Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο Opera Mobile/mini μου άρεσε στο Symbian με τα απλά κουμπάκια του και το εύκολο UI, αλλά στις τελευταίες εκδόσεις στα Windows το χάλασαν εντελώς... Οπότε ο UC Browser προς το παρόν μονόδρομος για μένα...

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

https://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/gloomlogue/addb03f1-ff9c-493e-bfff-ae365eff0cfd

 

εφαρμογή επεξεργασίας εικόνας απο έλληνα dev μάλιστα. Την δοκίμασα για λίγο αρκετά καλή (ψιλοαλλοιώνει τις φώτος αλλά σε κάποιες περιπτώσεις μου αρέσει). Ποια άλλη εφαρμογή χρησιμοποιείτε για επεξεργασία εικόνας?

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι κι εγώ σε αναζήτηση μιας καλής εφαρμογής επεξεργασίας φωτογραφίας, μπορεί κάποιος να postάρει το link του αντίστοιχου thread, που είχε δημιουργηθεί πριν λίγο καιρό στο myphone;
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιούσα χρονια τον opera στο Symbian και τον περιμένω και στα WP να δείξει τα δόντια του. Για αρκετό καιρό είχε μείνει στάσιμος αλλα τελευταία πήρε κάποια updates (προς το χειρότερο για την ώρα). Αυτό σημαίνει ότι το παλεύουν οπότε περιμένουμε τα καλύτερα....;)

 

Με update το κάνεις υποτίθεται καλύτερο, όχι χειρότερο!!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι κι εγώ σε αναζήτηση μιας καλής εφαρμογής επεξεργασίας φωτογραφίας, μπορεί κάποιος να postάρει το link του αντίστοιχου thread, που είχε δημιουργηθεί πριν λίγο καιρό στο myphone;

 

Κοίταξε το πρώτο ποστ του θέματος.

Link to comment
Share on other sites

Πριν καιρό χρειάστηκα να σβήσω κάποια στοιχεία από ένα screenshot και να το ανεβάσω εδώ. Δεν μπόρεσα να βρω τρόπο να τα κρύψω, τραβώντας απλά μια γραμμή. Με ποιον τρόπο μπορώ να το κάνω αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι κι εγώ σε αναζήτηση μιας καλής εφαρμογής επεξεργασίας φωτογραφίας, μπορεί κάποιος να postάρει το link του αντίστοιχου thread, που είχε δημιουργηθεί πριν λίγο καιρό στο myphone;

 

Εδώ και καιρο χρησιμοποιώ τις εξής 2 κατά περίπτωση

Fhotoroom

Fantasia Painter

 

Τις θεωρώ από τις καλύτερες του ειδους

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και καιρο χρησιμοποιώ τις εξής 2 κατά περίπτωση

Fhotoroom

Fantasia Painter

 

Τις θεωρώ από τις καλύτερες του ειδους

 

Thanks, Colossus!!

 

Edit: Επίσης, αν και καθυστερημένα, thanks, Alex_tz!

 

Είδα τις εφαρμογές και ήθελαν πρόσβαση σε phone και owner identity... Δε νομίζω ότι θα τις προτιμήσω.

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Thanks, Colossus!!

 

Edit: Επίσης, αν και καθυστερημένα, thanks, Alex_tz!

 

Είδα τις εφαρμογές και ήθελαν πρόσβαση σε phone και owner identity... Δε νομίζω ότι θα τις προτιμήσω.

 

Δυστυχώς αυτό έχει γίνει κανόνας με τις περισσότερες εφαρμογές πια.

Νομίζω ότι πιο πολύ έχει να κάνει με τις social media δυνατότητες τους.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς αυτό έχει γίνει κανόνας με τις περισσότερες εφαρμογές πια.

Νομίζω ότι πιο πολύ έχει να κάνει με τις social media δυνατότητες τους.

 

Αυτό βλέπω κι εγώ και δε μπορώ πω ότι μου αρέσει. Βέβαια, το app permissions στα settings, θα μπορούσε να "κλείνει" αυτές τις άδειες, αλλά δεν πειράζει. Φτιάχνω ένα note με το ποιες εφαρμογές επεξεργασίας έχουν αυτές τις προσβάσεις, οπότε ίσως το ανεβάσω.

 

EDIT: Όσοι έχετε θέμα με το mytube, ίσως θέλετε να ξαναελέγξετε την εφαρμογή. Έβγαλε ενημέρωση ο dev, μέσα στην εφαρμογή, ότι θα διαθέσει νέα product keys, για όσους είχαν πάρει τη full έκδοση του mytube μέσω της προσφοράς.

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κάποιος το Chaos Control, που είναι δωρεάν σήμερα;

 

 

Έχει καλές κριτικές.

 

 

 

Δώσε λινκ γιατί εγώ δεν βλέπω κριτικές

Link to comment
Share on other sites

Απ το myAppFree που το είδα με μεταφέρει στο store, δεν έχω λινκ.

 

Όταν σε πάει στο store, πάτησε κοινοποίηση πχ με μήνυμα και μετά copy/paste το κείμενο

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Opera Mini 8 για Windows Phone (ανεπίσημος) http://www.windowsphone.com/s?appid=fd2611b6-f61d-41fe-9a5c-3500d4c8042e

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτό εννοούσα με το "ανεπίσημος". Λάθος έκφραση προφανώς. Τον έχω τον επίσημο όπερα αλλα ακόμα δεν.... Ούτε με το προχθεσινό update. Έχει πολυ δρόμο ακόμη.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο οποίος επίσημος να αναφέρουμε ότι βγήκε από beta.
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Ο οποίος επίσημος να αναφέρουμε ότι βγήκε από beta.

 

Ναι, ήθελα να το αναφέρω και εγώ. Παραμένει όμως τραγικός

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πολύ χάλια οι τελευταίες εκδόσεις... Συνεχίζω με UC Browser, και ίσως δοκιμάσω κανέναν Maxthon...

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογη flash sports ειναι πραγματικά εξαιρετική!! Εκανα συνδρομη για ενα μηνα και εχω δει οτι θελω χωρις να κολλησει κανενας αγωνας και σε παρα πολυ καλη ποιότητα.Το Σεπτέμβριο μιας και τωρα σταματησανε τα πρωταθληματα θα κανω εξαμηνη συνδρομη.Πραγματικα αξιζει!!!!
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογη flash sports ειναι πραγματικά εξαιρετική!! Εκανα συνδρομη για ενα μηνα και εχω δει οτι θελω χωρις να κολλησει κανενας αγωνας και σε παρα πολυ καλη ποιότητα.Το Σεπτέμβριο μιας και τωρα σταματησανε τα πρωταθληματα θα κανω εξαμηνη συνδρομη.Πραγματικα αξιζει!!!!

 

και για πες,ποσο πανε οι συνδρομες?τα βλεπεις ολα η αναλογα το αθλημα?εγω για παραγειγμα θελω ολα τα τουρνουα τεννις

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογη flash sports ειναι πραγματικά εξαιρετική!! Εκανα συνδρομη για ενα μηνα και εχω δει οτι θελω χωρις να κολλησει κανενας αγωνας και σε παρα πολυ καλη ποιότητα.Το Σεπτέμβριο μιας και τωρα σταματησανε τα πρωταθληματα θα κανω εξαμηνη συνδρομη.Πραγματικα αξιζει!!!!

 

Έχει ελληνικο πρωτάθλημα ??? Και ποσό είναι η εξαμηνη συνδρομή

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...