Jump to content

myphone.gr: Χρήση αγγλικών σε όλα τα μηνύματα από 1η Σεπτεμβρίου [Update4]


DJDB
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλο μηνα παιδες!!!

περιμενα απο χθες το τεχνολογικο ψεματακι του myphone και για να ειμαι ειλικρινης δεν ενθουσιαστηκα...μια ειδηση καπου που πηρε το ματι μου οτι η apple θα κυκλοφορησει android κινητο σε λιγους μηνες πιο πολυ πιστευτη ηταν!!!

καλη η προσπαθεια ομως....

σ αγαπαμε myphone...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 256
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πω πω για μερικα δευτερολεπτα το πιστεψα και λεω κριμα για ενα site που το παρακολουθω καθε μερα.Καλο μηνα!
Link to comment
Share on other sites

Άντε κι από του χρόνου να επιβάλετε να γράφουμε στα Κινέζικα που είναι η πιο ομιλούμενη γλώσσα στον κόσμο!! Έτσι για μεγαλύτερη διεύρυνση :lol::clap:

Καλή Πρωταπριλιά!!

Link to comment
Share on other sites

Οι 2 πρώτοι που ποστάρατε.. Μας ανοίξατε τα μάτια, αλλιώς αρκετοί θα χαμε ψαρώσει ;)

 

Καλημέρα και καλό μήνα. Και εγώ ακριβώς αυτό θα ελεγα!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Αυτό πάντως τα εσπασε... https://www.google.com/intl/en/landing/nose/help.html
Το τίμημα αυτών που κατέχουν την γνώση, είναι να ζουν έκπτωτοι.....
Link to comment
Share on other sites

Έφτασα στο τέλος του κειμένου και πριν συνειδητοποιήσω περί τίνος πρόκειται σκέφτηκα*να αντιδράσω ζητώντας τη διαγραφή μου από μέλος ως ένδειξη διαμαρτυρίας. Προσωπικά δεν λέω ψέμματα ούτε την ημέρα αυτή γιατί δεν θέλω να συμβάλλω στη διαιώνιση του ανήθικου αυτού εθίμου, που σε αντίθεση με όλους τους άλλους δεν μπορώ να δω από την εύθυμη πλευρά του. Και ο λόγος που το χαρακτήρισα έτσι είναι ότι νιώθω ότι έχω πέσει θύμα όταν πιστέψω πως κάτι είναι αληθές ενώ δεν είναι, έστω και στιγμιαία. :fool:

Τέλος πάντων, το συγκεκριμένο ήταν πετυχημένο...

...μπορώ να συνεχίσω να είμαι μέλος του forum!

Link to comment
Share on other sites

καλο μηνα παιδες!!!

περιμενα απο χθες το τεχνολογικο ψεματακι του myphone και για να ειμαι ειλικρινης δεν ενθουσιαστηκα...μια ειδηση καπου που πηρε το ματι μου οτι η apple θα κυκλοφορησει android κινητο σε λιγους μηνες πιο πολυ πιστευτη ηταν!!!

καλη η προσπαθεια ομως....

σ αγαπαμε myphone...

 

seriously?? πιο πειστικο το android σε Apple?? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ολ ραϊτ δεν μποϊς :lol:
Η ΤΥΧΗ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΟΥ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΑΛΛΑ Η ΑΤΥΧΙΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΥΠΟΜΟΝΗ
Link to comment
Share on other sites

Καλα,μολις το διαβασα μου σηκωθηκε η τριχα,ετοιμος ημουν να σας κανω ρομπα χαχαχαχαχαχα

Καλο μηνα παιδια :)

Link to comment
Share on other sites

Καλο.Στην αρχη ψαρωσα και ψιλοεκνευριστηκα.

Θα συμφωνησω με καποιον που εγραψε οτι θα πρεπει πλεον να χρησιμοποιουμε γερμανικα και να τα στελνουμε για ελεγχο και τυχον διορθωσεις στο Βερολινο

Link to comment
Share on other sites

Do you play it smart and you think that we will fish??

κοινως, το παιζεται εξυπνοι και νομιζετε οτι θα ψαρωσουμε;;

:p:p:p

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

I, here in Tanzania where I live, watching with great interest the developments in mobile telephony. Unfortunately, no other site does not reach reliability and benevolent criticism myphone.gr and the members, so watch the debate here but I have to make it through google translate.

 

Now that the discussions will be in English and will tell others to come here Tanzanianous learn new mobile phone!

 

Sorry for my english but google translate does not support Tanzaniana well for now!

 

Καλό μήνα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχαψα κανονικά το κατάπια και το χώνεψα.

ανυπομονούσα να δω τα σχόλια αλλά πρώτα άνοιξα την σελίδα beta Αγγλικών

και μου έκανε αίσθηση το γεγονός οτι ήταν με google translate...

εκεί την μυρίστηκα την απάτη.... οπότε έτρεξα το google nose beta ( http://www.google.com/intl/en/landing/nose/ )

και πλέον ήμουν σίγουρος.... καλό μηνά

 

HUAWEI NEXUS 6P 32GB GREY

LENOVO MIX 3 10"

NOKIA LUMIA 920 White WIN10 SAMSUNG NEXUS S ANDROID 4.1.2 JELLY BEAN

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 3G ANDROID 4.0.4 ICE CREAM SANDWICH

NOKIA 2700 CLASSIC HTC TOUCH HD, SONY ERICSSON P910I-P900I, SIEMENS SL45,NOKIA 7110-5110

Link to comment
Share on other sites

Καλό, πολύ καλό...

Στην αρχή να πω την αλήθεια, τα 'χασα.

Και ενώ ετοιμάζομαι να μπω να γράψω την αντίθεσή μου περί της απόφασης...

Διαβάζω τα σχόλια λοιπών αναγνωστών...

Και με πιάνει ένα ηλίθιο γέλιο...

Καλό μήνα παιδιά, εγώ πάντως "ψάρωσα"...

Edited by achillefs76
Link to comment
Share on other sites

Ουτε μ 1 στο 1000000.Δεν ξερω καλα αγγλικα.Αν θελετε γαλλικα πολυ ευχαριστως:lol::lol::lol:
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε ολους! (λέμε χρόνια πολλά την πρωταπριλιά; ) Πάντως δεν θα είχα πρόβλημα! Μερικες φορες, επηρεασμένος απο ξένα φόρουμ, αρχίζω μυνήματα στα αγγλικά! :p
Back In Black
Link to comment
Share on other sites

Οι 2 πρώτοι που ποστάρατε.. Μας ανοίξατε τα μάτια, αλλιώς αρκετοί θα χαμε ψαρώσει ;)

 

Αυτό ακριβώς!!!

 

Εγώ πάντως ετοίμαζα ποστ ότι παρόλο που ξέρω Αγγλικά είμαι αντίθετος στην απόφαση και μπλα μπλα μπλα.

 

Μετά μπήκα στο θέμα και διάβασα τα πρώτα σχόλια!!

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Opel Astra OPC
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...