Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

Οπότε περιμένουμε μερικές μέρες. Όσοι το έχετε το i9505, έχει τόσο σοβαρά θέματα με την θερμοκρασία;

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση. Αληθευει οτι το kaizerstore φερνει μονο γερμανικα τηλεφωνα; Θελω να παραγγειλω το blue arctic (γιατι εδωσα το λευκο που ειχα) και ειμαι αναμεσα σε αυτους κ στο birdphone.
Link to comment
Share on other sites

Αν έχει όμως και 300 ευρώ διαφορά, ποιο θα προτιμηθεί; :confused:

 

Ε δε νομίζω.

Θα χει μια τιμή όπως το 9505 όταν πρωτοβγήκε και θα πέσει γρήγορα σε παρόμοια επίπεδα.

Πάντως για να το ψάχνουνε στην Σαμσ με δυνατότερο επεξεργαστή είναι σαν να παραδέχονται και το βαρύ φορτίο που έχει σε λογισμικό κλπ.

Link to comment
Share on other sites

μάλλον για να συνεχίσουν οι πωλήσεις, μιάς και όλος ο ανταγωνισμός θα φοράει πλέον τον s800,ήταν η λογική επιλογή για να βγάλει την υπόλοιπη χρονιά

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστώ!
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα κ εγω χτες σε μπλε απο kaizershop στα 471,Γερμανικο. Πολυ ωραιο χρωμα!

Υ,Γ. Για τα ελληνικα στα μνμ πρεπει να κανω αναβαθμιση λογισμικου ε?

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα κ εγω χτες σε μπλε απο kaizershop στα 471,Γερμανικο. Πολυ ωραιο χρωμα!

Υ,Γ. Για τα ελληνικα στα μνμ πρεπει να κανω αναβαθμιση λογισμικου ε?

Θα κατεβασεις τη γλώσσα από τις ρυθμίσεις μηνυμάτων.

Link to comment
Share on other sites

 

Εμένα ήταν από Ουγγαρία. Ότι και ναναι τι σε νοιάζει? Εγγύηση έχει και άμα θες του αλλάζεις csc για τα update.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα και εγω σημερα.αλλα με προβληματιζει κατι.το κουτι ηταν σφραγισμενο.το ανοιξα ειχε μεσα ελληνικα βιβλιαρακια.με το που το ανοιξα και ζητησε γλωσα ηταν ελληνικα.ειδα απο τις ρυθμισεις του firmware ειναι ελληνικο .αλλα ο φορτιστης δεν κανει στις δικιες μας πριζες.ειναι μεγαλος με τετραγονες ακρες.τι πεζεται?θα βρω ανταπτορα?
SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Πηρα και εγω σημερα.αλλα με προβληματιζει κατι.το κουτι ηταν σφραγισμενο.το ανοιξα ειχε μεσα ελληνικα βιβλιαρακια.με το που το ανοιξα και ζητησε γλωσα ηταν ελληνικα.ειδα απο τις ρυθμισεις του firmware ειναι ελληνικο .αλλα ο φορτιστης δεν κανει στις δικιες μας πριζες.ειναι μεγαλος με τετραγονες ακρες.τι πεζεται?θα βρω ανταπτορα?

 

Θα βρεις πολύ εύκολα σε ένα μαγαζί με ηλεκτρονικά. Από που το πήρες και όταν το συνδέεις στο kies από ποια χώρα σου λέει ότι είναι;

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι να πάρω το S4,γιατί εχω μείνει στο S2 ακόμα...το εχω βρεί στο site tokinito.gr σε μπλε.είναι αξιόπιστοι σαν μαγαζί?

THX.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα DBT λεει....Γερμανια σημαινει??

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Το κεντρο τι σημαινει?...

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Πηρα και εγω σημερα.αλλα με προβληματιζει κατι.το κουτι ηταν σφραγισμενο.το ανοιξα ειχε μεσα ελληνικα βιβλιαρακια.με το που το ανοιξα και ζητησε γλωσα ηταν ελληνικα.ειδα απο τις ρυθμισεις του firmware ειναι ελληνικο .αλλα ο φορτιστης δεν κανει στις δικιες μας πριζες.ειναι μεγαλος με τετραγονες ακρες.τι πεζεται?θα βρω ανταπτορα?

 

Είναι από Αγγλία.. να ζητήσεις αντάπτορα από κει που το πήρες.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Το κεντρο τι σημαινει?...

Σημαίνει ότι πέτυχες κέντρο. Όλοι γερμανικό θέλουν.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Την κατσαμε δηλαδη εμεις που πηραμε το S4 πριν 3 βδομαδες ε;Τωρα ανακοινωσαν το ι9506!!

 

Μην βιάζεσαι...άσε να το δούμε πρώτα προς τα μέρη μας.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Την κατσαμε δηλαδη εμεις που πηραμε το S4 πριν 3 βδομαδες ε;Τωρα ανακοινωσαν το ι9506!!

 

Δυστηχώς :(

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Την κατσαμε δηλαδη εμεις που πηραμε το S4 πριν 3 βδομαδες ε;Τωρα ανακοινωσαν το ι9506!!

Σίγουρα όχι.

Το 9505 θα συνεχίσει να διατίθεται κανονικά.

Το 9506 είναι άλλο προϊόν με άλλη τιμή.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...