Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενημέρωση για το 6tag.

Changelog:

  • be able to remove usertags from a picture
  • fix geolocation when you edit a picture
  • improve live tile image generation using new servers

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει το 0facebook στο store ή κάτι παρόμοιο;εγώ βασικά δεν το γνωρίζω καθόλου το χρησιμοποιεί ο αδερφός μου στο αντροιντ και το ψάχνει τώρα και εδώ.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει το 0facebook στο store ή κάτι παρόμοιο;εγώ βασικά δεν το γνωρίζω καθόλου το χρησιμοποιεί ο αδερφός μου στο αντροιντ και το ψάχνει τώρα και εδώ.

 

Ενεργοποιείς τα δεδομένα, μπαίνεις στον browser στη διεύθυνση 0.facebook.com. Σε όλα τα λειτουργικά έτσι είναι νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιείς τα δεδομένα, μπαίνεις στον browser στη διεύθυνση 0.facebook.com. Σε όλα τα λειτουργικά έτσι είναι νομίζω.

 

Το έκανα από το δικό μου το 925 και μου λέει ότι δεν υποστηρίζεται από τον IP μου.γι αυτο ρώτησα αν υπάρχει σαν εφαρμογή.ευχαριστώ πάντως!!!

Link to comment
Share on other sites

update για opera mini

 

Δεν μου άρεσε η νέα έκδοση... :( Το άλλαξαν τελείως... Προτιμούσα πριν που έμοιαζε σαν του Symbian...

 

Υ.Γ. Ελληνικά πως βάζω; Δεν βρήκα κάτι στις ρυθμίσεις...

 

Αντί να τον βελτιώσουν τον χαλάσανε.

 

Εμενα παλι μου αρεσε πολυ η νεα εκδοση ... τωρα θα αρχισω να τον χρησιμοποιω και αυτον ...

 

Το έκανα από το δικό μου το 925 και μου λέει ότι δεν υποστηρίζεται από τον IP μου.γι αυτο ρώτησα αν υπάρχει σαν εφαρμογή.ευχαριστώ πάντως!!!

 

Τι εταιρια κινητης εισαι ?

Μηπως δεν επιτρεπεται απο την εταιρια η προσβαση (επειδη ειναι δωρεαν και δεν χρεωνει δεδομενα)

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Το έκανα από το δικό μου το 925 και μου λέει ότι δεν υποστηρίζεται από τον IP μου.γι αυτο ρώτησα αν υπάρχει σαν εφαρμογή.ευχαριστώ πάντως!!!

 

Δυστυχώς δεν υπάρχει εφαρμογή για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μου αρεσε πολυ η νεα εκδοση ... τωρα θα αρχισω να τον χρησιμοποιω και αυτον ...

 

 

 

Τι εταιρια κινητης εισαι ?

Μηπως δεν επιτρεπεται απο την εταιρια η προσβαση (επειδη ειναι δωρεαν και δεν χρεωνει δεδομενα)

 

Εχω κοσμοτε αλλα έχω την εντύπωση πως έχεις δίκιο.να είσαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δωρεάν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μάλλον ήταν για λίγο, ευτυχώς το πρόλαβα!

Edited by panosxx
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μου αρεσε πολυ η νεα εκδοση ... τωρα θα αρχισω να τον χρησιμοποιω και αυτον ...

 

Έγινε πιο αργός. Γενικά έχει θέματα και σηκώνει βελτίωση. Μου άρεσε και μένα το νέο "look" αλλά......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

0.facebook σε κινητό smartphone? Άμα ανοίξεις τα data θα φας χρέωση απο τις άλλες εφαρμογές του κινητού, το syncing των λογαριασμών κ.λπ...

 

Πες στον αδερφό σου να πάρει κανα πακετακι 500mb να κάνει την δουλειά του.

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

0.facebook σε κινητό smartphone? Άμα ανοίξεις τα data θα φας χρέωση απο τις άλλες εφαρμογές του κινητού, το syncing των λογαριασμών κ.λπ...

 

Πες στον αδερφό σου να πάρει κανα πακετακι 500mb να κάνει την δουλειά του.

 

Εγω δεν ήξερα οτι υπάρχει καν τέτοιο πράγμα!δεν εχω ανάγκη μιας και έχω σύνδεση με πολλά Mb.ο αδερφός μου ειναι πιτσιρικάς και δεν βάζει και συχνά κάρτες.εχει σχεδόν χρόνο τωρα λέει που δεν έχει βάλει κάρτα και μιλάει ολη μερα από το 0facebook .να τονίσω οτι δεν έχει καθόλου κάρτα αλλά ούτε και δεδομένα πολλούς μήνες τωρα αλλά μπορεί και μιλάει από εκεί από το αντροιντ.τωρα του πήρα δώρο windows και δεν μπορεί καν να συνθεθει.

Link to comment
Share on other sites

Αν σου βγάζει τέτοιο μυνημα το facebook είναι γιατί μπαίνεις με WiFi

..κλειστό το WiFi και βάλε μόνο data κινητής...κλείνεις και τους συγχρονισμούς και είσαι άρχοντας του τσαμπα

KTLK
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η καλύτερη free εφαρμογή για κατέβασμα μουσικής;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Αν σου βγάζει τέτοιο μυνημα το facebook είναι γιατί μπαίνεις με WiFi

..κλειστό το WiFi και βάλε μόνο data κινητής...κλείνεις και τους συγχρονισμούς και είσαι άρχοντας του τσαμπα

 

Φίλε είσαι άρχοντας και αρχοντόπουλο μαζί!!!σε ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Υπάρχει κάποια εναλλακτική εφαρμογή για το Lync τύπου Wync που να συνδέεται χωρίς να χρειάζεται η εταιρία σας να ζητήσει ξεχωριστή αδεια;

Link to comment
Share on other sites

Telescope for Periscope

εφαρμογή που δίνει πρόσβαση στο Periscope του twitter

 

Telescope for Periscope is the first Windows Phone app to provide access to Twitter's new Periscope service!

 

Right now you can sign up, follow users, and view broadcasts!

 

Coming soon:

Search for users

Edit your settings

Profile view!

Hearts and Messages!

BROADCAST!!!!!!!111!

 

 

είναι work in progress ακόμα αλλά είναι σταθερή και καλοσχεδιασμένη

http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/telescope-for-periscope/e6df1b0c-6776-4ce0-af99-75a7b5a7daa2

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η καλύτερη free εφαρμογή για κατέβασμα μουσικής;

 

Έχει πολλές καλές εφαρμογές. Εγώ Χρησiμοποιω αυτή http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/free-mp3-music-download-unlimited/44efe334-103d-4894-acc6-65787fd18ac5 και είμαι ικανοποιημένος

Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν σήμερα το Ultimate torch.

 

 

 

Ψιλοάχρηστη εφαρμογή όπως όλες του είδους.

 

Δεν την βρίσκω σε τίποτα καλύτερη από την απλή torch που ταιριάζει και απόλυτα με το στυλ των WP.

 

http://www.windowsphone.com/s?appid=63a353fa-c075-4082-8888-d8b0cdfcc761

 

 

 

Edit: Με μεγάλη χαρά ανακάλυψα πως το im+ λειτουργεί ακόμη με το gtalk!!! Αυτό μου λύνει τα χέρια γιατί μπορώ να χρησιμοποιώ το hangouts, σε όποια συσκευή ή καρτα sim έχω περασμένη.

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Mπορεί όσοι είχαν windows mobile συσκευη να θυμούνται ενα project που είχε ξεκινήσει ο φίλος nitrogen...μια offline εκδοχή της wikipedia...εχει περασει αρκετος καιρός απο την τελευταία ενημέρωση αλλά παραμένη πλούσια σε αρθρα,88492.Κατεβάζετε το αρχείο mdx απο εδω: http://www.nitrogen.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=43 και στη συνεχεια την εφαρμογη αυτη: https://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/eudic/933f8a45-ae54-463a-a668-057bbde3264d Αν και αναφέρει οτι υποστηριζει αγγλικα εγω δε μπορεσα να τα βρω...παρολα αυτα το αρχειο απο τη στιγμη που θα προστεθεί,έχουμε ελληνική offline wikipedia...εγω κατεβασα το αρχειο στον υπολογιστη και μετα το μετέφερα στη SD του τηλεφωνου,κανουμε εγκατασταση την εφαρμογη και προσθετουμε το αρχειο στην βιβλιοθηκη της εφαρμογης και ετοιμο!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...