοητευτεί όσο δεν πάει περισσότερο! για όποιον σκεφτει(όπως εγώ ας πούμε... ότι, ότι πληρώνεις περνεις) να προβεί στην αγορά των 39,90 ας μην το κάνει θα κλαίει τα λεφτά! ούτε 1 μήνας δεν έχει περάσει και ψιλοξεφτιζει... ξεφουσκώνει και καθώς μου είχε πέσει μια φορά από τα 30 εκατοστά από το ραφακι του τραπεζιού στο σαλόνι έχει 2 ρωγμές κάθετες στη οθόνη σαν γρατσουνιές! φορώντας βέβαια και θήκη SLIM armor επίσης της spigen, που όσον αφορά αυτήν είμαι υπέρ ικανοποιημενος... το λοιπόν μακριά από αυτή την όχι vfm προστασία οθόνης!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ενημερωτικά ξανά postaro για όποιον ενδιαφέρεται... όσον αφορά το screen protector της spigen GLAS t NANO SLIM έχω απογοητευτεί όσο δεν πάει περισσότερο! για όποιον σκεφτει(όπως εγώ ας πούμε... ότι, ότι πληρώνεις περνεις) να προβεί στην αγορά των 39,90 ας μην το κάνει θα κλαίει τα λεφτά! ούτε 1 μήνας δεν έχει περάσει και ψιλοξεφτιζει... ξεφουσκώνει και καθώς μου είχε πέσει μια φορά από τα 30 εκατοστά από το ραφακι του τραπεζιού στο σαλόνι έχει 2 ρωγμές κάθετες στη οθόνη σαν γρατσουνιές! φορώντας βέβαια και θήκη SLIM armor επίσης της spigen, που όσον αφορά αυτήν είμαι υπέρ ικανοποιημενος... το λοιπόν μακριά από αυτή την όχι vfm προστασία οθόνης!

Από την άλλη εγώ το έχω από τον Νοέμβριο και αν δεν διάβαζα το ποστ σου δεν θα θυμόμουν καν ότι το φοράω.. αγρατσούνιστο με αίσθηση σαν να έχω οθόνη συν ότι σε πτώση έφυγε κομματάκι από το γυαλί και η οθόνη έμεινε ανέπαφη.

Πολύ φοβάμαι ότι έχει να κάνει με κακές παρτίδες δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς γιατί για να γράφεις τόσο επιθετικά σίγουρα σε πιστεύω και καταλαβαίνω την απογοήτευση σου.

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου δεν είναι ότι μιλάω επιθετικά ή θέλω να κερδίσω κάτι απ όλο αυτό... εχω πάρει προϊόντα της spigen αρκετά... Και για μένα και για κολλητό μου! φοράω θήκη spigen και είμαι υπερικανοποιημενος, φοράω όμως και προστασία οθόνης και λέω, τονίζω μάλιστα, ότι για τα λεφτά της δεν είμαι καθόλου ικανοποιημενος! υπερτιμημένη!
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, επικοινώνησες με την εταιρία να σου την αντικαταστήσουν τη ζελατίνα; ή έστω να σου δώσουν κάποιο πιστωτικό;

Πάντως κι εγω πιστεύω αυτό που είπε και ο mod.Οτι έπεσες σε ελαττωματική παρτίδα.Δεν εξηγείται αλλιώς.Σαν εναλλακτική όπως σου είπα και μια σελίδα πριν , δοκίμασε την iloome με την οποία έχω μείνει υπερευχαριστημένος.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

όχι η αλήθεια είναι ότι δεν επικοινώνησα... αρχικως δεν κατέχω τόσο καλά την αγγλική ώστε να τους επιχειρηματολογισω το γεγονός,καθώς και να τους εξηγήσω τι συνέβη! αφετέρου δεν με ενδιαφέρει ούτε καν κάποια έκπτωση γιατί δεν είμαι διατεθειμένος πλέον να δώσω ούτε 20 ΕΥΡΩ ξανά για screen protector! ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον σας παιδιά!
Link to comment
Share on other sites

και εγω δεν ειμαι ευχαριστημενος με τη nano ! ενω την εβαλα καλα ,σε 2 μηνες στις 3 γωνιες εχει παρει αερα !!! δεν προκειται να παρω αλλη στα ιδια χρηματα,ισως δοκιμασω την illoome !
Link to comment
Share on other sites

παιδιά θα προχωρήσω τελικά στην αγορά της iloome Screen Protector, απλά θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση και συγνώμη αν βγαίνω λίγο offtopic! την βρήκα από ebay στα 20 ΕΥΡΩ με μεταφορικά αλλά 15 από Αμερική, επίσης μου γράφει αλλά 7,80€ import charges ξέρει κανείς τι σημαίνει αυτό στο τέλος!?? εντέλει με βλέπω να μην αποφεύγω ξανά το 40αρι όπως και με τη spigen δηλαδή!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες. Μια ερώτηση. Γνωρίζει κάποιος που μπορω να βρω βάση για το αυτοκίνητο ;;;δεν θέλω στο τζαμί αλλά κάπου στο ταμπλό....ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες. Μια ερώτηση. Γνωρίζει κάποιος που μπορω να βρω βάση για το αυτοκίνητο ;;;δεν θέλω στο τζαμί αλλά κάπου στο ταμπλό....ευχαριστω.

Πολλές επιλογές...Διάλεξε:

1.360° Universal Stick Car Windshield

2.Car Dashboard Sticky Pad Magic

3.Black Car Anti Non Slip Pad

4.UNIVERSAL 360° CAR MOUNT HOLDER CRADLE

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...