Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι και έφυγε με την μία

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

ναι και έφυγε με την μία

Σε μένα δεν έβγαλε καμιά ειδοποίηση, έκανα και σκαναρισμα απο το play, αλλά τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς την εφαρμογή galleryvault?

To playstore μου έβγαλε ένα μήνυμα που γράφει this app tries to attack other mobile and computer systems

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς την εφαρμογή galleryvault?

To playstore μου έβγαλε ένα μήνυμα που γράφει this app tries to attack other mobile and computer systems

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

Κανε μια δοκιμη και δωσε αναφορα......:)

Προφανως και μην την περασεις..........

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς την εφαρμογή galleryvault?

To playstore μου έβγαλε ένα μήνυμα που γράφει this app tries to attack other mobile and computer systems

 

Υ.Γ. Δώσανε ενημέρωση διορθώνοντας το θέμα ασφαλείας που προέκυψε κι επανήλθε στο Google Play Store...

"Remove one third-party SDK which caused the suspended by Google Play"

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thinkyeah.galleryvault

Edited by xalaros
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, στο κινητό μου βγάζει συχνά ειδοποίηση ότι κάτι κατεβάζει για τον chrome. Όταν το πατάω ανοίγει το Google play κ δεν δείχνει κάτι... Πραγματικά δεν ξέρω τι είναι, καμία ιδέα κανείς?

Miui global 10.3.2 , Redmi note 5e3f1de194dcb105a16c02642bcb11f58.jpg

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιον file manager προτείνετε; Δεν είμαι rooted. Δεν με απασχολεί αν θέλει αγορά, αν κάτι μου κάνει το αγοράζω. Του τηλεφώνου δεν με ικανοποιεί και το files της Google που δοκίμασα πάλι δε μου λέει και πολλά.
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Ποιον file manager προτείνετε; Δεν είμαι rooted. Δεν με απασχολεί αν θέλει αγορά, αν κάτι μου κάνει το αγοράζω. Του τηλεφώνου δεν με ικανοποιεί και το files της Google που δοκίμασα πάλι δε μου λέει και πολλά.

 

solid, μάλλον ο καλύτερος

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

solid, μάλλον ο καλύτερος

 

Ποιο απ' όλα; Βλεπω solid explorer file manager, solid explorer classic κτλ..... ;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Ποιο απ' όλα; Βλεπω solid explorer file manager, solid explorer classic κτλ..... ;
O Solid Explorer File Manager είναι αυτός που παίρνει αναβαθμίσεις.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

O Solid Explorer File Manager είναι αυτός που παίρνει αναβαθμίσεις.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

 

Διάβασα στα σχόλια πως έχει θεματακια με τα rar. Ισχυει κάτι τέτοιο; τα βλέπει; τα ανοίγει;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου δουλεύει απροβλημάτιστα τουλάχιστον 6 χρόνια. Προχώρα το και δοκίμασε τον. Κι αν θες δες κι ένα βιντεάκι στο Γιουτιούμπ να δεις την φιλοσοφία του.
Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα στα σχόλια πως έχει θεματακια με τα rar. Ισχυει κάτι τέτοιο; τα βλέπει; τα ανοίγει;
Ανοίγει τα πάντα όλα

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω και εγω για τον Solid Explorer. Αξιοπρεπεστατος και τα κανει ολα. Εχει free trial για 2 εβδομαδες, μετα αν θες αγοραζεις την αδεια. Εγω την αγορασα στην 3η μερα.

 

Παλιοτερα χρησιμοποιουσα τον es file explorer, αλλα ειχε γινει τσιρκο μεντρανο με ολα τα προσθετα που ειχαν βαλει. Εν τελει εφαγε σουτ και απο τοτε χρησιμοποιω τον Solid.

Link to comment
Share on other sites

Για χρόνια χρησιμοποιούσα για φωνητικές εντολές, εύρεση των επαφών μου και κλήση, το cyberon voice commander.

Παρατηρώ πως πλέον δεν υπάρχει στο play store.

Υπάρχει κάποια άλλη εφαρμογή που λειτουργουν οι φωνητικές κλήσεις των επαφών μου στα ελληνικά αλλά χωρίς να την ανάγκη online σύνδεσης;

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ειχατε δικαιο οσοι μου ειπατε για τον solid. Κανει οτι ακριβως θελω. Τον αγορασα λιγη ωρα μετα την εγκατασταση. Εξαιρετικος!!!
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις dark mode ενεργοποιημενο μπαινει μονο του.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ειχατε δικαιο οσοι μου ειπατε για τον solid. Κανει οτι ακριβως θελω. Τον αγορασα λιγη ωρα μετα την εγκατασταση. Εξαιρετικος!!!

Ίσως ο καλύτερος file manager εκεί έξω. Εχει και extension για otg διαβαζει άνετα 4tb σκληρό με ταινίες ftp server και mega extension. Οι δυνατότητες σε root paths ατελείωτες.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να αλλάζει το μέγεθος των εικονιδίων χωρίς όμως να χρειάζεται να αλλάξω τον στοκ launcher?
Link to comment
Share on other sites

Ίσως ο καλύτερος file manager εκεί έξω. Εχει και extension για otg διαβαζει άνετα 4tb σκληρό με ταινίες ftp server και mega extension. Οι δυνατότητες σε root paths ατελείωτες.

Το μονο παραπονο που εχω απο τον Solid ειναι το οτι "μουλαρωνει" κ δεν γυρναει πισω αν παταω γρηγορα κ πολλες φορες το back πληκτρο του κινητου, οταν εχω μπει σε οποιοδηποτε path. Πρεπει δηλαδη να παταω το back σιγα σιγα, να γυρισει στο προηγουμενο path να το φορτωσει κ μετα ξανα να πατησω το back.

 

Μικρο το κακο βεβαια, παταω το home κουμπι κ μετα το διωχνω απο τις προσφατες εφαρμογες.

 

Κατα τα αλλα με καλυπτει απολυτα.

Link to comment
Share on other sites

Τον αγόρασα κι εγώ τον solid και συμφωνώ ότι είναι τέλειος και με φοβερές δυνατότητες!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει αντίστοιχη εφαρμογή με το App Sales η οποία κατά κύριο λόγο να μπορεί να "βλέπει" τις εφαρμογές που έχεις βάλει στη watch list από το Ελληνικό Play Store;

 

Στο App Sales ενώ έχει πολλές Ευρωπαϊκές χώρες η Ελλάδα λείπει με αποτέλεσμα σε αρκετές εφαρμογές να υπάρχει διαφορά στη τιμή του Ελληνικού Play Store με το Ιταλικό, Ισπανικό, Αγγλικό κτλ.

 

Δεύτερον, να υποστηρίζει dark mode (κι επί πληρωμή δε με πειράζει). Το App Sales για dark mode και κάποια premium features (π.χ. watchlist με περισσότερες από 50 εφαρμογές) έχει annual fee 2€.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...