Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις βγήκε και το ShareIt. Ετοιμάζεται και universal εφαρμογή..!

 

Χρησιμοποιώ πολύ καιρό την παρακάτω και είναι άψογη. Κυρίως για "επικοινωνία" με το iPhone της συζύγου και είναι ταχύτατο και άψογο.

http://www.windowsphone.com/s?appid=ab3c2f52-d13f-40b8-af2d-512f8212026a

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To ίδιο λέτε Κώστα... Μάλιστα υπάρχει και desktop app για επικοινωνία Windows Phone με Windows PC (7/8.1/10).... Φοβερή....

 

Η εφαρμογή αναπτύσσεται από τη Lenovo και μπορείτε σε αυτό το link να βρείτε τις εφαρμογές για Windows Phone, Android, iOS και Windows 7/8.1/10 για PC :)

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

To ίδιο λέτε Κώστα... Μάλιστα υπάρχει και desktop app για επικοινωνία Windows Phone με Windows PC (7/8.1/10).... Φοβερή....

 

Η εφαρμογή αναπτύσσεται από τη Lenovo και μπορείτε σε αυτό το link να βρείτε τις εφαρμογές για Windows Phone, Android, iOS και Windows 7/8.1/10 για PC :)

 

Του Άγγελου ειναι beta ενώ εγώ την έχω ολοκληρωμένη......:lol: :lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είστε σίγουροι ότι είναι καλή η εφαρμογή; Γιατί έχει πολύ κακή βαθμολογία... :worry:

 

Edit: Όταν πατάμε να ανοίξουμε ένα link, στον IE, μας ανοίγει ένα καινούριο tab, που δεν "ανοίγει" κάτι εκεί και μας πηγαίνει αμέσως μετά στο Store, σε αυτή την περίπτωση.

 

Πατώντας το link και πηγαίνοντας στο Store, η εφαρμογή εκεί έχει 1,5*. Πατώντας το βελάκι (back), με πηγαίνει στην "ενδιάμεση" σελίδα, που έχει ανοίξει το site του Store και εκεί η εφαρμογή έχει 3.4*. :lol:

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποια εφαρμογή για windows phone ανάλογη του FLIXEL πουλειτουργεί για iphone.

huawei mate 10 lite

lumia 1020 yellow

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατί νομίζω το store σου βγάζει τη βαθμολόγια από τη χώρα σου...

Αυτο ούτε εγω το ήξερα! Έτσι εξηγείται που άλλα με καλή βαθμολογία δεν λειτουργούν σωστά και άλλα με χαμηλή βαθμολογία, πάνε σφαιρα!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Θα θελα να ρωτήσω αν υπάρχει εφαρμογή σε PC για να βλέπουμε τις Live images που τραβάμε με το κινητό; Έχω το Lumia 930, τραβάω πάντα φωτο Live αλλά επειδή γέμισε η μνήμη πρέπει να το αδειάσω στο PC και θα θελα (αν γίνεται) με κάποιο τρόπο να τις προβάλω και εκει όπως στο κινητό (δηλ. με κίνηση)
Link to comment
Share on other sites

Θα θελα να ρωτήσω αν υπάρχει εφαρμογή σε PC για να βλέπουμε τις Live images που τραβάμε με το κινητό; Έχω το Lumia 930, τραβάω πάντα φωτο Live αλλά επειδή γέμισε η μνήμη πρέπει να το αδειάσω στο PC και θα θελα (αν γίνεται) με κάποιο τρόπο να τις προβάλω και εκει όπως στο κινητό (δηλ. με κίνηση)

 

 

 

Λογικά το photo gallery τον windows 10.. Εφόσον στα preview mobile τα δείχνει θα δείχνει και στο desktop.. Εκτος αν θέλει το update που έρχεται 10 Νοέμβρη άμα δεν είσαι στα preview

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Θα θελα να ρωτήσω αν υπάρχει εφαρμογή σε PC για να βλέπουμε τις Live images που τραβάμε με το κινητό; Έχω το Lumia 930, τραβάω πάντα φωτο Live αλλά επειδή γέμισε η μνήμη πρέπει να το αδειάσω στο PC και θα θελα (αν γίνεται) με κάποιο τρόπο να τις προβάλω και εκει όπως στο κινητό (δηλ. με κίνηση)

 

Tι είναι το Live images ρε παιδιά?:confused:

 

Και τι διαφορά έχει από το βίντεο?:blink:

Link to comment
Share on other sites

Tι είναι το Live images ρε παιδιά?:confused:

 

 

 

 

 

Και τι διαφορά έχει από το βίντεο?:blink:

 

 

 

Αυτό που παρουσιάζει η apple στο iPhone 6s το λέει για καινούργιο και τα Lumia το έχουν δυο χρόνια τραβάει ένα βιντεάκι πριν την φωτογραφία και έχεις όλη την κίνηση..

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθώ να μην το καταλαβαίνω...

 

Μιά φωτογραφία είναι μιά στιγμή , για ποιά κίνηση μιλάμε?

 

Υπάρχει κάπου να το δω?

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθώ να μην το καταλαβαίνω...

 

Μιά φωτογραφία είναι μιά στιγμή , για ποιά κίνηση μιλάμε?

 

Υπάρχει κάπου να το δω?

 

Πατάς παρατεταμένα το κουμπί της κάμερας και σε βγάζει 1δλ. βίντεο! Γι αυτό λέγεται live!:)

Α επίσης αν πας ρυθμίσεις κάμερας απο Lumia camera βάλε το "ζωντανή εικόνα" κι όταν βγάλεις φωτογραφία και τη δεις απευθείας από το μενού της κάμερας, θα δεις ότι κινείται λίγο μέχρι τη τελική φωτογραφία!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που παρουσιάζει η apple στο iPhone 6s το λέει για καινούργιο και τα Lumia το έχουν δυο χρόνια τραβάει ένα βιντεάκι πριν την φωτογραφία και έχεις όλη την κίνηση..

 

Έχω ξεφτιλίσει πολύ κόσμο με αυτό, btw. Πολλές φάτσες σκιθρωπές που συγκρίνονται με το περσινό "μπαγιάτικο" μοντέλο, lumia 930. :ninja: :ninja: :lol: :lol:

Edited by AgelosMo
SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Έχω ξεφτιλίσει πολύ κόσμο με αυτό, btw. Πολλές φάτσες σκιθρωπές που συγκρίνονται με το περσινό "μπαγιάτικο" μοντέλο, lumia 930. :ninja: :ninja: :lol: :lol:

Όχι μόνο αυτό. Και ενώ δεν είναι σίγουρα θέμα hardware δεν το φέρνει στις παλαιότερες συσκευές όπως την δικιά μου (iPhone 6) αλλά μόνο στα

Ήμαρτον δηλαδή!

3>4
Link to comment
Share on other sites

δες αυτό το βίντεο και θα καταλάβεις τι είναι το live images

To κατάλαβα απόλυτα.

Ευχαριστώ.

 

Πατάς παρατεταμένα το κουμπί της κάμερας και σε βγάζει 1δλ. βίντεο! Γι αυτό λέγεται live!:)

Α επίσης αν πας ρυθμίσεις κάμερας απο Lumia camera βάλε το "ζωντανή εικόνα" κι όταν βγάλεις φωτογραφία και τη δεις απευθείας από το μενού της κάμερας, θα δεις ότι κινείται λίγο μέχρι τη τελική φωτογραφία!

 

Στο 535 δεν υπάρχει.

 

Προφανώς δεν είναι για όλα Lumia ε?

Link to comment
Share on other sites

Στο 535 δεν υπάρχει.

 

Προφανώς δεν είναι για όλα Lumia ε?

Αν έχεις Lumia camera υπάρχει λογικά η δεύτερη επιλογή!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έχω Lumia camera και στις ρυθμίσεις δεν βλέπω κάτι...

 

Ορίστε και ένα screenshot...

http://s5.postimg.org/gufrdro7b/wp_ss_20151103_0001.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω Lumia camera και στις ρυθμίσεις δεν βλέπω κάτι...

 

Ορίστε και ένα screenshot...

http://s5.postimg.org/gufrdro7b/wp_ss_20151103_0001.png

 

Εμένα την έχει και στις τρείς εφαρμογές Lumia camera που κατέβασα την ρύθμιση "ζωντανές εικόνες".

http://i.imgur.com/5SR2IEB.jpg

 

Περίεργο μου φαίνεται που δεν την εχει και σε σένα! Νόμιζα οι εφαρμογές "Lumia camera" ειναι ίδιες σε όλα τα Lumia!!!

Edited by niotheros
αφαίρεση μεγάλου μεγέθους εικόνας

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έχω Lumia camera και στις ρυθμίσεις δεν βλέπω κάτι...

 

Ορίστε και ένα screenshot...

http://s5.postimg.org/gufrdro7b/wp_ss_20151103_0001.png

 

Το είχαν πάρει αρχικά μόνο τα Lumia 930, 830, 1520. Και μετά και το 640 νομίζω.

Edited by niotheros
αφαίρεση μεγάλου μεγέθους εικόνας από παράθεση
SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Το είχαν πάρει αρχικά μόνο τα Lumia 930, 830, 1520. Και μετά και το 640 νομίζω.

Ναι το 640 το έχει, το είδα! Ειναι θέμα hardware οι ζωντανές εικόνες;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το είχαν πάρει αρχικά μόνο τα Lumia 930, 830, 1520. Και μετά και το 640 νομίζω.

 

 

Το έχουν και τα 730/735.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...