Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 620


Vercetti13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την πήρα 22€ άλλα αξίζει για την δουλειά που κάνει.

 

EDIT:Ελάχιστα πιο χοντρό είναι επειδή έχει το πλαστικό νυχάκι γύρω από την οθόνη που δεν αφήνει να μπει νερό.

Edited by gwgw
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Υπάρχει κάτι στις ρυθμίσεις ώστε να γίνεται αυτόματη απάντηση όταν φοράς handsfree μετά από ορισμένο χρονικό διάστημα?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το παρακάτω θεματάκι με απασχολεί αρκετά τον τελευταίο καιρό γιατί οσο απλό και αν φαίνεται γίνεται λιγάκι εκνευριστικό με τον καιρό....

Λοιπον, ας υποθέσουμε οτι μπαινω στην σελίδα του e-shop.gr, στην αριστερή πλευρά υπάρχει η λίστα με τα ονόματα και αν πατήσεις πάνω σ αυτά τότε σου βγάζει τις υποδιαιρέσεις του. π.χ Υπολογιστής ------>cpu/gpu/ram/harddisc κτλ κτλ....

Το πρόβλημα μου είναι οτι εγώ αν πατήσω με το δάχτυλο εκεί πάνω απλά δεν κάνει τίποτα...δεν μου ανοίγει τις υποδιαιρέσεις της κάθε επικεφαλίδας...Απλά δεν κάνει τίποτα....Αν το κρατήσω για πολύ ώρα το δάχτυλο εκεί, μ τα ανοίγει αλλα με το που σηκώνω το δάχτυλο για να πατήσω κάποια υποδιαίρεση, εξαφανίζονται και πάλι....

Το ιδιο συμβαίνει με όλες τις σελίδες που λειτουργούν μ αυτόν τον τρόπο... (π.χ οι βαθμολογίες στο sport24, δεν μπορώ να αλλάξω πρωτάθλημα κτλ κτλ)

Έχω δοκιμάσει απο εφαρμογή google,bing,internet explorer και απο τον UC Browser....

Σε όλα τα ιδια....

 

 

ΥΓ. Δεν ξέρω αν έχω γράψει στο κατάλληλο νήμα διότι είμαι καινούργιος...αν όχι τότε ας μεταφερθεί..

 

Ευχαριστω εκ των προτέρων,

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Πφφφ, ελπίζω να υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που να έχει βρει κάποια λύση γιατι είναι ασχημο να μην μπορείς να κάνεις κάτι τετοιο στο κινητό εν έτη 2013..Γενικα είναι πολύ όμορφο και ωραίο κινητό και είναι αρκετά γρήγορο, αλλα αυτα τα μικροπροβληματακια σχεδόν όλων των windows phone τα αφηνουν πίσω...
Link to comment
Share on other sites

Για την συγκεκριμένη σελίδα έχει αναφερθεί παλαιότερα πως υπάρχει το συγκεκριμένο πρόβλημα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο η συγκεκριμενη σελίδα όμως...το ίδιο γινεται και στο sport24.gr και πιστεύω σ όλες τις σελίδες που έχουν τέτοια επιλογή...παρ όλα αυτα ακόμη δεν έχει γίνει κάτι να το δορθωσουν;;;να αναφερω ότι στο Nokia Lumia 610 λειτουργεί κανονικά και λοογικα σ όλα τα υπόλοιπα Lumia...κριμα πάντως γτ θες να δεις κάτι και δεν μπορείς....
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο η συγκεκριμενη σελίδα όμως...το ίδιο γινεται και στο sport24.gr και πιστεύω σ όλες τις σελίδες που έχουν τέτοια επιλογή...παρ όλα αυτα ακόμη δεν έχει γίνει κάτι να το δορθωσουν;;;να αναφερω ότι στο Nokia Lumia 610 λειτουργεί κανονικά και λοογικα σ όλα τα υπόλοιπα Lumia...κριμα πάντως γτ θες να δεις κάτι και δεν μπορείς....

 

Το e-shop δεν λειτουργεί ούτε σε μένα (925).

Τι πρόβλημα σου βγάζει το sport24? Μόνο στα βιντεάκια έχω βρει θέμα.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα να έχω πρόσβαση στο Nokia Mixradio.

Απλά άλλαξα τη χώρα και τη γλώσσα του nokia account μου από Ελλάδα σε ηνωμένες πολιτείες αμερικής.

Κατεβάζω τώρα offline mixes :D

Link to comment
Share on other sites

Το e-shop δεν λειτουργεί ούτε σε μένα (925).

Τι πρόβλημα σου βγάζει το sport24? Μόνο στα βιντεάκια έχω βρει θέμα.....

 

Για να γίνουμε σαφής, όταν λες δεν λειτουργεί εννοείς ότι δεν ανοίγει και εσένα τις υποδιαιρέσεις των επικεφαλίδων σωστά; (γιατί εμένα αυτό είναι το πρόβλημα)

Στο σπορτ24 το ιδιο πράγμα, πάνω που έχει να επιλέξεις βαθμολογίες ας πούμε, αν πάς να αλλάξεις μετά πρωτάθλημα( να δεις ας πουμε γαλλικό) κανει παλι το ιδιο...πας το δαχτυλο εκει πανω, το κρατας για ωρα πατημενο κ σ βγαζει, αλλα οταν σηκωνεις το δαχτυλο να επιλεξεις εξαφανιζεται...η αν πατησεις "κλικ" με το δάχτυλο πάνω, δεν ανοίγει καν τς υποδιαιρέσεις...

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους NOKIA Camera Beta για non-PureView Lumia.

 

Στο εγκαθιστά; γιατί σε εμένα λέει ότι δεν είναι διαθέσημη για τη συσκευή μου. Έχω έκδοση ΛΣ: 8.0.10512.142

Link to comment
Share on other sites

Έχεις βάλει GDR 3 Preview;

 

Οχι δεν έχω βαλει, θα βαλω. Ειμαι καινούργιος στα windows phone.

Έχω και καποιo πρόβλημα. Όταν απενεργοποιώ το τηλέφωνο, κάνει restart μόνο του.

Έχει τύχει σε κάποιον; Υπάρχει περίπτωση να είναι απο κάποια εφαρμογή;

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν έχω βαλει, θα βαλω. Ειμαι καινούργιος στα windows phone.

Έχω και καποιo πρόβλημα. Όταν απενεργοποιώ το τηλέφωνο, κάνει restart μόνο του.

Έχει τύχει σε κάποιον; Υπάρχει περίπτωση να είναι απο κάποια εφαρμογή;

 

Το Nokia Camera beta χρειάζεται από Amber και πάνω για να τρέξει στις συσκευές. Αν πας ρυθμίσεις->πρόσθετα και πληροφορίες σου λέει Lumia Amber; Aν όχι τσέκαρε στην ενημέρωση τηλεφώνου για updates.

Το έχεις στη φόρτιση όταν σου το κάνει αυτό;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν έχω βαλει, θα βαλω. Ειμαι καινούργιος στα windows phone.

Έχω και καποιo πρόβλημα. Όταν απενεργοποιώ το τηλέφωνο, κάνει restart μόνο του.

Έχει τύχει σε κάποιον; Υπάρχει περίπτωση να είναι απο κάποια εφαρμογή;

 

Το απενεργοποιείς και το βάζεις για φόρτιση?

Gdr3 δεν χρειάζεται να βάλεις. Σύντομα θα έχουμε την επίσημη απο την νοκια (black)

 

Το Nokia Camera beta χρειάζεται από Amber και πάνω για να τρέξει στις συσκευές. Αν πας ρυθμίσεις->πρόσθετα και πληροφορίες σου λέει Lumia Amber; Aν όχι τσέκαρε στην ενημέρωση τηλεφώνου για updates.

Το έχεις στη φόρτιση όταν σου το κάνει αυτό;

 

Μεγάλα πνεύματα λέμε.....:)

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by impreza_sti

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλα πνεύματα λέμε.....:)

 

Χαχαχαχαχαχα :lol:

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Δε το απενεργοποιώ για να το φορτησω. Τυχαία το είδα σήμερα το μεσημέρι που χρειάστηκε να το κλείσω και ενεροποιηθηκε μόνο του. Το έκλεισα και το ξαναέκανε.
Link to comment
Share on other sites

Δε το απενεργοποιώ για να το φορτησω. Τυχαία το είδα σήμερα το μεσημέρι που χρειάστηκε να το κλείσω και ενεροποιηθηκε μόνο του. Το έκλεισα και το ξαναέκανε.

 

Την ώρα που το κλείνεις και ανοίγει πάλι μόνο του είναι συνδεμένο το καλώδιο της φόρτισης;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Την ώρα που το κλείνεις και ανοίγει πάλι μόνο του είναι συνδεμένο το καλώδιο της φόρτισης;

 

Οχι δεν ειναι συνδεδεμενο. Μεχρι χτες λειτουργουσε κανονικα. Σημερα δε ξερω τι εγινε. Απο εφαρμογες μονο μια για ringtones εβαλα την οποια απεγκατεστησα αμεσωσ και το shazam - sound hound & gopilot.

Edited by klgrpls
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειναι συνδεδεμενο.

 

Δοκίμασε να του κάνεις ένα soft reset μήπως έχει κολλήσει καμια διεργασία. Κράτα το volume - μαζί με το power button για 10-15 δευτερόλεπτα. Δεν διαγράφεται τίποτα από την συσκευή σου με αυτή τη διαδικασία.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να του κάνεις ένα soft reset μήπως έχει κολλήσει καμια διεργασία. Κράτα το volume - μαζί με το power button για 10-15 δευτερόλεπτα. Δεν διαγράφεται τίποτα από την συσκευή σου με αυτή τη διαδικασία.

 

Aυτο ηταν. Ευχαριστω φιλε μου, εστρωσε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

σκοπεύω να το το παραγγείλω μέσα στις επόμενες μέρες από skroutz. Έχετε να μου προτείνετε κάποιο μαγαζί και τι να προσέξω?

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...