Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και δεύτερη αναβάθμιση του Spotify σήμερα αλλά και πάλι χρειάζεται premium!

 

Πλάκα μας κάνουν με το Spotify? Οταν σταματήσει να χρειάζεται premium θα το κατεβάσω να το δοκιμασω.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το Spotify Free θα έρθει και στα wp. Το έχουν ανακοινώσει στα forums τους και στο site.

 

This new update will be available for Spotify Premium subscribers at the beginning. But the recently announced Spotify Free for mobile will also be arriving on Windows Phone – follow us on twitter to keep yourself up to date.

 

In the meantime, you can also sign up for a free trial of Spotify Premium.

 

Τώρα πόσο δύσκολο είναι να πούνε if user == trial user => allow login δεν ξέρω. Έγω το έχω εγκατεστημένο και μετά από κάθε update θα κάνω απόπειρα να συνδεθώ. Πάντως τα νέα features αν και δεν μπορώ να τα δω είναι πολύ καλά. Το spotify στο android είναι πολύ καλό. για μένα πρέπει να ξαναφτιάξουν όλη την εφαρμογή από την αρχή με το νέο design τους.

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Zello

 

push to talk εφαρμογή

 

Zello is the place for free live private and public conversations.

 

Join millions of people who use Zello instead of texting. You can use it one-on-one with a friend, for a live group call with your family or soccer team. The Zello app can even replace two-way radios at work.

 

Zello is the only place for live open group communication – old school CB Radio style. Create a live Zello channel for your forum or customers, or enjoy conversations from across the globe.

 

★ Free live voice over any network or Wi-Fi connection

★ See who’s available or busy

★ Cross-platform

★ Free with no ads

 

http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/zello/2439f377-c914-49c9-8fdc-44cbac1d5998

Link to comment
Share on other sites

Καλό το Spotify.Ειναι απο τις εφαρμογές που περίμενα πως και πως να αναβαθμιστούν.Σειρα έχει το tune in.Αντε να δουμε.
Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως.. .Για αθλητικά δεν υπάρχει κάποιο καλό ενημερωτικό... Και το σπορτ24 σε πετάει στο σάιτ κατευθείαν...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως.. .Για αθλητικά δεν υπάρχει κάποιο καλό ενημερωτικό... Και το σπορτ24 σε πετάει στο σάιτ κατευθείαν...

 

ετσι...συγαυρε!αντε να θες να μαθεις οτι υπεγραψε ο πουλιδο:lol:νομιζω το μονο που μου λειπει σε σχεση με το ανδροιδες.αντε και λιγο καλυτερο tapatalk....

Link to comment
Share on other sites

ετσι...συγαυρε!αντε να θες να μαθεις οτι υπεγραψε ο πουλιδο:lol:νομιζω το μονο που μου λειπει σε σχεση με το ανδροιδες.αντε και λιγο καλυτερο tapatalk....

 

η μπετα του tapatalk είναι σουπερ. οσοι είναι στην μπετα ξερουν ;)

Link to comment
Share on other sites

ετσι...συγαυρε!αντε να θες να μαθεις οτι υπεγραψε ο πουλιδο:lol:νομιζω το μονο που μου λειπει σε σχεση με το ανδροιδες.αντε και λιγο καλυτερο tapatalk....

 

Χαχαχα... Έτσι έτσι.. Το ταπατολκ πρέπει αν το φτιάξουν αρκετά αλλά οκ παλεύεται.. Εγώ πάντως για ποδόσφαιρο χρησιμοποιώ το OneFootball που είναι η καλύτερη θεωρώ αλλά από ειδήσεις λίγα πράγματα και έννοείται για εξωτερικό... Από εκεί και πέρα την επίσημη εφαρομγή του ΝΒΑ... Και τα "Αθλητικά" της Bing καλούλα είναι... Αλλά όλα αυτά δεν περιέχουν ειδήσεις.. Ειδήσιες από browser αλλά τις θέλω σε live tile να τις ευχαριστιέμαι.. Είναι κρίμα να υπάρχει αυτή η δυνατότητα και να μην την χρησιμοποιούμε...

 

Πάντως δεν ανησυχώ... Όσο αυξάνεται το ποσοστό των WP + τις νέες ευκολίες της ΜΣ για τους developers θα βλέπουμε όλο και περισσότερες εφαρμογές... Το ότι λείπουν κάποιες δίνει κίνητρο σε πολλούς για κέρδη σε μια νέα αγορά...

 

Off Topic

Ο Πουλίδο έχει υπογράψει εδώ και καιρό... Το είπε σε συνέντευξη ο Μαρινάκης σήμερα :D

 

----- προσθήκη μηνύματος 112 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει Tapatalk BETA? Που???

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα... Έτσι έτσι.. Το ταπατολκ πρέπει αν το φτιάξουν αρκετά αλλά οκ παλεύεται.. Εγώ πάντως για ποδόσφαιρο χρησιμοποιώ το OneFootball που είναι η καλύτερη θεωρώ αλλά από ειδήσεις λίγα πράγματα και έννοείται για εξωτερικό... Από εκεί και πέρα την επίσημη εφαρομγή του ΝΒΑ... Και τα "Αθλητικά" της Bing καλούλα είναι... Αλλά όλα αυτά δεν περιέχουν ειδήσεις.. Ειδήσιες από browser αλλά τις θέλω σε live tile να τις ευχαριστιέμαι.. Είναι κρίμα να υπάρχει αυτή η δυνατότητα και να μην την χρησιμοποιούμε...

 

Πάντως δεν ανησυχώ... Όσο αυξάνεται το ποσοστό των WP + τις νέες ευκολίες της ΜΣ για τους developers θα βλέπουμε όλο και περισσότερες εφαρμογές... Το ότι λείπουν κάποιες δίνει κίνητρο σε πολλούς για κέρδη σε μια νέα αγορά...

 

Off Topic

Ο Πουλίδο έχει υπογράψει εδώ και καιρό... Το είπε σε συνέντευξη ο Μαρινάκης σήμερα :D

 

----- προσθήκη μηνύματος 112 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει Tapatalk BETA? Που???

και αυτό γινεται κανε πιν την σελιδα που θες στην κεντρικη. πχ το sport24.gr

Link to comment
Share on other sites

Update για το foursquare που επιτέλους διορθώνει το θέμα με το unread notification!
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει καμιά διαφορά... το μόνο που κάνει είναι να σε περιορίζει στις ώρες προβολής.. δηλαδή (δεν θυμάμαι ακριβώς) αν δεις πχ για τρείς ώρες βίντεο θα περιμένεις μια ώρα για να ξαναδείς. Εγώ την έχω αγοράσει και πραγματικά αξίζει τα λεφτά της. Ίσως είναι και η πιο καλογραμμένη εφαρμογή από developer.
Link to comment
Share on other sites

To Nokia MixRadio θα το δούμε στην Ελλάδα ή μπα;;

 

 

Φτιάξε Nokia account με χώρα Uk και δε χρειάζεται να ελπίζεις σε θαύματα.

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Φτιάξε Nokia account με χώρα Uk και δε χρειάζεται να ελπίζεις σε θαύματα.

 

που το κανουμε?στο κινητο η σε pc?και μετα το κατεβαζουμε το mix radio?

οκ βρηκα που το κανουμε

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορουμε να δουμε Netflix ?

 

Exω παρει trial απο το unlocator.com , εχω περασει τα dns στο ρουτερ και ενω απο υπολογιστη και ipad βλεπω μια χαρα , στο 1520 η εφαρμογη μου βγαζει μηνυμα οτι δεν υποστηριζεται απο την χωρα μου ..

Εννοειται οτι τα εχω αλλαξει ολα σε USA και εχει παρει το κινητο κανονικα τα dns του ρουτερ ..

 

Εχει δοκιμασει καποιος αλλος να τρεξει netflix ?

Edited by TLG
Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Πρωινες πρωινες αναβαθμίσεις για facebook, OneDrive, music και video.

Αν δεν τις βγάλει, ένα search με το sysapp και θα εισαστε μια χαρά....

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Facebook, ενημερώνεται δεν ενημερώνεται, ολο ίδιο είναι, σε κάνα δυο χρόνια ίσως γίνει σαν του Android...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Facebook, ενημερώνεται δεν ενημερώνεται, ολο ίδιο είναι, σε κάνα δυο χρόνια ίσως γίνει σαν του Android...

 

τουλάχιστον δεν κρασάρει μία στις δύο φορες που το τρέχεις :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Facebook, ενημερώνεται δεν ενημερώνεται, ολο ίδιο είναι, σε κάνα δυο χρόνια ίσως γίνει σαν του Android...

 

Τελικά είμαι ο μοναδικός που το fb μου δουλεύει μια χαρά από την πρώτη στιγμή που το πέρασα; :p Όσο για το android οι φίλοι μου συνέχεια γκρινιάζουν για το πόσο χάλια είναι η ενσωματωμένη εφαρμογή και προσπαθούν να το ξηλώσουν...τι να πω...:confused: Για να πω την αλήθεια βέβαια δε το χρησιμοποιώ και πολύ άλλα όσες φορές το δούλεψα δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα.

Edited by Rayden1

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν κρασαρει, απλά αυτα που έκανα στο Android πριν 2 χρόνια (δηλαδή πχ. δεν μπορώ να ανεβάσω φωτο σε μια σελίδα που διαχειρίζομαι) και πρέπει πλεον να την ανεβασω στον υπολογιστή, καθόλου λειτουργικό..

Θα προτιμούσα να είχε κάποιες από αυτές τις δυνατότητες και ας κρασαρε ας πούμε και καμια φορά..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...