Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τον διεγραψα αλλα παλι τα ιδια παιδια βοηθεια επειγοντος

 

Προσπαθήσει να κανεις restart??Εγώ στην θέση σου,θα πήγαιναν στις εφαρμογές θα έβρισκα το ggole play θα εκανα αναγκαστική διακοπή..Εαν δεν δούλευε θα εκανα εκκαθαριση δεδομένων.. Περιμενε να σου πει και κανένας άλλος καμια ιδέα..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πηγα στο google εκανα διαγραφη και ξανα παλι επαναφορα του λογαριασμου και εκανε τις ενημερωσεις αλλα μετα που πηγα να κατεβασω μια εφαρμογη μου εβγαλε αλλο σφαλμα 927 και δεν κατεβαζει τιποτα.παει να με τρελανει τα εχω παρει στο κρανιο
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

πηγα στο google εκανα διαγραφη και ξανα παλι επαναφορα του λογαριασμου και εκανε τις ενημερωσεις αλλα μετα που πηγα να κατεβασω μια εφαρμογη μου εβγαλε αλλο σφαλμα 927 και δεν κατεβαζει τιποτα.παει να με τρελανει τα εχω παρει στο κρανιο

 

Το email το σβηνεις απο ρυθμίσεις,λογαριασμοί, έτσι;;

Link to comment
Share on other sites

πηγα στο google εκανα διαγραφη και ξανα παλι επαναφορα του λογαριασμου και εκανε τις ενημερωσεις αλλα μετα που πηγα να κατεβασω μια εφαρμογη μου εβγαλε αλλο σφαλμα 927 και δεν κατεβαζει τιποτα.παει να με τρελανει τα εχω παρει στο κρανιο

 

Δοκίμασε να φλασαρεις καινούργια gapps, νομίζω το είχα πάθει κι εγώ όταν είχα περάσει στην 4.3!

Link to comment
Share on other sites

τελικα ολα καλα μετα απο πολες προσπαθειες επανηλθε καταβαζει κανονικα απο το play μου ηρθε και η αναβαθμιση και την εκανα.α ενεργοποιησα και το google now αφου εβαλα την αγγλικη γλωσα και μετα παλι την ελληνικη δουλεψε μια χαρα.ευχαριστω πολυ παντως ολους σας για την βοηθεια
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

απο οτι διαβασα σε μερικα σαιτ ναι αξιζει και πολυ μαλιστα.αλλα δεν αποφασιζω να το κανω root και να την περασω γιατι δεν ξερω απο αυτα σχεδον τιποτα οποτε μενω οπως ειμαι
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

P.A.C.-Man Rom τι λέτε ; Αξίζει ;

 

Για Pac περιμένετε λίγο ακόμη. Έχω δοκιμάσει όλα τα alpha και nightlies. Θέλει λίγο ακόμα χρόνο να σταθεροποιηθεί. Έχει μικρά θέματα. Είναι υπέροχη όμως.

Καλό είναι για θέματα εκτός stock, να τα γράφουμε στο άλλο thread όμως ;)

 

Ακόμα να χωνέψω οτι η συσκευή της αδερφής μου είχε μέσα και ακουστικά :banghead:

Edited by noisex
Link to comment
Share on other sites

και η δικια μου συσκευη ειχε ακουστικα και μαλιστα με πολυ καλη ποιοτητα ηχου και μπορεις να κανεις παυση και συνεχιση του κοματιου.και εμενα με φανηκε περιεργο οταν τα ειδα μεσα στην συσκευασια
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

 

Το εγκατέστησα και όταν το ανοίγω μου βγάζει μια γκρι οθόνη τίποτα άλλο με Chrome αλλά και με dolphin

 

Άκυρο με Firefox όλα ΟΚ

Edited by dimitrisOS
Digital-Doctor.blogspot.gr
Link to comment
Share on other sites

Το εγκατέστησα και όταν το ανοίγω μου βγάζει μια γκρι οθόνη τίποτα άλλο με Chrome αλλά και με dolphin

 

Άκυρο με Firefox όλα ΟΚ

 

Ο Chrome δεν υποστηρίζει, ο dolphin από ότι έχω διαβάσει υποστηρίζει με plug-in ή ρύθμιση, δεν γνωρίζω.

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

για δειτε αυτο δεν ξερω αν ειναι λαθος η τοσο το πουλανε η αν ειναι μεταχειρισμενο η καινουργιο αλλα εμφανισθηκε στο skroutz σημερα το απογευμα....http://cleverstore.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=37682
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

για δειτε αυτο δεν ξερω αν ειναι λαθος η τοσο το πουλανε η αν ειναι μεταχειρισμενο η καινουργιο αλλα εμφανισθηκε στο skroutz σημερα το απογευμα....http://cleverstore.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=37682

Νομιζω οτι το λεει ξεκαθαρα πανω πανω οτι ειναι "κατηγορια μεταχειρισμενα τηλεφωνα"!Απορω γιατι δεν το περασανε στις αγγελιες και το βαλανε στα καινουρια...Θα μπερδευτει πολυς κοσμος και καλα ξεμπερδεματα μετα!

Link to comment
Share on other sites

εψαξα στο σαιτ τους στα μεταχειρισμενα και δεν το εχουν στην λιστα τωρα τι παιζει και το skroutz το εβαλε στα καινουργια δεν ξερω .παντως θα την πατησουν πολοι
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Παντως αν καταλαβα καλα απο το site ενα κομματι ειναι και δεν εχει ουτε περιγραφη καταστασης.Το περναει σαν καινουριο!Εξυπνος ο "μαγκας"...
Link to comment
Share on other sites

ναι εξυπνος αλλα οταν θα πεφτουν βροχη τα βρισιδια απο αυτους που θα το παρουν να τον δω τοτε
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

ναι εξυπνος αλλα οταν θα πεφτουν βροχη τα βρισιδια απο αυτους που θα το παρουν να τον δω τοτε

 

Και όμως είναι καλυμμένος,αφού το έχει στην κατηγόρια μεταχειρισμένων..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!

Μου ήρθε σήμερα το πρωι αναβάθμιση συστηματος μεγέθους 1.8 mb

Γνωρίζει κανεις τι είναι;

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!

Μου ήρθε σήμερα το πρωι αναβάθμιση συστηματος μεγέθους 1.8 mb

Γνωρίζει κανεις τι είναι;

 

Security fixes μικρά. Αφού ακολουθείς το δρόμο του στοκ εννοείται πως την κάνεις. Διάβασε πιο πίσω που εξηγείται αναλυτικότερα αν δεν κάνω λάθος.

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Kάτι λάθος έχει παιχτή και σε οποιαδήποτε οθόνη(start screen included)όταν πάω στη γωνία και πατάω 2-3 φορές κλικ μου κάνει μεγέθυνση της οθόνης στο συγκεκριμένο σημείο.Πράγμα ενοχλητικό αρκετά.Ξέρει κανένας πως το βγάζουμε αυτό;

 

Μιλάμε σε οποιαδήποτε εφαρμοφή(games/gps/browsing etc)αν πατήσω 2-3 φορές περίπου στη γωνία του κινητού η οθόνη όλη έχει ένα μπλε πλαίσιο και κάνει μεγέθυνση εκεί.Οποιαδήποτε ιδέα διαθέσιμη θα ήταν ευπρόσδεκτη. :O

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...