Jump to content

Samsung Galaxy S II Plus (I9105)


bromiaris
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 771
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μια ερώτηση στους γνώστες έχω το s2 plus το μενού το έχω στα ελληνικά όταν πάω να γράψω μήνυμα η όταν μπαίνω fb κλπ δεν μου έχει επιλογή να γράψω ελληνικά μόνο αγγλικά που πάω για να το ρυθμίσω ?? δεν βρίσκω κάτι πουθενά

 

 

ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση στους γνώστες έχω το s2 plus το μενού το έχω στα ελληνικά όταν πάω να γράψω μήνυμα η όταν μπαίνω fb κλπ δεν μου έχει επιλογή να γράψω ελληνικά μόνο αγγλικά που πάω για να το ρυθμίσω ?? δεν βρίσκω κάτι πουθενά

 

 

ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Πάτα στο space και σείρε το προς τα δεξιά να αλλάξει γλώσσα...

Link to comment
Share on other sites

δεν με αφήνει μόνο eng έχει... και κάτι ακόμα πoια είναι η καλύτερη εφαρμογή για zoom στο video ?

 

Στο πληκτρολόγιο επέλεξε το γραναζάκι και τσέκαρε αν στο Γλώσσες εισαγωγής έχεις αρχικά και τα ελληνικά. Αν ναι απλά σέρνεις το δάχτυλο πάνω στο πληκτρολόγιο και αλλάζεις γλώσσα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω το samsung galaxy s2 plus θα μπορουσατε να μου πειτε αν υπαρχει μπαταρια 2000

γιατι συνεχεια καθε μερα φορτιζω το κινητο πεφτει πολυ γρηγορα η μαπταρια του... ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει αυτη

http://www.ebay.com/itm/Samsung-Galaxy-S-2-S2-i9100-Battery-Replacement-2300mAh-High-Capacity-/261369748116?pt=AU_MobilePhoneAccessories&hash=item3cdad9da94

 

Την εχω δοκιμασει και ειμαι πολυ ευχαριστημενος!

 

αυτη

 

http://www.ebay.com/itm/MPJ-2600mAh-High-Capacity-extended-Battery-for-Samsung-Galaxy-S-2-SII-i9100-2-II-/221234444905?pt=US_Cell_Phone_PDA_Batteries&hash=item338299ba69

 

την οποια δεν εχω δοκιμασει ακομα!

 

Και η anker 1900ρα την οποια εχω πανω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

ok σας ευχαριστω πολυ.. αυτες οι μπαταριες κανουνε και για το Samsung I9105P Galaxy S II επισης το καπακι πισω κουμπωνει;; εχουν το ιδιο παχος με την κανονικη;; ειναι ασφαλης... μπαταριες;; ευχαριστω και παλι... Edited by mare194
Link to comment
Share on other sites

ok σας ευχαριστω πολυ.. αυτες οι μπαταριες κανουνε και για το Samsung I9105P Galaxy S II επισης το καπακι πισω κουμπωνει;; εχουν το ιδιο παχος με την κανονικη;; ειναι ασφαλης... μπαταριες;; ευχαριστω και παλι...

 

 

Αυτες που εγραψα ειναι με το ¨μαμα¨ καπακι!

Οσον αφορα εαν ειναι ασφαλης,μεχρι τωρα δεν ειχα καποιο ¨αναπαντεχο¨ περιστατικο!:)

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
γεια σας ,ξαφνικα δεν ανοιγει το wifi,θα στρωσει με επαναφορα ή να το στειλω Smartec,εχει συμβει σε καποιον
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα κάνε μία επανεκκίνηση της συσκευής. Αν δεις ότι συνεχίζει να μην ανοίγει τότε δοκίμασε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων πριν πας για Service.

Να υποθέσω πως η συσκευή σου δεν είναι "πειραγμένη".

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι πειραγμενη.θα δοκιμασω επαναφορα (αλλη μερα γιατι βαριεμαι τωρα να το ξαναφτιαχνω) και βλεπουμε.με επανεκινηση δεν εγινε τιποτα.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
γεια σας παιδιά να ρωτήσω άμα αλλάξω την μαμά μπαταριά με μια kinps 2300mAh θα δω αισθητή διάφορα ? πόσο κρατάει δηλαδή η kinps πάνω κάτω με μια λογική καθημερινή χρίση ?
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδιά να ρωτήσω άμα αλλάξω την μαμά μπαταριά με μια kinps 2300mAh θα δω αισθητή διάφορα ? πόσο κρατάει δηλαδή η kinps πάνω κάτω με μια λογική καθημερινή χρίση ?

 

 

Αυτην εχω τωρα πανω και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος!:up:

Θα ελεγα οτι ενα 40% περιπου εχει καλυτερη αποδοση απο την μαμα!:)

Οσον αφορα το ποσο κραταει κραταει,εξαρταται απο την χρηση που κανει ο καθενας!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να στείλεις κάποιο λινκ, για την αγορα της?

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS... έκανα μια γκάφα. Ενεργοποίησα το talkback... και εκτος του οτι μου εσπασε τα νευρα η γκομενα που μιλα αλαμπουρνέζικα γιατι δεν μπορεί να διαβάσει, ελληνικά, δεν μπορώ και να το απενεργοποιήσω. Ο λόγος γιατί οι επιλογές των πληκτρων πάνε με 2πλό κλίκ και δέν λειτουργεί η κύληση....!!! Ξέρεις κανεις καμια λύση;;;;;;;;;;
Link to comment
Share on other sites

Η κύλιση λειτουργεί με τα δύο δάχτυλα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Καλομίλητο! Είναι εντελώς απροβλημάτιστο, με τέλειο gps και ό,τι και να κάνω πάντα έχει μπόλικη ελεύθερη ram (με greenify βέβαια).

 

Ποιες εφαρμογές βάζεις στο greenify φίλε μου?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II Plus (I9105)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...