Jump to content

BlackBerry Z10


k0miStiS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

όντας σε χρήση η απλά επειδή ήταν εγκατεστημένη ;

 

δυστυχως απλα επειδη ηταν εγκατεστημενη ....

Αρχισε να το κανει περιπου μετα απο 2 ημερες εγκαταστασης του pou...

Η συσκευη εκανε περιπου στις 2-3 επανεκκινήσεις την ημερα .....

Αρχισα να διαγραφω διαφορα σιγα σιγα ., αλλα παντα αφηνα το pou , διοτι εχω τρελα .....

Ματαια ομως διοτι συνεχιζε το προβλημα .

Τελος αποφασισα να διαγραψω το pou ...αυτο ηταν τελος τα προβληματα ...

Τυχαιο ...δεν νομιζω

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δυστυχως απλα επειδη ηταν εγκατεστημενη ....

Αρχισε να το κανει περιπου μετα απο 2 ημερες εγκαταστασης του pou...

Η συσκευη εκανε περιπου στις 2-3 επανεκκινήσεις την ημερα .....

Αρχισα να διαγραφω διαφορα σιγα σιγα ., αλλα παντα αφηνα το pou , διοτι εχω τρελα .....

Ματαια ομως διοτι συνεχιζε το προβλημα .

Τελος αποφασισα να διαγραψω το pou ...αυτο ηταν τελος τα προβληματα ...

Τυχαιο ...δεν νομιζω

:)

 

το θέμα είναι ότι πρέπει να

να σβήνω πολλές ανδροιδ εφαρμογές για να δω ποια δημιουργεί το πρόβλημα

 

Τελικά αυτό το update τι ήταν;

 

Έλα μου ντε ?

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Καλά την μικρογραφία που ανέβασα ποιο πανω δεν την είδατε ή θελετε να σας τα γραφουμε και ολας :rolleyes: μετα το update μου έδωσε 10% επιπλέον μπαταρία αλλα δεν συνδέεται πλεον στο pc μεσω usb .. μαλιστα... Edited by sdevil
Samsung Galaxy S10e
Link to comment
Share on other sites

Καλά την μικρογραφία που ανέβασα ποιο πανω δεν την είδατε ή θελετε να σας τα γραφουμε και ολας :rolleyes: μετα το update μου έδωσε 10% επιπλέον μπαταρία αλλα δεν συνδέεται πλεον στο pc μεσω usb .. μαλιστα...

Πήγαινε στις ρυθμίσεις αποθήκευση και πρόσβαση και τέρμα κάτω ενεργοποίησε την μαζική αποθήκευση μέσω usb. Επίσης δοκίμασε στις ίδιες ρυθμίσεις να επιλέξεις η χρήση usb να μην είναι αυτόματη αλλά για ο,τι λειτουργικό έχεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

παιδια μου βγαζει το παρακατω μηνυμα και δεν προχωράει.ξερει κανεις τι να κανω?

 

http://www.bberror.com/bb10-0008

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις αποθήκευση και πρόσβαση και τέρμα κάτω ενεργοποίησε την μαζική αποθήκευση μέσω usb. Επίσης δοκίμασε στις ίδιες ρυθμίσεις να επιλέξεις η χρήση usb να μην είναι αυτόματη αλλά για ο,τι λειτουργικό έχεις.
τελικά απεγκατέστησα το blackberry link και το ξαναεγκατέστησα και όλα οκ ! :yahoo::yahoo:
Samsung Galaxy S10e
Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει κάποιος να δουλέψουν με κάποιο τρόπο (και ποιο ΑΡΚ?) τα Google Maps σε ΒΒ10?

 

 

κατέβασε το μέσω SNAP , δουλεύουν μια χαρά

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Θα χρειάζεται μετά να αγοράσω την εφαρμογή GPS for Google Maps που υπάρχει στο BBWorld? Ή το GPS θα με βάζει στο χάρτη?

Δεν χρειαζεται να αγορασεις τιποτα. Χτες μαλιστα εβαλα τους τελευταιους χαρτες. Απλα εχεις ανοικτα τα data και κανεις κανονικα πλοηγηση με φωνητικη καθοδηγηση στα ελληνικα. Απλα δεν μπορεις να κανεις login για να αποθηκευεις χαρτες και αγαπημενες τοποθεσιες γιατι θελει google services.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Σε υπερευχαριστώ! Δεν χρειάζομαι ούτως ή άλλως τους αγαπημένους προορισμούς ούτε αποθήκευση χαρτών.. Ακολούθησα τις οδηγίες για εγκατάσταση Snap, αλλά έχω κολλήσει ακόμα στο Login για το Market. Ελπίζω σε κάποια φάση να μπω στο market και να δοκιμάσω και τους χάρτες :)
Link to comment
Share on other sites

Σε υπερευχαριστώ! Δεν χρειάζομαι ούτως ή άλλως τους αγαπημένους προορισμούς ούτε αποθήκευση χαρτών.. Ακολούθησα τις οδηγίες για εγκατάσταση Snap, αλλά έχω κολλήσει ακόμα στο Login για το Market. Ελπίζω σε κάποια φάση να μπω στο market και να δοκιμάσω και τους χάρτες :)

Νομιζω για να κανεις Login πρεπει απο τον λογαριασμο σου google να ορισεις στις επιλογες ασφαλειας να εχεις το two step verification . https://www.google.com/landing/2step/

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Δούλεψε ΤΕΛΕΙΑ! Τελικά δεν ήταν αυτό το πρόβλημα, απλά έγραψα λάθος ένα ψηφίο.

 

Μπήκα στους χάρτες, ΟΛΑ ΚΑΛΑ! Φυσικά πρώτη φορά βλέπω lag στο Blackberry μου! Α ρε Google!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

θελει data plan για σερφαρισμα στο δικτυο και check email μεσω wifi?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Το γραφω εδω γιατι εχει πιο πολυ κινηση:στο os 10.2 ειχα προσπαθησει να κατεβασω και να τρεξω το sygic και μεσω amazon και μεσω sidebar με το apk και μου ελεγε οτι δεν μπορει να προχωρησει λογω ρυθμισεων google play.περασα την τελευταια leaded και το ετρεξε κανονικα.εχει αλλαξει κατι στην 10.3.1?συσκευη z30.
Link to comment
Share on other sites

Το γραφω εδω γιατι εχει πιο πολυ κινηση:στο os 10.2 ειχα προσπαθησει να κατεβασω και να τρεξω το sygic και μεσω amazon και μεσω sidebar με το apk και μου ελεγε οτι δεν μπορει να προχωρησει λογω ρυθμισεων google play.περασα την τελευταια leaded και το ετρεξε κανονικα.εχει αλλαξει κατι στην 10.3.1?συσκευη z30.
Σε σχεση με το android runtime ναι. Στην 10.3 πηγε στο 4.3 για μεγαλυτερη συμβατοτητα. Αν την πηγαν ακομη πιο πανω με την 10.3.1 δεν το ξερω. Απο το amazon αν δεν ζηταει google services το θεωρω λογικο να ηταν η εκδοση runtime το προβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

* New *

BBM Meetings!

 

BBM Meetings, κάτι περισσότερο από βίντεο-κλήσεις και τι προσφέρει σε σχέση με τον ανταγωνισμό:

http://blogs.blackberry.com/2014/11/bbm-meetings-more-than-video-calling/?utm_source=bbm_channel&utm_medium=social&utm_campaign=bm%7CBBM%7CMeetings%7Cengagement%7Cww%7CBlackBerry_Channel%7C

Edited by thief
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας... εχω το blackberry Z10 και εχει τωρα κανα 2-3 μερες που οταν η φορτιση φτανει στο 94% σταματαει. Software release 10.2.1.30.62 ......model stl 100-1 Τι γινεται? Ευχαριστω εκ των προτερων :)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας... εχω το blackberry Z10 και εχει τωρα κανα 2-3 μερες που οταν η φορτιση φτανει στο 94% σταματαει. Software release 10.2.1.30.62 ......model stl 100-1 Τι γινεται? Ευχαριστω εκ των προτερων :)

 

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5213371&highlight=%CE%BC%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%B1#post5213371

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια είναι η γνώμη σας για τις μπαταρίες από Κίνα με 2500+mAh ? Κάποιος που έχει αγοράσει αντίστοιχη μπαταρία μπορεί να μας πει εντυπώσεις ;
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι κι εγώ για αγορά μπαταρίας. Υπάρχει εμπειρία από τα μέλη, εδώ; Δε με καίει η αναγραφόμενη τιμή χωρητικότητας τόσο, όσο η πραγματική - δηλαδή να είναι αξιόπιστη η εταιρία...
Google, Microsoft, Apple... Choοse a color for your chains.
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι κι εγώ για αγορά μπαταρίας. Υπάρχει εμπειρία από τα μέλη, εδώ; Δε με καίει η αναγραφόμενη τιμή χωρητικότητας τόσο, όσο η πραγματική - δηλαδή να είναι αξιόπιστη η εταιρία...

 

Από τη στιγμή που το bundle κοστίζει γύρω στα 25 από amazon, νομίζω αξίζει περισσότερο από τον no name κατασκευαστή.

Εγώ θα πήγαινα στην επίσημη λύση.

Από κει και πέρα, δεδομένου του ότι το Ζ10 έχει θέματα στην διαχείριση, αν γύριζα 5 μήνες πίσω θα έπαιρνα το Ζ30.

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που το bundle κοστίζει γύρω στα 25 από amazon, νομίζω αξίζει περισσότερο από τον no name κατασκευαστή.

Εγώ θα πήγαινα στην επίσημη λύση.

Από κει και πέρα, δεδομένου του ότι το Ζ10 έχει θέματα στην διαχείριση, αν γύριζα 5 μήνες πίσω θα έπαιρνα το Ζ30.

συμφωνώ απόλυτα, το bundle είναι η πλέον αξιόπιστη και βολική λύση , εάν έχεις Ζ10 . το εάν θα έπρεπε να είχαμε πάει σε Ζ30 νομίζω polloi το έχουμε σκεφτεί , an και 5 inc είναι αρκετές

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...