Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Samsung Galaxy S4 (I9500)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά τσιμπήστε με κάποιος....:blink:

 

 

http://www.xe.gr/tilefonia/kinita-tilefona,samsung,android%7Cad-33732300.html

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τσιμπήστε με κάποιος....:blink:

 

 

http://www.xe.gr/tilefonia/kinita-tilefona,samsung,android%7Cad-33732300.html

 

Ελπιζω να σε τσιμπησει δυνατα μπας και συνελθεις και γλιτωσεις 500 ευρω...;)

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να σε τσιμπησει δυνατα μπας και συνελθεις και γλιτωσεις 500 ευρω...;)

 

Δέν νομίζω να είναι αντίγραφο...μάλλον λάθος έχει γίνει στην τιμή...:X

 

edit:Βρηκα την σωστή τιμη

 

http://www.xe.gr/tilefonia/kinita-tilefona,samsung,android%7Cad-33786724.html

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Για επιβεβαίωση της παραγγελίας από expansys, απλώς απαντάμε "ναι το θέλω <3" στο email που μας έστειλαν;

 

Ακριβώς:p

 

 

 

 

 

Ελπιζω να σε τσιμπησει δυνατα μπας και συνελθεις και γλιτωσεις 500 ευρω...;)

Respect.

Έλεος για χαζούς μας περνάνε.

 

Φιλε μην κανεις καμια κίνηση και κλαις

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Δέν νομίζω να είναι αντίγραφο...μάλλον λάθος έχει γίνει στην τιμή...:X

 

edit:Βρηκα την σωστή τιμη

 

http://www.xe.gr/tilefonia/kinita-tilefona,samsung,android%7Cad-33786724.html

 

χμμμ, τοτε θα χασεις 750. Ουτε καν αντιγραφο ειναι, ακομα χειροτερα...

Link to comment
Share on other sites

χμμμ, τοτε θα χασεις 750. Ουτε καν αντιγραφο ειναι, ακομα χειροτερα...

 

Εννοείς ότι θα πάω εκεί και θα μου τα πάρουν με το ζόρι?Μόνος μου θα πάω πιστεύουν?Δηλαδή υπάρχει κόσμος που θα πάρει ένα ινητό στο κουτί χωρίς να το ανοίξει να το δεί?οεο?

 

Δέν είμαι και τέρας εξυπνάδας αλλά κάποια στάνταρ τα κατέχω.:p

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Μα στην τελική γιατί να δώσεις 750,00€ σε κάποιον άγνωστο αντί να παραγγείλεις από το Γερμανικό amazon π.χ. για 649 και με δωρεάν express αποστολή στο σπίτι σου;

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

+10000

Απλα τα πραγματα :)

 

Τι θα γινει ρε παιδια τον Αυγουστο ???? Πειτε και εμενα του ασχετου.. Δεν σας καταλαβαινω .:confused:. Σε ποια σελιδα λεει τι θα γινει τον Αυγουστο (??). Ενα link,ενα videaki utube,εναν δημοσιογραφο να διαβασω,εναν δοκιμαστη,κατι τελος παντων (??). Πειτε και εμενανε τι θα παθω μετα την ανασταση του κυριου με το htc one και τι θα γινει της Παναγιας και θα το πεταξω ?

 

Εγώ ξέρω ότι πολλοί θα κάνουν Πάσχα με το HTC αλλά λίγοι 15 Αύγουστο :D

 

Μηπως θα γινει η « Δευτερα παρουσια » ?:confused:

Edited by Galactic
Link to comment
Share on other sites

Μα στην τελική γιατί να δώσεις 750,00€ σε κάποιον άγνωστο αντί να παραγγείλεις από το Γερμανικό amazon π.χ. για 649 και με δωρεάν express αποστολή στο σπίτι σου;

 

Ναι αυτό εννοείται απλά το πρώτο link δες για την τιμή ήταν το θέμα....το πρώτο λινκ το έχει στα 499ε κατά πολύ κάτω από οποιοδήποτε site.Αλλά μετά βρήκα το "σωστό" και ακριβό link.Το θέμα μου έγκειται στο ότι θα πέταγα τα λεφτά μου με τα 500 ευρω τιμής ότι είναι απάτη.Δεν θα το έβλεπα ο ίδιος από κοντά?

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό εννοείται απλά το πρώτο link δες για την τιμή ήταν το θέμα....το πρώτο λινκ το έχει στα 499ε κατά πολύ κάτω από οποιοδήποτε site.Αλλά μετά βρήκα το "σωστό" και ακριβό link.Το θέμα μου έγκειται στο ότι θα πέταγα τα λεφτά μου με τα 500 ευρω τιμής ότι είναι απάτη.Δεν θα το έβλεπα ο ίδιος από κοντά?

 

Παίζουν πολλά φίλε μου. Ανήταν Ετσι όλοι όσοι Το περίμεναν θα τοείχαν πάρει από εκεί και θα τελείωνε η δουλειά. Έχω ακούσει ιστορίες για αγγελίες με iphone κυρίως μου τα αγόραζαν και δεν άνοιγαν καν.

Βασικά μην κοιτάς καθόλου εκεί. Βέβαια δεν χάνεις τίποτα να ρωτήσεις για αυτό που έχει 500 να γελάσεις. Ίσως σποτ πει βάλε τα λεφτά σε λογαριασμό και έλα να το δεις. Θα πας και δεν θα έρθει ποτέ αυτός

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Ασχετοι ειναι φιλε μου οι δημοσιογραφοι και αλλοι που εχουν αλλαξει καμια 600αρια συσκευες (μεταξυ αυτων και καμια 60αρια Samsung). Χθεσινοι στα κινητα. Μη δινεις σημασια... Πλαστικαρα ολε, φθηνο και οσο πιο ξεφτιλισμενο γινεται. Γιατι ετσι μας αρεσει...

 

Το τι αρέσει στον καθένα είναι υποκειμενικό.

Και ναι πλαστικά αλλά οχι και ξεφτυλισμένα....

Εγώ αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι το εξής... Αφού δεν σας αρέσουν τα πλαστικά γιατί μπαίνετε στο νήμα του s4;

Γιατί ασχολείστε με τη Samsung;

Μπείτε στο νήμα του HTC one και ευχαριστηθείτε το κινητό σας.

Δόξα το θεό υπάρχει ποικιλία για όλα τα γούστα.

Και μη μου πείτε ότι το κάνετε μήπως και βάλει μυαλό η Samsung και αλλάξει κάτι γιατί τότε θα έπρεπε να κάνετε το ίδιο για τα HTC και τους κλειδωμένους bootloaders...και τη μικρή υποστήριξη κλπ...

Ήμαρτον ρε παιδιά έχει καταντήσει αηδία και ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει το τι λένε όχι 10 ούτε 100 δημοσιογραφοι, με ενδιαφέρει τι αρέσει σε εμένα.

Τελείως φιλικά...

Edited by virland
Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη που παρεμβαινω αλλα αν δεν κανω λαθος δεν ισχυει στο ΟΝΕ οτι και στα παλια HTC με κλειδωμενα bootloader.
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Το τι αρέσει στον καθένα είναι υποκειμενικό.

Εγώ αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι το εξής... Αφού δεν σας αρέσουν τα πλαστικά γιατί μπαίνετε στο νήμα του s4;

Γιατί ασχολείστε με τη Samsung;

Μπείτε στο νήμα του HTC one και ευχαριστηθείτε το κινητό σας.

Δόξα το θεό υπάρχει ποικιλία για όλα τα γούστα.

Και μη μου πείτε ότι το κάνετε μήπως και βάλει μυαλό η Samsung και αλλάξει κάτι γιατί τότε θα έπρεπε να κάνετε το ίδιο για τα HTC και τους κλειδωμένους bootloaders που έχει...και τη μικρή υποστήριξη κλπ...

Ήμαρτον ρε παιδιά έχει καταντήσει αηδία και ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει το τι λένε όχι 10 ούτε 100 δημοσιογραφοι, με ενδιαφέρει τι αρέσει σε εμένα.

 

Αγαπητε ξερεις τι σημαινει να εχεις το γνωθι σαυτον και να μπορεις να αναγνωρισεις 5 πραγματα σε ενα προϊον/υλική υπόσταση/υπηρεσία κλπ κλπ, που απλα δεν ειναι σωστα υλοποιημενα?

Οταν εχεις σπαταλησει αρκετα χιλιαρικα για τη Samsung και εισαι φανατικος κατοχος των συσκευων της (πανω απο 80 smartphones, tablets, smartpc's κλπ κλπ κλπ εχουν περασει απο τα χερια μου), τοτε απλα προσπαθεις να "επικοινωνησεις" τα κακως κειμενα, μπας και αλλαξει καποτε αυτο.

 

Αυτη την κουβεντα για τα πλαστικα την κανω καθε χρονο για το νεο γαλαξια (μπορεις να ανατρεξεις σε posts μου 4+ χρονια πριν).

Δεν κατεβηκα απο τον Αρη και αρχισα να κοπιαρω σαν παπαγαλος οσα μου σερβιρουν τα διαφορα sites, τα εχω πει πολλακις πριν καν ξυπνησουν οι εκαστοτε δημοσιογραφοι.

Και για την HTC τα λεμε (και την "τσεκουρωναμε" μεχρι το απλα "καλο" One X) και τους παντες.

Γιατι απλα δε δεσμευομαστε σε κανενα brand.

Οταν το κατανοησουν αυτο καποιοι ισως το ξανασυζητησουμε...

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε ξερεις τι σημαινει να εχεις το γνωθι σαυτον και να μπορεις να αναγνωρισεις 5 πραγματα σε ενα προϊον/υλική υπόσταση/υπηρεσία κλπ κλπ, που απλα δεν ειναι σωστα υλοποιημενα?

Οταν εχεις σπαταλησει αρκετα χιλιαρικα για τη Samsung και εισαι φανατικος κατοχος των συσκευων της (πανω απο 80 smartphones, tablets, smartpc's κλπ κλπ κλπ εχουν περασει απο τα χερια μου), τοτε απλα προσπαθεις να "επικοινωνησεις" τα κακως κειμενα, μπας και αλλαξει καποτε αυτο.

 

Αυτη την κουβεντα για τα πλαστικα την κανω καθε χρονο για το νεο γαλαξια (μπορεις να ανατρεξεις σε posts μου 4+ χρονια πριν).

Δεν κατεβηκα απο τον Αρη και αρχισα να κοπιαρω σαν παπαγαλος οσα μου σερβιρουν τα διαφορα sites, τα εχω πει πολλακις πριν καν ξυπνησουν οι εκαστοτε δημοσιογραφοι.

Και για την HTC τα λεμε (και την "τσεκουρωναμε" μεχρι το απλα "καλο" One X) και τους παντες.

Γιατι απλα δε δεσμευομαστε σε κανενα brand.

Οταν το κατανοησουν αυτο καποιοι ισως το ξανασυζητησουμε...

 

Τα λες πολυ σωστα, αλλα πρεπει μερικοι να καταλαβουν οτι οι αποψεις μεταξυ χρηστων διαφερουν... εσυ μπορει να φωναζεις για την τακτικη της sammy να επιμενει να ντυνει με πλαστικα τις συσκευες της, αλλος μπορει να μην νιωθει την αναγκη να φωναξει, να διαμαρτυρηθει κ να κατηγορησει, γιατι απλουστατα ειτε δεν εχει προβλημα με το πλαστικο, ειτε το προτιμαει απο την εναλλακτικη λυση της unibody κατασκευης του αμεσου ανταγωνιστη του (htc one), ή απλα μπορει να εχει αλλες προτεραιοτητες στον τροπο με τον οποιο επιλεγει την καλυτερη γι αυτον συσκευη... αρα δεν σημαινει οτι εθελοτυφλει ή οτι δεν κραζει την samsung, αλλα οτι ειναι ικανοποιημενος απο αυτα που προσφερει η εταιρια... δεν προσπαθω να υποστηριξω την samsung, κ εγω που περιμενω το note3 θα προτιμουσα να κατασκευαστει απο αλουμινιο αντι για πλαστικο, απλα δεν θα κολλησω εκει... ελπιζω να καταλαβαινεις τι θελω να πω...

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε ξερεις τι σημαινει να εχεις το γνωθι σαυτον και να μπορεις να αναγνωρισεις 5 πραγματα σε ενα προϊον/υλική υπόσταση/υπηρεσία κλπ κλπ, που απλα δεν ειναι σωστα υλοποιημενα?

Οταν εχεις σπαταλησει αρκετα χιλιαρικα για τη Samsung και εισαι φανατικος κατοχος των συσκευων της (πανω απο 80 smartphones, tablets, smartpc's κλπ κλπ κλπ εχουν περασει απο τα χερια μου), τοτε απλα προσπαθεις να "επικοινωνησεις" τα κακως κειμενα, μπας και αλλαξει καποτε αυτο.

 

Αυτη την κουβεντα για τα πλαστικα την κανω καθε χρονο για το νεο γαλαξια (μπορεις να ανατρεξεις σε posts μου 4+ χρονια πριν).

Δεν κατεβηκα απο τον Αρη και αρχισα να κοπιαρω σαν παπαγαλος οσα μου σερβιρουν τα διαφορα sites, τα εχω πει πολλακις πριν καν ξυπνησουν οι εκαστοτε δημοσιογραφοι.

Και για την HTC τα λεμε (και την "τσεκουρωναμε" μεχρι το απλα "καλο" One X) και τους παντες.

Γιατι απλα δε δεσμευομαστε σε κανενα brand.

Οταν το κατανοησουν αυτο καποιοι ισως το ξανασυζητησουμε...

 

 

Δεν θα ηταν σωστά υλοποιημένα εάν δεν κούμπωναν σωστά, ήταν προβληματικά (ξέφτιζε το χρώμα) κλπ.

Το ότι είναι πλαστικά είναι θέμα επιλογών και δεν έχει να κάνει με το αν είναι καλές η κακές αυτές είναι και σε εμένα αρέσουν για τους λόγους που έχω αναφέρει νωρίτερα.

Και εννοείτε ότι δεν είμαι δευσμευμένη με καμμία εταιρία.

Άν αύριο αλλάξει κάτι σε HTC, SONY, LG και εννοώ την υποστήριξη σε αναβαθμίσεις και xda δεν έχω κανένα πρόβλημα να πάρω κάτι άλλο.

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Το τι αρέσει στον καθένα είναι υποκειμενικό.

Και ναι πλαστικά αλλά οχι και ξεφτυλισμένα....

Εγώ αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι το εξής... Αφού δεν σας αρέσουν τα πλαστικά γιατί μπαίνετε στο νήμα του s4;

Γιατί ασχολείστε με τη Samsung;

Μπείτε στο νήμα του HTC one και ευχαριστηθείτε το κινητό σας.

Δόξα το θεό υπάρχει ποικιλία για όλα τα γούστα.

 

Ρεβέκκα,απο οτι εχω ακουσει τα samsung ειναι πιο αξιοπιστα σε θεματα βλαβων απο τα HTC και επισης το service της Samsung ακουγεται οτι ειναι καλυτερο,παιζει ρολο και το after sale service σε ενα προιον.

Link to comment
Share on other sites

Ρεβέκκα,απο οτι εχω ακουσει τα samsung ειναι πιο αξιοπιστα σε θεματα βλαβων απο τα HTC και επισης το service της Samsung ακουγεται οτι ειναι καλυτερο,παιζει ρολο και το after sale service σε ενα προιον.

 

Πεστα γιατι με λενε εγκαθετο οταν τα λεω και εγω αυτα...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Ρεβέκκα,απο οτι εχω ακουσει τα samsung ειναι πιο αξιοπιστα σε θεματα βλαβων απο τα HTC και επισης το service της Samsung ακουγεται οτι ειναι καλυτερο,παιζει ρολο και το after sale service σε ενα προιον.

 

Παιδια ειμαι ξεκαθαρος, δεν υπαρχει θεμα να αναλωνομαστε σε συζητησεις.

Εγω θελω καποιος να κρατησει στα χερια ενα htc one και ενα S4 και να μου πει ποιο του αρεσει να κρατα/μεταφερει/χρησιμοποιει/αγγιζει.

Το κινητο ειναι η πλεον προσωπικη συσκευη μας και μας ακολουθει 18 ωρες την ημερα, αρα λογικο δεν ειναι να θελουμε να αγγιζουμε κατι πολυτελες για να εχουμε αυτη τη μικρη ψευδαισθηση της πολυτελειας / στιβαροτητας?

Πλεον ξεφευγει απο τα ορια του υποκειμενικου, δε νομιζετε? Εκτος και αν εχουμε χασει παντελως την αισθηση του γουστου...

Δε μιλησε κανεις για αξιοπιστια και γενικοτερη ποιοτητα/ reliability. Φυσικα το service της Samsung, μαζι με της LG στη χωρα μας, σημερα ειναι απλα κορυφαια...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι ξεκαθαρος, δεν υπαρχει θεμα να αναλωνομαστε σε συζητησεις.

Εγω θελω καποιος να κρατησει στα χερια ενα htc one και ενα S4 και να μου πει ποιο του αρεσει να κρατα/μεταφερει/χρησιμοποιει/αγγιζει.

Το κινητο ειναι η πλεον προσωπικη συσκευη μας και μας ακολουθει 18 ωρες την ημερα, αρα λογικο δεν ειναι να θελουμε να αγγιζουμε κατι πολυτελες για να εχουμε αυτη τη μικρη ψευδαισθηση της πολυτελειας / στιβαροτητας?

Πλεον ξεφευγει απο τα ορια του υποκειμενικου, δε νομιζετε? Εκτος και αν εχουμε χασει παντελως την αισθηση του γουστου...

Δε μιλησε κανεις για αξιοπιστια και γενικοτερη ποιοτητα/ reliability. Φυσικα το service της Samsung, μαζι με της LG στη χωρα μας, σημερα ειναι απλα κορυφαια...

 

Φιλε Βαγγέλη ,ειναι απο ποιά σκοπιά το βλέπει ο καθένας,και εσύ έχεις δίκιο πού θελεις κατι ομορφο να έχεις στά χέρια σου οπτικά,αλλα και η άλλη πλευρα απο τήν σκοπιά της έχει δίκιο νά θέλει νά εχει κάτι αξιόπιστο και να μήν τρέχει κάθε τρείς και λίγο στα service γιά προβλήματα,και στο τέλος δεν χαίρετε τό κομψοτέχνημα που εχει στα χέρια του όταν του έχει βγεί ξυνό.

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γινει ρε παιδια τον Αυγουστο ???? Πειτε και εμενα του ασχετου.. Δεν σας καταλαβαινω .:confused:. Σε ποια σελιδα λεει τι θα γινει τον Αυγουστο (??). Ενα link,ενα videaki utube,εναν δημοσιογραφο να διαβασω,εναν δοκιμαστη,κατι τελος παντων (??). Πειτε και εμενανε τι θα παθω μετα την ανασταση του κυριου με το htc one και τι θα γινει της Παναγιας και θα το πεταξω ?

Μηπως θα γινει η « Δευτερα παρουσια » ?:confused:

 

Θα καταλαβεις αν παρεις το one και το s4.

Οτι εγινε και περυσι θα γινει κατα πασα πιθανοτητα που περασαμε απο one x και s4.

Δεν χρειαζεται να ψαξεις κατι. Μονο το thread του one x.

Δευτερα παρουσια δεν ξερω αν θα γινει, παντως δευτερα ευκαιρια λιγοι θα δωσουν στην htc :cool:

Link to comment
Share on other sites

Θα καταλαβεις αν παρεις το one και το s4.

Οτι εγινε και περυσι θα γινει κατα πασα πιθανοτητα που περασαμε απο one x και s4.

Δεν χρειαζεται να ψαξεις κατι. Μονο το thread του one x.

Δευτερα παρουσια δεν ξερω αν θα γινει, παντως δευτερα ευκαιρια λιγοι θα δωσουν στην htc :cool:

 

Οχι παιδια, μην προδικαζετε πραγματα και καταστασεις. Το περυσι ηταν περυσι και το φετος ειναι... φετος.

Τωρα εχουμε πραγματικα σοβαρη συσκευη στην αντιπερα οχθη, περυσι απλα μια καλη προσπαθεια, αλλα... λιγη (One X).

Το S4 ειναι σαν ενα νεο... Golf. Μια απο τα ιδια, με τις υψηλοτερες πωλησεις (με διαφορα), μια... τυπικη αναβαθμιση.

Αρκει για να την κρατησει στην κορυφη, αλλα προσωπικα οι πωλησεις με αφηνουν παγερα αδιαφορο (π.χ. το iphone εχει "τελειωσει" για μενα απο το 4s και μετα, αλλα δεν παυει να πουλαει σαν τρελο - δε σημαινει τιποτα αυτο).

@weather1967

Κατανοητο κι αυτο που λες, αλλα πως βγηκε το συμπερασμα οτι το συγκεκριμενο HTC ειναι προβληματικο?

Καθε αλλο θα ελεγα, μιας και το δουλεψα αρκετα τον τελευταιο 1.5 μηνα...

Link to comment
Share on other sites

Οχι παιδια, μην προδικαζετε πραγματα και καταστασεις. Το περυσι ηταν περυσι και το φετος ειναι... φετος.

Τωρα εχουμε πραγματικα σοβαρη συσκευη στην αντιπερα οχθη, περυσι απλα μια καλη προσπαθεια, αλλα... λιγη (One X).

Το S4 ειναι σαν ενα νεο... Golf. Μια απο τα ιδια, με τις υψηλοτερες πωλησεις (με διαφορα), μια... τυπικη αναβαθμιση.

Αρκει για να την κρατησει στην κορυφη, αλλα προσωπικα οι πωλησεις με αφηνουν παγερα αδιαφορο (π.χ. το iphone εχει "τελειωσει" για μενα απο το 4s και μετα, αλλα δεν παυει να πουλαει σαν τρελο - δε σημαινει τιποτα αυτο).

@weather1967

Κατανοητο κι αυτο που λες, αλλα πως βγηκε το συμπερασμα οτι το συγκεκριμενο HTC ειναι προβληματικο?

Καθε αλλο θα ελεγα, μιας και το δουλεψα αρκετα τον τελευταιο 1.5 μηνα...

 

Αν περασει ενας χρονος και υπαρξει βελτιωση, τοτε θα σταματησει ο κοσμος να προδικαζει.

Οταν η Htc κανει καθε χρονο τα ιδια και χειροτερα (μιλαει για αλλαγες, μονο που δεν γινονται) τοτε ειναι λογικο να περιμενεις τα ιδια και τα ιδια.

 

pls delete

 

Πες αυτο που θελεις φιλε μου, μην ντρεπεσαι :p

Edited by nikos523
Link to comment
Share on other sites

Αν περασει ενας χρονος και υπαρξει βελτιωση, τοτε θα σταματησει ο κοσμος να προδικαζει.

Οταν η Htc κανει καθε χρονο τα ιδια και χειροτερα (μιλαει για αλλαγες, μονο που δεν γινονται) τοτε ειναι λογικο να περιμενεις τα ιδια και τα ιδια.

 

Δηλαδη αν ενα προϊον αγγιζει το τελειο (εστω κι αν το παρελθον ειναι αμαρτωλο) θα πουμε οτι το προσπερναμε και το κραταμε σαν... μαγια για το επομενο, λογω προτερου... "ανεντιμου" βιου?

Οκ...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αν ενα προϊον αγγιζει το τελειο (εστω κι αν το παρελθον ειναι αμαρτωλο) θα πουμε οτι το προσπερναμε και το κραταμε σαν... μαγια για το επομενο, λογω προτερου... "αντεντιμου" βιου?

Οκ...

 

Το προιον θα οριστει "τελειο" μετα απο καιρο και εξεταζοντας διαφορους παραγοντες.

Δεν γινεται για παραδειγμα να κρινεις την υποστηριξη της Htc επειδη εδωσε update τωρα στη συκευη και να πεις μπραβο.

Δεν βρισκω λογο να βαζεις τοσο "σαλτσα".

Ουτε εμεις ειμαστε χθεσινοι.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...