Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,

Όταν αγόρασα την συσκευή μου από ελληνικό μαγαζί (VNP shop), η απόδειξη που μου κόψανε δεν είχε το ΙΜΕΙ ή το serial number της συσκευής.

Σε περίπτωση που θα χρειαστεί να το πάω στην Procordia για service, πως αποδεικνύεται ότι το κινητό είναι ακόμα εντός εγγύησης;

Υπάρχει κάποιος που πήγε το κινητό για service και θυμάται τι παραστατικά του ζητήσανε;

Ούτως ή άλλως βέβαια δεν έχουν περάσει 2 χρόνια από την κυκλοφορία του κινητού άρα by default είναι μέσα στην εγγύηση αλλά μετά;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μετά την 4.3 έχει συνδέσει κανείς το κινητό με το pc? εμένα δε λέει να συνδεθεί

 

Δεν είχα κάποιο θέμα..Προσπάθησε να απεγκαταστησεις τους drivers και μετα να τους βρει μονο του το pc..

Link to comment
Share on other sites

πριν από 2 ώρες έγινα και εγώ κάτοχος του συγκεκριμένου κινητού σε λευκό από το e-shop....είναι πολωνικό
Link to comment
Share on other sites

πριν από 2 ώρες έγινα και εγώ κάτοχος του συγκεκριμένου κινητού σε λευκό από το e-shop....είναι πολωνικό

 

Καλοριζικο.να το χαρεις.ειναι απο τα λιγα κινητα που τα χαιρομαι ακομα.good choice

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο.να το χαρεις.ειναι απο τα λιγα κινητα που τα χαιρομαι ακομα.good choice

 

Παιδία λοιπόν μου το έριξε κατα λάθος φίλος οπότε έσπασε το πίσω τζάμι....από που να βρω λευκό πίσω κάλυμμα??

Link to comment
Share on other sites

απο ebay αλλα και θα αργησει να ερθει αλλα και θα πρεπει να το βαλεις μονο σου και εναι λιγο δυσκολο αλλα γινεται.αλιως σην lg στο σερβις εγω που ρωτησα γιατι απο λευκο θελω να το κανω μαυρο μου ειπαν 75 ευρω.εσυ αποφασιζεις απο που
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Παιδία λοιπόν μου το έριξε κατα λάθος φίλος οπότε έσπασε το πίσω τζάμι....από που να βρω λευκό πίσω κάλυμμα??

 

Καλά τι γκαντεμιά είναι αυτή;

2 ωρών καινούριο κινητό και στο σπάσανε;

Πώς το κατάφερες;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Το κρατούσα στο χέρι μου να πάρω τηλ και νόμιζε δεν το κρατούσα και έκανε μια κίνηση και παει το κινητό...θήκη θα μου ερχόταν μεθαύριο...έχει να μου πέσει κινητό πάνω κάτω εναν χρόνο....αλλά έφαγα πίκρα όσο δεν πάει....θα το στείλω αν είναι η θα πάω εδώ στην δράμα αμα αλλάζουν ....
Link to comment
Share on other sites

Το κρατούσα στο χέρι μου να πάρω τηλ και νόμιζε δεν το κρατούσα και έκανε μια κίνηση και παει το κινητό...θήκη θα μου ερχόταν μεθαύριο...έχει να μου πέσει κινητό πάνω κάτω εναν χρόνο....αλλά έφαγα πίκρα όσο δεν πάει....θα το στείλω αν είναι η θα πάω εδώ στην δράμα αμα αλλάζουν ....[/quote

 

Ειναι κολλητος η απλα γνωστος?αν ειναι γνωστος θα τον εβαζα να το πληρωνε.καινουργιο κινητο...

Link to comment
Share on other sites

Το κρατούσα στο χέρι μου να πάρω τηλ και νόμιζε δεν το κρατούσα και έκανε μια κίνηση και παει το κινητό...θήκη θα μου ερχόταν μεθαύριο...έχει να μου πέσει κινητό πάνω κάτω εναν χρόνο....αλλά έφαγα πίκρα όσο δεν πάει....θα το στείλω αν είναι η θα πάω εδώ στην δράμα αμα αλλάζουν ....

 

Παρε την αντιπροσωπεια στην Αθηνα.Θα το στειλεις δωρεαν με acs και θα στο φερουν πισω παλι δωρεαν σε 3 μερες.Μου ειχε σπασει κ μενα.75 ευρω κοστος.Μην ασχοληθεις με ebay γνωμη μου

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Φίλος είναι αλλά θα πληρώσει...αν είναι θα το στείλω Αθηνα γιατί δεν θέλω να το βλέπω έτσι

 

procordia λεγεται παρε τηλ αυριο να σ δωσουν διευθυνση να το στειλεις

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

ηταν η κακια στιγμη.ασε μην το σκεφτεσαι αλλο και στεναχωριεσαι δωστο να στο αλαξουν στην lg για να τελειωνεις χωρις ακχος.
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

ηταν η κακια στιγμη.ασε μην το σκεφτεσαι αλλο και στεναχωριεσαι δωστο να στο αλαξουν στην lg για να τελειωνεις χωρις ακχος.

 

δυστυχώς δεν μπορώ να μην στεναχωρηθώ γιατί τα προσέχω πάρα πολύ τα κινητά μου....αλλά πέρα από την πίσω όψη έχει σημάδι και το πλαστικό σε 1-2 σημεία αλλά και μια μικρή γρατζουνιά η οθόνη

Link to comment
Share on other sites

ναι εχεις δικιο εφαγε πολα χτυπηματα.αυτα στο πλαστικο μην σε ανυσηχουν οταν θα αλαχτει η πλατη επειδη ειναι μονοκοματη μεχρι την οθονη επανω θα εναι ολοκαινουργιο.αυτο που ειναι προβλημα ειναι η γρατζουνια στην οθονη.εγω την πατησα ετσι με ενα αλλο τηλεφωνο και επειδη δεν αντεχα να βλεπω τις γρατζουνιες και ουτε συμφρει να αλαξω οθονη το πουλησα και υσηχασα.η οθονη παντως κοστιζει 140 ευρω βαλε και την πλατη αλλα 75 συνολο 215.αστα να πανε δεν συμφερει καθολου οικονομικα. Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

ναι εχεις δικιο εφαγε πολα χτυπηματα.αυτα στο πλαστικο μην σε ανυσηχουν οταν θα αλαχτει η πλατη επειδη ειναι μονοκοματη μεχρι την οθονη επανω θα εναι ολοκαινουργιο.αυτο που ειναι προβλημα ειναι η γρατζουνια στην οθονη.εγω την πατησα ετσι με ενα αλλο τηλεφωνο και επειδη δεν αντεχα να βλεπω τις γρατζουνιες και ουτε συμφρει να αλαξω οθονη το πουλησα και υσηχασα.η οθονη παντως κοστιζει 140 ευρω βαλε και την πλατη αλλα 75 συνολο 215.αστα να πανε δεν συμφερει καθολου οικονομικα.

 

θα το στείλω αλλά μάλλον την άλλη Δευτέρα για να μου επιστραφεί κιόλας την ίδια εβδομάδα.....η γρατζουνιά δεν είναι τόσο εμφανής.....απλά από το πέσιμο έλεγα μπας και έχει γίνει καμία βλακεία και μέσα στην πλακέτα με κεραία bluetooth,wifi....να σε καλά για τις απαντήσεις

Link to comment
Share on other sites

θα το στείλω αλλά μάλλον την άλλη Δευτέρα για να μου επιστραφεί κιόλας την ίδια εβδομάδα.....η γρατζουνιά δεν είναι τόσο εμφανής.....απλά από το πέσιμο έλεγα μπας και έχει γίνει καμία βλακεία και μέσα στην πλακέτα με κεραία bluetooth,wifi....να σε καλά για τις απαντήσεις

 

Δεν εχεις πρόβλημα σε πλακέτα.εμένα το πάτησε αμάξι και μ σπάσε το πίσω μέρος.κ δεν είχα θέμα άλλο.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Σε όσους έχει σπάσει ή γρατσουνιστεί η πλάτη θυμίζω ότι υπάρχει και η λύση της dbrand. Εγώ τοποθέτησα σήμερα το μαύρο carbon fiber και το αποτέλεσμα τόσο οπτικά όσο και στην αφή είναι καταπληκτικό. Από τη στιγμή που το παρήγγειλα ήρθε σε πέντε μέρες από Καναδά με εννέα ευρώ μαζί με τα μεταφορικά!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε όσους έχει σπάσει ή γρατσουνιστεί η πλάτη θυμίζω ότι υπάρχει και η λύση της dbrand. Εγώ τοποθέτησα σήμερα το μαύρο carbon fiber και το αποτέλεσμα τόσο οπτικά όσο και στην αφή είναι καταπληκτικό. Από τη στιγμή που το παρήγγειλα ήρθε σε πέντε μέρες από Καναδά με εννέα ευρώ μαζί με τα μεταφορικά!!!

Τι ακριβως ειναι αυτο φίλε?

Κατι σαν θηκη που την προσθετεις απο πανω?

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως ειναι αυτο φίλε?

Κατι σαν θηκη που την προσθετεις απο πανω?

 

Φαντάσου το σαν αδιάφανο screen protector για την πλάτη. Είναι από υλικό της 3Μ το οποίο δεν χαράσσεται (και αν χαραχθεί επανέρχεται με θερμό αέρα). Το περνάς πάνω στην πλάτη και κρύβονται σπασίματα/γρατσουνιές κλπ. Ακόμη και άθικτη να είναι η πλάτη (σαν τη δική μου) αξίζει τον κόπο :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...