Jump to content

Asus Padfone Infinιty


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 82
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ωραίο φαίνεται,αλλά το μέγεθος απαγορευτικό.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

lewton:Εισαι εκτος τοπου και χρονου βασικα :lol:( κανα μηνα πριν αυτα που εγραψα και μαλιστα μεταξυ σοβαρου και αστειου αυτα που ανεφερα και λογους που εξηγω)

Αλλα τι καθομαι και ασχολουμε μαζι σου:rolleyes:

Ακομα πιο κωμικο-τραγικοι ειστε τα google funboy θα ελεγα και αναφερεσε σε εμενα που εχουν περασει καμια ντουζινα android Κινητα τα τελευταια χρονια στην κατοχη μου;)-και παλι θα ξαναεχω σε λιγες ημερες:rolleyes:

Τρομαρα σου:wacko:

 

Κάποιος σου είπε ότι αν βάλεις πολλά smilies η Microsoft θα δώσει άδεια στην Asus να κάνει το όνειρό σου πραγματικότητα;

Δεν κοιτάς καλύτερα να μάθεις λίγη ορθογραφία, λίγο συντακτικό και να διαβάσεις αυτό;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αύριο θα το έχω στα χέρια μου:D

 

Παρέλαβες τελικά όπως το περίμενες? Γράψε εντυπώσεις καθώς και πόσο σου βγήκε, ψήνομαι κι εγώ.

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Εδω εντυπωσεις απο πρωτους χρηστες της συσκευης.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2243853

http://img402.imageshack.us/img402/317/asuspadfoneinfinity3.jpg

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εδω εντυπωσεις απο πρωτους χρηστες της συσκευης.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2243853

 

Ένα σχόλιο που λέει οτι δεν βλέπειις τίποτα κάτω απο τον ήλιο με εκπλήττει...νομίζω έχει 400νιτ οπότε θα έπρεπε να ναι απο τα κορυφαία σε αυτό το κομμάτι.

 

Κρίμα πάντως για τις διαστάσεις, θα ήταν καλή επιλογή για όσους δεν βλέπουν προς τις 2 ναυαρχίδες του android.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Seller?

Τελωνειο?

 

Τελωνείο ??? (ψήνομαι κι εγώ αλλά φοβάμαι τα κερατιάτικα που θα μου ζητήσουν....) Αν μπορείς στείλε με PM τί έκανες με τελωνείο. Επίσης περιμένουμε με αγωνία τις πρώτες εντυπώσεις !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
καμία απάντηση ???? Δεν το πήρες τελικά ???

 

Όχι, Εχω surface pro, galaxy s4. Ο συνδυασμος αυτος είναι απλα ιδανικος για τη δουλεια μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Η Asus ετοιμαζεται για φρεσκαρισμα του Padfone Infinity με Snap 800 συν σε λευκο χρωμα σαν επιλογη.

http://pocketnow.com/2013/08/30/new-asus-padfone-infinity

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Η Asus ετοιμαζεται για φρεσκαρισμα του Padfone Infinity με Snap 800 συν σε λευκο χρωμα σαν επιλογη.

http://pocketnow.com/2013/08/30/new-asus-padfone-infinity

Καλά Αλεξ δεν ξανασχολουμαι με εταιρίες που βγάζουν συσκευές στα χαρτιά...

Link to comment
Share on other sites

μονο που μένει στις ετοιμασίες... :down:

 

Καλά Αλεξ δεν ξανασχολουμαι με εταιρίες που βγάζουν συσκευές στα χαρτιά...

 

Έτσι είναι δυστυχώς η Asus το μονο που κανει είναι παρουσιάσεις σε εκθέσεις τεχνολογίας και κυκλοφορίες ούτε και οι ίδιοι γνωρίζουν.

Το μοντέλο με τον 600 μόλις κυκλοφόρησε Ευρώπη και αυτοί ετοιμάζονται για ένα refresh :wacko::blink:

Ότι είδαμε στη Computex αρχές Ιουνίου τα ίδια θα δούμε και σε λίγες ημέρες στην IFA

Είναι η πλέον αναξιόπιστη εταιρία στο χώρο της τεχνολογίας μακράν :ninja:

Η ίδια απαξιώνει τα προϊόντα της,αλλα εμένα μου κάνει εντυπώσει ένας μα ούτε ένας δημοσιογράφος να μην θέσει το θέμα σε κάποια συνέντευξη με κάποιον "υπεύθυνο" της εταιρίας,έφτασαν στο σημείο να κατεβάσουν τη σελίδα τους στο Facebook επειδη έπεσε το κράξιμο της αρκούδας με το Book και δικαιολογημένα απο τον κόσμο.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι δυστυχώς η Asus το μονο που κανει είναι παρουσιάσεις σε εκθέσεις τεχνολογίας και κυκλοφορίες ούτε και οι ίδιοι γνωρίζουν.

Το μοντέλο με τον 600 μόλις κυκλοφόρησε Ευρώπη και αυτοί ετοιμάζονται για ένα refresh :wacko::blink:

Ότι είδαμε στη Computex αρχές Ιουνίου τα ίδια θα δούμε και σε λίγες ημέρες στην IFA

Είναι η πλέον αναξιόπιστη εταιρία στο χώρο της τεχνολογίας μακράν :ninja:

Η ίδια απαξιώνει τα προϊόντα της,αλλα εμένα μου κάνει εντυπώσει ένας μα ούτε ένας δημοσιογράφος να μην θέσει το θέμα σε κάποια συνέντευξη με κάποιον "υπεύθυνο" της εταιρίας,έφτασαν στο σημείο να κατεβάσουν τη σελίδα τους στο Facebook επειδη έπεσε το κράξιμο της αρκούδας με το Book και δικαιολογημένα απο τον κόσμο.

 

Φίλε μου δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα μην τα ισοπεδώνουμε όλα.

Ναι θα συμφωνήσω ότι υπάρχει πρόβλημα με την διαθεσιμότητα των προιοντων τους στην Ευρώπη αφού τα βγάζουν μήνες μετά, όμως τα διαθέτουν γρήγορα Ασία. Πχ το padfone infinity το οποίο έχω από τον περασμένο Μάιο ήταν διαθέσιμο πολύ γρήγορα στη Ταιβάν μετα την ανακοίνωση του, μάλιστα έχει δεχθεί και 5-6 updates μέχρι τώρα. Τα προιόντα τους έχουν παγκόσμια εγγύηση και ακόμα και εάν το πάρεις από χώρα εκτός Ευρώπης δεν θα έχεις πρόβλημα με την εγγύηση. Π.χ το to padfone 2 το οποίο είχα παλαιότερα πάρει από το Ταπέι μου έκαναν αντικατάσταση χωρίς πρόβλημα.

Λογικό είναι να βγάλουν infinity με 800άρι αφού σχεδόν όλες οι εταιρίες το ίδιο θα κάνουν. Και η samy ετοιμάζει S4 με snapdragon 800.

Link to comment
Share on other sites

Ναι μεν αλλα φίλε μου.

Δεν μπορεί να τρέχει ο καθε ένας απο Ασιες να το φέρει και να πληρώνει τελωνεία ή και αναμονες πολλών ημερών.

Ας φροντίσει να τα διαθέτει στην Ευρώπη στην ώρα της,είναι καθαρά δικό της θέμα,να προβληματιστεί και να το λύσει.

Δεν είναι λύση εγω να τρέχω στη Γη του Πυρός να ψάχνω Asus αυτο θα έλειπε δηλαδη.

Δεν ισοπεδώνω τίποτα η ίδια η Asus τα κάνει θάλασσα και άδικη των εαυτό της και τους πιθανούς μελλοντικούς υποψήφιους πελάτες της που θέλουν να την εμπιστευτούν και η Asus το χαβα της.

Τα κακός κείμενα να τα λέμε όπως είναι στην πραγματικότητα είτε αφορούν την Asus είτε οποιοδήποτε άλλον.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι μεν αλλα φίλε μου.

Δεν μπορεί να τρέχει ο καθε ένας απο Ασιες να το φέρει και να πληρώνει τελωνεία ή και αναμονες πολλών ημερών.

Ας φροντίσει να τα διαθέτει στην Ευρώπη στην ώρα της,είναι καθαρά δικό της θέμα,να προβληματιστεί και να το λύσει.

Δεν είναι λύση εγω να τρέχω στη Γη του Πυρός να ψάχνω Asus αυτο θα έλειπε δηλαδη.

Δεν ισοπεδώνω τίποτα η ίδια η Asus τα κάνει θάλασσα και άδικη των εαυτό της και τους πιθανούς μελλοντικούς υποψήφιους πελάτες της που θέλουν να την εμπιστευτούν και η Asus το χαβα της.

Τα κακός κείμενα να τα λέμε όπως είναι στην πραγματικότητα είτε αφορούν την Asus είτε οποιοδήποτε άλλον.

 

Φίλε μου κατανοώ όσα λές αλλά δεν χρειάζεται να τρέχεις στη γή του πυρός και στην Ασία να τα αποκτήσεις, γιαυτό υπάρχουν τα ηλεκτρονικά καταστήματα με γρήγορη εξυπηρέτηση.

θεωρώ υπερβολική την τοποθέτηση σου ότι η asus είναι η πλέον αναξιόπιστη εταιρία και ότι τα έχει κάνει θάλασσα. Πιστεύω ότι η συγκεκριμένη εταιρία στον χώρο της κινητής τηλεφωνίας απο ανέκαθεν δεν είχε ποτέ της ως προτεραιότητα την αγορά της Ευρώπης.

Φυσικά αποτελεί επιλογή του κάθε καταλωτή να περιμένει τα προιόντα της στην Ευρώπη ή να αγοράσει άμεσα από την Ασία.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει προτεραιοτητα την Ευρώπη τότε δεν έχουμε κι εμείς σε προτεραιοτητα την Asus. Σιγά μην τρέχω Ασία παιδιά για να παρω μια ταμπλέτα (ναι και για τα ηλεκτρονικά καταστήματα εννοω)...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα σε ολους σας.Σας παρακολουθω καιρο τωρα και οι συμβουλες σας με εχουν οδηγησει σε ομορφες επιλογες.Σκεπτομαι να αγορασω το asus infinity.Περιμενω με ενδιαφερον τις γνωμες σας.Σας ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως ειναι καταπληκτικη επιλογη σαν concept... τελικη τιμη με ταμπλετ, πληκτρολογιο ποια ειναι; λινκ;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Η ιστορία πάντως έχει δειξει ότι δεν πουλάει σαν concept.

 

Πουλάει δεν πουλάει δεν είναι απίστευτο μηχάνημα;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Η ιστορία πάντως έχει δειξει ότι δεν πουλάει σαν concept.

 

Το θέμα είναι ότι η Asus με δεν σπρώχνει καθόλου τις συσκευές της. Αν το έβρισκα στην Ευρώπη θα το έπαιρνα πριν το One.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι η Asus με δεν σπρώχνει καθόλου τις συσκευές της. Αν το έβρισκα στην Ευρώπη θα το έπαιρνα πριν το One.

 

Πράγματι έχει σοβαρό πρόβλημα με τις διαθεσιμότητες...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ άμα ήταν εύκολα διαθέσιμο στην Ευρώπη θα το έπαιρνα χωρίς δεύτερη σκέψη. Ο συνδυασμός κινητό τάμπλετ είναι πολύ βολικός.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ άμα ήταν εύκολα διαθέσιμο στην Ευρώπη θα το έπαιρνα χωρίς δεύτερη σκέψη. Ο συνδυασμός κινητό τάμπλετ είναι πολύ βολικός.

 

Το παίρνεις από όπου θέλεις η Asus έχει 1 χρόνο διεθνή εγγύηση... :D

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Asus Padfone Infinιty

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...