Jump to content

Jiayu G4


akaloith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδες, προχτες 19 Αυγ παραγγειλα απο ANTELIFE και μου εδωσε αμεσως confirmation order number

χτες μου εδωσε Traking number με Hong-Kong Mail

σημερα το ψαχνω στο , International Registered/Parcel/EMS/Express Tracking System"]E-tracking 17track[Together Tracking], International Registered/Parcel/EMS/Express Tracking System

αλλα δεν βλεπω τιποτα .....

 

λετε να ειναι νωρις ή να αρχισω να ανησυχώ ??

ή μηπως να ψαξω καπου αλλου ??

JIAYU G2S και G3 black (το απλό διπύρηνο) και G4 Turbo 1/4 thin black build Official_G4LW-20130822-092045
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε παιδες, προχτες 19 Αυγ παραγγειλα απο ANTELIFE και μου εδωσε αμεσως confirmation order number

χτες μου εδωσε Traking number με Hong-Kong Mail

σημερα το ψαχνω στο E-tracking 17track[Together Tracking], International Registered/Parcel/EMS/Express Tracking System

αλλα δεν βλεπω τιποτα .....

 

λετε να ειναι νωρις ή να αρχισω να ανησυχώ ??

ή μηπως να ψαξω καπου αλλου ??

Ησύχασε, απλά βιάζεσαι, δώσε 1 εβδομάδα και μετά ξαναψάξτο...
"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Ησύχασε, απλά βιάζεσαι, δώσε 1 εβδομάδα και μετά ξαναψάξτο...

 

ευχομαι να ειναι οπως τα λες, γιατι οντως, μαλλον βιαζομαι :p

 

νασε καλα ..... με ησυχασες λιγακι :)

JIAYU G2S και G3 black (το απλό διπύρηνο) και G4 Turbo 1/4 thin black build Official_G4LW-20130822-092045
Link to comment
Share on other sites

Eμένα μου έστειλαν Tracking number στις 19/08 και σήμερα (για την ακρίβεια πριν λίγο) εμφανίστηκε στο Hong Kong Post.

 

EDIT: Avatar με G4 δεν θα παίξει; ;)

Edited by apotsi

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

Eμένα μου έστειλαν Tracking number στις 19/08 και σήμερα (για την ακρίβεια πριν λίγο) εμφανίστηκε στο Hong Kong Post.

 

EDIT: Avatar με G4 δεν θα παίξει; ;)

 

σε ευχαριστω για την καθησύχαση και συμφωνω ...... ΘΕΛΟΥΜΕ Avatar για το G4 !!! :D

 

please Moderators ..... please

JIAYU G2S και G3 black (το απλό διπύρηνο) και G4 Turbo 1/4 thin black build Official_G4LW-20130822-092045
Link to comment
Share on other sites

"beach nut, beach nut" θελουμε..

Το θυμασαι Γιωργο..?

 

:(:confused: οχι ρε Γιωργη ..... δεν μου λεει κατι ...... (ρε λες να ειμαι πιο κ***γερος απο σενα ??? και δεν τα θυμαμαι πια) :lol:

JIAYU G2S και G3 black (το απλό διπύρηνο) και G4 Turbo 1/4 thin black build Official_G4LW-20130822-092045
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εγω ειμαι, που τα προλαβα, ενω εσυ οχι..:)

Μια διαφημηση στην TV με παιδικες τροφες σε βαζακια ηταν..

χαχαχα, αφου εγω δεν προλαβα να φαω τετοια, ειχα μεγαλωσει πια..χαχαχα

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

ισως (εξ αλλου εχουμε την ιδια ηλικια νομιζω) γιατι εγω ηρθα στην Ελλαδα στα 18 μου και εκει που μεγαλωσα (στην Αλεξανδρεια της Αιγυπτου) δεν ειχαμε τετοια :)
JIAYU G2S και G3 black (το απλό διπύρηνο) και G4 Turbo 1/4 thin black build Official_G4LW-20130822-092045
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη ενδιαφερομαι για το συγκεκριμενο κινητο. Ειναι πιο χοντρη η εκδοση με την μπαταρια 3000? Γιατι στο geekbuying το εχει προπαραγγελεια με 208ευρω με 3000mah αλλα στις φωτο ειναι λεπτο.

 

http://www.geekbuying.com/item/JIAYU-G4-Advanced-Smart-Phone-MTK6589-Quad-Core-2G-32G-4-7-Inch-HD-IPS-Retina-Screen-Android-4-1-13-0MP-Camera-Gyroscope-White-314322.html

Link to comment
Share on other sites

αυτο με την 3000 μπαταρια ειναι 2χιλ. πιο χοντρο απο το "λεπτο" με την 1850 μπαταρια

το ενα ειναι 10χιλ και το αλλο 8χιλ.......περιπου

JIAYU G2S και G3 black (το απλό διπύρηνο) και G4 Turbo 1/4 thin black build Official_G4LW-20130822-092045
Link to comment
Share on other sites

Οποτε βαζω: Registered Airmail (With tracking number)??

 

παντα σου δινουν tracking numberμ, με οτι και να ερθει

απλα διαλεξε το δωρεαν και θα ερθει σε 10μερες-2 βδομαδες

JIAYU G2S και G3 black (το απλό διπύρηνο) και G4 Turbo 1/4 thin black build Official_G4LW-20130822-092045
Link to comment
Share on other sites

Ωραια ευχαριστω. Και κατι τελευταιο. Αν το βαλω express shipping με dhl 3-5 μερες υπαρχει περιπτωση να περασει τελωνιο?

 

παντα air mail κατα προτιμηση registered (Hong kong post, η Singapore Post) η εστω China Post που ομως αργει, αλλα και EMS αλλα ποτέ DHL, FEDDEX, UPS κλπ..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

To geekbuying είναι αξιόπιστο αλλά και εδώ μόνο λευκό (αν και αναφέρει MTK6589 Quad-Core Cortex A7 1.2GHz στο 2/32 :worry: )

Άρα για μαύρο 2/32 από αξιόπιστο site,ANAMONH :whistle:

αναθεματισμενη jiayu τι μας έχεις κάνει :blink:

Edited by loukasd
Link to comment
Share on other sites

το ξαναγράφω εδώ, μήπως κάποιος δεν το είδε.

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Είχα παραγγείλει και εγώ το G4 turbo (1.5ghz, 1gb ram, 4gb ROM, 3000mah battery) στις 31 Ιουλίου από το minideal.net και ήρθε ειδοποίηση από τα ΕΛΤΑ στις 13 Αυγούστου. Το πήρα χθες όταν επέστρεψα από διακοπές.

Το G4 αντικαθιστά το G3N που είχα μέχρι τώρα με την beta 4.1.2.

 

Πρώτες εντυπώσεις είναι ότι το κινητό είναι πολύ πιο όμορφο από το G3, είναι πιο μικρό και πιο ελαφρύ.

Η οθόνη του είναι πολύ καλή αν και προσωπικά δεν είδα τεράστια διαφορά με την οθόνη του G3.

Το κινητό είναι αισθητά πιο γρήγορο από το G3N έχοντας εγκαταστήσει όλα τα apps που είχα στο G3.

Στο wifi δε βλέπω κάποιο πρόβλημα, ούτε στο 3g.

GPS δεν έχω δοκιμάσει ακόμα.

 

Ένα πράγμα που με ενοχλεί κάπως είναι το LEWA OS. Το κινητό ήρθε με 4.2.1, baseband version 2013/04/10, kernel version 3.4.5 15/05/2013 και build number G4H 20130515-202809. Δε βλέπω να έχει κάποιο πρόβλημα στο touch και επίσης έχει και ελληνικά.

 

Προσωπικά θα προτιμούσα έκδοση λογισμικού με stock android όπως το G3 αλλά ελπίζω ότι στους επόμενους μήνες θα έχουμε κάτι τέτοιο.

Edited by tomcat_

---------------------------------------------

Jiayu G4T thick, Rom Oficial G4H-20131021-172551

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πως κανουμε το stock προγραμμα που εχει για μουσικη να ψαξει στην sd για μουσικη;

Μου εχει σπασει τα νευρα...:wacko:

85.....ochocinco
Link to comment
Share on other sites

λευκο 1gb/4gb/3000mah δεν βλεπω καπου..

 

μαγκες μιας και 1 μηνα δεν εχω διαβασει εδω το θρεντ,παρακαλω πληροφορηστε με.:)

 

υπαρχει οποιοδηποτε θεμα με το g4?

μιας κ το minideal δεν εχει το 1gb/4gb/3000mah

 

λεω να παρω απο buyincoins,βλεπω δεν εχει τον 6589τ αλλα τον

απλο 6589,θα εχω κανα θεμα?............http://www.buyincoins.com/item/34466.html

 

για φιλο ειναι,δεν με νοιαζει αν εχει τον υπερχρονισμενο ή οχι,απλα να εχουν ξεπεραστει

οι παιδικες ασθενειες..

 

πιο πισω ειδα παιδι με θεμα στο gps..:(

 

φωτιστε με αδεερφιαα:p

 

,φυσικα κ διαβαζω κ εδω τωρα..

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...