Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ερωτηση

 

1.Φιλος εχει το n4, το φορτιζει πληρως και απευθειας πεφτει στο 93. Επισης οταν φτασει 40%, πεφτει απευθειας στο 13.

Ειναι στοκ, καναμε factory reset αλλα τπτ.

 

2.Συνεχεια του βγαζει 'εισαγεται κωδικο pin' ενω η σιμ ειναι καινουργια.

 

Τι μπορει να εχει;;;

 

Όταν πέφτει στο 13% κρατάει καθόλου ή μετά από λίγο σβήνει?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όταν λες factory reset, μέσα από τις ρυθμίσεις; Αν ναι, κάντε και ένα flash την factory image μήπως γίνει....

 

Επαναφορά μέσα από τις ρυθμίσεις ναι.

Λες να θέλει ξανά πέρασμα η 4.4.2;.... και χω καιρό ν ασχοληθώ με το gnexus μου.

Μέσω toolkit εννοείς;

 

Όταν πέφτει στο 13% κρατάει καθόλου ή μετά από λίγο σβήνει?

 

Μετά από λίγο σβήνει και δεν ανοίγει, ναι.

Αισθάνομαι άσχημα γιατί εγώ του είπα να το πάρει. Δεν έχω συναντήσει παρόμοιες καταστάσεις με τον προκάτοχο:(

Link to comment
Share on other sites

Επαναφορά μέσα από τις ρυθμίσεις ναι.

Λες να θέλει ξανά πέρασμα η 4.4.2;.... και χω καιρό ν ασχοληθώ με το gnexus μου.

Μέσω toolkit εννοείς;

 

 

Πέρασε ξανά το factory image..Μπορείς να χρησιμοποιείσεις το toolkit του wug.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασε ξανά το factory image..Μπορείς να χρησιμοποιείσεις το toolkit του wug.

 

 

Με πας αρκετα πισω!!!

Μπορεις να δωσεις λινκ αδερφε για να τα ξαναθυμηθω;

Link to comment
Share on other sites

Με πας αρκετα πισω!!!

Μπορεις να δωσεις λινκ αδερφε για να τα ξαναθυμηθω;

 

http://www.wugfresh.com/nrt/

 

 

Παιδιά καλη χρονιά να έχουμε!! Χρόνια πολλα σε όλους!!

Link to comment
Share on other sites

Σε εσάς σέρνεται με wifi στο κατέβασμα αρχείων; Είμαι σε stock και κατεβάζω το zip της omni και κάνει πάνω από μισή ώρα για 190 mb, ενώ στο pc με το ίδιο wifi κάνει 5 λεπτά....
Nexus 7 2013 32GB: Stock 6.0.1
Link to comment
Share on other sites

http://www.wugfresh.com/nrt/

 

 

Παιδιά καλη χρονιά να έχουμε!! Χρόνια πολλα σε όλους!!

 

 

 

Ωραίος,ευχαριστώ. Καλή χρονιά σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά με υγεία παιδιά !

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους!!!!

Τώρα που πήγα να στείλω κάποια μνμ παρατήρησα ότι στέλνει μόνο 60 χαρακτήρες. δεν το είχα ξαναπροσεξει αυτό,αφού δεν στέλνω πολλά μνμ.(Ας όψεται που έχει κλείσει τελείως ο λαιμός μου). από που το αλλάζω αυτό;;Ευχαριστώ

MrZisis
Just a tech savvy gamer ...

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους!!!!

Τώρα που πήγα να στείλω κάποια μνμ παρατήρησα ότι στέλνει μόνο 60 χαρακτήρες. δεν το είχα ξαναπροσεξει αυτό,αφού δεν στέλνω πολλά μνμ.(Ας όψεται που έχει κλείσει τελείως ο λαιμός μου). από που το αλλάζω αυτό;;Ευχαριστώ

 

Καλή χρονιά!!!!

Σε στοκ συσκευή δεν αλλάζει, θα πρέπει να κατεβάσεις εφαρμογή μνμτων για να έχεις 160 χαρακτήρες, υπάρχουν αρκετές στο Play που το υποστηρίζουν.

sent from my Nexus 4
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά!!!!

Σε στοκ συσκευή δεν αλλάζει, θα πρέπει να κατεβάσεις εφαρμογή μνμτων για να έχεις 160 χαρακτήρες, υπάρχουν αρκετές στο Play που το υποστηρίζουν.

 

ευχαριστώ!!!!

MrZisis
Just a tech savvy gamer ...

Link to comment
Share on other sites

Επαναφορά μέσα από τις ρυθμίσεις ναι.

Λες να θέλει ξανά πέρασμα η 4.4.2;.... και χω καιρό ν ασχοληθώ με το gnexus μου.

Μέσω toolkit εννοείς;

 

 

 

Μετά από λίγο σβήνει και δεν ανοίγει, ναι.

Αισθάνομαι άσχημα γιατί εγώ του είπα να το πάρει. Δεν έχω συναντήσει παρόμοιες καταστάσεις με τον προκάτοχο:(

 

Μπαταρία καινούργια.και εμένα το ίδιο έκανε ακριβώς.την καλύπτει η εγγύηση

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά!!!!

Σε στοκ συσκευή δεν αλλάζει, θα πρέπει να κατεβάσεις εφαρμογή μνμτων για να έχεις 160 χαρακτήρες, υπάρχουν αρκετές στο Play που το υποστηρίζουν.

 

Κάπως γίνεται μέσω gravity box.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Αν βρεις κάτι δώσε καμία πληροφορία :)

 

Το έχω διαβάσει θα το κοιτάξω και αν το ξαναβρώ θα το ποστάρω.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια και χρονια καλα σε ολους!

Σημερα παρατηρησα πως το ρολοι της status bar στην οθονη κλειδωματος ενω παλια εξαφανιζοταν τωρα δεν φευγει παρολο που υπαρχει το αντιστοιχο widget ρολοι ως οθονη κλειδωματος. Το εχει παρατηρησει και καποιος αλλος σε 4.4.2 stock?

 

 

Tελικα μόλις παρατηρησα πως μετα απο restart συνηλθε αλλα μετα απο το πρωτο ξεκλειδωμα και κλειδωμα παλι κραταει το ρολοι εμφανες πανω στη status bar της lockscreen. Κανενας αλλος το εχει τσεκαρει?

Edited by piotr
Link to comment
Share on other sites

Αν βρεις κάτι δώσε καμία πληροφορία :)

 

διαβασε λιγο εδω απο οτι λενε υπηρχε παλια η επιλογη αλλα ην αφαιρεσαν λογω προβληματος με την kitkat(αχ αυτη η σοκολατα μας εχει καψει :P). δεν ασχοληθηκα πολυ ακομα,αν βρειτε τιποτα πες τε το,διοτι συνηθισα το hangout

Link to comment
Share on other sites

διαβασε λιγο εδω απο οτι λενε υπηρχε παλια η επιλογη αλλα ην αφαιρεσαν λογω προβληματος με την kitkat(αχ αυτη η σοκολατα μας εχει καψει :P). δεν ασχοληθηκα πολυ ακομα,αν βρειτε τιποτα πες τε το,διοτι συνηθισα το hangout

 

η χρήση του gravitybox στο οποίο με το strip unicode σου παρέχει αυτή τη δυνατότητα με το default πληκτρολόγιο στην default εφαρμογή sms, αλλά δεν ξέρω αν το έχει δοκιμάσει κανείς να δει αν δουλεύει στη συγκεκριμένη συσκευή

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα σήμερα κατά τύχης στις επιλογές για προγραμματιστές και είδα τον τρόπο εκτέλεσης σε dalvik(είχα ΑΡΤ). προσπαθώ να το γυρίσω πάλι σε ΑΡΤ αλλά κάνει επανεκκίνηση και μπουταρει πάλι με dalvik. Έχει τύχει σε άλλον?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...