Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όσοι έχετε πρόβλημα με τον θόρυβο στο ακουστικό δοκιμάστε να βάλετε faux123 kernel
nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχει μια μαύρη γραμμή

 

Ακριβώς το ίδιο μου έχει κάνει και εμένα και επαναλαμβάνω το κινητό δεν έχει καν συνδεθεί σε PC.

Πιο μαμά δεν γίνεται!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η διαδικασία υπάρχει κάπου παιδιά?

 

την ψάχνω αύτη τη διαδικασία και εγώ

το έκανα με tunnel bear Αλλά κόλλησα στο σημείο που σου ζητάει να πιστοποιήσεις τα στοιχεία σου δηλώνοντας λογαριασμό που δεν θα χρεωθεί

σε αυτό το σημείο ρε παιδιά βάζουμε τμ πιστωτική μας; την δηλώνουμε κανονικά;

Κάποιος ας αναλύσει την διαδικασία λίγο....

Link to comment
Share on other sites

την ψάχνω αύτη τη διαδικασία και εγώ

το έκανα με tunnel bear Αλλά κόλλησα στο σημείο που σου ζητάει να πιστοποιήσεις τα στοιχεία σου δηλώνοντας λογαριασμό που δεν θα χρεωθεί

σε αυτό το σημείο ρε παιδιά βάζουμε τμ πιστωτική μας; την δηλώνουμε κανονικά;

Κάποιος ας αναλύσει την διαδικασία λίγο....

 

Εγώ αυτό έκανα αλλά δεν μου ζήτησε ξανά διεύθυνση, απλά έγραψα πάλι τον αριθμό της κάρτας και το όνομα μου.

Με το google books και movies τι γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παιδιά προσπαθώ να αποθηκεύσω μια κάρτα στο google play μου βγάζει σφάλμα ανακτήσεις πληροφοριών από διακομιστή ξέρεις κανείς γιατί?
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι για μεταχειρισμένο.

αν βρεθεί κλειδωμένο σε αγγλικό παροχο, πόσο εύκολα ξεκλειδώνει;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες.. είμαι σχετικά καινούριος στο forum. :bow:

Έρχεται ένας γνωστός μου από Αμερική και σκέφτομαι να του πω να μου φέρει αυτή την συσκευή(Nexus 4) μιας και εκεί είναι αρκετά φθηνότερη..

Υπάρχει κάτι που θα πρέπει να προσέξω και να του τονίσω σχετικά με την συσκευή;; Έχετε να προτείνετε κάτι; :worry:

(π.χ. να είναι ξεκλείδωτο, να έχει 32giga εσωτερική,κάτι με τα δίκτυα ίσως,...)

ΗΜΜΥτης, αυτό λέει πολλά. :cool:
Link to comment
Share on other sites

Να ειναι αγορασμενο απο play store γιατι καπου διαβασα οτι απο Αμερικη μονο απο play store εχεις εγγυηση Ελλαδα.
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι για μεταχειρισμένο.

αν βρεθεί κλειδωμένο σε αγγλικό παροχο, πόσο εύκολα ξεκλειδώνει;

 

Να προσέξεις να είναι αγορασμένο από play store και να πάρεις οπωσδήποτε την επίδειξη αγοράς του προηγούμενου. Ο μπαγλαμάς που εγώ πήρα το δικό μου, μου λέει πως την είχε βάλει μέσα στην συσκευασία. Τώρα τρέχα γύρευε. Από το επίσημο service μου είπαν πως η εγγύηση ισχύει μόνο με την επίδειξη από play store.

Link to comment
Share on other sites

Στο sony ericsson arc s όταν παίζεις μουσική από το κινητό σου μπορείς να πατήσεις like και ανοιγη ενα παράθυρο γράφεις και το σχόλιο σου και το ανεβάζεις στο facebook.. Πρέπει να υπάρχει κάποιος τρόπος να γίνει και στο δικο μας κινητό..... Όπως και μια αλλη εφαρμογή που συνχρονιζονται οι επαφές του κινητού με το facebook και αυτόματα μπαίνουν οι φωτογραφιες στης επαφές. Οπότε όταν κάποιος αλλάξει την φωτογραφία του στο profile του αυτόματα να αλλάζει και στο κινητό μας.. Όποιος ξέρει ας μας διαφωτίσει.... ;)
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

. Όπως και μια αλλη εφαρμογή που συνχρονιζονται οι επαφές του κινητού με το facebook και αυτόματα μπαίνουν οι φωτογραφιες στης επαφές. Οπότε όταν κάποιος αλλάξει την φωτογραφία του στο profile του αυτόματα να αλλάζει και στο κινητό μας..

friendcaster για να συγχρονιζονται οι φωτο απο facebook

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

friendcaster για να συγχρονιζονται οι φωτο απο facebook

 

Τον κατέβασα έκανα συγχρονισμό αλλά τπτ. Πως γίνεται;;

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

πηγαινε στις ρυθμισεις του friendcaster και μετα στο contact sync settings. προσεξε να ειναι επιλεγμενα τουλαχιστον τα πρωτα 2

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

friendcaster για να συγχρονιζονται οι φωτο απο facebook

 

Ευχαριστώ.. Ποιο συγκεκριμένα μέσα από την εφαρμογή πρέπει να επιλεξω κάτι; αυτό που λες να επιλεξω δεν το βγάζει πάνω δεξιά...

Edited by CjGeorgio
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

πηγαινε στις ρυθμισεις του friendcaster και μετα στο contact sync settings. προσεξε να ειναι επιλεγμενα τουλαχιστον τα πρωτα 2

To χω κανει αλλα τπτ

Eναλλακτικά μπορείς να περάσεις το haxsync κάνει το ίδιο,συγχρονίζει τις φωτό του FB με τις επαφές σου και δουλεύει άψογα. Κάτι τέτοιο θέλεις, έτσι;

 

Θα δοκιμασω κ αυτο που λες

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Eναλλακτικά μπορείς να περάσεις το haxsync κάνει το ίδιο,συγχρονίζει τις φωτό του FB με τις επαφές σου και δουλεύει άψογα. Κάτι τέτοιο θέλεις, έτσι;

 

Ναι αυτό θέλω. Το είχε και στο iphone (και να επειλεγω από την εφαρμογή στο iphone σε ποιο φάκελο να βάλω της φωτογραφίες). Η εφαρμογή αυτή που λες καλή είναι αλλά με χρέωση. Μπορώ να την πάρω από αλλού έχεις κανένα link;

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα που το πηρα απο το αγγλικο store δεν ειχε αποδειξη... Ετσι γινεται;

 

 

Δεν γίνεται να μην είχε απόδειξη, η δεν την κατάλαβες και την πέταξες ή το μέσω που την έφερες δεν στην έστειλε μαζί.

 

Θα έπρεπε να έχεις ενα χαρτί τυπωμένο που να αναγράφει την τιμή και το ΙΜΕΙ του μοντέλου σου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να μην είχε απόδειξη, η δεν την κατάλαβες και την πέταξες ή το μέσω που την έφερες δεν στην έστειλε μαζί.

 

Θα έπρεπε να έχεις ενα χαρτί τυπωμένο που να αναγράφει την τιμή και το ΙΜΕΙ του μοντέλου σου.

 

και σε μενα δεν ειχε αποδειξη παιδια..!!απο play store γερμανιας το ειχε παραγγειλει ο αδερφος μου...κ δεν ειχε αποδειξη..οταν τον ρωτησα γιατι δεν ειχε αποδειξη μεσα μου ειπε πως αποδειξη ειναι ο αριθμος παραγγελιας σου που μου εστειλαν με μαιλ..!!

 

δεν ξερω..

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

To έχουμε ξαναγράψει,από play store UK υπάρχει ένα είδος απόδειξης σε σχήμα Α4 που αναγράφει το imei της συσκευής και άλλες πληροφορίες.

 

Θα κοιτάξω τα χαρτιά μου και θα γράψω μιας και το πήρα από UK play store.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Θα κοιτάξω τα χαρτιά μου και θα γράψω μιας και το πήρα από UK play store.

 

Λοιπον εχω το χαρτι απο google play που γραφει Delivery Note και περιλαμβανει τα στοιχεια του αγοραστη,το βαρος της συσκευης,αριθμος παραγγελιας,ΙΜΕΙ και κατι αλλ.Δεν γραφει τιμη παντως.Τα οποια τα εχω και σε email αν θυμαμαι καλα.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αποδειξη δεν υπαρχει ετσι κι αλλιως.

Δε χρειαζεται κανενα χαρτι.

 

αυτο λεω κ γω...το εμαιλ απο το play ειναι αυτο που θα χρειαστει...ετσι πιστευω..!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...