Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι να πω κι εγώ που είμαι χρόνια με συμβόλαιο και δεν ήξερα ότι μπορούσες να μιλήσεις με άλλους δύο ταυτόχρονα! Η αναμονή κλήσης υπήρχε και από τα ασπρόμαυρα κινητά.

 

Και στα παλιά χρόνια με τα Nokia το κάναμε...

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογη για εφημερευοντα φαρμακεια χωρις διαφημισεις και χωρις παιδικες αρρωστιες υπαρχει;

 

edit Ακυρο ,μεσω browser ,οτι καλυτερο

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογη για εφημερευοντα φαρμακεια χωρις διαφημισεις και χωρις παιδικες αρρωστιες υπαρχει;

 

edit Ακυρο ,μεσω browser ,οτι καλυτερο

Βάλε το vrisko

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Την εχω φιλε αυτην ,μερικες φορες ομως δεν δουλευει ,ειναι ομως οτι καλυτερο εκει μεσα , βολευτικα με τον browser , ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

Αξιόπιστη εφαρμογή για το κόψιμο διαφημίσεων σε facebook κλπ υπάρχει; Θα με ενδιέφερε η πληρωμή να είναι εφάπαξ και όχι με συνδρομή.

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

Αξιόπιστη εφαρμογή για το κόψιμο διαφημίσεων σε facebook κλπ υπάρχει; Θα με ενδιέφερε η πληρωμή να είναι εφάπαξ και όχι με συνδρομή.

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

Για Facebook, δυστυχώς όχι.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, ψάχνω τρόπο να κάνω προγραμματισμένη εκτροπή κλήσεων.

Το πρόβλημά είναι ότι οριακά στην μπροστινή πλευρά του σπιτιού έχω σήμα, αλλά στην πίσω πλευρά χάνω κλήσεις λόγω μηδαμινού σήματος (όλα αυτά σε κανονικό διαμέρισμά και όχι σε παλάτι..)

Οπότε τις ώρες που είμαι στο γραφείο πχ 09:00 να κάνει αυτόματα εκτροπή στο σταθερό και να το απενεργοποιεί στις 16:00.

Καμία ιδέα εκτός από μετακόμιση?

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή που να στέλνει σε λίστα αναλυτικά κλήσεις ημέρας και διάρκεια?

Αν έχετε κατι... ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, ψάχνω τρόπο να κάνω προγραμματισμένη εκτροπή κλήσεων.

 

Το πρόβλημά είναι ότι οριακά στην μπροστινή πλευρά του σπιτιού έχω σήμα, αλλά στην πίσω πλευρά χάνω κλήσεις λόγω μηδαμινού σήματος (όλα αυτά σε κανονικό διαμέρισμά και όχι σε παλάτι..)

 

Οπότε τις ώρες που είμαι στο γραφείο πχ 09:00 να κάνει αυτόματα εκτροπή στο σταθερό και να το απενεργοποιεί στις 16:00.

 

Καμία ιδέα εκτός από μετακόμιση?

 

Ποια εταιρία κινητής έχεις? Αν υποστηρίζει η εταιρία και το κινητό WiFi calling, θα μπορούσες να το λύσεις το θέμα του σήματος.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Ποια εταιρία κινητής έχεις? Αν υποστηρίζει η εταιρία και το κινητό WiFi calling, θα μπορούσες να το λύσεις το θέμα του σήματος.

 

Wind έχω και είναι η μόνη που δεν το υποστηρίζει..

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα πρώτη φορά χρήση της curve με το gpay. Η ερώτηση μου είναι αν η curve χρεώνει κάτι επιπλέον για την συναλλαγή. Στην κίνηση της κάρτας δεν βλέπω κάποια επιπλέον χρέωση και το ερώτημα μου είναι για όποιον ξέρει τι παίζει με την.curve, πως συντηρείται αν δεν έχει κάποια προμήθεια από τη συναλλαγή; Έχω την μπλε που είναι χωρίς συνδρομή.

Υ Γ. Μην βαράτε αν είναι χαζή η ερώτηση..

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα πρώτη φορά χρήση της curve με το gpay. Η ερώτηση μου είναι αν η curve χρεώνει κάτι επιπλέον για την συναλλαγή. Στην κίνηση της κάρτας δεν βλέπω κάποια επιπλέον χρέωση και το ερώτημα μου είναι για όποιον ξέρει τι παίζει με την.curve, πως συντηρείται αν δεν έχει κάποια προμήθεια από τη συναλλαγή; Έχω την μπλε που είναι χωρίς συνδρομή.

 

Υ Γ. Μην βαράτε αν είναι χαζή η ερώτηση..

Κανε την ερώτησή σου στους γνώστες του θέματος

 

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=425862

 

-------

Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

το whatsapp έχει edit στα μηνύματα αφού τα στείλεις;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Όχι, δεν έχει.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα πρώτη φορά χρήση της curve με το gpay. Η ερώτηση μου είναι αν η curve χρεώνει κάτι επιπλέον για την συναλλαγή. Στην κίνηση της κάρτας δεν βλέπω κάποια επιπλέον χρέωση και το ερώτημα μου είναι για όποιον ξέρει τι παίζει με την.curve, πως συντηρείται αν δεν έχει κάποια προμήθεια από τη συναλλαγή; Έχω την μπλε που είναι χωρίς συνδρομή.

 

Υ Γ. Μην βαράτε αν είναι χαζή η ερώτηση..

 

Όχι δεν υπάρχει κάποια χρέωση.

 

Χωρίς να γνωρίζω κι εγώ, υποθέτω ότι συντηρούνται από τους χρήστες που επιλέγουν την Black ή την Metal card. Σε αυτές τις 2 υπάρχει συνδρομή.

 

Για τα υπόλοιπα, ή για περισσότερες πληροφορίες στο link που έδωσαν νωρίτερα. ;)

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα πρώτη φορά χρήση της curve με το gpay. Η ερώτηση μου είναι αν η curve χρεώνει κάτι επιπλέον για την συναλλαγή. Στην κίνηση της κάρτας δεν βλέπω κάποια επιπλέον χρέωση και το ερώτημα μου είναι για όποιον ξέρει τι παίζει με την.curve, πως συντηρείται αν δεν έχει κάποια προμήθεια από τη συναλλαγή; Έχω την μπλε που είναι χωρίς συνδρομή.

Υ Γ. Μην βαράτε αν είναι χαζή η ερώτηση..

Η χρήση της μπλε είναι δωρεάν. Επιπλέον για κάθε νέο χρήστη που θα ενεργοποιείται με δική σου σύσταση θα έχεις όφελος 5 GBP

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις. Μπήκα και στο θέμα με τις κάρτες και μου λύθηκαν όλες οι απορίες.
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους καλή εβδομάδα και καλή σαρακοστή..... Θα ήθελα τη βοήθειά σας μήπως ξέρει κάποιος θέλω κάθε μέρα το πρωί να στέλνω ένα μήνυμα σε κάποιους φίλους μου στο messenger αλλά δεν θέλω να τους κάνω ομάδα και να βλέπει ο ένας τον άλλον μπορεί να γίνει με κάποιο άλλο τρόπο η πρόγραμμα;;;;;; Για να μην τους ψάχνω έναν έναν έναν κάθε φορά.......
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιουσα το videoder για να κατεβάζω τραγούδια από YouTube, όμως τον τελευταίο καιρό μου κάνει νερά. Ενώ δείχνει ότι κατεβαίνουν και κάνει την μετατροπή, δεν αποθηκεύονται στο φάκελο.

 

Ξέρετε καμία άλλη εδαρμογη να δοκιμάσω;

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιουσα το videoder για να κατεβάζω τραγούδια από YouTube, όμως τον τελευταίο καιρό μου κάνει νερά. Ενώ δείχνει ότι κατεβαίνουν και κάνει την μετατροπή, δεν αποθηκεύονται στο φάκελο.

 

Ξέρετε καμία άλλη εδαρμογη να δοκιμάσω;

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

νομιζω tubemate. το γκουγκλαρεις για να το βρεις.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιουσα το videoder για να κατεβάζω τραγούδια από YouTube, όμως τον τελευταίο καιρό μου κάνει νερά. Ενώ δείχνει ότι κατεβαίνουν και κάνει την μετατροπή, δεν αποθηκεύονται στο φάκελο.

 

Ξέρετε καμία άλλη εδαρμογη να δοκιμάσω;

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το καλύτερο είναι το Newpipe (εκτός store βέβαια).

Επίσης αν έχεις Samsung μπορείς να κατεβάσεις από το galaxy store το vanced (ναι, το γνωστό κορυφαίο) όπου επίσης επίσης κατεβάζεις.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με vpn σε νετφλιξ εμφανίζει ταινίες και σειρές που δεν είναι διαθέσιμες Ελλάδα?εάν ναι έχουν ελλ. Υπότιτλους

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλά μην συγκρίνετε το videoder με τα άλλα που λέτε. Το videoder κατεβάζει από όπου θες. Δεν αρκείται στο YouTube.
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και το http://www.mp3juices.cc

Κατεβαζει τα παντα απο πολλες μηχανες αναζητησης.

Τεχνολογια...μια ανηφορικη ροτα προς την εξιλεωση των συναισθηματων...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...