Jump to content

Γενικές Απορίες Εφαρμογών για Windows Phone 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια,δεν μπορω να μπω στο m.ask.fm απο internet explorer.Κανω log in μεσω facebook και βγαζει σφαλμα.Σας εχει τυχει και σε εσας; 2ον δεν βρηκα app καλο,αν και στο android και στο ios υπαρχει επισιμη εφαρμογη.

 

 

 

Ολα οκ,το διορθωσα αυτο με το site.

 

 

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης :!:

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by alex_gate_7
Συνεχόμενα μηνύματα

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό το αρνητικό του WhatsApp ότι κοστίζει μετά από 1 χρόνο 0,99€ δεν υφίσταται νομίζω! Η ανιψιά μου το έχει πανω απο 1 χρόνο και δεν χρεώθηκε τίποτα! Δεν ξέρω βέβαια αν παίζει ρόλο που την είχε την εφαρμογή σε Android συσκευή!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το αρνητικό του WhatsApp ότι κοστίζει μετά από 1 χρόνο 0,99€ δεν υφίσταται νομίζω! Η ανιψιά μου το έχει πανω απο 1 χρόνο και δεν χρεώθηκε τίποτα! Δεν ξέρω βέβαια αν παίζει ρόλο που την είχε την εφαρμογή σε Android συσκευή!

 

την διαγράφεις για λίγο και την ξαναβάζεις.:lol:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

την διαγράφεις για λίγο και την ξαναβάζεις.:lol:

Νομίζω γίνετε και συνεχόμενα. Δεν χρειάζεται διαγραφή!

Αν ήταν έτσι, όλοι διαγραφές και επαναφορές θα έκαναν!!!!! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

εγώ έτσι το έκανα και το είχα για χρόνια.

Βέβαια δε περίμενα να λήξει το έκανα πιο πριν.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα κλείσω χρόνο με WhatsApp μετά την 20η του Γενάρη στα WP, οπότε λέω να το αφήσω να δω τι θα γίνει! Εκτός κι αν αλλάξει κατι! Πριν το είχα και στο Symbian, αλλά δε θυμάμαι αν είχα κλησει χρόνο με WhatsApp!

Για μένα είναι η πιο καλή εφαρμογή που εχω μέχρι στιγμής! Δεν είχα απολύτως πρόβλημα πουθενά! Ούτε καν σε κλήσεις εξωτερικού!!!!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

εγω σε android το είχα.Πολύ καλή εφαρμογή,αλλά οι περισσότεροι φίλοι μου το σταμάτησαν,οπότε μου ήταν άχρηστο:p

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

το whatsup παρολο που λεει μετα απο ενα χρονο οτι θα πεφτει χρεωση, σου δινει παραταση για ακομα ενα χρονο. εχω περασει τον ενα χρονο και μου λεει οτι το δωρεαν ληγει στις 31/5/2016. το εβαλα τον μαιο του 2014 :)
Δημήτρης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

το whatsup παρολο που λεει μετα απο ενα χρονο οτι θα πεφτει χρεωση, σου δινει παραταση για ακομα ενα χρονο. εχω περασει τον ενα χρονο και μου λεει οτι το δωρεαν ληγει στις 31/5/2016. το εβαλα τον μαιο του 2014 :)

 

Μάλλον κάθε χρόνο τα ίδια θα σου λέει!!!! :lol:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

αυτο λεω, δεν παιζει να χρεωσει τιποτα. Τσαμπα ειναι, αλλα το γιατι το κανουν και καλα με χρεωση μετα τον πρωτο χρονο, δεν γνωριζω... Ισως για να τονισουν το ποσο καλοι ειναι και μας κανουν την χαρη μα το χρησιμοποιουμε σταμπα? :D
Δημήτρης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, μια ερώτηση του tubemate ή το rybecast όταν κατεβάζουμε ένα βίντεο που το αποθηκεύει; Και αν γίνεται αυτό το βίντεο να το μεταφέρουμε σε άλλη συσκευή ή πρέπει να βρω άλλο πρόγραμμα που να το κάνει αυτό; Θέλω βασικά να το αποθηκεύω και ως MP3.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Εμένα συνεχίζει να μη συγχρονίζεται το OneNote και όταν πατάω κατάσταση συγχρονισμού μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα:

http://i.imgur.com/0QxITsI.jpg

Απο 28.2.2015 έχει να συγχρονιστεί κανονικά! Τι μπορεί να φταίει;

Δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοεί το μήνυμα!!!!! :(

Edited by alex_gate_7
Αφαίρεση μεγάλης εικόνας

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Κάνε ότι λέει ακριβώς... Πήγαινε στην αρχή εκεί που έχει τα σημειωματάρια ("Σημειωματάριο του χρήστη ____" κτλ) και κάνε ανανέωση... Μπορεί να έχεις αλλάξει κάποια ονομασία κτλ...

 

Επίσης @evris2013 αφαιρέθηκε η εικόνα από το ποστ σου και μπήκε σαν link γιατί ήταν τεράστια :)

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Κάνε ότι λέει ακριβώς... Πήγαινε στην αρχή εκεί που έχει τα σημειωματάρια ("Σημειωματάριο του χρήστη ____" κτλ) και κάνε ανανέωση... Μπορεί να έχεις αλλάξει κάποια ονομασία κτλ...

 

Επίσης @evris2013 αφαιρέθηκε η εικόνα από το ποστ σου και μπήκε σαν link γιατί ήταν τεράστια :)

Δεν ήξερα ότι ανεβαίνει και ως λινκ σπο την εφαρμογή igmur! Σ' ευχαριστώ!!!

 

Edit: Δεν βγάζω άκρη με τον συγχρονισμό του OneNote! Τα παρατάω!!!! :( :(

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Edit: Δεν βγάζω άκρη με τον συγχρονισμό του OneNote! Τα παρατάω!!!! :( :(

 

Δοκίμασες να μπεις από τον υπολογιστή σου στο Onenote.com να δεις αν εκεί υπάρχει κάποιο σημειωματάριο;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Edit: Δεν βγάζω άκρη με τον συγχρονισμό του OneNote! Τα παρατάω!!!! :( :(

 

Μην τα παρατάς, evris2013!! :p Το μόνο "θέμα" που έχω είναι να μου γράφει στην κορυφή "Conflict on server", αλλά να κάνει κανονικά τον συγχρονισμό.

 

Και σε συσκευή με Android, που συγχρονίζω το OneNote, πάλι δεν έχω θέμα.

 

Έχεις αλλάξει κάτι στο Outlook account σου;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μην τα παρατάς, evris2013!! :p Το μόνο "θέμα" που έχω είναι να μου γράφει στην κορυφή "Conflict on server", αλλά να κάνει κανονικά τον συγχρονισμό.

 

Και σε συσκευή με Android, που συγχρονίζω το OneNote, πάλι δεν έχω θέμα.

 

Έχεις αλλάξει κάτι στο Outlook account σου;

Όχι τίποτα δεν έχω αλλάξει! Εμένα στα ελληνικά γράφει "αδύνατος συγχρονισμός" στη κορυφή!

 

Δοκίμασες να μπεις από τον υπολογιστή σου στο Onenote.com να δεις αν εκεί υπάρχει κάποιο σημειωματάριο;

Δεν έχω υπολογιστή! Τα πρώτα μου Windows τα εχω μονο σε smartphone!!! :(

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας! Εδω και καποιες μερες βρισκομαι στην Τουρκια για διακοπες και αντιμετωπιζω το εξης προβλημα: Ξαφνικα οποτε παω να μπω σε καποιο site ειτε με τον IE ειτε με τον UC κατευθειαν πριν ανοιξει το σαιτ με ανακατευθυνει σε αλλες διευθυνσεις τυχαιες-σπαμ-διαφημιστικες του τυπου "το lumia 532 σας χρειαζεται αναβαθμιση" ή σε αλλα σαιτ ακυρα ή στο google play σε διαφορες εφαρμογες. Στην κυριολεξια δεν μπορω να μπω πουθενα!! Ο μονος (απαραδεκτος) browser που δεν μου το παρουσιαζει αυτο ειναι ο οπερα μινι. Δεν μπορω να δοκιμασω αν συμβαινει και στο 3g αλλα συμβαινει στα 3 απο τα 5 wifi που εχω συνδεθει. Εκανα αρκετες φορες soft reboot και στο τελος εκανα ολικη επαναφορα της συσκευης αλλα τιποτα! Ισως με το (ανολοκληρωτο) backup που εκανα μετα την επαναφορα να επανηλθε το προβλημα, είιλρινα δεν ξερω. Γνωριζα οτι δεν υπαρχουν ιοι/trojan/malware για τις συσκευες μας αλλα αυτο το πραγμα είλικρινα με κανει να αναθεωρησω!! Παιδια ειναι τραγικο, ψαχνω παντου στο ιντερνετ, υπαρχουν παρα πολλα παρομοια περιστατικα στο εξωτερικο αλλα καμια λυση! Για τον λογω οτι θεωρητικα δεν υπαρχουν ιοι για WP δεν υπαρχει και κανενα antivirus.... Εχω κανε διαγραφη ιστορικού. Εχω δοκιμασει χωρις micro sd. Το προβλημα παραμενει... Ειναι σαν να εχουν επηρεαστει οι ρυθμισεις του δικτιου (dns) ή πραγματικα ετυχε τα 3/5 απο τα ρουτερ που συνδεθηκα να εχουν το προβλημα.... Καθε προταση σας ευπροσδεκτη!
Link to comment
Share on other sites

Όχι τίποτα δεν έχω αλλάξει! Εμένα στα ελληνικά γράφει "αδύνατος συγχρονισμός" στη κορυφή!

 

 

Δεν έχω υπολογιστή! Τα πρώτα μου Windows τα εχω μονο σε smartphone!!! :(

Καλύτερα... Σε υπολογιστή είναι να χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο.

S. E. A.
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα... Σε υπολογιστή είναι να χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο.

Για το OneNote εννοείς ή γενικά;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα... Σε υπολογιστή είναι να χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο.

 

Το OneNote, σοβαρά?? Εγώ το βρίσκω εξαιρετικό και το χρησιμοποιώ καθημερινά... Ποιο OneNote χρησιμοποιείς...? Από τον browser, την touch εφαρμογή ή το OneNote από το Office 365??

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Όχι τίποτα δεν έχω αλλάξει! Εμένα στα ελληνικά γράφει "αδύνατος συγχρονισμός" στη κορυφή!

 

Δεν έχω υπολογιστή! Τα πρώτα μου Windows τα εχω μονο σε smartphone!!! :(

 

Πήγαινε στον IE και πήγαινε στη διεύθυνση msn.com. Κάνε login με τα στοιχεία του Outlook λογαριασμού σου και επέλεξε τη μορφή του site για υπολογιστή. Επίλεξε πάνω αριστερά τα 9 τετραγωνάκια και επίλεξε το OneNote. Εκεί, δες αν είναι αποθηκευμένες οι σημειώσεις σου.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Up! Καποιος ρε παιδια? :-(

Καλησπερα σας! Εδω και καποιες μερες βρισκομαι στην Τουρκια για διακοπες και αντιμετωπιζω το εξης προβλημα: Ξαφνικα οποτε παω να μπω σε καποιο site ειτε με τον IE ειτε με τον UC κατευθειαν πριν ανοιξει το σαιτ με ανακατευθυνει σε αλλες διευθυνσεις τυχαιες-σπαμ-διαφημιστικες του τυπου "το lumia 532 σας χρειαζεται αναβαθμιση" ή σε αλλα σαιτ ακυρα ή στο google play σε διαφορες εφαρμογες. Στην κυριολεξια δεν μπορω να μπω πουθενα!! Ο μονος (απαραδεκτος) browser που δεν μου το παρουσιαζει αυτο ειναι ο οπερα μινι. Δεν μπορω να δοκιμασω αν συμβαινει και στο 3g αλλα συμβαινει στα 3 απο τα 5 wifi που εχω συνδεθει. Εκανα αρκετες φορες soft reboot και στο τελος εκανα ολικη επαναφορα της συσκευης αλλα τιποτα! Ισως με το (ανολοκληρωτο) backup που εκανα μετα την επαναφορα να επανηλθε το προβλημα, είιλρινα δεν ξερω. Γνωριζα οτι δεν υπαρχουν ιοι/trojan/malware για τις συσκευες μας αλλα αυτο το πραγμα είλικρινα με κανει να αναθεωρησω!! Παιδια ειναι τραγικο, ψαχνω παντου στο ιντερνετ, υπαρχουν παρα πολλα παρομοια περιστατικα στο εξωτερικο αλλα καμια λυση! Για τον λογω οτι θεωρητικα δεν υπαρχουν ιοι για WP δεν υπαρχει και κανενα antivirus.... Εχω κανε διαγραφη ιστορικού. Εχω δοκιμασει χωρις micro sd. Το προβλημα παραμενει... Ειναι σαν να εχουν επηρεαστει οι ρυθμισεις του δικτιου (dns) ή πραγματικα ετυχε τα 3/5 απο τα ρουτερ που συνδεθηκα να εχουν το προβλημα.... Καθε προταση σας ευπροσδεκτη!
Link to comment
Share on other sites

Up! Καποιος ρε παιδια? :-(

 

Μήπως είναι pop-up διαφημίσεις; Έχεις κατεβάσει κάποια περίεργη εφαρμογή πρόσφατα;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα... Σε υπολογιστή είναι να χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο.

Εγώ δεν το αλλάζω με τίποτα. Τέλειο και στο 1020 και στο PC (windows 8.1)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...