Jump to content

Ελλάς@Euro 2004: ΤΟ ΠΗΡΑΜΕΕΕΕ!!!!!!


Mythozz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγχαρητήρια στα παιδιά της εθνικής!!!Μας κάνατε υπερήφανους σήμερα με τα καμώματα σας παιδιά!Σας αγαπάμε όλους και αύριο θα σας υποδεχτούμε έτσι όπως σας αρμόζει,σαν ήρωες!Είστε ήρωες και κανένας δεν μπορεί να μειώσει το κατόρθωμα σας αυτό!(Αυτό πάει σε όσους δεν πίστεψαν στην αρχή σε αυτήν την εθνική και στον γερμανό μας,τον Ότο).ΕΛΛΑΔΑ:ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΥΡΩΠΗΣ 2004!Φωνάχτε το παντού παιδιά!Τα λέμε αύριο στο παναθηναικό στάδιο για την υποδοχή των ηρώων μας!!!
BORN TO BE WILD!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 397
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς αναρτήσεις

rom04

Τοτε γεννηθικα 🤕

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JimBs ( 5 Ιούλ. 2004 , 00:20)

 

Έλεος ρε παιδιά! Τι δουλειά έχει το ποδόσφαιρο με το myphone;

 

 

Είναι χορηγός η Βρόνταφον :lol:

 

Ευχαριστούμε παιδιά! Μας δώσατε άλλον έναν λόγο να είμαστε περηφάνοι που είμαστε Έλληνες!

Divide by cucumber error

http://dtsomp.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!

 

Πάρε μου μια **** πριν να φύγω, Luis Figo Luis Figo

http://eppforum.cretaforce.net/images/avatars/13.jpg

"We are made of emotions, we are all looking for emotions, it's only a question of finding a way to experience them..."

Ayrton Senna ::: Always in our hearts...

Link to comment
Share on other sites

Mprabo sta paidia mas ekanan iperifanous!!

 

Elladara reeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)

Σαν θα πεθάνω βάλτε μου,το κινητό στ'αυτάκι,για να μιλάω στα βαθιά με κανα πιπινάκι!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

OΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΕΛΛΑΣ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΕΛΛΑΣ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΩ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ ΠΟΤΕ

 

 

Εdited by R.I.P.

Απελευθερωση τηλεπικοινωνιων ειπατε??!
Link to comment
Share on other sites

ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπράβο σε όλους τους παίκτες της εθνικής μας!!! Αύριο θα μάθω τι ώρα φτάνουν στο αεροδρόμιο και θα είμαι εκεί 2 ώρες πριν. Αυτό χρειαζόταν για να μάθουν ορισμένοι ξένοι να λένε για την Ελλαδάρα μας ότι τους κατέβει :)

 

EDIT

 

Είδα τον αγώνα σε ένα ιταλικό εστιατόριο στην Γλυφάδα μαζί με τους γονείς μου και τον αδερφό μου. Μόλις μπήκε η γκολάρα σηκωθήκαμε όλοι από τα τραπέζια, ουρλιάζαμε κ.λ.π. Όταν τέλειωσε ο αγώνας έγινε ο χαμός από όλους μας! Ο ιδιοκτήτης του εστιατορίου έπιασε μια καρέκλα και την πέταξε κάτω με όλη του την δύναμη :p Αμέσως ξεκίνησαν τα κορναρίσματα, τα πυροτεχνήματα, οι φωνές και όλα τα σχετικά. Λίγο μετά το τέλος του αγώνα ο ιδιοκτήτης του εστιατορίου κέρασε όλους όσους ήταν εκεί σαμπάνια. Αργότερα πήγαμε με τους γονείς μου και τον αδερφό μου λίγο ποιο κάτω από το εστιατόριο που είχε μαζευτεί πολύς κόσμος. Βέβαια δεν συγκρινόταν με Ομόνοια αλλά ήταν πολύ ωραία :)

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Η Εθνικη Ελλαδος καταφερε κατι που μεχρι πριν μερικα χρονια και ακομα λιγοτερο φανταζε και ακουγοταν απιστευτο , απλα ενα ονειρο .

 

Ολοι οι παικτες , ειτε συμμετειχαν ειτε οχι στον τελικο αξιζουν ενα μεγαλο μπραβο και τα συγχαρητηρια ολων μας .

 

Ολα τα ασχετα ποστ , στα οποια ειτε καποιο παραφερθηκαν ειτε απλα ξεφυγαν απο το θεμα διαγραφηκαν εντελως απο το thread .

Καμια ποινη και καμια τιμωρια δεν θα υπαρξει αυτη την φορα .

οχι δεν ειμαι μεγαλοψυχος , και πιστεψτε με , με μερικα απο αυτα που διαβασα ευκολα θα επεφτε ΒΑΝ σε μερικους χωρις δευτερη σκεψη :mad:

 

Mερα που ειναι ομως ......

 

 

Στο επομενο αναλογο ποστ , απο οποιον και να ειναι θα υπαρξουν ποινες .

Link to comment
Share on other sites

kala ekanes kai ta esbhses,alla kapou pnigesai tetoia mera na blepeis xolh

 

 

paidia ta themelia gia afthn thn omada ta eixe balei o GIANNHS KOLLIAS o proponhths ths elpidwn.

ase pou kathgoroun thn ethnikh gia biasmo kat eksakolouthisei leei pros evhpolhptes kyries tou evrwpaikou podosfairou.

de peirazei synexiste

Link to comment
Share on other sites

den exw logia!

me afoplise i oli poria tis e8nikis mas opws kai olon ton kosmo! sto CNN milane gia tin megaliteri ekpliksi stin istoria tou podosfairou!!!!

 

BRAVO BRAVO 1000 BRAVO!

ena exw na pw stin sofia boulgarias panigirizame mexri tis 3! meta kikloforisame kai klisame sto perasma mas tous kentrikous dromous kanontas enan megalo kiklo tou kentrou me sinodia peripolikon kataligontas stin elliniki presbeia! stin istoria tis boulgarias isos pote den xriastike na sinodeyoun oi astinomikoi poria 3 ta ksimeromata! tous alaksame ta fota, stous dromous bgenane apo ta magazia kai mas xeirokrotousane! eidane ti paei na pei ellinikos panigirismos!

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Mόλης ήρθα στο γραφείο από το Σύνταγμα. Όλη την νύχτα στους δρόμους πανιγηρίζαμε, ρε παιδιά πείτε μου ότι είναι αλήθεια γιατί ακόμα έχω την εντύπωση οτί ζω ένα όνειρο.
Link to comment
Share on other sites

Είναι απίστευτο!! Είναι απερίγραπτο. Είναι βαριά η π***α του τσολιά... :D

 

 

Που να δείτε τι γινότανε στο Λονδίνο από Έλληνες μετά τη λήξη του αγώνα.

 

Αφού τους τρελάναμε όλους με την ομαδάρα μας, τους τρελάναμε και με τα πανηγύρια μας...

 

Αύριο (σήμερα δηλαδή :blink: ) θα ανεβάσω photos γιατί σε 3.5 ώρες ξυπνάω για δουλειά :p

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια της εθνικης μας για τον αθλο τους!! :)

Μεσα απο τετοιες μεγαλες στιγμες αξιζει κανεις να αναλογιστει την τεραστια προβολη της πατριδας μας στο εξωτερικο, αλλα κυριως τι μπορουν να καταφερουν οι Ελληνες οταν ειναι ενωμενοι και βλεπουν περα απο τα προσωπικα τους θελω!

--------ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ------- :up: :up:

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο και όμως ελληνικό. ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!.

Δεν μπόρεσα να είμαι στους πανηγυρισμούς εδώ στο βόλο γιατί δούλευα βράδυ αλλά είδα τον αγώνα και πήγα κορνάροντας και με σημαία μέχρι την δουλεία μου. Κάτι τέτοιες στιγμές μας κάνουν περιφανούς που είμαστε Έλληνες και αυτό το είδε όλος ο κόσμος από την μια μέχρι την άλλη άκρη της γης.

Θα ήθελα όμως να μπορούσα να πω και δυο λογάκια για κάποιες Ισπανικές εφημερίδες που μας αποκάλεσαν «εργάτες της Ευρώπης» και είπαν ότι το ποδόσφαιρο πήγε πίσω αφού πήρε η Ελλάδα τον κύπελλο(δεν θυμάμαι ακριβώς τη έγραφαν).

Αλλά αν μπορούσα θα τους έλεγα ότι αυτή η Ελλάδα τους έστειλε σπίτι τους από τον πρώτο γύρο να μας δουν να περνούμε το κύπελλο από την τηλεόραση όποτε ας κοιτάξουν την ομάδα τους και ας μας αφήσουν να ήσυχους αν δεν μπορούν να δουν τα πράγματα αντικειμενικά. Μάλλον πονάει που τους στείλαμε σπίτια τους……

Ελλαδαρα γεια σου.:)

Link to comment
Share on other sites

ΤΟΥΣ ΞΕΡΑΝΑΜΕ!!!! Το σηκωσαμε το γαμ....ο!!!!

 

Παλι φωναξα, παλι δεν ειχα σπιτι χθες, παλι δακρυσα, παλι παλαβωσα, με αυτα τα παιδια που πηγαν για να αποδειξουν αν θελουμε, μπορουμε! Τα παιδια αυτα, εκαναν ενα ολοκληρο λαο να βγει στους δρομους! Σας υχαριστουμε ολοι μας. Ηρωες!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jog ( 5 Ιούλ. 2004 , 09:15)

 

Παιδιά τι τηλεθέαση χτύπησε το ματς? :D

 

 

110% :p :p

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστούμε!!!!!!!!!!!! Μας αποδείξατε ότι τα όνειρα μπορούν να γίνουν πραγματικότητα.

 

Στις 17.00 στο αεροδρόμιο.

 

Και στις 20.30, στο Καλλιμάρμαρο.

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος supernet ( 5 Ιούλ. 2004 , 09:36)

 

Σας ευχαριστούμε!!!!!!!!!!!! Μας αποδείξατε ότι τα όνειρα μπορούν να γίνουν πραγματικότητα.

 

Στις 17.00 στο αεροδρόμιο.

 

Και στις 20.30, στο Καλλιμάρμαρο.

 

 

Θα είμαστε όλοι εκεί!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Georgel ( 5 Ιούλ. 2004 , 08:45)

Θα ήθελα όμως να μπορούσα να πω και δυο λογάκια για κάποιες Ισπανικές εφημερίδες που μας αποκάλεσαν «εργάτες της Ευρώπης» και είπαν ότι το ποδόσφαιρο πήγε πίσω αφού πήρε η Ελλάδα τον κύπελλο(δεν θυμάμαι ακριβώς τη έγραφαν).

Αλλά αν μπορούσα θα τους έλεγα ότι αυτή η Ελλάδα τους έστειλε σπίτι τους από τον πρώτο γύρο να μας δουν να περνούμε το κύπελλο από την τηλεόραση όποτε ας κοιτάξουν την ομάδα τους και ας μας αφήσουν να ήσυχους αν δεν μπορούν να δουν τα πράγματα αντικειμενικά. Μάλλον πονάει που τους στείλαμε σπίτια τους……

Ελλαδαρα γεια σου.:)

 

 

Ας κερδίζανε την Πορτογαλία... να περνούσανε αυτοί στους 8...

Δεν τους πετάξαμε εμείς έξω.. Οι πορτογάλοι τους πέταξαν

ΣΩΣΤΑ;;

Link to comment
Share on other sites

Μην ασχολειστε ρε! Ολοι αυτοι χθες ηταν απλοι θεατες! Ολοι αυτοι οταν εμεις ημασταν εξω στους δρομους, δεν ειχαν τι κανουν και το ειχαν ριξει στον υπνο!

 

Τωρα ασχολουνται με την.....ποδηλασια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...