Jump to content

Lenovo A660


foreno
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγω σημερα παρελαβα το τεταρτο κατα σειρα σε διαστημα ενος μηνα.Θα νομιζουν οι κινεζοι οτι κανω εμποριο :lol:

 

Παντως παιδες απο τα τεσσερα μονο το δικο μου ειναι πορτοκαλι και τα υπολοιπα μαυρα.Επειδη λοιπον μπορω να εχω μια αποψη το πορτοκαλακι ειναι κλασης ανωτερο εμφανισιακα!

 

Με ενα 15ευρω περιπου πηρα και 2 θηκες απο ebay που κουμπωνουν πολυ καλα

 

http://www.ebay.com/itm/Black-ZPSJ-PU-Leather-Flip-Folio-Card-Pouch-Cover-Skin-Case-for-Lenovo-A660-/360666079859?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item53f95fa273

 

 

http://www.ebay.com/itm/Black-Nillkin-Hard-Case-Shield-Cover-LCD-Screen-Protector-Fr-Lenovo-Phone-A660-/290940881890?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item43bd6d8be2

Ελα πές μας εχεις γνωστό στην Κίνα και σου τα στέλνει τόσο γρήγορα:lol::lol:

Εγω απο τις 09-07-2013 και ακόμα τπτ:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

από πόσο και πάνω θεωρείται υψηλή η θερμοκρασία της μπαταρίας.

φόρτιζα χθες το κινητό και παράλληλα κοιτούσα διάφορα στο νετ και κατέβαζα apps και είδα ότι είχε πιάσει 41 βαθμούς.

 

το άφησα μετά στο πλακάκι να φορτίσει και έδειξε 30.

 

το Tablet που έχω (μονοπύρνηνο) κοντά στα 30 δείχνει.

 

από ποια θερμοκρασία και πάνω πρέπει να ανησυχούμε;

κάπου είχα διαβάσει ότι πάνω από 45 υπάρχει πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Επιπλέον να ενημερώσω ότι έχω παραγγείλει και περιμένω να παραλάβω και αυτή τη μπαταρία, θα ενημερώσω και για τη συγκεκριμένη.

Παρέλαβα εχθές τη μπαταρία. Όλα καλά με τη συγκεκριμένη, ταιριάζει κανονικά στο τηλέφωνο. Είναι λίγο πιο βαριά από την μαμά μπαταρία. Το βράδυ φορτίστηκε και από τώρα το πρωί θα δούμε τι ακριβώς γίνεται με τη διάρκειά της...

Μετά από αρκετές μέρες χρήσης, να πω ότι όντως υπάρχει σαφή βελτίωση στη διάρκεια του κινητού με τη συγκεκριμένη μπαταρία. Σίγουρα θα μου βγάλει ένα 24ωρο, τη στιγμή που με την μαμά κάποιες φορές το βράδυ η μπαταρία ήταν οριακά. Τις περισσότερες φορές θα κρατήσει 1,5 μέρα, θα βγει από το φορτιστή δηλαδή στις 6 το πρωί της μία μέρας (λόγω δουλειάς) και θα χρειαστεί να ξαναμπεί το μεσημέρι της επόμενης (με ανοιχτό το κινητό κατά τη διάρκεια της νύχτας)...

Link to comment
Share on other sites

Ελα πές μας εχεις γνωστό στην Κίνα και σου τα στέλνει τόσο γρήγορα:lol::lol:

Εγω απο τις 09-07-2013 και ακόμα τπτ:mad:

 

γρηγορα δεν το λες το δικο μου εκανε να ερθει πανω απο 20 μερες.Αλλα ειμαι απο επαρχια μερια οποτε εκανε ακομα 2 μερες απο την στιγμη που ηρθε ελλαδα να ερθει στα χερια μου.Οσο για το γνωστος ειχα παραγγειλει μια 32αρα sd class 10 απο το ebay 9 ευρωπουλακια και ο κινεζος μου εστειλε και δωρακι κατι κακογουστα σκουλαρικια με εναν λαγο και το αλλο με ενα διαμαντι με υποχρεωσε που σκεφτηκα να του στειλω κανενα κοτοπουλακι απο το κτημα :p

 

Αυτή τη θήκη έχω και εγώ, μαύρη σε πορτοκαλί Α660. Πολύ καλή, για εμένα ίσως η καλύτερη και πιο εμφανίσιμη θήκη για το κινητό μας.

 

Και πολυ οικονομικη 6 ευρω περιπου

 

γρηγορα δεν το λες το δικο μου εκανε να ερθει πανω απο 20 μερες.Αλλα ειμαι απο επαρχια μερια οποτε εκανε ακομα 2 μερες απο την στιγμη που ηρθε ελλαδα να ερθει στα χερια μου.Οσο για το γνωστος ειχα παραγγειλει μια 32αρα sd class 10 απο το ebay 9 ευρωπουλακια και ο κινεζος μου εστειλε και δωρακι κατι κακογουστα σκουλαρικια με εναν λαγο και το αλλο με ενα διαμαντι με υποχρεωσε που σκεφτηκα να του στειλω κανενα κοτοπουλακι απο το κτημα :p

 

 

 

Και πολυ οικονομικη 6 ευρω περιπου

 

http://img607.imageshack.us/img607/8992/0ihj.jpg

Edited by navi55
συνεχόμενα posts
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Παρέλαβα πριν καμια 10 ρια μερες και γω το δικό μου

 

Πάρα πολύ ικανοποιημένος γενικά. Ισχύουν τα της μπαταρίας, από Σεπτέμβρη θα παραγγείλω την μεγάλη

 

Το μοναδικό πρόβλημα έιναι με το gps. Δυσκολεύεται πάρα πολύ να βρει δορυφόρους. με το gps test μπορεί να βρει και 10-11 αλλά δεν μπαίνουν σε χρήση ή μετά από πάρα πολύ ώρα και ξανααποσυνδέεται.

 

Έτρεξα και το προγραμματάκι που το ρυθμίζει για Ελλάδα αλλά τπτ.

 

Ξέρει κανείς κάτι? Με το copilot το δοκιμάζω έχω κατεβάσει και το navigon αλλά δεν το έχω περάσει ακόμα

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μου έβγαλε στο http://www.elta.gr/ αυτό

 

Πέμπτη, 25 Ιουλίου 2013, 3:52:42 μμ

Τόπος Σάρωσης: ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

Περιγραφή: Αποστολή Συσκευασίας

Κατάσταση Επίδοσης:

 

τί σημαίνει ??? ήρθε Ελλάδα ??? Μου κάνει εντύπωση γτ το κινητό του συναδέλφου που το παραγγείλαμε μια βδομάδα διαφορά με το δικό μου ήρθε σήμερα (χθές το πρωί βσκ στην Ελλάδα)...λέτε να ήμουν τόσο τυχερός που να ήρθε νωρίτερα ???? Ξέρω σας έχω ζαλίσει αλλά ειδικά σήμερα που είδα του άλλου δεν μπορώ να περιμένω....σαν το παιδάκι που βλέπει το διπλανό να τρώει και θέλει και αυτό :p:p

 

ευχαριστώ και πάλι

Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

Το μοναδικό πρόβλημα έιναι με το gps. Δυσκολεύεται πάρα πολύ να βρει δορυφόρους. με το gps test μπορεί να βρει και 10-11 αλλά δεν μπαίνουν σε χρήση ή μετά από πάρα πολύ ώρα και ξανααποσυνδέεται.

 

Έτρεξα και το προγραμματάκι που το ρυθμίζει για Ελλάδα αλλά τπτ.

 

Ξέρει κανείς κάτι? Με το copilot το δοκιμάζω έχω κατεβάσει και το navigon αλλά δεν το έχω περάσει ακόμα

 

Ευχαριστώ

 

καταρχήν ελπίζω να μην είσαι μέσα στο σπίτι.

 

την πρώτη φορά που άνοιξα το gps δεν έβρισκε τίποτα. περίμενα κανένα δεκάλεπτο στο μπαλκόνι, βγήκα και σε ανοιχτό χώρο.

το gps του αυτοκινήτου σε αυτό το σημείο κλείδωνε κανονικά.

νόμιζα ήταν προβληματικό.

 

τελικά αφού έκανα μια βόλτα με το αυτοκίνητο και μετά από κανένα 5 λεπτο κλείδωσε δορυφόρους και έκανα κανονική δοκιμή πλοήγησης.

από τότε κλειδώνει αμέσως.

ίσως ήθελε ώρα να πάρει μπρος.

 

θα το ξαναδοκιμάσω να δω

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κάτι παρόμοιο και σε μένα..στην αρχή ήθελε το χρόνο του και μάλιστα όχι μόνο την πρώτη φορά..

Μου το έκανε 2 ή 3 φορές. Ανοιξα το a-gps, το epo gps, τα δεδομένα και περίμενα 4-5 λεπτά μέχρι να κλειδώσει..

Τώρα χρειάζεται από 10 sec έως 1 λεπτό περίπου για να βρει δορυφόρους..

 

Νομίζω στη γρηγοράδα παίζει κάποιο ρόλο αν το ανοίγεις κάθε φορά από το ίδιο (γεωγραφικό) σημείο..μπορει να λέω και βλακείες..:O

Παντασουζα
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μου έβγαλε στο http://www.elta.gr/ αυτό

 

Πέμπτη, 25 Ιουλίου 2013, 3:52:42 μμ

Τόπος Σάρωσης: ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

Περιγραφή: Αποστολή Συσκευασίας

Κατάσταση Επίδοσης:

 

τί σημαίνει ??? ήρθε Ελλάδα ??? Μου κάνει εντύπωση γτ το κινητό του συναδέλφου που το παραγγείλαμε μια βδομάδα διαφορά με το δικό μου ήρθε σήμερα (χθές το πρωί βσκ στην Ελλάδα)...λέτε να ήμουν τόσο τυχερός που να ήρθε νωρίτερα ???? Ξέρω σας έχω ζαλίσει αλλά ειδικά σήμερα που είδα του άλλου δεν μπορώ να περιμένω.... σαν το παιδάκι που βλέπει το διπλανό να τρώει και θέλει και αυτό :p

 

 

Καμιά ιδέα ?? Ακόμα τα ίδια μου λέει ??? Μάλλον πάμε απο Δευτέρα :cry:

Edited by mcde
διόρθωση post
Link to comment
Share on other sites

παιδιά βοηθάτε γιατί δεν αντέχω.

όλο φασαρίες είναι το android.

 

τελικά το έκανα μόνος μου root σύμφωνα με τον οδηγό.

το root checker μου το βγάζει rooted τώρα. επιτέλους!

 

κατάφερα να αφαιρέσω και το κινέζικο εικονίδιο μετά από αρκετές προσπάθειες.

έβαλα το supersu έκανε και κάτι updates στο android, δε κατάλαβα τι ακριβώς.

όταν πάω να το εκτελέσω όμως βλέπω τα εξής:

πατάω continue ->normal -> ok και η εφαρμογή κλείνει.

 

γιατί δε γίνεται Install το update;

(πρέπει να μάθω να τραβάω screenshots :O)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...καταρχήν ζητάω συγνώμη για την ασχετοσύνη μου...προσπαθησα χθές να αναρτήσω ένα ποστ και δεν το εμφάνιζε και σήμερα δοκίμασα να το κάνω παράθεση αλλά πάλι δεν σας το δείχνει προφανώς παρά μόνο τα πρώτα γράμματα και το λίνκ (ίσως φτάει το λίνκ....δεν ξέρω πρέπει να πατήσουμε κάποιο κουμπάκι και να βάλουμε ανάμεσα το url ???)...όπως και νά χει το κινητό θα το έχω ελπίζω την Δευτέρα στα χέρια μου ....θα ήθελα να ρωτήσω το εξής....στο minideal γράφει ότι παίνει κάρτα μνήμης "Class 12 Micro SD Memory Card (TF-Card)" αυτό σημαίνει ότι παίνει μέχρι class 12 ??? κάπου είδα ότι κάποιος έλεγε ότι το δουλεύει με 16 gb class 10 ...τί ισχύει ?? επίσης στο e-shop.gr έχει διάφορους τύπους micro sd <Micro SD High Capacity (Micro SDHC), Micro SD (Transflash) > ποίος είναι ο σωστός ???

ευχαριστώ για την κατανοηση και θα εκτιμούσα ιδιαίτερα μια γρήγορη απάντηση για να την παραγγείλω άμεσα......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έφτιαξα έναν μικρό οδηγό Αποσυναρμολόγησης του Α660 εδώ για τους φίλους που θέλουν να αλλάξουν το σπασμένο Touch Screen. Θα γράψω και εδώ ότι δεν φέρω καμία ευθύνη για τυχόν ζημιές που μπορεί να πάθει το τηλέφωνο και αν επιχειρήσετε να ακολουθήσετε τις οδηγίες το κάνετε με δική σας ευθύνη. Επίσης, επειδή στο δικό μου τηλέφωνο είναι ήδη ξεκολλημένη η οθόνη δεν μπορούσα να δείξω πώς να της ξεκολλήστε, παρόλα αυτά παρέχω κάποιες οδηγίες.

 

ειναι οτι καλυτερο υπαρχει για το τηλεφωνο μας

εξαιρετικη προσπαθεια ΜΠΡΑΒΟ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

εκανες μια πολυ καλη περιγραφη ανοιγματος

Μα για πες μου πως προσπαθησες να ξεκολησεις οθονη απο digitiser?

η τελευταια φωτογραφια δεν βοηθα

 

σεναριο

to digitiser ειναι σπασμενο φανταζομαι να κοβεις το καλωδιο ωστε να ελευθερωθει

και απο το ακουστικο που σου "δινει χερι'' με ενα εξολκεα(κατσαβιδι) ΣΙΓα Σιγα

προσπαθεις να σηκωσεις το γυαλι κοματι κοματι

Σωστα???

 

ΑΛηθεια ομως εχει κολα το νεο digitiser πως θα το ξανακολησουμε με την οθονη ??????????

 

Ευχαριστω

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Καμιά ιδέα ?? Ακόμα τα ίδια μου λέει ??? Μάλλον πάμε απο Δευτέρα :cry:

 

Κρίνοντας εξ ιδίων, Δευτέρα θα σου έρθει ειδοποίηση για να παραλάβεις :) (δεν βλέπω που μένεις)

Παντασουζα
Link to comment
Share on other sites

Κρίνοντας εξ ιδίων, Δευτέρα θα σου έρθει ειδοποίηση για να παραλάβεις :) (δεν βλέπω που μένεις)

 

Αλεξανδρούπολη μένω....ποιο μακριά δεν γίνεται......έκανα υπομονή 2 βδομάδες τώρα στις 2 μέρες θα κολλήσουμε...μακάρι να είναι όλα οκ με το κινητό και να μήν έχει θέματα με ΙΜΕΙ - rooted κτλ που έτυχε σε κάποιους και ας μου φανεί το ΣΚ σαν αιωνιότητα :p.....όσον αφορά την SD....αυτή εδώ έιναι καλή ??? κάνει ?? http://www.e-shop.gr/product?id=PER.553670

Link to comment
Share on other sites

παιδια προβλημα! μια φιλη μου το πηρε της το προτεινα εγω. και σημερα το κινητο τα ψιλο επαιξε. το εχει ουτε μηνα το κινητο. κατι πειραξε μαλλον και ολη την ωρα κρασαρει το συμπαν. κρασαρουν viber, gmail και οταν παταω οκ σβηνει και κανει επανεκινηση. τωρα διαβαζω xda developers να περασω clean custom rom να ξεφορτωθω και ολα τα κινεζικα. ελπιζω να μη μου μεινει στα χερια μονο. εχει κανει κανεις αλλαγη της ρομ να δωσει τα φωτα του?

 

edit:τελικα περασα μια πιο ελαφρια ρομ και το κινητο πεταει. Το μονο προβλημα ειναι οτι η φιλη μου δεν ξερει αγγλικα και θα με κυνηγαει... κανεις που να εχει ελαφρια ρομ δηλαδη απαλαγμενη απο κινεζικες εφαρμογες και τον κινεζικο launcher της lenovo αλλα με Ελληνικη γλωσσα? Η εστω αν εχει καποιος τροπο να περασω απο πανω τωρα τα Ελληνικα?

επισης καποιος να μας πει πως γινεται το ροοτ στο κινητο μας? ο οδηγος που εχει στο blog του ενας συμφορουμιτης που ειχε δωσει λινκ μερικες σελιδες ποιο πισω που εφτιαξε και τον οδηγο για τοπως το κανουμε βιδες, δεν δουλευει σε εμενα. το προγραμμα snapea δεν βρισκει οδηγους για το κινητο μας.

Edited by GATE_1908
Link to comment
Share on other sites

παιδια προβλημα! μια φιλη μου το πηρε της το προτεινα εγω. και σημερα το κινητο τα ψιλο επαιξε. το εχει ουτε μηνα το κινητο. κατι πειραξε μαλλον και ολη την ωρα κρασαρει το συμπαν. κρασαρουν viber, gmail και οταν παταω οκ σβηνει και κανει επανεκινηση. τωρα διαβαζω xda developers να περασω clean custom rom να ξεφορτωθω και ολα τα κινεζικα. ελπιζω να μη μου μεινει στα χερια μονο. εχει κανει κανεις αλλαγη της ρομ να δωσει τα φωτα του?

 

edit:τελικα περασα μια πιο ελαφρια ρομ και το κινητο πεταει. Το μονο προβλημα ειναι οτι η φιλη μου δεν ξερει αγγλικα και θα με κυνηγαει... κανεις που να εχει ελαφρια ρομ δηλαδη απαλαγμενη απο κινεζικες εφαρμογες και τον κινεζικο launcher της lenovo αλλα με Ελληνικη γλωσσα? Η εστω αν εχει καποιος τροπο να περασω απο πανω τωρα τα Ελληνικα?

επισης καποιος να μας πει πως γινεται το ροοτ στο κινητο μας? ο οδηγος που εχει στο blog του ενας συμφορουμιτης που ειχε δωσει λινκ μερικες σελιδες ποιο πισω που εφτιαξε και τον οδηγο για τοπως το κανουμε βιδες, δεν δουλευει σε εμενα. το προγραμμα snapea δεν βρισκει οδηγους για το κινητο μας.

 

 

 

more locale και τελέιωσες για την γλωσσα

ποια ρομ εβαλες?

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

more locale και τελέιωσες για την γλωσσα

ποια ρομ εβαλες?

αμα το εχει στο Playstore εισαι θεος! εβαλα custom 4.0.4 απλα δεν εχει τις κινεζιες μεσα ειναι τα μισα mb απο την stock και μιλαμε φυσαει σε σχεση με πριν. απλα θελει προσοχη το gmail. αν κανω αναβαθμιση δεν φορτωνει τα mails. κατσε να σου δωσω λινκ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2104748 Το μονο κακο ειναι οτι δεν ειναι ρουταρισμενη αυτη η ρομ και οτι δεν μπορω να το ρουταρω με τον τροπο που εγραφε ενας συμφορουμιτης στο blog του. Οποτε καθε ιδεα για ρουταρισμα ευπροσδεκτη

edit τελικα δεν εκανε δουλεια το locale :(

ξανα edit: τελικα τα καταφερα και εκανα το ρουτ με τον οδηγο του συμφορουμητη απλα οχι απο windows7 αλλα απο windows xp σε virtual machine και ολα τελεια :)

Edited by GATE_1908
Link to comment
Share on other sites

Αλεξανδρούπολη μένω....ποιο μακριά δεν γίνεται......έκανα υπομονή 2 βδομάδες τώρα στις 2 μέρες θα κολλήσουμε...μακάρι να είναι όλα οκ με το κινητό και να μήν έχει θέματα με ΙΜΕΙ - rooted κτλ που έτυχε σε κάποιους και ας μου φανεί το ΣΚ σαν αιωνιότητα :p.....όσον αφορά την SD....αυτή εδώ έιναι καλή ??? κάνει ?? http://www.e-shop.gr/product?id=PER.553670

 

Υπομονή και καλή τύχη :):)

Λογικά θα χρειαστείς μερικές μέρες παραπάνω (σε σχέση με τη Δευτέρα που λέγαμε..)

 

Για την κάρτα δεν ξέρω αν κάνει, λογικά ναι, αλλά για σιγουρα ας απαντήσει κάποιος άλλος που το κατέχει το θέμα..

Εγώ πήρα αυτή υπάρχουν σίγουρα και φτηνότερες. (βιαζόμουν)

Α, επίσης αυτή που έχεις στο λινκ δεν είναι διαθέσιμη.

Παντασουζα
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά επειδή ο φορτιστής που έρχετε με το κινητό μου την σπάει (με την κουμούτσα για μετατροπέα), είναι ok να χρησιμοποιήσω έναν άλλον; Έχω έναν που απλά είναι 850mA, αντί για 700mA που είναι της lenovo.. Δε θα έχω κανένα θέμα ε;
Link to comment
Share on other sites

Υπομονή και καλή τύχη :):)

Λογικά θα χρειαστείς μερικές μέρες παραπάνω (σε σχέση με τη Δευτέρα που λέγαμε..)

 

Για την κάρτα δεν ξέρω αν κάνει, λογικά ναι, αλλά για σιγουρα ας απαντήσει κάποιος άλλος που το κατέχει το θέμα..

Εγώ πήρα αυτή υπάρχουν σίγουρα και φτηνότερες. (βιαζόμουν)

Α, επίσης αυτή που έχεις στο λινκ δεν είναι διαθέσιμη.

 

Τελικά την παρήγγειλα....προφανώς ήταν το τελευταίο κομμάτι γιαυτό βγάζει εξαντλήθηκε...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά επειδή ο φορτιστής που έρχετε με το κινητό μου την σπάει (με την κουμούτσα για μετατροπέα), είναι ok να χρησιμοποιήσω έναν άλλον; Έχω έναν που απλά είναι 850mA, αντί για 700mA που είναι της lenovo.. Δε θα έχω κανένα θέμα ε;
Όχι κανένα πρόβλημα δεν θα έχεις. Και έγω απο άλλο κινητό φορτίζω. Ψάχνω όμως και για μια λιγο μεγαλήτερη μπαταρία αν ξέρει κανει κατι; γιατι στο κατάστημα που αγοράσαμε δεν βγάζω άκρη.Βρήκα αυτή http://www.minideal.net/100-original-battery-bl197-2000mah-for-lenovo-lenovo-a820-mtk6589-mobile-phones.html αλλα δεν ξέρω αν κάνει στο κινητό Edited by leon33
Link to comment
Share on other sites

Όχι κανένα πρόβλημα δεν θα έχεις. Και έγω απο άλλο κινητό φορτίζω. Ψάχνω όμως και για μια λιγο μεγαλήτερη μπαταρία αν ξέρει κανει κατι; γιατι στο κατάστημα που αγοράσαμε δεν βγάζω άκρη.Βρήκα αυτή http://www.minideal.net/100-original-battery-bl197-2000mah-for-lenovo-lenovo-a820-mtk6589-mobile-phones.html αλλα δεν ξέρω αν κάνει στο κινητό

 

Οχι δεν ταιριαζει αυτη η μπαταρια ειναι για αλλα τηλεφωνα .Στο λεω γιατι ταιριαζει στο λενοβο S750 που εχω.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω όμως και για μια λιγο μεγαλήτερη μπαταρία αν ξέρει κανει κατι; γιατι στο κατάστημα που αγοράσαμε δεν βγάζω άκρη.Βρήκα αυτή http://www.minideal.net/100-original-battery-bl197-2000mah-for-lenovo-lenovo-a820-mtk6589-mobile-phones.html αλλα δεν ξέρω αν κάνει στο κινητό

 

Για ριξε μια ματια εδω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4773960#post4773960

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχουν καμια διαφορα αυτα τα 2;

 

http://www.minideal.net/russian-lenovo-lephone-a660-mtk6577-dual-sim-waterproof-ip67-5mp-gps-smart-phone.html

 

http://www.minideal.net/lenovo-lephone-a660-mtk6577-dual-sim-dual-core-waterproof-ip67-5mp-gps-smart-phone.html

 

Και τα 2 ιδια μου φαινονται αλλα εχουν μια μικρη διαφορα τιμης.. Τι παιζει;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρήγγειλα και αυτή:

 

http://www.aliexpress.com/snapshot/250324182.html

 

Σε επικοινωνία που είχα με τον πωλητή πριν τη παραγγείλω μου είπε ότι ταιριάζει στο Α660. Για να δούμε, δηλώνει 2500mAh, εάν όντως ισχύει θα σωθούμε...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...