Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει εφαρμογη οπως στο iphone που οταν σε καλουν αναβοσβηνει το led της καμερας σαν σημα sos?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει εφαρμογη οπως στο iphone που οταν σε καλουν αναβοσβηνει το led της καμερας σαν σημα sos?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devuni.flashlight&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5kZXZ1bmkuZmxhc2hsaWdodCJd

 

Εχει πολλα κολπα και αυτο που θες.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

το κανει αυτο απο μονο του; γιατι δεν εχει καποια ρυθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει εφαρμογη οπως στο iphone που οταν σε καλουν αναβοσβηνει το led της καμερας σαν σημα sos?

 

Ψαξε στο play και θα βρεις κάποια που κάνουν αυτό που ζητάς π.χ Flashlight Call https://play.google.com/store/apps/details?id=com.akira.flashcall&hl=el

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μπήκα στο google play από το pc μου όπως κάθε μέρα , πήγα να κατεβάσω μια εφαρμογή και μου γράφει ότι δεν έχω συσκευή για να κατέβει !! Δεν έχω πειράξει τίποτα. Έχω χάσει επεισόδια ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μπήκα στο google play από το pc μου όπως κάθε μέρα , πήγα να κατεβάσω μια εφαρμογή και μου γράφει ότι δεν έχω συσκευή για να κατέβει !! Δεν έχω πειράξει τίποτα. Έχω χάσει επεισόδια ?

 

Όταν πατάς εγκατάσταση δεν σου γράφει την συσκευή που θέλεις να εγκατασταθεί ?? :confused::confused:

Βεβαιώσου οτι το λογαριασμό που εχεις στο τηλέφωνο έχεις και στο pc .

 

Κανε και μια έξοδο απο το λογαριασμό σου στο pc και μετά ξανά login

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ψαχνω μια εφαρμογη για διαβασμα η οποια να αλλαζει σελιδα μπρος- πισω-πανω-κατω με μια κινηση του χεριου που κρατα το κινητο να κανεις μια κινηση με το κινητο στο χερι δεξια πχ και να αλλαξει σελιδα η προς τα κατω και να κατεβει,υπαρχει κατι τετοιο; Edited by highland1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Μέσω του Facebook από τον Mozilla Firefox μπορείς να κάνεις βίντεο κλήση σε κάποιο φίλο σου, στο η/υ. Στο κινητό γιατί δεν γίνεται; Υπάρχει τρόπος να γίνει;

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μπήκα στο google play από το pc μου όπως κάθε μέρα , πήγα να κατεβάσω μια εφαρμογή και μου γράφει ότι δεν έχω συσκευή για να κατέβει !! Δεν έχω πειράξει τίποτα. Έχω χάσει επεισόδια ?

Όχι δεν άλλαξε κάτι.

Κάποιο πρόβλημα έχει η εφαρμογή σου. Τσέκαρε στις ρυθμίσεις, αν το account σου είναι ενεργοποιημένο.Αν όχι δες αν μπορείς να το προσθέσεις.

Επίσης δες αν σου λειτουργεί το GMAIL app. Αν όχι, έχεις γενικό θέμα με τα gapps.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Έχετε να μου προτείνετε κάποια εφαρμογή, από το Play Store, για να κατεβάζω τραγούδια; Όχι απαραίτητα ολόκληρα.

 

Επίσης, ποιο είναι το πιο πλήρες Λεξικό Αγγλικών σε Ελληνικά; Και αν γίνεται, να λειτουργεί και offline.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Η επίσημη εφαρμογή του Facebook στο Play Store αξίζει να την κατεβάσει κάποιος; Γιατί διαβάζω διάφορα σχόλια και δε μπορώ να πω ότι είναι ενθαρρυντικά... :worry:

 

Fast for facebook. Μακράν καλύτερή. Έχει διαφημίσεις βεβαία αλλα δεν την επιβαρύνουν.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Καποια καλη εφαρμογη που να την εχετε δουλεψει, για αποθηκευση κωδικων;

 

Password safe. Απλη, γρήγορη. Πολύ καλη.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Όταν πατάς εγκατάσταση δεν σου γράφει την συσκευή που θέλεις να εγκατασταθεί ?? :confused::confused:

Βεβαιώσου οτι το λογαριασμό που εχεις στο τηλέφωνο έχεις και στο pc .

 

Κανε και μια έξοδο απο το λογαριασμό σου στο pc και μετά ξανά login

 

Όχι δεν άλλαξε κάτι.

Κάποιο πρόβλημα έχει η εφαρμογή σου. Τσέκαρε στις ρυθμίσεις, αν το account σου είναι ενεργοποιημένο.Αν όχι δες αν μπορείς να το προσθέσεις.

Επίσης δες αν σου λειτουργεί το GMAIL app. Αν όχι, έχεις γενικό θέμα με τα gapps.

 

Σας ευχαριστώ!

Λύθηκε με ένα απλό restart του υπολογιστή:)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ψαχνω μια εφαρμογη για διαβασμα η οποια να αλλαζει σελιδα μπρος- πισω-πανω-κατω με μια κινηση του χεριου που κρατα το κινητο να κανεις μια κινηση με το κινητο στο χερι δεξια πχ και να αλλαξει σελιδα η προς τα κατω και να κατεβει,υπαρχει κατι τετοιο;

 

Εννοεις να καταλαβαίνει την κίνησή του κινητού χωρίς να πατας στην οθόνη. Δεν έχω βρει κάτι τέτοιο αλλα το mantano έχει επιλογή εκτός από swype να αλλάζεις σελίδα απλα με πατημα στο δεξι μέρος η στο αριστερό. Είναι αρκετά βολικό. Σου δίνει επίσης τη δυνατότητα να σκρολαρει η σελίδα δεξιά αριστερά η πάνω κατω.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει ενας φιλος μου μια εφαρμογη που καθε μια ωρα το τηλεφωνο του την λεει ομιλουμενο.Εχω βρει πολλες τετοιες αλλα θελω να την λεει την ωρα στα ελληνικα.Εχετε κατι υποψιν σας
Link to comment
Share on other sites

Fast for facebook. Μακράν καλύτερή. Έχει διαφημίσεις βεβαία αλλα δεν την επιβαρύνουν.

 

Ωραία φαίνεται, αλλά στις έξτρα επιλογές που εμφανίζει μετά το log in, τι πρέπει να επιλέξω;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε επιτέλους το update για την εφαρμογή του Gmail.

Έχει όλες τις λειτουργίες που υπάρχουν στις 4.2 συσκευές και απαιτεί 4.Χ έκδοση.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε επιτέλους το update για την εφαρμογή του Gmail.

Έχει όλες τις λειτουργίες που υπάρχουν στις 4.2 συσκευές και απαιτεί 4.Χ έκδοση.

βαλανε αυτο που ειχα διαβασει να μπορεις να προσθεσεις και αλλους-μη gmail- λογαριασμους?
Link to comment
Share on other sites

βαλανε αυτο που ειχα διαβασει να μπορεις να προσθεσεις και αλλους-μη gmail- λογαριασμους?

 

Από τι είδα μόνο Gmail μπορείς να βάλεις. Αυτό που λες δεν το έχω διαβάσει κάπου, ίσως είναι λειτουργία της 4.2 και όχι του Gmail.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Eχω κάνει root το κινητό και μου έχει βγάλει το market ενημέρωση για την εφαρμογή superuser. Την ενημερώνω κανονικά?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Eχω κάνει root το κινητό και μου έχει βγάλει το market ενημέρωση για την εφαρμογή superuser. Την ενημερώνω κανονικά?

 

Ναι καλό είναι να το κάνεις, αν και απ'ότι βλέπω το superuser το τελευταίο update που είχε είναι την 1η Ιουλίου.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Eχω κάνει root το κινητό και μου έχει βγάλει το market ενημέρωση για την εφαρμογή superuser. Την ενημερώνω κανονικά?

 

Κανονικότατα :) καλημέρα και σε σένα

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλό είναι να το κάνεις, αν και απ'ότι βλέπω το superuser το τελευταίο update που είχε είναι την 1η Ιουλίου.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Μάλλον μου ήρθε τώρα γιατί έγινα root πριν 2 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

γνωριζουμε καμια εντολη στο terminal emulator που να σπαει ασυρματο δικτυο οπως στα linux?

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...