Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το plex που είναι σε προσφορά δωρεάν από 4,49 λέει η πληρώνεις ξανά μέσα?τι προσφέρει?το έχει κανείς?είναι εύκολο το σεταρισμα?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το plex που είναι σε προσφορά δωρεάν από 4,49 λέει η πληρώνεις ξανά μέσα?τι προσφέρει?το έχει κανείς?είναι εύκολο το σεταρισμα?

Αν ειναι δωρεαν κατεβασε το και δοκιμαστο.

 

Υποψιν,μπορει να γραφει free τωρα,αλλα μπορει σε καμια εβδομαδα να ξαναγινει Paid.

Αν και απ'οτι βλεπω τωρα, εχει in app purchase ,οποταν μαλλων θα ακολουθησει αυτη την τακτικη.

Δλδ θα ειναι δωρεαν να το κατεβασεις και θα πρεπει να πληρωσεις για να δουλεψει σωστα:

Limitations of the free app

• Playing media from your Plex Media Server on the device running this app is limited (one minute for music and video, watermark on photos) until the app is unlocked.

Unlock full functionality

Unlock unlimited streaming to your PC or tablet with a Plex Pass subscription that includes many other premium features (available at https://plex.tv/plexpass) -OR- a small one-time in-app purchase.

Here’s a small taste of more things that Plex does to make your media experience awesome:

• Plex makes your media beautiful with artwork, rich metadata, and related content.

• Plex automatically converts your media on-the-fly to play on any device.

• Easily share your media with friends and family.

• Plex Pass feature: Sync media to your phone or tablet for offline viewing.

• Plex Pass feature: Sync media to your favorite cloud provider including Google Drive, Dropbox, and Box, so you can stream media even when your server is offline.

• Plex Pass feature: Online Trailers and Extras for the movies in your collection!

• Mark online videos from sites like Vimeo and YouTube to be able to 'Watch Later' on your Plex apps.

Getting up and running is easy, install the FREE Plex Media Server now (https://plex.tv/downloads)!

Edited by ector7
Edit
Link to comment
Share on other sites

Δίνουν μονίμως gift codes στο twitter... Οπότε αν τους παρακολουθείς (βάλε να σου έρχεται notification) θα παίρνεις κανά 3μηνο τζαμπέ :p

 

 

 

Πιο είναι φίλε το profile τους στο twitter;

Link to comment
Share on other sites

Αυτός πρέπει να είναι @AtefShahata.

 

Αν κατάλαβα καλά όμως, δίνει κάποιους κωδικού και είναι μοναδικοί, δηλαδή όποιος προλάβει και τους χρησιμοποιήσει μια φορά.

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Μετά το σημερινό update του xbox music (δεν ξέρω αν είναι λόγο gdr2)πλέον εμφανίζει ελληνικούς χαρακτήρες...
KTLK
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση για το VLC με ανανεωμένο UI και ενημέρωση για το Nextgen Reader.
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα μηνύματα που αφορούσαν τις εφαρμογές ΥouΤube μεταφέρθηκαν στο θέμα Γενικές Απορίες Εφαρμογών για Windows Phone 8. Καλό θα ήταν τα νέα σχετικά ποστ να γίνονται εκεί.
Link to comment
Share on other sites

Super Ανέκδοτα η πλήρης έκδοση, δωρεάν για το Σαββατοκύριακο

 

https://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/super-%CE%B1%CE%BD%CE%AD%CE%BA%CE%B4%CE%BF%CF%84%CE%B1/27e8e00b-e455-4b99-98da-91b5b6bb82cc

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Microsoft Releases Contacts+Message Backup App For Windows Phone 8.1 Devices

 

Microsoft has released a new contacts+message backup app for Windows Phone 8.1 devices. Once you install this app, this will appear in the Settings menu in your phone. It enables you to make backup of all your contacts (in VCF format) and messages (SMS & MMS including attachments) to SD card (in XML format) for later restore to same or another Windows Phone. Backup is stored in ‘backup+restore’ folder on the SD card.

 

For now, it works only for first Sim slot in dual sim devices. Restoring a backup of messages from a dual SIM Windows Phone restores all messages to message store for the first SIM/slot.

 

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

 

Μάλλον δεν έχει γίνει κάποια πρόβλεψη για εμάς (930) που το τηλέφωνο δεν έχει κάρτα μνήμης. Εγώ το πέρασα και τώρα δεν σβήνει η εφαρμογή.

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν έχει γίνει κάποια πρόβλεψη για εμάς (930) που το τηλέφωνο δεν έχει κάρτα μνήμης. Εγώ το πέρασα και τώρα δεν σβήνει η εφαρμογή.

Αν και ειναι εφαρμογη που δεν εχει αμεση χρησιμοτητα, Νομιζω ειναι παραλειψη αυτο... Θα επρεπε να εχει επιλογη για που να αποθηκευεται το backup (sd, cloud, μνημη τηλεφωνου).

Ελπιζω στην επομενη αναβαθμιση να το βαλουν

Link to comment
Share on other sites

Αν και ειναι εφαρμογη που δεν εχει αμεση χρησιμοτητα, Νομιζω ειναι παραλειψη αυτο... Θα επρεπε να εχει επιλογη για που να αποθηκευεται το backup (sd, cloud, μνημη τηλεφωνου).

Ελπιζω στην επομενη αναβαθμιση να το βαλουν

 

Κι εγώ το ελπίζω Μιχάλη, γιατί σε εμένα που την πέρασα και δεν σβήνει, δεν έχει καμία μα καμία χρησιμότητα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το ελπίζω Μιχάλη, γιατί σε εμένα που την πέρασα και δεν σβήνει, δεν έχει καμία μα καμία χρησιμότητα.

 

 

 

Ναι ρε παιδιά ξέρει κανείς πως μπορούμε να σβήσουμε εφαρμογές που μπαίνουν στις ρυθμίσεις όπως αυτή;

Link to comment
Share on other sites

Δεν σβηνεται, το γράφει στο wpcentral, οποτε όσοι δεν έχετε sd μην το βαλετε

 

Όπως είπε και ο Μιχάλης ποιο πάνω, λογικά θα το φτιάξουν σε κάποιο update, θα υποστηρίζει buck up λογικά στο one drive.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα μια ερώτηση να κάνω..

 

Θέλω να βλέπω τις κάμερες από το κατάστημα μου.

Έχω IP κτλ γνωρίζετε μια καλή εφαρμογή για να το κάνω μέσα από το τηλέφωνο?

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

Super Ανέκδοτα η πλήρης έκδοση, δωρεάν για το Σαββατοκύριακο

 

https://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/super-%CE%B1%CE%BD%CE%AD%CE%BA%CE%B4%CE%BF%CF%84%CE%B1/27e8e00b-e455-4b99-98da-91b5b6bb82cc

 

Σωστος ... !!!

Αν και δεν διαβαζω ανεκδοτα αρκετοι φιλοι και φιλες που τους το εστειλα το εβαλαν και τους αρεσε

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα μια ερώτηση να κάνω..

 

 

 

 

 

Θέλω να βλέπω τις κάμερες από το κατάστημα μου.

 

 

Έχω IP κτλ γνωρίζετε μια καλή εφαρμογή για να το κάνω μέσα από το τηλέφωνο?

 

 

 

Ipcam controller.

Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε για email app το mail από mail.ru το είχα στο iPhone απορώ πως δεν το έβαλα τόσο καιρό.πολυ καλύτερη από metromail
Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να σας ρωτήσω αν υπάρχει κάποια εφαρμογή μου να κάνει για παράδειγμα να βλέπει τα notification του κινητού που δεν έχει δει και να βγάζει κάποιο ήχο η να δονείτε το κινητό.

 

Για παράδειγμα μου στέλνει κάποιος ένα μήνυμα ή με παίρνει τηλέφωνο και αν δε το ακούσω εκείνη τη στιγμή μπορεί να περάσει και 1 ώρα μέχρι να ξανά δω το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να σας ρωτήσω αν υπάρχει κάποια εφαρμογή μου να κάνει για παράδειγμα να βλέπει τα notification του κινητού που δεν έχει δει και να βγάζει κάποιο ήχο η να δονείτε το κινητό.

 

Για παράδειγμα μου στέλνει κάποιος ένα μήνυμα ή με παίρνει τηλέφωνο και αν δε το ακούσω εκείνη τη στιγμή μπορεί να περάσει και 1 ώρα μέχρι να ξανά δω το κινητό.

 

Δυστυχώς δεν υπάρχει κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε για email app το mail από mail.ru το είχα στο iPhone απορώ πως δεν το έβαλα τόσο καιρό.πολυ καλύτερη από metromail

 

 

 

Μόνο έναν λογαριασμό μπορείς να βάλεις που το δοκίμασα.Εκτός αν μου διαφεύγει κάτι

Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Un Zip. Δωρεάν για 24 ώρες. Κόστος $2.99.

http://chart.apis.google.com/chart?chs=200x200&cht=qr&chld=%7C1&chl=https%3A%2F%2Fwww.windowsphone.com%2Fel-gr%2Fstore%2Fapp%2Fun-zip%2F8be3cf30-a1e3-48bc-8581-b5f0f83b2e06%3Futm_source%3Dnewsletter_135%26utm_medium%3Demail%26utm_campaign%3Dunzip-app-of-the-day-on-myappfree

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Εχετε κατι να προτεινετε για αντικατασταση των παρακατω εφαρμογων ωστε να μπορεσω να μεταβω απο android σε windows phone 8.1?

 

1. Google Calendar. Το χρησιμοποιω καθημερινα και συγκεκριμενα την δυνατοτητα του να προγραμματιζω συμβαντα με οποια συχνοτητα επιθυμω, π.χ καθε 3 μηνες καθε 6 μηνες καθε 10 ημερες κ.λ.π.

Επισης θα ηθελα να υπαρχει και αντιστοιχη εφαρμογη για Windows desktop 8.1

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.calendar&hl=en

 

2. ΑCR(Advanced Call Recording) .Nα μπορω να ηχογραφω τις τηλεφωνικες μου συνομιλιες .

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr&hl=en

 

3.Ελληνικο Caller id (ενταξει αυτο το θεωρω πολυ δυσκολο να υπαρχει ..)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.theengineer.greekcallerid&hl=en

 

4.Camera app που να φαινεται και η ημερομηνια πανω στην φωτο .

 

 

Αυτααααα...και σας ευχαριστω εκ των προτερων :)

Edited by TLG
Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας!

ψαχνω μια εφαρμογη που να μπορει να τεσταρει το cyclecount της μπαταριας(nokia lumia 520) ειτε ειναι καποιο app, η κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...