Jump to content

[Nexus 4] Αξεσουάρ


DoctorM
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

99,9% ναι κάνουν

 

Έχω δοκιμάσει δύο set της samsung.

Στο πρώτο δεν λειτουργεί το κουμπί καθόλου και στις κλήσεις δεν με ακούνε.

Στο δεύτερο με το που χτυπάει το τηλέφωνο ή με το που παίρνω εγώ κάποιον η γραμμή πέφτει, ανοίγει το google now και ενεργοποιεί αυτόματα το voice command.

Τα έχει χρησιμοποιήσει κάποιος με το τηλέφωνο;

 

Προσπαθώ να συγκεντρώσω μία λίστα με συμβατά set και από προηγούμενα post. Aν θυμάμαι καλά έχουν αναφερθεί τα παρακάτω:

veho

Samsung

 

Αν μπορεί κάποιος που έχει κάποιο από αυτά να επιβεβαιώσει ή να προσθέσει κάποιο άλλο μοντέλο...

Προσοχή στα Samsung, γιατί είναι όλα ολόιδια και δεν γράφουν πουθενά πάνω τους το μοντέλο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://www.groupon.gr/deals/special-deal/Shop4less/18926115?nlp=&CID=GR_CRM_1_0_0_77&a=1656

 

 

κανουν αυτα?λετε να τα παρω?πρεπει ναειναι imitation του iphone 5

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω ειχα εναν φορτιστη αυτοκινητου αγορασμενο απο το πλαισιο,με δυο θυρες usb,μια για 1.0Α για το προηγουμενο κινητο μου κ μια 2.1Α για το navigator.

Το θεμα μου ειναι οτι οταν συνδεω νεξους για φορτιση,μου φαινεται καθυστερει(στο 2ωρο πηρε 40%) κ ανεβαζει πολυ θερμοκρασια.

Για ναβιγκειτορ πλεον χρησιμοποιω το κινητο με το ναβιγκον που ειναι αψογο,αλλα θελω να αλλαξω φορτιστη γτ αυτος δεν κανει μαλλον.

Προτασεις εχουμε?

LG G3 32gb,Nexus 4,Lg optimus 2x
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω ειχα εναν φορτιστη αυτοκινητου αγορασμενο απο το πλαισιο,με δυο θυρες usb,μια για 1.0Α για το προηγουμενο κινητο μου κ μια 2.1Α για το navigator.

Το θεμα μου ειναι οτι οταν συνδεω νεξους για φορτιση,μου φαινεται καθυστερει(στο 2ωρο πηρε 40%) κ ανεβαζει πολυ θερμοκρασια.

Για ναβιγκειτορ πλεον χρησιμοποιω το κινητο με το ναβιγκον που ειναι αψογο,αλλα θελω να αλλαξω φορτιστη γτ αυτος δεν κανει μαλλον.

Προτασεις εχουμε?

 

Έναν γνήσιο της Sony Ericsson που είχα πάρει, μου το φορτίζει σε αρκετά καλό χρόνο και από το λίγο που το έχω δοκιμάσει, το φορτίζει και σωστά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει δύο set της samsung.

Στο πρώτο δεν λειτουργεί το κουμπί καθόλου και στις κλήσεις δεν με ακούνε.

Στο δεύτερο με το που χτυπάει το τηλέφωνο ή με το που παίρνω εγώ κάποιον η γραμμή πέφτει, ανοίγει το google now και ενεργοποιεί αυτόματα το voice command.

Τα έχει χρησιμοποιήσει κάποιος με το τηλέφωνο;

 

Προσπαθώ να συγκεντρώσω μία λίστα με συμβατά set και από προηγούμενα post. Aν θυμάμαι καλά έχουν αναφερθεί τα παρακάτω:

veho

Samsung

 

Αν μπορεί κάποιος που έχει κάποιο από αυτά να επιβεβαιώσει ή να προσθέσει κάποιο άλλο μοντέλο...

Προσοχή στα Samsung, γιατί είναι όλα ολόιδια και δεν γράφουν πουθενά πάνω τους το μοντέλο.

 

Τα EHS44 της samsung τα έχω και παίζουν μια χαρά!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.groupon.gr/deals/special-deal/Shop4less/18926115?nlp=&CID=GR_CRM_1_0_0_77&a=1656

 

 

κανουν αυτα?λετε να τα παρω?πρεπει ναειναι imitation του iphone 5

 

..............

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ..να σας ρωτησω λιγο μπορουμε μεσω καποιο καλωδιου να διαβαζουμε φλασακια...; υπαρχει καποιος περιορισμος...; μπορω πχ να τραβαω η να στελνω εικονες κτλ...; εχετε καποιο λινκ για το καλωδιακι αυτο και αν πρεπει να το συνοδευουμε απο το αναλογο software.ευχαριστω παιδια..

Phone: OnePlus 3T 64GB

ROM : Oxygen OS 4.5.1 [superSU]

Recovery: TWRP 3.1.1-x blu_spark v54

Kernel: Blu_spark_r202

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί..έπεσα πάνω σε αυτό τον ασύρματο φορτιστή..φαίνεται ενδιαφέρον.. http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-Wireless-Charging-QI-Standard-charger-pad-panel-For-lumia-LG-Nexus-4-cgp-/390561879299?pt=UK_MobilePhones_MobilePhoneAccessories_MobilePhoneChargers&hash=item5aef4d5503

 

Μια χαρά το κόβω...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ..να σας ρωτησω λιγο μπορουμε μεσω καποιο καλωδιου να διαβαζουμε φλασακια...; υπαρχει καποιος περιορισμος...; μπορω πχ να τραβαω η να στελνω εικονες κτλ...; εχετε καποιο λινκ για το καλωδιακι αυτο και αν πρεπει να το συνοδευουμε απο το αναλογο software.ευχαριστω παιδια..

 

Ναι υπαρχει αυτο που λες και λεγεται usb otg (on the go) αλλα κατα 99% δεν υποστηριζεται απο την συσκευη μας, το ειχα ψαξει παλαια γιατι εχω αυτο το καλωδιο απο τα galaxy που ειχα παλαιοτερα. Εαν θες ψαξτο λιγο και εαν βρεις κατι ριξε μια ενημερωση!

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιο nfc dongle ή κάτι αντίστοιχο ώστε να μπορεί να ανταλλάσσει αρχεία π.χ. με το pc χωρίς καλώδιο με android beam?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι πήρατε ringke fusion από το ebay, πόσο καιρό έκανε να σας έρθει?

 

12-13 μέρες

Link to comment
Share on other sites

To nfc δεν είναι και τόσο καλή λύση για file transfer.

 

ναι, κάπου το διάβασα και αυτό, ότι ενδείκνυται για μεταφορά περιορισμένου όγκου δεδομένων και ότι η μεταφορά αρχείων δεν "ενδείκνυται"

 

Δεν το χώ ψάξει να σου πω την αλήθεια, αλλά εγώ εκεί θα το πήγαινα μιας και η LG στο θέμα του σέρβις είναι πραγματικά αλλού.

 

Πήρα την Ringke Fusion, αυτή με το διάφανο πλαστικό πίσω, πολύ όμορφη αλλά δυστυχώς στο κράτημα δεν μου αρέσει καθόλου, μιας και μου γλιστράει όταν το κρατάς με το μικρό δαχτυλάκι από κάτω και καταντάει κουραστικό.

 

τώρα την έβαλα και διαπιστώνω ότι δεν τα "πάει καλά" με τη ζελατίνα xtreme guard..και όντως στο κράτημά της γλιστράει πολύ..

Link to comment
Share on other sites

στα crazy sunday του eshop τρεχει καλη προσφορα για φορτιστη(για οσους το εχουν παρει απο εξωτερικο κτλ)
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Κακό δεν το λες!!

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Κακό δεν το λες!!

 

Το bumper είναι αυτό φιλέ μου;

Πολύ ωραίο είναι πάντως .

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Κακό δεν το λες!!

 

γίναμε 2 με carbon fiber...;)

λέω σε κανά μήνα να δοκιμάσω και το brushed metal , αλλά και το black leather που ήρθαν μαζί με το cf..:up:

Link to comment
Share on other sites

γίναμε 2 με carbon fiber...;)

λέω σε κανά μήνα να δοκιμάσω και το brushed metal , αλλά και το black leather που ήρθαν μαζί με το cf..:up:

 

Εγώ το Black leather εχω. Αυτό είναι φίλου. Το leather είναι πιο ωραίο

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το Black leather εχω. Αυτό είναι φίλου. Το leather είναι πιο ωραίο

 

βαλε φιλε μου μια φωτο αν σου ειναι ευκολο... απο δω το πηρες;

http://dbrand.com/purchase/products/nexus-4/

Link to comment
Share on other sites

στα crazy sunday του eshop τρεχει καλη προσφορα για φορτιστη(για οσους το εχουν παρει απο εξωτερικο κτλ)

 

αν μπορεις στειλε το link

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...