Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 620


Vercetti13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή σκέφτομαι να αγοράσω καινούργιο κινητό είμαι ανάμεσα σε αυτό ή το 520.Τα φώτα σας!

 

Καλύτερα να ανοίξεις θέμα εδώ:

Επιλογή συσκευής

 

Σε πράσινο θα το πάρεις;

 

Ναι! :rolleyes:

Και αργότερα ίσως και κανένα καπάκι από ebay σε άλλο χρώμα. Ήδη έχουν αρχίσει να κυκλοφορούν.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επειδη εχω αρχισει και βαριεμαι τα Android παω για winphone και Νοκια.Καλοβλεπω το 620 και ειμαι ετοιμος να το παρω τις επομενες μερες.Πες τε μου οσοι το εχουν απο ποιοτητα ακουστικου,σηματος,ηχειου και μπαταριας πως ειναι;Επισης εχει καποιο led για τις αναπαντητες και τα μυνηματα

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:)

Link to comment
Share on other sites

Με ένα software update διορθώνετε αυτό.

 

Σκοπός είναι να το διορθώσουν.

Για να δούμε.

 

Edit: Μετά από ψάξιμο στο ιντερνετ το γενικότερο συμπέρασμα που βγαίνει είναι ότι το πρόβλημα είναι στο hardware. Πιο συγκεκριμένα αν βγαλείς λέει το πίσω καπάκι και κρατήσεις το τηλ σε συγκεκριμένα σημεία δεν παρουσιάζει το πρόβλημα. Ομοίως αν συνδέσεις το καλώδιο στο τηλ και κρατήσεις την άλλη άκρη με τα δάχτυλα σου πάλι δεν το παρουσιάζει. Άρα το πιθανότερο είναι πρόβλημα γείωσης.

Wtf nokia;

 

http://forums.wpcentral.com/nokia-lumia-620/213475-check-your-lumia-620-screen.html

Edited by shadower
Link to comment
Share on other sites

...

Δευτέρα λέω να παραγγείλω και εγώ επιτέλους το κινητό από birdphone, μιας και βλέπω να αργεί κι άλλο η επίσημη κυκλοφορία στην χώρα μας.

Sorry, αλλά πότε περίπου το περιμένουμε επίσημα; Γιατί αργούνε έτσι;

Αν το πάρεις από birdphone ή από άλλο μαγαζί που φέρνει παραεισαγωγής με την εγγύηση τι γίνεται; Αναγνωρίζεται από τη Nokia ή σε περίπτωση προβλήματος θα πρέπει να το στείλεις Παπούα-Νέα Γουϊνέα; :worry:

Thanks! :)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και αναγνωριζεται κανονικα 2 χρονια εγγυηση οτανη συσκευη ειναι απο χωρα της ευρωπαικης ενωσης.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να μην είναι από χώρα εντός ΕΕ;

 

Απο birdphone θα ειναι σιγουρα απο ΕΕ. Ουτως σιαλος πριν το στειλουν θα σε παρουν τηλεφωνο να σε ενημερωσουν για την εγγυηση και την προελευση του προιοντος. Οποτε εχεις την δυνατοτητα να ακυρωσης την παραγγελια.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, αλλά πότε περίπου το περιμένουμε επίσημα; Γιατί αργούνε έτσι;

Αν το πάρεις από birdphone ή από άλλο μαγαζί που φέρνει παραεισαγωγής με την εγγύηση τι γίνεται; Αναγνωρίζεται από τη Nokia ή σε περίπτωση προβλήματος θα πρέπει να το στείλεις Παπούα-Νέα Γουϊνέα; :worry:

Thanks! :)

 

Δεν γνωρίζω πότε έχουν σκοπό να το φέρουν επίσημα. Σε κάποια καταστήματα που ρώτησα δεν είχαν ιδέα!

Εγγύηση έχει κανονικά από την arvato διότι είναι εντός ευρωπαϊκής ένωσης και μπορείς να το πας και σε κάποιο κατάστημα nokia στην περιοχή σου.

 

Πριν κάνω την παραγγελία πήρα τηλέφωνο και ρώτησα κάποια πράγματα.

Σε περίπτωση ελαττωματικού προϊόντος και εφόσον το καλύπτει η εγγύηση doa (7 ημέρες), μπορείς να το στείλεις πίσω για αντικατάσταση χωρίς να επιβαρυνθείς τα έξοδα αποστολής.

Για την χώρα που προορίζεται κανονικά το κινητό δεν ήξερε να μου πει, διότι για κάθε συσκευή είναι διαφορετική και η χώρα (ανάλογα με την παρτίδα). Όταν με πήραν τηλ για επιβεβαίωση με ενημέρωσαν ότι στην συσκευασία δεν θα υπάρχει εγχειρίδιο ούτε στα ελληνικά αλλά ούτε και στα αγγλικά! (αν και θυμάμαι να έγραφε στην περιγραφή ότι περιλαμβάνει ελληνικό εγχειρίδιο το πακέτο) Οι οδηγίες είναι στα ισπανικά. Ωστόσο μου είπαν ότι αν θέλω μπορούν να μου το στείλουν με email, αλλά δεν το θεωρώ πρόβλημα οπότε δεν δέχτηκα.

 

Εγώ έκανα την παραγγελία για πράσινο χρώμα και βλέπω τώρα ότι δεν είναι διαθέσιμο. Ελπίζω να μην μου στείλουν κανένα μαύρο.

Αν όχι αύριο, μεθαύριο θα το έχω στα χέρια μου. :D

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Την arvato δεν την γνωρίζω αλλά αφού ισχύει η πανευρωπαϊκή εγγύηση όλα καλά!

Ευχαριστώ για την ενημέρωση. :)

 

Το γλυκοκοιτάω το 620 αλλά, όπως και να 'χει, θα ήθελα να το πιάσω έστω πριν το πάρω. Τώρα, αν αργήσουν πολύ μπορεί και να βασιστώ στις δικές σας εντυπώσεις. Είναι και το πρώτο μου smart phone. Ίδωμεν...

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από birdphone το πήρα και είναι ισπανικό!Έχει μέσα όμως κανονικά την ελληνική γλώσσα και υποστηρίζεται όντως από την ευρωπαική εγγύηση
Link to comment
Share on other sites

Ας γράψω τις εντυπώσεις μου και εγώ από την συσκευή.

 

Η παραγγελία έγινε δευτέρα πρωί από birdphone, τρίτη 12:30 μου το έφερε ο κούριερ στο σπίτι.

Η μπαταρία έδειχνε να είναι στο 35% όταν το άνοιξα, και μετά από μιάμιση ώρα περίπου έκλεισε. Πάντως από χθες το μεσημέρι που το φόρτισα, αυτή τη στιγμή είναι στο 22% με κάποιες κλήσεις, sms, wifi συνέχεια ανοιχτό για έλεγχο των email κάθε μισή ώρα, μερικές φωτογραφίες, ενημέρωση εφαρμογών (14), διαχείριση όλων των επαφών, λίγο παίξιμο με τους χάρτες και το gps κλπ. Πιστεύω είναι αρκετά καλά για πρώτη φόρτιση.

 

Η οθόνη είναι πολύ καλή τόσο σε απεικόνιση όσο και σε ευαισθησία. Κάποιες φορές αντιλαμβάνεται το δάχτυλό μου και εκτελεί την ενέργεια πριν ακόμα ακουμπήσω την οθόνη! Γενικά και η ποιότητα κατασκευής είναι πολύ καλή.

Σε ότι χρήση του έχω κάνει έχω μείνει ευχαριστημένος εκτός από κανά δυο πραγματάκια που είναι θέμα λειτουργικού και δεν τα γνώριζα από πριν. Πχ για να βάλεις τόνους πρώτα βάζεις το φωνήεν και μετά τον τόνο! Επίσης στο ιστορικό κλήσεων δεν μπορείς να δεις την διάρκεια των κλήσεων! Για να πω την αλήθεια δεν το έχω ψάξει ακόμα μήπως υπάρχει κάποια εφαρμογή για αυτή την δουλειά, πάντως θα έπρεπε να υπήρχε από το ίδιο το λειτουργικό.

 

Για μουσική χρησιμοποίησα δικά μου ακουστικά τα sound magic pl30. Η ποιότητα είναι πολύ καλή μπορώ να πω, καθώς και η ένταση αν δεν κάνω λάθος είναι μεγαλύτερη σε σχέση με το N81 που είχα. Έχει χαλάσει το N81 μου εδώ και 3 μήνες οπότε δεν μπορώ να κάνω τώρα την σύγκριση. Η λειτουργία dobly headphone δεν μπορώ να πω ότι κάνει ιδιαίτερη εντύπωση. Με κάνει να αναρωτιέμαι μάλιστα αν δίνει όντως καλύτερο ήχο. Στο N81 υπήρχε παρόμοια λειτουργία όπου η διαφορά ήταν εμφανής. Ήταν λίγο γρήγορο το τεστ που έκανα, θα το ξανατσεκάρω αύριο καλύτερα και να δω και το ηχείο πως τα πάει.

Το hands free που έχει η συσκευασία έχει μέτρια ποιότητα ήχου, χάλια ποιότητα καλωδίου και δεν έχουν ούτε ένα κουμπάκι για απάντηση κλήσεων! Ειδικά με τα κινητά αφής αυτό το κουμπάκι στο hands free είναι must.

 

Κατέβασα τον χάρτη της Ελλάδας για χρήση gps. Μόλις κατέβηκε και τον άνοιξα εντόπισε αμέσως την θέση μου!

 

Μέχρι στιγμής μου έχει αφήσει στο σύνολο θετικότατες εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ας γράψω τις εντυπώσεις μου και εγώ από την συσκευή.

 

Η παραγγελία έγινε δευτέρα πρωί από birdphone, τρίτη 12:30 μου το έφερε ο κούριερ στο σπίτι.

Η μπαταρία έδειχνε να είναι στο 35% όταν το άνοιξα, και μετά από μιάμιση ώρα περίπου έκλεισε. Πάντως από χθες το μεσημέρι που το φόρτισα, αυτή τη στιγμή είναι στο 22% με κάποιες κλήσεις, sms, wifi συνέχεια ανοιχτό για έλεγχο των email κάθε μισή ώρα, μερικές φωτογραφίες, ενημέρωση εφαρμογών (14), διαχείριση όλων των επαφών, λίγο παίξιμο με τους χάρτες και το gps κλπ. Πιστεύω είναι αρκετά καλά για πρώτη φόρτιση.

 

Η οθόνη είναι πολύ καλή τόσο σε απεικόνιση όσο και σε ευαισθησία. Κάποιες φορές αντιλαμβάνεται το δάχτυλό μου και εκτελεί την ενέργεια πριν ακόμα ακουμπήσω την οθόνη! Γενικά και η ποιότητα κατασκευής είναι πολύ καλή.

Σε ότι χρήση του έχω κάνει έχω μείνει ευχαριστημένος εκτός από κανά δυο πραγματάκια που είναι θέμα λειτουργικού και δεν τα γνώριζα από πριν. Πχ για να βάλεις τόνους πρώτα βάζεις το φωνήεν και μετά τον τόνο! Επίσης στο ιστορικό κλήσεων δεν μπορείς να δεις την διάρκεια των κλήσεων! Για να πω την αλήθεια δεν το έχω ψάξει ακόμα μήπως υπάρχει κάποια εφαρμογή για αυτή την δουλειά, πάντως θα έπρεπε να υπήρχε από το ίδιο το λειτουργικό.

 

Για μουσική χρησιμοποίησα δικά μου ακουστικά τα sound magic pl30. Η ποιότητα είναι πολύ καλή μπορώ να πω, καθώς και η ένταση αν δεν κάνω λάθος είναι μεγαλύτερη σε σχέση με το N81 που είχα. Έχει χαλάσει το N81 μου εδώ και 3 μήνες οπότε δεν μπορώ να κάνω τώρα την σύγκριση. Η λειτουργία dobly headphone δεν μπορώ να πω ότι κάνει ιδιαίτερη εντύπωση. Με κάνει να αναρωτιέμαι μάλιστα αν δίνει όντως καλύτερο ήχο. Στο N81 υπήρχε παρόμοια λειτουργία όπου η διαφορά ήταν εμφανής. Ήταν λίγο γρήγορο το τεστ που έκανα, θα το ξανατσεκάρω αύριο καλύτερα και να δω και το ηχείο πως τα πάει.

Το hands free που έχει η συσκευασία έχει μέτρια ποιότητα ήχου, χάλια ποιότητα καλωδίου και δεν έχουν ούτε ένα κουμπάκι για απάντηση κλήσεων! Ειδικά με τα κινητά αφής αυτό το κουμπάκι στο hands free είναι must.

 

Κατέβασα τον χάρτη της Ελλάδας για χρήση gps. Μόλις κατέβηκε και τον άνοιξα εντόπισε αμέσως την θέση μου!

 

Μέχρι στιγμής μου έχει αφήσει στο σύνολο θετικότατες εντυπώσεις.

Καλοριζικο κοιταξε σε παρακαλω την ποιοτητα της κλησης,και του ηχειου και πες μας.Οπως φυσικα και την μπαταρια:)

Link to comment
Share on other sites

Ας γράψω τις εντυπώσεις μου και εγώ από την συσκευή.

 

Η παραγγελία έγινε δευτέρα πρωί από birdphone, τρίτη 12:30 μου το έφερε ο κούριερ στο σπίτι.

Η μπαταρία έδειχνε να είναι στο 35% όταν το άνοιξα, και μετά από μιάμιση ώρα περίπου έκλεισε. Πάντως από χθες το μεσημέρι που το φόρτισα, αυτή τη στιγμή είναι στο 22% με κάποιες κλήσεις, sms, wifi συνέχεια ανοιχτό για έλεγχο των email κάθε μισή ώρα, μερικές φωτογραφίες, ενημέρωση εφαρμογών (14), διαχείριση όλων των επαφών, λίγο παίξιμο με τους χάρτες και το gps κλπ. Πιστεύω είναι αρκετά καλά για πρώτη φόρτιση.

 

Η οθόνη είναι πολύ καλή τόσο σε απεικόνιση όσο και σε ευαισθησία. Κάποιες φορές αντιλαμβάνεται το δάχτυλό μου και εκτελεί την ενέργεια πριν ακόμα ακουμπήσω την οθόνη! Γενικά και η ποιότητα κατασκευής είναι πολύ καλή.

Σε ότι χρήση του έχω κάνει έχω μείνει ευχαριστημένος εκτός από κανά δυο πραγματάκια που είναι θέμα λειτουργικού και δεν τα γνώριζα από πριν. Πχ για να βάλεις τόνους πρώτα βάζεις το φωνήεν και μετά τον τόνο! Επίσης στο ιστορικό κλήσεων δεν μπορείς να δεις την διάρκεια των κλήσεων! Για να πω την αλήθεια δεν το έχω ψάξει ακόμα μήπως υπάρχει κάποια εφαρμογή για αυτή την δουλειά, πάντως θα έπρεπε να υπήρχε από το ίδιο το λειτουργικό.

 

Για μουσική χρησιμοποίησα δικά μου ακουστικά τα sound magic pl30. Η ποιότητα είναι πολύ καλή μπορώ να πω, καθώς και η ένταση αν δεν κάνω λάθος είναι μεγαλύτερη σε σχέση με το N81 που είχα. Έχει χαλάσει το N81 μου εδώ και 3 μήνες οπότε δεν μπορώ να κάνω τώρα την σύγκριση. Η λειτουργία dobly headphone δεν μπορώ να πω ότι κάνει ιδιαίτερη εντύπωση. Με κάνει να αναρωτιέμαι μάλιστα αν δίνει όντως καλύτερο ήχο. Στο N81 υπήρχε παρόμοια λειτουργία όπου η διαφορά ήταν εμφανής. Ήταν λίγο γρήγορο το τεστ που έκανα, θα το ξανατσεκάρω αύριο καλύτερα και να δω και το ηχείο πως τα πάει.

Το hands free που έχει η συσκευασία έχει μέτρια ποιότητα ήχου, χάλια ποιότητα καλωδίου και δεν έχουν ούτε ένα κουμπάκι για απάντηση κλήσεων! Ειδικά με τα κινητά αφής αυτό το κουμπάκι στο hands free είναι must.

 

Κατέβασα τον χάρτη της Ελλάδας για χρήση gps. Μόλις κατέβηκε και τον άνοιξα εντόπισε αμέσως την θέση μου!

 

Μέχρι στιγμής μου έχει αφήσει στο σύνολο θετικότατες εντυπώσεις.

 

Δοκίμασες να δεις αν έχεις το γνωστό θέμα με το multi-touch;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,

 

γνωρίζει κανείς πότε θα γίνει η επίσημη άφιξη του 620 στην Ελλάδα από Vodafone ;

Ήδη στην Vodafone Αγγλίας έχει κυκλοφορήσει πάνω από 1 μήνα. Γιατί αργεί η Vodafone Ελλάδας ;

Link to comment
Share on other sites

Για ποιό λόγο πρέπει κάποιος να περιμένει συγκεκριμένα την Vodafone για να το αποκτήσει;

 

Μα αν έχει συμβόλαιο με τη Vodafone φυσικά !

Link to comment
Share on other sites

Α ευχαριστούμε φίλε navi55! Πολύ καλά και ενδιαφέροντα νέα. Να 'σαι καλά. :)

 

Να ρωτήσω τι χρώμα το πήρες; Η αίσθηση στο χέρι πως είναι; Η ποιότητα των πλαστικών;

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

...για να πάρει επιδότηση επί της συσκευής και να ροκανίσουν ένα μεγάλο ποσοστό αυτής της επιδότησης επειδή η Vodafone θα του το πουλήσει κανά 70 ευρώ ακριβότερα;;; Το 2013 οποιαδήποτε "επιδότηση" δικαιούμαστε την παίρνουμε σαν έκπτωση επί του παγίου και τη συσκευή την αγοράζουμε από αλλού που σίγουρα θα τη βρούμε φθηνότερα...φυσικά!

 

Σωστό αυτό, αλλά αν κάποιος δεν έχει το ποσό μπροστά, νομίζω ότι τον βολεύει το συμβόλαιο, από τη στιγμή κιόλας που έχει ήδη συμβόλαιο.

 

Επίσης, δεν ξέρω αν είναι το σωστό θέμα εδώ, αλλά από καταστήματα εκτός των μεγάλων αλυσίδων, ποιό θα προτείνατε; Για παράδειγμα σαν το birdphone. Δηλαδή, βλέπω τα καταστήματα στο skroutz, αλλά δεν ξέρω ποιο να εμπιστευτώ.. :worry:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

...για να πάρει επιδότηση επί της συσκευής και να ροκανίσουν ένα μεγάλο ποσοστό αυτής της επιδότησης επειδή η Vodafone θα του το πουλήσει κανά 70 ευρώ ακριβότερα;;; Το 2013 οποιαδήποτε "επιδότηση" δικαιούμαστε την παίρνουμε σαν έκπτωση επί του παγίου και τη συσκευή την αγοράζουμε από αλλού που σίγουρα θα τη βρούμε φθηνότερα...φυσικά!

 

Σε ευχαριστώ για την άποψή σου, αλλά δεν είναι αυτό που ρώτησα !

Έχεις κάποια απάντηση στο αρχικό μου ερώτημα ;

Link to comment
Share on other sites

Πόση διαθέσιμη μνήμη έχει από τα 8gb;

 

Επίσης, μπορεί να γίνει βιντεοκλήση με 3g η μόνο μέσω skype;

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο κοιταξε σε παρακαλω την ποιοτητα της κλησης,και του ηχειου και πες μας.Οπως φυσικα και την μπαταρια:)

 

Η ποιότητα κλήσης είναι απλά καλή και έχει μεγάλη ένταση, εγώ συνήθως έχω την ένταση στο 3/10. Το ηχείο είναι δυνατό και καθαρό με αρκετό μπάσο αλλά προσωπικά επειδή είχα συνηθίσει τα στέρεο ηχεία του N81 αυτό μου φαίνεται κάπως. Για την μπαταρία θα έχω καλύτερη άποψη όταν στρώσει. Σήμερα το πρωί έκανα την δεύτερη φόρτιση και τώρα είναι στο 66% με μέτρια χρήση.

 

Δοκίμασες να δεις αν έχεις το γνωστό θέμα με το multi-touch;

 

Το δοκίμασα μόλις και το έχει. Είναι γενικό το πρόβλημα και ελπίζω να λυθεί με ένα update. Αυτό που παρατήρησα βέβαια είναι ότι όταν γίνεται χρήση 2 δαχτύλων (σημείων) και είναι σε κίνηση δεν υπάρχει πρόβλημα. Παραμένουν δηλαδή τα "κυκλάκια" στην εφαρμογή μόνιμα αναμμένα. Επίσης όσες φορές χρησιμοποίησα το pinch to zoom είτε σε φωτογραφίες, είτε στο ίντερνετ, δεν υπήρξε πρόβλημα.

 

Α ευχαριστούμε φίλε navi55! Πολύ καλά και ενδιαφέροντα νέα. Να 'σαι καλά. :)

 

Να ρωτήσω τι χρώμα το πήρες; Η αίσθηση στο χέρι πως είναι; Η ποιότητα των πλαστικών;

 

Σε πράσινο το πήρα. Δευτέρα πρωί το παρήγγειλα και την ίδια μέρα το μεσημέρι δεν υπήρχε διαθέσιμο σε πράσινο! :rolleyes:

Ανάλογα με το χρώμα που θα διαλέξεις υπάρχουν 2 είδη πλαστικών. Το πράσινο που πήρα εγώ είναι γυαλιστερό. Η αίσθηση στο χέρι είναι πάρα πολύ καλή λόγω του ότι το καπάκι έχει στρογγυλεμένες άκρες αλλά και το μέγεθος πιστεύω είναι ιδανικό. Δεν κουράζει και μπορείς να κάνεις πράγματα με το ένα χέρι. Για την ποιότητα όπως είχα πει είναι αρκετά καλή, το καπάκι έχει διπλάσιο (για να μην πω τριπλάσιο) πάχος σε σχέση με άλλα καπάκια κινητών και "κρατάει" σφιχτά το κινητό.

 

Πόση διαθέσιμη μνήμη έχει από τα 8gb;

2,88gb σε χρήση από τα 7.28gb, άρα 4,4gb ελεύθερα.

 

Επίσης, μπορεί να γίνει βιντεοκλήση με 3g η μόνο μέσω skype;

Δεν βλέπω να υπάρχει αυτή η δυνατότητα. Μόνο μέσω skype μπορείς.

 

Πάντως σήμερα μου έκανε ένα κόλλημα δύο φορές. Πάτησα να ξεκλειδώσει η οθόνη και η αφή δεν ανταποκρινόταν. Μάλιστα την δεύτερη φορά που μου το έκανε δοκίμασα να με πάρω τηλέφωνο από αλλού και ενώ έδειχνε ότι χτυπούσε στο άλλο το τηλέφωνο, το 620 δεν έκανε τίποτα! Αφού έκανα επανεκκίνηση το κινητό παρατήρησα κι όλας ότι δεν υπήρχε αναπάντητη.

Ελπίζω να ήταν μία διπλή άτυχη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω να υπάρχει αυτή η δυνατότητα. Μόνο μέσω skype μπορείς.

 

 

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά, δεν γίνεται να κάνεις απλή βιντεοκλήση;

Τί κουλό πάλι και αυτό;

Link to comment
Share on other sites

ακολουθει τα χναρια της apple. επειδη το εχω σαν δευτερο το 610 εχει ολα τα κουσουρια της apple οποτε μην ψαχνεις λογικη
iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτηκες να ρωτήσεις την ίδια τη Vodafone που τουλάχιστον είναι υποχρεωμένη να σου απαντήσει; Kαι δεύτερον, η απλή αριθμητική δεν αποτελεί "άποψη"...όπως πχ. "κατά την άποψη μου 1+1 πρέπει να ισούται με 2"! ;)

 

Αν είχα βγάλει άκρη με το help desk της Vodafone δε θα άφηνα μήνυμα σε fora.

Και δεύτερον, διερωτήθηκες μήπως πρόκειται για κάτι πιο σύνθετο από μια απλή "αριθμητική" όπως λες, χωρίς να ξέρεις π.χ. τις παραμέτρους ενός συμβολαίου ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...