Jump to content

[Επίσημο] Windows Phone 8 Series


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιες συσκευές έχουν λάβει το gdr2 update;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πριν λίγες μέρες αγορασα κανονικά με vodafone ...

Και τώρα που δοκίμασα μου έβγαλε κανονικά την Vodafone σαν τροπο πληρωμης

 

Δε θέλει να μου το εμφανίσει... Και έχω και τα data και το Wi-Fi ανοιχτά. Και η πλάκα είναι ότι το ευρώ για την daily pass το χρέωσε κανονικά. Α, ρε vodafone...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Δε θέλει να μου το εμφανίσει... Και έχω και τα data και το Wi-Fi ανοιχτά. Και η πλάκα είναι ότι το ευρώ για την daily pass το χρέωσε κανονικά. Α, ρε vodafone...

 

Έχεις region Ελλάδα;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι σχετικό; Προσπαθώ να περάσω στην εφαρμογή gmail του Android τον λογαριασμό μου windowslive. Ενώ παλιότερα το είχα καταφέρει, τώρα μοιάζει αδύνατο. Έχω ενεργοποιήσει το 2 step verification, μπορεί να παίζει κάποιον λόγο αυτό; Τι να πω, ή δεν μπορεί λέει να συνδεθεί στους servers ή λέει πως βάζω λάθος mail και κωδικό.
Link to comment
Share on other sites

Δε θέλει να μου το εμφανίσει... Και έχω και τα data και το Wi-Fi ανοιχτά. Και η πλάκα είναι ότι το ευρώ για την daily pass το χρέωσε κανονικά. Α, ρε vodafone...

 

Όταν ΠΑΣ να αγοράσεις δεν σου δείχνει τρόπους πληρωμής ?

Μήπως για καποιο λόγο έχει αποεπιλεγει η βοντα και πρέπει να ΠΑΣ να την διάλεξες πάλι?

 

----- προσθήκη μηνύματος 96 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μήπως είναι σχετικό; Προσπαθώ να περάσω στην εφαρμογή gmail του Android τον λογαριασμό μου windowslive. Ενώ παλιότερα το είχα καταφέρει, τώρα μοιάζει αδύνατο. Έχω ενεργοποιήσει το 2 step verification, μπορεί να παίζει κάποιον λόγο αυτό; Τι να πω, ή δεν μπορεί λέει να συνδεθεί στους servers ή λέει πως βάζω λάθος mail και κωδικό.

 

Αυτά τα προβλήματα είναι συνήθως με το 2 step verification ... Με μειλ ζητάς το κωδικο ?

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Έχω την εφαρμογή της Microsoft στο Lumia.

 

Για καποιο λόγο έχει απενεργοποιηθεί... πηγαινε στο web outlook και ξανά ενεργοποιησε την. Την έπαθα και εγώ πριν λίγες μέρες ...

Σαν εναλλακτική ζητα με μειλ τον κωδικο

Link to comment
Share on other sites

Όταν ΠΑΣ να αγοράσεις δεν σου δείχνει τρόπους πληρωμής ?

Μήπως για καποιο λόγο έχει αποεπιλεγει η βοντα και πρέπει να ΠΑΣ να την διάλεξες πάλι?

 

Και στα 2 όχι.. Ούτε σαν τρόπος πληρωμής, ούτε για να τον προσθέσω μετά...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα ενώ φαίνεται σαν τρόπος αγοράς, δεν με αφήνει να βάλω και έναν τρίτο. Να προσθέσω πχ μια δεύτερη κάρτα.

Δεν έχω δοκιμάσει να αγοράσω μέσω, Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Όταν ΠΑΣ να αγοράσεις δεν σου δείχνει τρόπους πληρωμής ?

Μήπως για καποιο λόγο έχει αποεπιλεγει η βοντα και πρέπει να ΠΑΣ να την διάλεξες πάλι?

 

----- προσθήκη μηνύματος 96 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αυτά τα προβλήματα είναι συνήθως με το 2 step verification ... Με μειλ ζητάς το κωδικο ?

Πρέπει να φτιάξεις κωδικό εφαρμογής και να γράψεις αυτόν αντί του κανονικού.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγα λεπτά, μου έστειλε mail η Microsoft, σχετικά με τις αλλαγές σε όρους, προϋποθέσεις και απόρρητο.
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω αν εχει συζητηθει σε αυτο το τοπικ...θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει τροπος να μεταφερω τα αγαπημενα απο τον chrome του υπολογιστη στον ie του κινητου;;;;;
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγα λεπτά, μου έστειλε mail η Microsoft, σχετικά με τις αλλαγές σε όρους, προϋποθέσεις και απόρρητο.

 

Απλοποίηση όρων χρήσης είναι ... και το άλλο που θα σου έρθει για το Facebook αγνοησε το ... για τους χρήστες Windows Phone 8.1 στην ουσία δεν έχει αλλαξει τίποτα ...

Έγραψα και στο μπλοκ για το θεμα

Link to comment
Share on other sites

Απλοποίηση όρων χρήσης είναι ... και το άλλο που θα σου έρθει για το Facebook αγνοησε το ... για τους χρήστες Windows Phone 8.1 στην ουσία δεν έχει αλλαξει τίποτα ...

Έγραψα και στο μπλοκ για το θεμα

 

Απλοποίηση ή θα περάσουν και "κάτι", μαζί με την απλοποίηση; :shifty: Anyway, thanks για το heads up. :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να βρούμε κάπου το symmetry ringtone της Nokia για να το μεταφέρω σε άλλη συσκευή??

Ευχαριστώ

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να βρούμε κάπου το symmetry ringtone της Nokia για να το μεταφέρω σε άλλη συσκευή??

Ευχαριστώ

 

Για δες αυτό θέλεις ? Αν όχι ψαξε εκεί έχει και αλλά

http://ringmobi.net/blues/39527-circular-symmetry.html

Link to comment
Share on other sites

Για δες αυτό θέλεις ? Αν όχι ψαξε εκεί έχει και αλλά

 

http://ringmobi.net/blues/39527-circular-symmetry.html

 

 

Φίλε colossus, ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!

Ψάχνω το symmetry ringtone που έχουνε μέσα τα Windows Phone όπως το 930!

Δεν μπορώ να το βρω πουθενά όμως ... Όπως και να το ψάξω μου βγάζει το παραπάνω που μου πόσταρες κι εσύ...

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Φίλε colossus, ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!

Ψάχνω το symmetry ringtone που έχουνε μέσα τα Windows Phone όπως το 930!

Δεν μπορώ να το βρω πουθενά όμως ... Όπως και να το ψάξω μου βγάζει το παραπάνω που μου πόσταρες κι εσύ...

 

Για δες μήπως είναι σε αυτό το σετ ...εχει πάνω από 1000 ΝΟΚΙΑ ringtones ....

 

https://nokianewsireland.wordpress.com/2014/02/02/1000-free-nokia-original-ringtones-for-your-nokia-lumia-windowsphone-ringtones/

Link to comment
Share on other sites

Άρχισε η στέρηση; Έλα φίλε, θα βρεις άλλον ήχο.

Θέλεις να κάνουμε τράμπα :lol:

Αχα . . . φαινεται τοσο ε???:p

 

Στο 0:28-0:30 ξεκινά το symmetry.

 

Για δες μήπως είναι σε αυτό το σετ ...εχει πάνω από 1000 ΝΟΚΙΑ ringtones ....

 

https://nokianewsireland.wordpress.com/2014/02/02/1000-free-nokia-original-ringtones-for-your-nokia-lumia-windowsphone-ringtones/

Φιλε mr_47 δυσκολα απ το youtube, ειναι χαλια ο ηχος . . . .

Ευχαριστω πολυ παντως . . .

Φιλε colossus_r, θα το ψαξω . . .

Ευχαριστω . . .

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...