Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το kaizerstore (οχι shop) με ελληνικης αντιπροσωπειας πλεον. Αμα κρατησει την τιμη θα τους κλεισει τους αλλους. Μπαινω στον πειρασμο... ;) Το s4 mini κυκλοφόρησε στα 430€. Με λίγα λόγια δεν αξίζει να πάρει κανείς το mini με την καμία. Αν δεν πάει 250 δεν αξίζει. Edited by Allphone
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια ενας φιλος θα πάει Αμερική μέσα στον Άυγουστο και σκέφτεται να πάρει το SIV απο κει αν το βρει σε καλή τιμή. Ξέρει κανείς αν εκει θα βρει το τετραπυρηνο η το octa η υπαρχουν και τα δυο; και κατι αλλο; σε περιπτωση που το παρει, θα μπορει να το χρησιμοποιησει κανονικα εδω σωστα; και να του βαλει και ο, τι θελει βεβαια.

 

και τα δυο υπαρχουν και θα δουλεουν ολα κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειδα και εγω σημερα...στο τσακ το πηρα :) Α και νομιζω μολις σκασουν οι νεες παραλαβες θα συνεχιστει η πτωση
Link to comment
Share on other sites

Απο birdhphone s4 T-mobile. http://www.birdphone.gr/ecs/gr/products/Samsung-i9505-Galaxy-S4-LTE-16GB-Black-Mist-T-Mobile.aspx Εχει τπτ διαφορετικο που πρεπει να προσεξω η να το παραγγειλω αμεσως? ( αναλογα με τιν απαντιση το κλεινω κατευθειαν ^^)

 

EDIT:

Κολλησε το σαιτ για λιγο και ανεβηκαν ελληνικα s4 στα 495 ^^. Παραγγειλα ηδη ενα ελληνικο :)

Edited by nikos1984
Link to comment
Share on other sites

Απο birdhphone s4 T-mobile. http://www.birdphone.gr/ecs/gr/products/Samsung-i9505-Galaxy-S4-LTE-16GB-Black-Mist-T-Mobile.aspx Εχει τπτ διαφορετικο που πρεπει να προσεξω η να το παραγγειλω αμεσως? ( αναλογα με τιν απαντιση το κλεινω κατευθειαν ^^)

 

και γιατί όχι αυτό στα ίδια λεφτά????????????????

http://www.birdphone.gr/gr/prdid/8c41cd45aaf64684a256886729757415/productinfo.aspx (ελληνικό)

Link to comment
Share on other sites

και γιατί όχι αυτό στα ίδια λεφτά????????????????

http://www.birdphone.gr/gr/prdid/8c41cd45aaf64684a256886729757415/productinfo.aspx (ελληνικό)

 

Οταν εγραψα το μυνημα δεν υπηρχε :ninja:. Μετα το ειδα και μαλλον τσιμπισα το πρωτο μαυρο ^^. Τωρα με πηραν απο το καταστημα και θα το στειλουν αυριο και θα το παραλαβω σαββατο ^:cool:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, που οφείλεται αυτή η συνεχή πτώση της τιμής του κινητού;

Σε κάθε search έχει χάσει και λίγο. Νομίζω πως έχει ξεφύγει λίγο η κατάσταση πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, που οφείλεται αυτή η συνεχή πτώση της τιμής του κινητού;

Σε κάθε search έχει χάσει και λίγο. Νομίζω πως έχει ξεφύγει λίγο η κατάσταση πάντως.

 

Στο οτι το Σεπτεμβρη θα φερουν το LTE-A με τα 32gb και το snap 800. Oπως καταλαβαινεις δεν μπορει να ειναι 100 ευρω η διαφορα τους...

Link to comment
Share on other sites

Στο οτι το Σεπτεμβρη θα φερουν το LTE-A με τα 32gb και το snap 800. Oπως καταλαβαινεις δεν μπορει να ειναι 100 ευρω η διαφορα τους...

 

Το LTE-A τι διαφορά έχει ;

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Το LTE-A τι διαφορά έχει ;

 

Για τα δικα μας δικτυα καμια. (ακομα)

Η διαφορα ειναι σε επεξεργαστη (snap 800), εσωτερικη μνημη (32gb το βασικο μοντελο) και σε αισθητηρα καμερας (exmor rs)

Link to comment
Share on other sites

Για τα δικα μας δικτυα καμια. (ακομα)

Η διαφορα ειναι σε επεξεργαστη (snap 800), εσωτερικη μνημη (32gb το βασικο μοντελο) και σε αισθητηρα καμερας (exmor rs)

 

O αισθητήρας για εμένα πιο σημαντικός. Μάλλον θα περιμένω.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, που οφείλεται αυτή η συνεχή πτώση της τιμής του κινητού;

Σε κάθε search έχει χάσει και λίγο. Νομίζω πως έχει ξεφύγει λίγο η κατάσταση πάντως.

 

Στο οτι το Σεπτεμβρη θα φερουν το LTE-A με τα 32gb και το snap 800. Oπως καταλαβαινεις δεν μπορει να ειναι 100 ευρω η διαφορα τους...

Ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τον εβγαλαμε.Κατσε να ρθει πρώτα,και αν έρθει και μετά βλέπουμε...:cool:

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις κανεις αν αγορασω ενα galaxy s4 κλειδωμενο στο δικτυο της vodafone για παραδειγμα μπορω να το ξεκλειδωσω για αν δουλευει και στα υπολοιπα δικτυα ευκολα ?

Αν του περασω μεσω odin μια ελληνικη rom θα ξεκλειδωσει ?

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τον εβγαλαμε.Κατσε να ρθει πρώτα,και αν έρθει και μετά βλέπουμε...:cool:

 

Έχεις την παραμικρή αμφιβολία ότι θα έρθει.:rolleyes:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Οτι θα έρθει ή ότι δεν θα έρθει?:lol:

 

Ότι θα έρθει.

Η σημερινή τιμή των 493 Ελληνικής αντιπροσωπίας, αυτό λέει.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ότι θα έρθει.

Η σημερινή τιμή των 493 Ελληνικής αντιπροσωπίας, αυτό λέει.:)

Θα δείξει.Μεγαλη μπουκιά θα φάω μεγάλη κουβέντα δεν θα πω.

Το ζήτημα ειναι ότι χαιρόμαστε τη συσκευή τώρα.Εως το Σεπτέμβρη έχουμε...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μπλέξαμε...

 

Το S4 που μου ηρθε ειναι απο Ελβετία τελικα (AUT) .

LTE ουτε για αστείο σαν επιλογη. Εχω vodafone sim, και ενεργο το 4G μετα απο το sms ενεργοποιησης.

Τελικά κατάλαβα οτι πρεπει να περιμένω πότε η samsung θα ενεργοποιήσει τα συγκεκριμένα ελβετικά κινητα για 4G με το αναλογο update, η να μπω στην διακιασια root + patch, πράγμα που δεν θελω...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το λογικο ειναι να περιμενουμε να βγει το αλλο μπας και πεσει και αλλο η τιμη αυτου και καταφερουμε και το παρουμε. Οχι να περιμενουμε ποτε θα βγει το πιο ακριβο (που και σιγα τα λαχανα παραπανω που εχει)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το λογικο ειναι να περιμενουμε να βγει το αλλο μπας και πεσει και αλλο η τιμη αυτου και καταφερουμε και το παρουμε. Οχι να περιμενουμε ποτε θα βγει το πιο ακριβο (που και σιγα τα λαχανα παραπανω που εχει)

 

Snap 800 vs 600?Ε οχι και σιγα τα λάχανα.Άλλο που εσυ το θεωρεις λάχανα :)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το λογικο ειναι να περιμενουμε να βγει το αλλο μπας και πεσει και αλλο η τιμη αυτου και καταφερουμε και το παρουμε. Οχι να περιμενουμε ποτε θα βγει το πιο ακριβο (που και σιγα τα λαχανα παραπανω που εχει)

 

Ως αστείο παίρνω το μήνυμα σου φιλε μου καθώς ο 800 Σκοτώνει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω ότι είναι πιο καλη αγορά να πάρεις το i9505 που έχει ίδιο hardware με το google edition που σημαίνει συνεχή και άμεση υποστήριξη στο hardware τουλάχιστον σε stock android.

 

Οντως ο snapdragon 800 τα σπάει αλλά θα κινδυνευεις να μείνεις στην 4.3 μέχρι του χρόνου γιατί θα τρομπαρει η Samsung όπως κάνει με το s3 αυτή την στιγμή.

 

Νομίζω τα updates που θα παίρνει το i9505 είναι ανεκτίμητα

Link to comment
Share on other sites

Δεν λεω το αντιθετο, ομως ενας πανω ακομα απο κοινος χρηστης που υπαρχει περιπτωση να δει τη διαφορα; Η εφαρμογη θα ανοιγει 5ms γρηγοροτερα;

 

Υ.Γ: Δεν ειμαι κανενας powerful user, οποτε μην παιρνετε τοις μετρητοις αυτα που λεω, απλα το εχω απορια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν λεω το αντιθετο, ομως ενας πανω ακομα απο κοινος χρηστης που υπαρχει περιπτωση να δει τη διαφορα; Η εφαρμογη θα ανοιγει 5ms γρηγοροτερα;

 

Υ.Γ: Δεν ειμαι κανενας powerful user, οποτε μην παιρνετε τοις μετρητοις αυτα που λεω, απλα το εχω απορια.

 

Εγω παντως δεν παρεξηγουμαι :D:D:D:D

 

Για κινητα μιλαμε!!

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...