Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αμα μπεις στον λογαριασμο που εχεις φτιαξει για το κινητο (στο live.com), πηγαινε στις επαφες, εκει εχει επιλογη πανω που λέει manage και πατωντας γραφει export for.

Αμα το πατησεις σου κατεβαζει ενα αρχειο .csv με τις επαφες στο pc.

 

Σε ευχαριστω πολυ, θα το δοκιμασω.;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια ξερετε καμια εφαρμογη που να κανει backup τις επαφες;

Εχω δοκιμασει το contacts backup που ισυριζεται οτι τις στελνει με μειλ σε μορφη .csv αλλα τις στελνει σε απλο text.

Nα διευκρινησω οτι θελω να τις παρω backup τοπικα σε pc οχι στο cloud.

 

Σε περιπτωση που ενδιαφερεται κανεις βρηκα αυτην την εφαρμογη:

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/off-line-contact-manager/800bf967-d2b3-4c95-ada3-079657689fba

Link to comment
Share on other sites

Όλοι έχουμε πρόβλημα αναβαθμίσεις τις εφαρμογή plex όσοι την είχαμε κατοχυρώσει όσο ήταν δωρεάν; το ίδιο πρόβλημα με το mytube μου φαίνεται στο οποίο πρωσοπικα δεν εχω βρει λύση..

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Υπάρχει εφαρμογή ή πατέντα να βλέπουμε Nova/OTE TV σε Windows κινητό ή να το ξεχάσω :)??

iPhone 3GS - iPhone 4s - Nokia Lumia 735 - Nokia Lumia 930 - Lumia 650 - Lumia 950 XL

iPad 2 Samsung Galaxy Tab Pro 8.4

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Υπάρχει εφαρμογή ή πατέντα να βλέπουμε Nova/OTE TV σε Windows κινητό ή να το ξεχάσω :)??

 

Εδώ δεν μπορούμε να δούμε καναν αγώνα σε live streaming εσύ θες και nova.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

παιδια να αγορασω proshot η υπαρχει κατι καλυτερο τωρα για φωτογραφιες?

αυτό και το camerapro που επίσης το αγοράζεις, έχουν την καλύτερη φήμη για τα windowsphone. Το CameraPro το γνωρίζω ήδη από το Symbian, έχει άπειρες ρυθμίσεις μέσα. Από εκεί και ύστερα είναι τι αλγορίθμους προτιμάς. Το τελευταίο είναι προς το ψυχρό, φωτεινό και λιγότερο έντονο χρώμα, ενώ το proshot πιο θερμό θα έλεγα, κοντά στο Lumia Camera.

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Oneshot camera

 

αυτη ειναι δωρεαν.δεν εχω θεμα με την αγορα.αν αξιζει η proshot θα την αγορασω.τι λες paok εσυ?

αυτο που σκεφτομαι βασικα ειναι να χρησιμοποιω την lumia καμερα για φωτο που θελω να τραβαω σε dng και την proshot για φωτο που δεν θελω να επεξεργαζομαι και να κανει την δουλεια αυτη το κινητο

Link to comment
Share on other sites

αυτη ειναι δωρεαν.δεν εχω θεμα με την αγορα.αν αξιζει η proshot θα την αγορασω.τι λες paok εσυ?

αυτο που σκεφτομαι βασικα ειναι να χρησιμοποιω την lumia καμερα για φωτο που θελω να τραβαω σε dng και την proshot για φωτο που δεν θελω να επεξεργαζομαι και να κανει την δουλεια αυτη το κινητο

 

Αφου σου εγραψα πιο πανω...γιατι ξαναρωτας?

Link to comment
Share on other sites

Αφου σου εγραψα πιο πανω...γιατι ξαναρωτας?

 

θα σου πω αμεσως ,μην το παρεξηγεις.επειδη μου φαινεται περιεργο η δωρεαν της microsoft να ειναι καλυτερη απο την proshot την αγορασμενη.:cry:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι καλύτερη η όχι..αλλα είναι πιο γρήγορη σίγουρα...τωρα για το raw σε γενικές γραμμές πάντα η δικια σου επεξεργασία αν έχεις γνωση είναι καλύτερη γιατί φτιάχνεις την φωτο όπως την φαντάζεσαι ...το κινητό στο αυτόματο απλά φαντάζεται....
KTLK
Link to comment
Share on other sites

Η Proshot δεν προσφέρει κάτι παραπάνω από την Lumia Camera. Η Oneshot είναι απίστευτα αργή. Η 360Sight είναι αρκετά καλή και με άμεσο focus αλλά έχοντας δουλέψει όλες τις παραπάνω πάντα καταλήγω στην Lumia camera. Edited by gpgalanis
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Υπάρχει εφαρμογή ή πατέντα να βλέπουμε Nova/OTE TV σε Windows κινητό ή να το ξεχάσω :)??

Αν ενδιαφέρεσαι για αθλητικά είναι εξαιρετική

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/flash-sports/a5fe5d37-fbd8-4304-a01f-71534450a479

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση για το Spotify και το 6tag.
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει αγορασει κανενας το noise fix του photoshop express να μου πει εντυπωσεις; Στο preview της εφαρμογης που σε αφηνει να το δοκιμασεις απο οσο μπορω να διακρινω κανει σημαντικη δουλεια ειδικα στις βραδινες που εχω θορυβο στο 535.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Υπάρχει κάποια εφαρμογή για σύνδεση κινητού με tablet με windows 8 για μεταφορά αρχείων ή streaming video από κινητο σε tablet;

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Εκανα μια δοκιμη τραβωντας 2 φωτο του ιδιου θεματος και συνθηκων, με το lumia camera και με το prο shot.

Στο αυτοματο και τα 2 και χωρις χρηση flash.

Το lumia camera εδωσε φωτο με χρωματα πιο κοντα στην πραγματικοτητα, ενω το prο shot πιο κορεσμενα και λιγο προς το θερμο λευκο μιλωντας με ορους white balance.

Οταν βρεθω κοντα σε wifi θα ανεβασω φωτο γιατι τωρα ειμαι με καρτα και δεν εχω πολλα MB διαθεσιμα.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

γιατί δεν το έχουν βγάλει ακόμα από BETA status . Μόνο με direct link

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες , υπάρχει κανένα free app για share media αρχείων από και προς το PC μέσω WiFi ( DLNA ας πούμε ); Edited by Brainmorf

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες , υπάρχει κανένα free app για share media αρχείων από και προς το PC μέσω WiFi ( DLNA ας πούμε );

 

υπάρχουν πολλά όπως και το onedrive που είναι και native

 

δες το send anywhere http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/send-anywhere/548eaa5d-cf23-4226-9949-e60afd03afcb

Link to comment
Share on other sites

 

Alex εγώ δεν μπορώ να κάνω ενημέρωση στην εφαρμογή Αρχεία, ακόμη μου λέει πως έχει από 2/6/2014 να αναβαθμιστεί.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...