Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το μεγαλυτερο μου προβλημα με τα windows ειναι το mail.το εταιρικο μου ειναι μεσω outllook web access με αποτελεσμα να μην μπορω να βρω εφαρμογη.υπαρχει μια στο store αλλα δεν δουλευει σωστα ενω και στο android υπηρχαν μολις 2 οι οποιες ομως δουλευανε αψογα.εχει κανεις καμια ιδεα ή καποιο αλλο προγραμμα υποψιν?μεσω του browser μπαινω κανονικα αλλα δεν ειναι βολικο ουτε περνω τις ενημερωσεις...

 

Ευχαριστω προκαταβολικα

 

Γιατί δε στήνεις κανονικά το mail σου με pop3 ή imap και θες να το βλέπεις από ΟWA;

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα.ξερω δεν πρέπει να το πω σε αυτο το θέμα αλλα το κάνω μπας και το διαβάσει κάποιος που γνωρίζει και κάνει κάτι γιαυτο.πότε επιτέλους θα φτιάξει κάποιος την εφαρμογή της χρυσής ευκαιρίας;;;;δεν πιστεύω πως υπάρχει πιο χρήσιμη εφαρμογή από αυτή και είναι κρίμα να μην υπάρχει στα WP!αν ήξερα θα το έκανα εγώ αλλά δυστυχώς δεν το κατέχω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.ξερω δεν πρέπει να το πω σε αυτο το θέμα αλλα το κάνω μπας και το διαβάσει κάποιος που γνωρίζει και κάνει κάτι γιαυτο.πότε επιτέλους θα φτιάξει κάποιος την εφαρμογή της χρυσής ευκαιρίας;;;;δεν πιστεύω πως υπάρχει πιο χρήσιμη εφαρμογή από αυτή και είναι κρίμα να μην υπάρχει στα WP!αν ήξερα θα το έκανα εγώ αλλά δυστυχώς δεν το κατέχω.

 

 

μπορείς να τους στείλεις mail και να τους το ζητήσεις ή στο facebook τους πχ ώστε να δούνε ότι υπάρχει ζήτηση για την εφαρμογή

 

εδώ μέσα σίγουρα δεν έχει νόημα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Όποιος θέλει μπορεί να δοκιμάσει την εφαρμογή μου.

 

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/%CF%86%CE%B1%CF%81%CE%BC%CE%B1%CE%BA%CE%B5%CE%AF%CE%BF/d98eead5-4176-47d4-9109-947dcc3fde71

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Όποιος θέλει μπορεί να δοκιμάσει την εφαρμογή μου.

 

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/%CF%86%CE%B1%CF%81%CE%BC%CE%B1%CE%BA%CE%B5%CE%AF%CE%BF/d98eead5-4176-47d4-9109-947dcc3fde71

 

Αν κανεις και μια αντιστοιχη για Κυπρο θα ειναι σουπερ

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάστε την εφαρμογή Moli player και φορτωστε στην κάρτα μνήμης στα video την ταινία μαζί με το αρχείο str που θα έχει φυσικά το ίδιο όνομα με την ταινία ... Παίζει άψογα στο Lumia 625 , αρκεί στις ρυθμίσεις να επιλέξετε ελληνικούς υποτιτλους !
Lumia fan
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Όποιος θέλει μπορεί να δοκιμάσει την εφαρμογή μου.

 

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/%CF%86%CE%B1%CF%81%CE%BC%CE%B1%CE%BA%CE%B5%CE%AF%CE%BF/d98eead5-4176-47d4-9109-947dcc3fde71

 

Το πιο ωραίο είναι ότι ταιριάζει με τη σχεδιαστική γλώσσα του Metro/Modern UI. Έχεις κάνει πολύ καλή δουλειά, μπράβο:)

Link to comment
Share on other sites

Αν κανεις και μια αντιστοιχη για Κυπρο θα ειναι σουπερ

 

Θα προσπαθήσω να βρω λίγο χρόνο μέσα στις επόμενες 2 βδομάδες και θα τα ενσωματώσω σε αυτή!

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το πιο ωραίο είναι ότι ταιριάζει με τη σχεδιαστική γλώσσα του Metro/Modern UI. Έχεις κάνει πολύ καλή δουλειά, μπράβο:)

 

Να σαι καλά φίλε μου,

Στο μεταξύ κατεβάστε τη να την δοκιμάσετε, έχει και trial έκδοση, δεν είναι απαραίτητη η αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μπορείτε να πρότεινε ειτε δωρεάν ειτε επι πληρωμή τον πληρέστερο η καλύτερο music player με τα περισσότερα χαρακτηριστικα,οπως επίσης αντιστοιχα ενα weather app ο οποίος όμως οταν ορίζω να κάνει μια ανανέωση μια οποιαδήποτε χρονική στιγμη πχ μισή ώρα η κάθε μια ώρα να την κάνει αυτόματα ειτε είμαι με δίκτυα κινητής ειτε wifi,οπως επίσης κάθε φορά που γίνεται ανανέωση να μου δείχνει την πραγματική τοποθεσία που βρίσκομαι κάθε φορά.

 

Έχω απο παλιά τον amazing weather hd ο οποίος ειναι για κλοτσιες και δεν κάνει τίποτα απο τα παραπάνω.:ninja:

Υπάρχει τέτοια εφαρμογή η υπάρχει κάποιο limitation απο άποψη λειτουργικου και δεν παρέχει τέτοια χαρακτηριστικα καμία εφαρμογή.

 

Επίσης το bing που το έχω ορίσει στη lock screen για ανανέωση φωτογραφιών κάθε πόση ώρα κάνει την ανανέωση με καινούργια κάθε φορά.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Όποιος θέλει μπορεί να δοκιμάσει την εφαρμογή μου.

 

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/%CF%86%CE%B1%CF%81%CE%BC%CE%B1%CE%BA%CE%B5%CE%AF%CE%BF/d98eead5-4176-47d4-9109-947dcc3fde71

 

Συγχαρητήρια για την εφαρμογή σου.

Μπορείς να ανοίξεις θέμα εδώ:

Ελληνικές εφαρμογές Windows Phone

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μπορείτε να πρότεινε ειτε δωρεάν ειτε επι πληρωμή τον πληρέστερο η καλύτερο music player με τα περισσότερα χαρακτηριστικα,οπως επίσης αντιστοιχα ενα weather app ο οποίος όμως οταν ορίζω να κάνει μια ανανέωση μια οποιαδήποτε χρονική στιγμη πχ μισή ώρα η κάθε μια ώρα να την κάνει αυτόματα ειτε είμαι με δίκτυα κινητής ειτε wifi,οπως επίσης κάθε φορά που γίνεται ανανέωση να μου δείχνει την πραγματική τοποθεσία που βρίσκομαι κάθε φορά.

 

Έχω απο παλιά τον amazing weather hd ο οποίος ειναι για κλοτσιες και δεν κάνει τίποτα απο τα παραπάνω.:ninja:

Υπάρχει τέτοια εφαρμογή η υπάρχει κάποιο limitation απο άποψη λειτουργικου και δεν παρέχει τέτοια χαρακτηριστικα καμία εφαρμογή.

 

Επίσης το bing που το έχω ορίσει στη lock screen για ανανέωση φωτογραφιών κάθε πόση ώρα κάνει την ανανέωση με καινούργια κάθε φορά.

 

Αυτό για το Amazing weather hd το είπες μάλλον για πλάκα έτσι; Έχει την πληρέστερη παραμετροποίηση και τις περισσότερες πληροφορίες από όλα τα αντίστοιχα προγράμματα πιστεύω. Και φυσικά κάνει αυτά τα πολύ απλά που ανέφερες. Μιλάμε πάντα για την πλήρη αγορασμένη έκδοση.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro (kate) [MIUI 10.2.1.0 stable]

Nokia Lumia 925 (windows 10 mobile preview release)

Link to comment
Share on other sites

Αλεξ το Amazing weather hd είναι όλα τα λεφτά... Δοκίμασα τα καλύτερα πριν... Αλλά δεν υπάρχει τόσο καλή εφαρμογή με τέτοιες δυνατότητες παραμετροποίησης...

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Updates

 

  • Οικονομία Μπαταρίας
  • WPCentral
  • #1 ToolKit

 

Επίσης πολύ καλή εφαρμογή με live tile να σας ενημερώνει για το πότε το κινητό σας θα πάρει τη τη Cyan ΕΔΩ

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχη εφαρμογή που να λεω ότι με ενδιαφέρουν οι τάδε εφαρμογές και όταν θα είναι δωρεάν να με ειδοποιειση;;; Edited by the_shaman
Link to comment
Share on other sites

Αυτό για το Amazing weather hd το είπες μάλλον για πλάκα έτσι; Έχει την πληρέστερη παραμετροποίηση και τις περισσότερες πληροφορίες από όλα τα αντίστοιχα προγράμματα πιστεύω. Και φυσικά κάνει αυτά τα πολύ απλά που ανέφερες. Μιλάμε πάντα για την πλήρη αγορασμένη έκδοση.

 

Αλεξ το Amazing weather hd είναι όλα τα λεφτά... Δοκίμασα τα καλύτερα πριν... Αλλά δεν υπάρχει τόσο καλή εφαρμογή με τέτοιες δυνατότητες παραμετροποίησης...

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Updates

 

  • Οικονομία Μπαταρίας
  • WPCentral
  • #1 ToolKit

 

Επίσης πολύ καλή εφαρμογή με live tile να σας ενημερώνει για το πότε το κινητό σας θα πάρει τη τη Cyan ΕΔΩ

 

Πως γινεται τοτε να μην μου κανει update μιας και το εβαλα μεσα απο τις ρυθμισεις ανα μια ωρα!!!

Επισης αμα αποθηκευσει μια αρχικη τοποθεσια μετα ακομα και χειροκινητα να κανεις ανανεωση και εισαι σε αλλη τοποθεσια,παλι την ιδια μου βγαζει!!

Επισης το live title δεν ανανεωνεται καν,το ιδιο ειναι καθε φορα,εκτος αν το κανω χειροκινητα.(εχω ενεργοποιησει το live title μεσα απο τις ρυθμισεις της εφαρμογης)

τα location παντα τα εχω ανοιχτα.

Για δωστε μου εξηγηση τοτε.

την πληρη εκδοση εχω.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση για το OneDrive.
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχη εφαρμογή που να λεω ότι με ενδιαφέρουν οι τάδε εφαρμογές και όταν θα είναι δωρεάν να με ειδοποιειση;;;

 

Ναι υπάρχει σίγουρα.

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μπορείτε να πρότεινε ειτε δωρεάν ειτε επι πληρωμή τον πληρέστερο η καλύτερο music player με τα περισσότερα χαρακτηριστικα,.

 

Άδικα παιδεύεσαι δεν υπάρχει κανένας σοβαρός. Όλοι έχουν τεράστιες ελλείψεις χαζά προβλήματα ή περιορισμένη γκάμα format.

Link to comment
Share on other sites

Άδικα παιδεύεσαι δεν υπάρχει κανένας σοβαρός. Όλοι έχουν τεράστιες ελλείψεις χαζά προβλήματα ή περιορισμένη γκάμα format.

 

Υποτίθεται 1.5 χρόνο απο την τελευταία εμπειρία μου με WP τα πράγματα θα εχουν καλυτερέψει πλέον.

Πάντως τον ξήλωσα τον amazing weather hd αφού δεν κάνει τίποτα απο αυτα που θέλω.

Σήμερα το πρωί επι μισή ώρα σε wifi και δεν ανενεωσε καν τις πληροφορίες για τον καιρό(απο χθες στις 23:00 ηταν στάσιμος)

Θα αρχίσω να δοκιμάζω έναν έναν μου φαίνεται εως βρω κάποιον της προκοπής.

Θα φάει και μαυρο ο developer στην αξιολόγηση μου.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξες να μην το έχεις μπλοκάρει στο Battery Saver alex?

 

Αυτο δεν το κοίταξα μιας και σήμερα μόλις κοίταξα το battery saver τι ακριβώς κάνει ως εφαρμογή,μου έβγαλε και αναβάθμιση κι ολας.

Έβαλα το weather flow να τη δοκιμάσω σήμερα που ειναι στο allowed οπως κοίταξα να δω πως θα παει.

Αυτο που θέλω ειναι να μου κάνει αυτόματη ανανέωση ειτε σε wifi ειτε 3G χωρίς χειροκίνητα να πατάω την εφαρμογή οπως επίσης να μου ανανεώνει την τοποθεσία που βρίσκομαι κάθε φορά.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχη εφαρμογή που να λεω ότι με ενδιαφέρουν οι τάδε εφαρμογές και όταν θα είναι δωρεάν να με ειδοποιειση;;;

 

Παιδες οντως υπαρχει μηπως καποια εφαρμογη να βλεπει μειωση τιμης σε εφαρμογες που του εχουμε περασει και να μας ειδοποιεί?

Link to comment
Share on other sites

Παιδες οντως υπαρχει μηπως καποια εφαρμογη να βλεπει μειωση τιμης σε εφαρμογες που του εχουμε περασει και να μας ειδοποιεί?

 

Είπαμε υπάρχει, το όνομα δε θυμάμαι.

Ακόμα υπάρχει και app που αποθηκεύεις εφαρμογές από Android & IOS και σου βγάζει αν τυχόν έρθουν σε wp.

Θέλει ψάξιμο.

ΥΓ: Και κάποια στιγμή υπήρχε app που έβγαζε προσφορές σε διαφορετικών περιοχών WP store apps , αλλά αντέδρασαν οι devs πως τους κόβει χρήματα και το συγκεκριμένο app σβήστηκε από το store.

Edited by mobiuser

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Αυτή λέει λογικά.. Συνεργάζονται και με το WPCentral -> MyApp Free

 

Αλλά προσωπικά για προσφορές κτλ έχω το tile της εφαρμογής του WPCentral, που βγάζει όλες τις προσφορές...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...