Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Htc One (M7)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Το είχα παραγγείλει από expansys πριν μια εβδομάδα και ενώ μου έστειλαν mail ότι το έχουν διαθέσιμο μετά τηλεφωνικά μου είπαν ότι δεν. Τέλος του μήνα και μπορεί και Απρίλη. Την ακυρωσα την παραγγελία. Λέω να το πάρω από handec γιατί μου βγαίνει πιο φθηνά χωρίς ΦΠΑ. 481€. Εχει πάρει κανείς από εκεί ;;όλα οκ;;ο φορτιστής θα ειναι οκ για Ελλάδα;;

 

Κι εγώ τον ίδιο πρόλογο έφαγα από το Expansys και δεν ξέρω τι να κάνω.. Το Nexus 10 μου είναι από handtec και όλα οκ λογικά θα χρειαστείς αντάπτορα για Ελληνική πρίζα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παραγγελία εξετελεσθει,29 παραλαμβάνουν οπότε μέχρι 4 του μήνα λογικά θα το έχω

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το ζητημα ειναι να μεινουμε κι ολας.

Εγω θα το παρω οταν ειναι διαθεσιμο...ετσι και αλλιως 3 εβδομαδες θα τις περιμενετε σχεδον ολοι...

 

Ο Vagelis φταιει που θα το παρω...θα σου ζητησω τα ρεστα κανονισε!

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

το ζητημα ειναι να μεινουμε κι ολας.

Εγω θα το παρω οταν ειναι διαθεσιμο...ετσι και αλλιως 3 ενδομαδες θα τις περιμενετε σχεδον ολοι...

 

Ο Vagelis φταιει που θα το παρω...θα σου ζητησω τα ρεστα κανονισε!

 

Δημητρη θα σε αφησει απολυτα ικανοποιημενο!

Εγω ψηνω τον κατοχο να μου το δωσει ΣΚ να το τεσταρω διεξοδικα...:lol:

ΥΓ Διαβασα προχειρα το review του Gizmodo.

Το πιο ευστοχο για την ωρα...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Πάντως φαίνεται πολύ δυνατή η κάμερα!

Το μόνο θέμα που θα ήθελα να δω είναι πως φαίνονται οι φωτογραφίες σε μια μεγάλη οθόνη, πχ μια 27αρα, λόγω ανάλυσης.. Και φυσικά αν ζεσταίνεται και πόσο ή απλά είναι η ψευδαίσθηση που δίνει το μέταλλο ως καλύτερος αγωγός θερμότητας από το πλαστικό.. Βαγγέλη παρακαλα να στο δώσει για ΣΚ :p

Link to comment
Share on other sites

το ζητημα ειναι να μεινουμε κι ολας.

Εγω θα το παρω οταν ειναι διαθεσιμο...ετσι και αλλιως 3 ενδομαδες θα τις περιμενετε σχεδον ολοι...

 

Ο Vagelis φταιει που θα το παρω...θα σου ζητησω τα ρεστα κανονισε!

 

κι εσυ θα φταις που θα το παρω εγω!!

 

αλυσιδα παει αυτο Μητσαρα :lol:

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Δε μου το δανείζεται κ σε μένα μια βδομαδουλα μονο.ζητάω πολλά;;ποιος περιμένει ενα μήνα ακόμα...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ολος ο καλος κοσμος ειναι εδω :happy:

 

αρχιζω να το σκεφτομαι για το κινητο αλλα φοβαμαι οτι θα καταληξει 3 φορες οπως περσι με το one x στο buy and sell. Oλο το επαιρνα αλλα αυτος ο κλειδωμενος bootloader και η μετρια μπαταρια μου ειχε κατσει ασχημα. Αλλα να πω την αληθεια καλυτερο σημα απο το one x δεν βρηκα πουθενα. Μιλαμε σε μερη οπου δεν ειχα σημα επιανε 2-3 γραμμες, το ιδιο και με τo wifi.

Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

ολος ο καλος κοσμος ειναι εδω :happy:

 

αρχιζω να το σκεφτομαι για το κινητο αλλα φοβαμαι οτι θα καταληξει 3 φορες οπως περσι με το one x στο buy and sell. Oλο το επαιρνα αλλα αυτος ο κλειδωμενος bootloader και η μετρια μπαταρια μου ειχε κατσει ασχημα. Αλλα να πω την αληθεια καλυτερο σημα απο το one x δεν βρηκα πουθενα. Μιλαμε σε μερη οπου δεν ειχα σημα επιανε 2-3 γραμμες, το ιδιο και με τo wifi.

 

Φετος ομως τη χαλια μπαταρια δεν θα τη δεις, ενω θα δεις και την καλυτερη ποιοτητα σε κινητο εδω και χρονια.

Βαλε και τα καλυτερα ηχεια της αγορας, οπως και την καλυτερη οθονη και εχεις την επιλογη σου...

Link to comment
Share on other sites

Φετος ομως τη χαλια μπαταρια δεν θα τη δεις, ενω θα δεις και την καλυτερη ποιοτητα σε κινητο εδω και χρονια.

Βαλε και τα καλυτερα ηχεια της αγορας, οπως και την καλυτερη οθονη και εχεις την επιλογη σου...

 

Και το one X ακομα και σημερα ειναι πανεμορφο ειδικα το ασπρο. Ηταν μακρα απο τις πιο ομορφες συσκευες. Τωρα το one ειναι ενα σκαλι παραπανω με το αλουμινιο unibody, ειναι κοσμημα. Θα ηθελα παντως 5'' ιντσες, προερχομαστε απο note, οι λιγες ιντσες παραπανω χρυσωνουν το χαπι. Η μπαταρια αν βγαζει την 1 μερα γεματη θα ειναι ενταξει και φυσικα ξεκλειδωτος bootloader και οχι μεσω htcdev.

Edited by DoctorM
Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω....θα έχει ασύρματη φόρτιση ?

 

Ναι...Νομίζω ότι το έδιναν και στο events που έκαναν αν δεν κάνω λάθος στην Αγγλία...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στην HTC πρωτη και καλυτερη και στην φωτογραφικη!!!!!!!!!!

Δικαιωθηκαν τελικα για τo ultrapixel.

 

πιστευω πολλοι βγαζουμε και φωτογραφιες σε εξωτερικους χωρους...δεν ζουμε στην Σιβηρια με -50celsius να μενουμε μονο μεσα...

αρα ας περιμενουμε...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στην HTC πρωτη και καλυτερη και στην φωτογραφικη!!!!!!!!!!

Δικαιωθηκαν τελικα για τo ultrapixel.

Δεν μπορούμε να έχουμε ακόμα ασφαλή συμπεράσματα αφού κανένα από τα 2 δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα. Προβλέπω ότι θα έχει σίγουρα ανώτερη φωτογραφική το One σε χαμηλό φωτισμό και σε εσωτερικούς χώρους γενικότερα. Το μόνο θέμα του ίσως αποδειχθεί χαμηλή η ανάλυση των 4mp ειδικά αν οι φωτογραφίες απεικονίζονται σε μεγάλες οθόνες υπολογιστών ή στις μεγάλες μας πλέον τηλεοράσεις (σε πολλές περιπτώσεις 40+ ίντσες). Φυσικά για FB, twitter, κτλ είναι υπέρ του δέοντος αρκούντες :happy:

Σύμφωνα με το PhoneArena και για το θέμα: "As you can see, the megapixel count and the resolutions are much lower than most other 8 and 13-megapixel cameras out there. In reality, though, this high resolution is only required if you plan on using it for large prints. For most people, 4 megapixels are just enough - definitely enough for sharing on Facebook and for small prints"

Να και το review από το site

http://www.phonearena.com/reviews/HTC-One-Review_id3269

 

Πανέμορφο είναι το άτιμο δεν το χορταίνω... και οι άλλοι λένε "like the time TV went colour", μη χ3σω!!

http://i-cdn.phonearena.com/images/reviews/129067-image/HTC-One-Review-004.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ολοι οι γνωριμοι εδω βλεπω.

Με το καλο να παραλαβουμε ολοι παιδια...

 

Εννοείται,την περιμένω πως και πως,για μένα η πιο όμορφη πρόταση φέτος.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται,την περιμένω πως και πως,για μένα η πιο όμορφη πρόταση φέτος.

 

Ισως εισαι ο παλιοτερος γνωριμος εδω μεσα που εχει παραμεινει και εχει τα χρηματα/χρονο/φαια ουσια να σπαταλησει για να δοκιμασει (ολα τα υπολοιπα παιδια της εποχης gsm eos-unwired επαψαν να ασχολουνται με το αθλημα η απλα να ποσταρουν).

Για να δουμε λοιπον φιλε μου τι θα δουμε. Μετα και την παρουσιαση του S4 παω καρφι για δοκιμη του One...

Link to comment
Share on other sites

Απο ο,τι εχω διαβασει δε θα υποστηριζει ασυρματη φορτιση,ελεω του αλουμινου της συσκευης.Μικρο το κοστος αν με ρωτησεις για ενα τοσο ομορφο αποτελεσμα!!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...