Jump to content

BlackBerry Z10


k0miStiS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα.

Εν αναμονή της επισημης 10.3.1, θα ήθελα να ρωτησω αν υπαρχει τρόπος να κάνουμε στην 10.3.1 τα εικονίδια να φαίνονται όπως στην 10.2.1.

Αυτά τα εικονίδια στυλ android χωρίς το σκούρο πλαίσιο δεν μου αρέσει καθόλου.

Ευχαριστω και περιμένω κάποια απάντηση αν γνωρίζει κανείς

Link to comment
Share on other sites

Έτσι και περάσεις 10.3.1 η σκιά στα εικονίδια είναι παρελθόν και δεν μπορείς να την επαναφέρεις. Εμένα προσωπικά μου αρέσει η νέα σχεδίαση του χωρίς σκιά
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να καθησε καποιος να κανει τετοιο wallpapper. Ηταν γενικη απαιτηση να φυγουν οι σκιες. Εγω εκτιμησα και την επιπλεον σειρα εικονιδιων που κερδισα απο την αφαιρεση τους.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Από χτες το βράδυ η κάμερα του Ζ10 μου δεν κάνει autfocus.. Δοκίμασα να έχω πατημένο το πλαίσιο στο κέντρο της φωτογραφίας αλλά τζίφος..

 

Το κίνητο δεν έχει πέσει κάτω, είναι σε θηκούλα και δούλευε άψογα μέχρι χτες. Δεν έχω βάλει Leaked εκδόσεις κτλ

 

Τι παίζει με το service?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Από χτες το βράδυ η κάμερα του Ζ10 μου δεν κάνει autfocus.. Δοκίμασα να έχω πατημένο το πλαίσιο στο κέντρο της φωτογραφίας αλλά τζίφος..

 

Το κίνητο δεν έχει πέσει κάτω, είναι σε θηκούλα και δούλευε άψογα μέχρι χτες. Δεν έχω βάλει Leaked εκδόσεις κτλ

 

Τι παίζει με το service?

 

Δοκίμασε να βγάλεις την μπαταρία για λίγο (δευτερόλεπτα) ώστε μετά να κάνει restart.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εάν δεν λυθεί το πρόβλημα δες και αυτό:

https://supportforums.blackberry.com/t5/BlackBerry-Z10/Z10-Rear-Camera-Autofocus-Stopped-Working/td-p/2792683

και αυτό http://supportforums.blackberry.com/t5/BlackBerry-Z10/Z10-autofocus-issue/td-p/2866858

Για εγγύηση και service θα πρέπει να μιλήσεις με το κατάστημα που το αγόρασες.

Edited by sakisgi
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να μη μου τυχει, αλλα σε τετοια περιπτωση δεν ειναι καλη ιδεα να επικοινωνισουμε straight με την blackberry? Ισως σου δωσουν την καλυτερη επιλογη για service στην ελλαδα, εαν υπαρχει..
Alcatel OT Max db > Alcatel OT 511 > Alcatel OT 715 > Nokia 6230i > Nokia 6290 > Nokia 5530 > Nokia E5-00 > BB Q10 > Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι να δοθεί γρήγορα.

Αλλά ας μη ξεχνάμε ότι η διάθεση εξαρτάται και από τους παρόχους.

 

Μόλις μου ήρθε το update!

Software release 10.3.1.1565

1002MB

Edited by thief
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το BBM πως εμφανίζεται έτσι μετά την αναβάθμιση ;;; δε φαίνεται τι γράφεις και το όνομα του συνομιλητή σου. Τόσο τραγικοί ;; τουλάχιστον αναγνωρίζει ελληνικά το viber
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το BBM πως εμφανίζεται έτσι μετά την αναβάθμιση ;;; δε φαίνεται τι γράφεις και το όνομα του συνομιλητή σου. Τόσο τραγικοί ;; τουλάχιστον αναγνωρίζει ελληνικά το viber

Κάνε update το BBM. Και σε μένα έτσι ήταν και διορθώθηκε

Link to comment
Share on other sites

πλέον με την αναβάθμιση διαπίστωσα ότι από το σναπ δεν μπορούμε να κατεβάσουμε. Βέβαια και με 10.2 πάλι τους τελευταίους μήνες νομίζω δε γινόταν. Υπάρχει τρόπος εκτός από το αμαζον να συνυπάρχει και το σναπ στην 10.3 ;; έχω κάποιες εφαρμογές από σναπ που αν κάνω επαναφορά θα διαγραφούν λογικα..
Link to comment
Share on other sites

Με την ενημέρωση στο Z10 μου, ενώ στην αρχή κολλούσε το hub μετέπειτα έστρωσε. Όσον αφορά το bmm θέλει ενημέρωση και το viber εκτός το ότι -επιτέλους- αναγνωρίζει ελληνικούς χαρακτήρες στον κατάλογο, πλέον δεν κολλάει και λειτουργεί άψογα. :) Thanks Blackberry!
Όπου υπάρχει θέληση, υπάρχει και τρόπος.
Link to comment
Share on other sites

Μετά το update πετάει.

Από το Snap κατεβάζω.

Πάτε στο BlackBerry World γιατί έχει πολλά app update.

Κι εγώ αυτό διαπίστωσα. Ενώ μόλις έγινε η αναβάθμιση κολλούσε ακόμη και το hub, με μια ακόμη επανεκκίνηση πάει... "σφαίρα"! Για να δούμε στην μπαταρία.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έγιναν αλλαγές και στην κάμερα. Τσεκάρετε :happy::happy::happy::happy:

Όπου υπάρχει θέληση, υπάρχει και τρόπος.
Link to comment
Share on other sites

Για την μπαταρία του Ζ10 θα μπορώ να πω από αύριο, με κανονική χρήση. Για την ώρα το λιώνω. Μου φαίνεται καλύτερη η διαχείριση αλλά δεν περιμένω και θαύματα. Ιδωμεν.

Πολλές καινοτομίες. Μία από αυτές ενώ κάνεις download / update στο notification pull down menu εμφανίζεται η πρόοδος!

Πολλές και καλές οι εντυπώσεις.

Μπράβο για μια ακόμη φορά στη BlackBerry.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...