Jump to content

Sony Xperia L


nick2crete
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 983
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το εκανα φιλε μου με την appmgr iii αλλα δεν τις μεταφερει. Μου βγαζει μονο μεταφορα σε εσωτερικο χωρο ο οποιος ειναι και γεματος.
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά αυτό είναι ''πρόβλημα'' του Android 4. Λογικά μπορείς να τις μεταφέρεις συνδέοντάς το στον υπολογιστή.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το εκανα φιλε μου με την appmgr iii αλλα δεν τις μεταφερει. Μου βγαζει μονο μεταφορα σε εσωτερικο χωρο ο οποιος ειναι και γεματος.
Είσαι ρουτ? Αν ναι, χρησιμοποίησε την εφαρμογή sdfix:kitkat και μετά δοκίμασε ξανά.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειμαι root προσπαθω να το αποφυγω αυτο αλλα αν δεν βρω αλλο τροπο εκει θα καταλήξω.
Μάλλον δεν το αποφεύγεις αφού δεν μεταφέρονται με τον τρόπο που δοκίμασες. Πάντως παίζει το εν λόγω κινητό να έχει την πιο εύκολη διαδικασία για ρουτ που έχω κάνει ποτέ. Οπότε αν ο λόγος που αποφεύγεις το ρουτ είναι η διαδικασία, μην το σκέφτεσαι.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Άσχετο όμως επειδή δεν ξέρω τι να κάνω... Η μικρή πρέπει να κατέβασε κάποιο app ή πιθανότατα να άρπαξε κάνα ιό. Πρόκειται για ένα Xperia L είναι σε κατάσταση: σχεδιάστε μοτίβο. Το κινητό δεν ακούει ούτε στο power button ούτε σε τίποτα. Κάποια πρόταση συμβουλή για να το επαναφέρω; Π.χ. με ποιά κουμπιά γίνεται hard reset....δεν με ενδιαφέρει να χαθεί ότι έχει μέσα. Ευχαριστώ πολύ όποιο μέλος μπορεί να βοηθήσει τα το εκτιμούσα.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia L

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...