Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι περίμενες να κερδίσεις ? Τα beautiful widgets με το getjar δεν τα ξεκλείδωσες ?

 

Κατ'αρχάς και άκυρο με το θέμα, πως το ποστ μου στο quote έγινε greeklish ενώ το έγραψα κανονικά? http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4678209#post4678209

 

Εννοώ πως περίμενα να κερδίσω πόντους που έβαλα και το getjar.

Πρώτα έβαλα τα beautiful widgets, κατέβασα 2 εφαρμογές (70 πόντοι), μετά είδα για την εφαρμογή του getjar την έβαλα δεν κέρδισα κάτι και μετά έβαλα και την τρίτη εφαρμογή για τους υπόλοιπους 35 πόντους. Ελπίζω να κατάλαβες τι εννοώ :)

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω ρωτήσει και πριν, δεν χάνω κάτι αν ρωτήσω πάλι. Υπάρχει εφαρμογή για να δείχνει την θερμοκρασία της μπαταρίας μόνο στην status bar και να μην φαίνεται στην notification;
Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχάς και άκυρο με το θέμα, πως το ποστ μου στο quote έγινε greeklish ενώ το έγραψα κανονικά? http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4678209#post4678209

 

Εννοώ πως περίμενα να κερδίσω πόντους που έβαλα και το getjar.

Πρώτα έβαλα τα beautiful widgets, κατέβασα 2 εφαρμογές (70 πόντοι), μετά είδα για την εφαρμογή του getjar την έβαλα δεν κέρδισα κάτι και μετά έβαλα και την τρίτη εφαρμογή για τους υπόλοιπους 35 πόντους. Ελπίζω να κατάλαβες τι εννοώ :)

 

Δεν ξέρω πώς έγιναν greeklish !Μου έκανε εντύπωση κι εμένα όταν έκανα την παράθεση αλλά θεώρησα ότι ήταν από πριν και δεν το πρόσεξα.

Α οκ.Κατάλαβα.

Πάντως είναι αρκετές εφαρμογές που μπορούν να "αγοραστούν" με gold από το getjar.Εγώ την χρησιμοποιώ αρκετό καιρό και είναι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

ψάχνω για πρόγραμμα διαχείρισης οικονομικών που να έχει sync με ( android - iphone - mac - pc) και φυσικα να μην κοστιζει τρελλα. Εχω βρει κάποια με ετησια συνδρομη, δεν ψαχνω κατι τετοιο.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω ρωτήσει και πριν, δεν χάνω κάτι αν ρωτήσω πάλι. Υπάρχει εφαρμογή για να δείχνει την θερμοκρασία της μπαταρίας μόνο στην status bar και να μην φαίνεται στην notification;

 

Κι εγώ θα επιθυμούσα κάτι τέτοιο

 

Πολύ καλό και τρομερό, το battery winget reborn.ΠΜ με το email σας.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κατέβασα μια εφαρμογή καιρού που με ενθουσίασε όσο αφορά τα animated 3d γραφικά της ( το 3D Weather forecast https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobilityflow.weather3d&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tb2JpbGl0eWZsb3cud2VhdGhlcjNkIl0. ) αλλά είναι η πρώτη εφαρμογή που μου υπερθέρμανε το κινητό σε μεγάλο βαθμό.Να σας πω ότι έχω χρησιμοποιήσει κι άλλες βαριές εφαρμογές (παιχνίδια με βαριά γραφικά ) και τέτοιο θέμα δεν είχα ποτέ.Αν θέλετε κάντε πείραμα βάζοντας τη free έκδοση,βάλτε τη demo πόλη και ξεκινήστε να ρολάρετε για κανένα 10λεπτο.Τέτοιο ζέσταμα δεν μου έχει ξανατύχει.

 

Πολύ καλή η εφραμογή τώρα κοιτάζω αν θα ανέβει η θερμοκρασία.

 

Λοιπόν έστειλα mail στον δημιουργό και η απαντήσεις του ήταν δύο :

1) Hello!

Thank you for your feedback!

We already working on GPU usage optimization.

New version should be available soon.

 

2)Now we are working on Live Wallpaper feature.

Overheat fix should be available with LW.

 

Για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω κατι που να μπορει να μου κανει οτι και το office στον υπολογιστη.

Αυτό αποκλείεται φίλε μου. Αρκέσου σε ένα μικρό μέρος των δυνατοτήτων του υπολογιστή σου. Office Suite Pro.

Link to comment
Share on other sites

εχω βαλει το handset sms αλλα δεν μπορω να βρω πως απενεργοποιω την αυτοματη διορθωση.γραφω μια λεξη και αυτο μου την αλλαζει!:!:

 

Αυτόματη διόρθωση είναι θέμα της εφαρμογής πληκτρολογίου και όχι handcent.

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας,

εχω το htc one s οταν τραβας φωτο δεν σου βγαζει πανω τησ ημερομηνια ειπαρχει καποια τετοια εφαρμογη?ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας,

εχω το htc one s οταν τραβας φωτο δεν σου βγαζει πανω τησ ημερομηνια ειπαρχει καποια τετοια εφαρμογη?ευχαριστω πολυ

 

Σεανενα HTC απο τα αρεκτα που ειχα δεν ειχα δει τετοια δυνατοτητα...Μακαρι να γινεται

 

Εχω το OneX τωρα

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Θελω να μπω σε chat αλλα το adobe flase pleyer δεν το βρησκω στο google play εχω το lg l3e405

 

http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

T300 > K500 > K700 > K800 > K810 > C905 > Xperia Mini > Xperia S > Xperia Z1 Compact

More than 10 years loyal Sony (Ericsson) user!

Link to comment
Share on other sites

Σεανενα HTC απο τα αρεκτα που ειχα δεν ειχα δει τετοια δυνατοτητα...Μακαρι να γινεται

 

Εχω το OneX τωρα

 

Αν δεν απατώμαι αυτό στην stock camera γίνεται μόνο με κάποια camera mods που κυκλοφορούν (και βέβαια θέλουν root).

 

Δοκίμασε το Camera360, νομίζω έχει αυτήν την επιλογή.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το Android weather και βρίσκομαι στην επαρχία αυτές τις μέρες. Ενώ βρίσκει κανονικά την τοποθεσία μου, δεν υπάρχει καθόλου πρόβλεψη καιρού. Γνωρίζει κάποιος γιατί γίνεται αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το Android weather και βρίσκομαι στην επαρχία αυτές τις μέρες. Ενώ βρίσκει κανονικά την τοποθεσία μου, δεν υπάρχει καθόλου πρόβλεψη καιρού. Γνωρίζει κάποιος γιατί γίνεται αυτό;

 

Πιθανολογώ ότι δεν έχει προβλέψεις για τη συγκεκριμένη περιοχή, ναι μεν τη βρίσκει, δεν έχει όμως στοιχεία καιρού να σου δώσει.. (πέσε την στα πασχαλινά εδέσματα κι άσε τα smartphone στην άκρη :p)

Link to comment
Share on other sites

Πιθανολογώ ότι δεν έχει προβλέψεις για τη συγκεκριμένη περιοχή, ναι μεν τη βρίσκει, δεν έχει όμως στοιχεία καιρού να σου δώσει.. (πέσε την στα πασχαλινά εδέσματα κι άσε τα smartphone στην άκρη :p)

 

Νηστεύω ακόμα, αλλιώς...:p

Εφόσον βρίσκει την τοποθεσία, δεν θα έπρεπε να υπάρχει και κάποια πρόβλεψη, έστω από τη διπλανή περιοχή ή μια πρόβλεψη γενικά για το συγκεκριμένο Νομό για παράδειγμα; πχ, στην Αθήνα υπάρχουν πόσες περιοχές, και σίγουρα δεν υπάρχει ξεχωριστή πρόβλεψη για την κάθε μία ξεχωριστά, αλλά σε όλες τις περιοχές εμφανίζει τον καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γιατι σε μερικες εφαρμογες το swiftkey4 για το samsung galaxy s2 i9100 κολλαει και δεν εμφανιζεται οταν πρεπει και πρεπει συνηθως να κλεισω εντελως την εφαρμογη και να την ξανα-ανοιξω για να δουλεψει σωστα.

 

Ποια ειναι η τελευταια εκδοση για κινητα?

Edited by fits13
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα με εξυπηρετουσατε παρα πολυ αν μου προτινατε καπια εφαρμογή που να μπορω να κλειδωνω επιλεκτικά επαφές οχι όλες μονο όσες θέλω εγω. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το Camera360, νομίζω έχει αυτήν την επιλογή.

 

Την δοκιμασα εγω αλλα δεν βρηκα κατι να εμφανιζει την ημερομηνια πανω στην φωτο.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, μηπως ξερετε καποια καλη εφαρμογη για να τραβαω HDR φωτογραφιες με το razr xt910 που δεν εχει αυτην την επιλογη στην default camera app?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα με εξυπηρετουσατε παρα πολυ αν μου προτινατε καπια εφαρμογή που να μπορω να κλειδωνω επιλεκτικά επαφές οχι όλες μονο όσες θέλω εγω. Ευχαριστω

 

Εξαιρετικό: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.domobile.applock

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...