Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Samsung Galaxy S4 (I9500)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμεις φιλε μου εχουμε αλλο επιπεδο ! Εγω προσωπικα διαβαζω καθε μερα το τοπικ τους,αλλα δεν εχω γραψει ουτε μια λεξη εκει μεσα ! Και εχω να πωωωω.. Μου αρεσει να τους διαβαζω,πολυ περισσοτερο ! Θελω να ξερω ποιοι ειναι και οταν κανουν τις μεταπωλησεις τους (και χασουν και απο εκει,αν και κανεις τους δεν το αναφερει και αυτο σαν μειονεκτημα του one σε σχεση με το S4 ),θελω τοτε να τους δειξω την μεγαλη μου αγαπη :lol::p και να τους προσφερω την ζεστασια και την πανδαισια χρωματων,της αξεπεραστης υποστηρικτικα συσκευης μου :p:lol: !

 

Εχεις δικιο φιλε μου,αλλα δεν φτανει μονο να τα πιασουν στα χερια,εκει θα κερδισουν αυτοι, γιατι δια της αφης και της ορασεως,πολλες φορες δημιουργειται ψευδαισθηση ! Οταν ομως την βαρεθεις την γκομενα και αρχισει η γκρινια και η μουρμουρα ! Μονο αν αγαλιαζει ερωτικα τον ψυχισμο σου ,θα κατσεις μαζι της ! Αλιως κλωτσια..:p:lol:

Edited by Galactic
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πάντως ένα έχω να πω...η Samsung και τα Galaxy κατάφεραν κάτι πρωτοφανές...για'μένα τουλάχιστον,να μπούμε σε διαδικασία VS με άλλα android κινητά,αυτό (παλιότερα τουλάχιστον) ήταν προνόμιο της Apple VS κάτι άλλο!!!!

πάντως για'μένα το S4 θα δώσει πολλά...τα ράσα δεν κάνουν το παπά και αντίστοιχα τα υλικά δεν κάνουν ένα smartphone,ένα kevlar θα το γούσταρα όμως :p

άντε με το καλό να μας έρθει,να το πιάσουμε στα χεράκια μας και να το φχαριστηθούμε.

Σημειωτέον δεν δηλώνω Samsung fan,αλλά πάω προς τα εκεί που μπορώ να "πειράξω" όσο περισσότερο γίνεται χωρίς φόβο και ναι,άμα θα φάει σκάλωμα,βγάζω μπαταρία και συνέρχεται :p

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Ολα θα γινουν.. Μην φοβασαι ;) ! Κατσε να δουμε πως θα πανε τα CPU με το S4 και μετα θα πεσει μεγαλη σφαλιαρα ΝoteIII ;) ! Και κεβλαρ και μεβλαρ και απο μαλι της γριας,θα διαβαζεις στο μελλον..Πρωτα τα αντερα,με τα σωθηκα και μετα τα καβουκια της χελωνας..:p:lol:

 

Πως τα καταφερε αυτη η SAMSUNG..(μονη της..!):lol:

Μιλανε για απιστευτους αριθμους πωλησεων,χελωνα και σαλιγκαρια !

Αν δεν αλαξει την φλουδα του,ποσο να μεγαλωσει το κοτσανι του ? Θα πεσουν τα κουκουτσια απο το βαρος και θα αιμορραγει απο τις τρυπες ! :lol:

Edited by Galactic
Link to comment
Share on other sites

παιδια ηρθε το τελος

 

εδω θα δειτε , τι σας ελεγα....

 

το htc send και η μπαταρια του ειναι τα μαυρα τα χαλια..... ουτε μερα βγαζει και το εχουν μερες και το δουλευουν.... ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΑΛΙΑ

 

πιστευω οτι μετα απο αυτο να ησυχασουν αυτοι που θελουν να παρουν το htc και να πανε για s4 ,,,, γιατι ρε παιδια κριμα τα λεφτα που θα δωσετε...

Link to comment
Share on other sites

παιδια ηρθε το τελος

 

εδω θα δειτε , τι σας ελεγα....

 

το htc send και η μπαταρια του ειναι τα μαυρα τα χαλια..... ουτε μερα βγαζει και το εχουν μερες και το δουλευουν.... ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΑΛΙΑ

 

πιστευω οτι μετα απο αυτο να ησυχασουν αυτοι που θελουν να παρουν το htc και να πανε για s4 ,,,, γιατι ρε παιδια κριμα τα λεφτα που θα δωσετε...

 

Μην το πεις πουθενά γιατί θα μας πάρουν με τις Ντομάτες!!!

Βαράει για πλάκα 6 ώρες ανοικτή οθόνη με βαριά βαριά χρήση...

Πίστεψέ με!!!

Και με τρομερό επίσης stand bay!!!

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Ολα θα γινουν.. Μην φοβασαι ;) ! Κατσε να δουμε πως θα πανε τα CPU με το S4 και μετα θα πεσει μεγαλη σφαλιαρα ΝoteIII ;) ! Και κεβλαρ και μεβλαρ και απο μαλι της γριας,θα διαβαζεις στο μελλον..Πρωτα τα αντερα,με τα σωθηκα και μετα τα καβουκια της χελωνας..:p:lol:

 

Πως τα καταφερε αυτη η SAMSUNG..(μονη της..!):lol:

Μιλανε για απιστευτους αριθμους πωλησεων,χελωνα και σαλιγκαρια !

Αν δεν αλαξει την φλουδα του,ποσο να μεγαλωσει το κοτσανι του ? Θα πεσουν τα κουκουτσια απο το βαρος και θα αιμορραγει απο τις τρυπες ! :lol:

 

πιστευω θα γινει μεγαλο μπαμ με το noteiii,γενικοτερα εχουν πολλα ακομα στο μανικι,τουλαχιστον οσον αφορα software δεν δινουν με το σταγονομετρο,οσο για υλικο χμμμ...αν πουλαει σαν ζεστο ψωμι το πολυκαρβονικο,φαντασου απλα τι θα γινει σε αλλη περιπτωση!!!:p

@lambros παντως αλλοι λενε οτι η μπαταρια κραταει πανω απο μερα με σκληρη χρηση,απο'κει και περα τα τεστ δεν λενε κατι,μονο εσυ ο ιδιος μπορεις να βγαλεις συμπερασμα!!

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα,

 

ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΠΟ ΣΑΝΓΚΑΗ.

 

το παω για αλλαγη το Ι9500.... οχι δεν εχει προβλημα,,,

 

απλα βγηκε και το Ι9502 το dual sim,,,,

 

θα μας τρελανουν οι κορεατες....

 

επανερχομαι απο αυριο απογευμα με εντυπωσεις.

 

Λάμπρος βρήκες το 9502 από αξιόπιστο site; Ξέρεις αν θα δουλεύει σε GSM δίκτυα; Αν ναι, στείλε λινκ να παραγγείλουμε σιγά-σιγά...

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Λάμπρος βρήκες το 9502 από αξιόπιστο site; Ξέρεις αν θα δουλεύει σε GSM δίκτυα; Αν ναι, στείλε λινκ να παραγγείλουμε σιγά-σιγά...

 

οχι απο site, απο τα carefour στην shanghai απο τα λιγα που κανουν εισαγωγη ξενα προιοντα για να εχω το κεφαλι μου ησυχο με τις μαιμουδες.

 

ναι δουλευει σε ολα τα δικτυα. το βλεπεις και στο gsmarena.com

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται και πάλι,

 

ξέρεις κανείς αυτό το site: http://www.etotalk.com/checkout_confirmation.html

 

Είναι αξιόπιστο;

 

Ευχαριστώ!

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Μην το πεις πουθενά γιατί θα μας πάρουν με τις Ντομάτες!!!

Βαράει για πλάκα 6 ώρες ανοικτή οθόνη με βαριά βαριά χρήση...

Πίστεψέ με!!!

Και με τρομερό επίσης stand bay!!!

 

Νικολαρα οταν εχεις χρονο δωσε και αλλα στοιχεια,σε διαβαζω και εκει !

Εκλεισες σχεδον 24 παρα ωρες στα χερια σου ! Ποια οθονη σου αρεσει τελικα πιο πολυ ? Εστω και με μικρη διαφορα ?

Ξερω οτι το S4 σου φαινεται μικρο και συνηθισμενο (πλαστικακι) μπροστα του,αλλα δεν συμφωνεις οτι σου αφηνει και αυτο την δικη του αισθηση slim ομορφιας ? Προς Θεου δεν λεω κατι ασχημο για τα αλουμινια !:lol: ! Απλα Νικολαρα εσυ τα εχεις πιασει και τα δυο.. Λεγε..Λεγε..!

Edited by Galactic
Link to comment
Share on other sites

Νικολαρα οταν εχεις χρονο δωσε και αλλα στοιχεια,σε διαβαζω και εκει !

Εκλεισες σχεδον 24 παρα ωρες στα χερια σου ! Ποια οθονη σου αρεσει τελικα πιο πολυ ? Εστω και με μικρη διαφορα ?

Ξερω οτι το S4 σου φαινεται μικρο και συνηθισμενο (πλαστικακι) μπροστα του,αλλα δεν συμφωνεις οτι σου αφηνει και αυτο την δικη του αισθηση slim ομορφιας ? Προς Θεου δεν λεω κατι ασχημο για τα αλουμινια !:lol: ! Απλα Νικολαρα εσυ τα εχεις πιασει και τα δυο.. Λεγε..Λεγε..!

 

λοιπον το s4 μου αρεσει συνολικα πιο πολυ.

 

μετα απο λιγο οι τρυπουλες στα ηχεια του htc θα γεμισουν μαυρακια.

 

αλλα ολα αυτα ειναι μ@Λ@κ@ες... τα εχω πει και πιο πριν...

 

ΟΘΟΝΗ Σ4

ΗΧΟΣ ΗΤC

ΜΠΑΤΑΡΙΑ Σ4

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ Σ4

ΚΑΜΕΡΑ Σ4

ΣΕΝΣΟΡΣ Σ4

ΣΥΝΤΟΜΕΥΣΕΙΣ Σ4 , ΑΦΟΥ ΤΟ HTC ONE ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ.... ΗΜΑΡΤΟΝ

ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ Σ4

 

Ε ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ...

Link to comment
Share on other sites

Ο γνωστός lucidmike , στους κατόχους note ii,δημιούργησε ένα νέο κανάλι που θα ασχολείται αποκλειστικά με το s4.

 

Ορίστε το πρώτο του video unboxing s4 octa.

 

 

Κάντε subscribe για περισσότερα updates.Είναι εξαιρετικός..

me > you
Link to comment
Share on other sites

Νικολαρα οταν εχεις χρονο δωσε και αλλα στοιχεια,σε διαβαζω και εκει !

Εκλεισες σχεδον 24 παρα ωρες στα χερια σου ! Ποια οθονη σου αρεσει τελικα πιο πολυ ? Εστω και με μικρη διαφορα ?

Ξερω οτι το S4 σου φαινεται μικρο και συνηθισμενο (πλαστικακι) μπροστα του,αλλα δεν συμφωνεις οτι σου αφηνει και αυτο την δικη του αισθηση slim ομορφιας ? Προς Θεου δεν λεω κατι ασχημο για τα αλουμινια !:lol: ! Απλα Νικολαρα εσυ τα εχεις πιασει και τα δυο.. Λεγε..Λεγε..!

 

Αγαπητέ μου Galactic, θα πρέπει να ξέρεις ότι παραμένω φαν τις σαμμυ γιατί μου έδωσε χαρά και απόλυτη απόλαυση με τα τεράστια s3 end note end noteli...

Ποτέ μα ποτέ δεν με ενοχλούν οι ενοχλούσαν τα πλαστικά, αντιθέτως, είτε γιατί τα καλύπτω με θήκες, είτε ακόμα ακόμα γιατί τα θεωρώ ίσως και πιο βολικά, κυρίως λόγω του μικροβιου που έχω με το φλασαρισμα, η καλύτερα πιο ασφαλή, για το λόγο ότι αν κολλήσει βγάζεις την μπαταρία την ξανά βάζεις, και είσαι jet(Μου χρειαστείτε πολλές φορές πίστεψε με)

Ναι το one ίσως να είναι η rolls Rois αυτή την στιγμή (πολυτελές αρκετά γρήγορο σμουθ και εξαιρετική οθόνη, τρομερό ήχο, και επίσης για μένα απίστευτη καλή μπαταρία)

Η κάμερα του καλή μόνο για κοντινές φωτογραφίες (ίσως οι περισσότεροι αυτές χρησιμοποιουν) οπότε θα τους καλύψει σε μεγάλο βαθμό, επίσης και η μπροστινή αλλά και η πίσω βεβαίως κάμερα σε χρήση βίντεο παρα μας παρα πολυ καλη...

Η συσκευή δεν καει, αλλά δεν μπορείς να την πεις και κρύα (σε καμία περίπτωση) αλλα έχει πολύ καλή απαγωγή θερμότητας και εκει που το νιώθεις λίγο ζεστό σε δευτερόλεπτα αν το αφήσεις αμέσως κρυώνει...

Από την χθεσινή μου χρήση σε κατάσταση δωματίου ήταν από 22-29 βαθμούς και εξω 32-38 βαθμούς...

Ο ποιο σημαντικός λόγος που δεν θα το έπαιρνα αν έπρεπε να διαλέξω ένα τηλέφωνο μόνο θα ήταν η υποστήριξή από το xda με ότι αυτό συνεπάγεται...

Επίσης το νέο sense εμένα προσωπικά δεν με ενθουσιάζει, ίσως να είναι πολύ βαρετό, και περιορισμένο στις επιλογές, αλλά αυτό είναι τελείως υποκειμενικό, ίσως επειδή θεωρώ το tw πολύ πιο παραμετροποιησημο και πιο εύκολο στην καθημερινοτητα...

Επίσης, μιας και θέλεις να μάθεις πιο πολλά για την οθόνη θα σου πω πως είναι εκπληκτική εντός και εκτός σκιάς..καταλαβαινεις τι εννοώ...

Τα βίντεο στο YouTube δεν δείχνουν την πραγματική εικόνα της οθόνης...

Και κάτι άλλο σημαντικό είναι τα 32gb που έρχεται μίνιμουμ η συσκευή, και μην μου πει Κανείς μας δεν παίρνει sd...

Το φτάνουν και περισσεύουν και για τον πιο απαιτητικό χρήστη, και η άποψή μου είναι καλύτερα 32 μίνιμουμ παρα 16- μειον 7 και sd για έναν απλό λόγο...

Αν είσαι gamer έχεις πρόβλημα...

Αυτη ειναι η άποψη μου για το one...

Για το s4 θα πω λίγα μιας και η εμπειρία χρήσης μου ήταν 2-3 ώρες...

Ας μην το δούλεψα πολύ πρόκειται για την φεραρι της κατηγορίας πιο γρήγορο ναι πιο σμουθ και ειδικά στο touch του, καταλαβαινετε τι εννοώ όσοι είχατε εμπειρία με ναυαρχιδες σαμμυ...

Εκπληκτική οθόνη, αλλά δεν ξέρω αν κάποιοι απογοητευτειτε, μόνο υπό σκιά, γιατί σε ήλιο όχι καλύτερη από νοτελι σε καμία περίπτωση...

Επίσης αυτές 0.3 ίντσες παραπάνω στο μάτι μου σε σχέση με το one μου φαίνονται πολύ καλύτερες (έχω συνηθίσει βλέπετε από το νοτελι)...

Η κάμερα τρομερή σε φωτογραφίες ημέρας, κρατάω επιφυλάξεις για βραδινές, όπως και το βίντεο σε νυχτερινό που το δοκίμασα δεν με ενθουσίασε, το βίντεο δε το δοκίμασα έξω στο φως...

Είχε πολύ κόσμο και η χρήση του ήταν περιορισμένη και πέρναγε και έφευγε συνέχεια από τα χέρια μου, ελπίζω να καταλαβαινετε...

Ο ποιο σημαντικός όμως λόγος του s4 για εμένα προσωπικά, και για αυτό το περιμένω εκτός τον παραπάνω είναι το φλασαρισμα που κάνει το κινητό ένα πραγματικό καθαρόαιμο αγωνιστικό αυτοκίνητο (Ferrari) και η υποστήριξή μέσω του xda...

Επίσης βλέποντας το one σε καθημερινή χρήση να φτάνει με ευκολία της 6 ώρες οθόνη με χρήση wifi το s4 το περιμένω ακόμα καλύτερο...

Κλείνοντας μπορεί κάποιους να τους έχω μπερδέψει, αλλά είναι αυτά που νοιώθω για τις δύο ναυαρχιδες...

Για αυτό φωνάζω και λέω σε όσους με ρωτάνε πιο από τα δύο, εγώ τους λέω και τα δύο για τον απλό λόγο ότι όποιο δεν επιλέξεις θα σε τρώει και θα έχεις συνέχεια την περιέργεια να το δουλέψεις...

Και κάτι τελευταίο για εσένα φίλε Galactic αλλά και όλους όσους έχουν το νοτελι...

Αν κάνετε το λάθος και κρατήσετε παράλληλα με ένα από τα δύο (s4 -one) το νοτελι, τότε απλά δεν πρόκειται ούτε να τα χαρείτε, αλλά και ούτε να καταλάβατε την πραγματική τους αξία, για τον απλούστατο λόγο ότι την μερίδα του λέοντος στην καθημερινή χρήση θα την παίρνει το νοτελι...

Σας αγαπάω...

Φιλικά Νίκος

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες... Στο Πλαίσιο Πάτρας έχει επίδειξη το μαύρο... Είναι απίστευτα όμορφο... Δευτέρα θα έχει κομμάτια...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό είναι απίστευτα ελαφρύ!!!

Και όλο οθόνη μπροστά, ειδικά για τι μέγεθος του είναι όλα τα λεφτά.

Και 1 φώτο κάτω από περίεργο φως, το 3 δε φαίνεται σχεδόν καθόλου ενώ το s4 είναι καλύτερο κ απ το note 2 που τα είχα δίπλα δίπλα.

Όχι και τρελό σε διαφορά πάντως κάνεις 1 χαρά τη δουλειά σου όχι όπως το s3

http://db.tt/tkSEQsxc

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Πέστα Νικολά γιατί βλέπω απο αυτό και το άλλο thread θερμοαιμους οπαδούς.Και το χειροτερο; Κάποιοι περιμένουν τη στιγμη που ο άλλος θα βγάλει αγγελία πώλησης για να χαρούν .Βρε για ηρεμηστε!!

Κάντε τις επιλογές σας και χαρειτε τις συσκευές σας

Και οι δυο συσκευές είναι παρα πολύ καλες.Ζυγιζουμε τα υπέρ και κατα και κάνουμε τις επιλογές μας

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι περιμένουν τη στιγμη που ο άλλος θα βγάλει αγγελία πώλησης για να χαρούν

 

Τα προβληματα που εχει ο κοσμος ειναι τεραστια και δισεπιλυτα.

Το αντιμετωπιζω και στην καθημερινοτητα μου και δυστυχως ειναι η πραγματικοτητα...

Link to comment
Share on other sites

Αψογο... Παρελαβα εδω και 2 ωρες και το επεξεργαζομαι!!!

 

Καλορίζικο...

Επιτέλους...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Τα προβληματα που εχει ο κοσμος ειναι τεραστια και δισεπιλυτα.

Το αντιμετωπιζω και στην καθημερινοτητα μου και δυστυχως ειναι η πραγματικοτητα...

 

ειναι οπως στο ποδοσφαιρο Βαγγελη,ετσι και εδω,δεν διαφερει και ιδιαιτερα!!

εμενα αυτο που με στενοχωρει ειναι η κακια που βγαζουν καποιοι,λες και παιρνουν ποσοστα...χμμμ λες???

@galanakop μπραβο σου,ειλικρινα μακραν ο πιο αντικειμενικος εδω περα :)

και καλοριζικο στο παλικαρι που ηδη το εχει στα χερια του...αναμενουμε εντυπωσεις!

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Αψογο... Παρελαβα εδω και 2 ωρες και το επεξεργαζομαι!!!

Andre καλορίζικο!! Το κουτί από κερασιά είναι lol???!!

Link to comment
Share on other sites

ειναι οπως στο ποδοσφαιρο Βαγγελη,ετσι και εδω,δεν διαφερει και ιδιαιτερα!!

εμενα αυτο που με στενοχωρει ειναι η κακια που βγαζουν καποιοι,λες και παιρνουν ποσοστα...χμμμ λες???

@galanakop μπραβο σου,ειλικρινα μακραν ο πιο αντικειμενικος εδω περα :)

και καλοριζικο στο παλικαρι που ηδη το εχει στα χερια του...αναμενουμε εντυπωσεις!

 

Κλαιρη μου υπαρχουν κι αυτοι που παιρνουν μισθο για να στηριζουν εταιριες (κινητων, τηλεπικοινωνιων κλπ) με posts. Ξερω τουλαχιστον 2 ατομα εδω, αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια.

Εμεις μιλαμε για τα ψυχολογικα του καθενος - προβληματα εχουμε ολοι μας, πολλοι απο εμας και σοβαρα, αλλα φροντιζουμε να εκτονωνουμε την ενταση οπουδηποτε αλλου εκτος απο τους συνανθρωπους μας.

On topic, τωρα, εκοψες οριστικα τα μηλα και εισαι Samsung fan και με τη βουλα? ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε μου... Απο που αν επιτρέπεται;

 

 

Σας ευχαριστω ολους! Απο Ελβετια (Ζυριχη)

729 Φραγκα (594 Euro)

Απο εδω digitec.ch

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...