Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχετε να προτεινεται κανενα καλο, εξυπνο Locker περαν του μοτιβου ή της αναγνωρισης προσωπου γιατι εχω 2.3
Link to comment
Share on other sites

κάτι δεν πήρε καλά. πήγα στο προβλήματα και έκανα αναβάθμιση και τώρα έχω και SuperSU αλλά και Superuser. ταυτόχρονα!!!

 

Γιαυτο δεν δίνει permission, σβήσε αυτο που έιχες στην προηγούμενη rom

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτο δεν δίνει permission, σβήσε αυτο που έιχες στην προηγούμενη rom

 

τελικά έφτιαξε. με μία επανεκκίνηση!!

αλλά τώρα όπως προανέφερα έχω και SuperSU και Superuser :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή για να στριμαρω ταινίες με ξεχωριστούς υπότιτλους χωρίς να χρειάζεται να τις βάζω στην συσκευή;
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι :

 

Γιατί με το Office suite Pro μπορώ να βλέπω όλα τα περιεχόμενα της εσωτερικής μνήμης ενώ με τον ES δεν φαίνονται κάποιοι φάκελοι? Στον ES έχω ορίσει / ως αρχική διαδρομή ώστε να βλέπει όλα τα περιεχόμενα και επίσης έχω πατήσει "εμφάνιση κρυφών αρχείων".Τι δεν κάνω σωστά στον ES?

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή για να στριμαρω ταινίες με ξεχωριστούς υπότιτλους χωρίς να χρειάζεται να τις βάζω στην συσκευή;

 

MX video player. Μπορείτε να τους έχεις στον ίδιο φάκελο με την ταινία ή οποιονδήποτε άλλον θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Με εχει βολεψει πολυ για το backup των apk των εφαρμογων μου, ο Astρo file manager. (εχω και titanium αλλα δεν το βρισκω τοσο βολικο)

Εχω την τελευταια εκδοση.

Ομως, παροτι στο παρελθον πολλες φορες εχω παρει backup με επιτυχια, τωρα, ενω τσεκαρω ολες τις εφαρμογες, και ενω δειχνει να παιρνει backup ολες τις εφαρμογες, οταν τελειωσει, στον φακελο της sd card, βλεπω οτι εχει παρει backup μονο δυο-τρεις!

Μπορει καποιος να φανταστει τι μπορει να φταιει?

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω μια εφαρμογη για επεξεργασια φωτο..Θελω, ας πουμε, να ανεβασω μια φωτο στο instagram αλλα δεν μπορω να την ανεβασω ολοκληρη γιατι μου βγαζει το πλαισιο <κοπης> και δεν φαινεται ολη η φωτο..Πως μπορω να την μικρυνω για να ανεβει ολοκληρη?

 

Reduce Photo Size

παναλαφρο και πολυ ευχρηστο

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shoozhoo.imageresizer

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογη για σχεδιασμο της χωροταξιας των καλεσμενων για γαμο εχετε κατα νου..;

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογη για σχεδιασμο της χωροταξιας των καλεσμενων για γαμο εχετε κατα νου..;

 

Αυτό δεν θα πρέπει να έχει και τα σχέδια του εκάστοτε μαγαζιού/χώρου;

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν θα πρέπει να έχει και τα σχέδια του εκάστοτε μαγαζιού/χώρου;

 

Οχι τοσο εξεζητημενο ειναι απιθανο κατι τετοιο, ψαχνω για κατι το οποιο για παραδειγμα να εχει σχεδιαγραμματα οπου θα μπορεις να γραφεις τα ονοματα των καλεσμενων, ποιος καθεται που κλπ.

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

ενα ταμπλετ θα χρησιμοποιηθει απο παιδι και απο ενηλικα.

ψαχνω μια εφαρμογη που να μπορει ο ενηλικας να ξεκιναει τις περισσοτερες εφαρμογες μπαινοντας σε αυτη με ενα κωδικο.. οποτε το παιδια να εχει προσβαση μονο σε τις εφαρμογες που εχουμε αφησει ξεκλειδωτες..

Για πειτε αν ξερει κανεις......

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

 

Νέο videoclip των TresAmigos!!! ... “Ρίτα Ριτάκι“

Link to comment
Share on other sites

ενα ταμπλετ θα χρησιμοποιηθει απο παιδι και απο ενηλικα.

ψαχνω μια εφαρμογη που να μπορει ο ενηλικας να ξεκιναει τις περισσοτερες εφαρμογες μπαινοντας σε αυτη με ενα κωδικο.. οποτε το παιδια να εχει προσβαση μονο σε τις εφαρμογες που εχουμε αφησει ξεκλειδωτες..

Για πειτε αν ξερει κανεις......

 

App Defender.

Link to comment
Share on other sites

ενα ταμπλετ θα χρησιμοποιηθει απο παιδι και απο ενηλικα.

ψαχνω μια εφαρμογη που να μπορει ο ενηλικας να ξεκιναει τις περισσοτερες εφαρμογες μπαινοντας σε αυτη με ενα κωδικο.. οποτε το παιδια να εχει προσβαση μονο σε τις εφαρμογες που εχουμε αφησει ξεκλειδωτες..

Για πειτε αν ξερει κανεις......

 

Ψάξε στο market για parental control. Θα βρεις αρκετές.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Ok.. το App Defender φαινεται να κανει αυτο που θελω..

θα τσεκαρω και αυτα που βγαζει για parental control..

 

ευχαριστω!

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

 

Νέο videoclip των TresAmigos!!! ... “Ρίτα Ριτάκι“

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια εκανα factory reset κ εχασα κατι σημαντικες φοτο υπαρχει δηνατοτητα να τις επαναφερω?ευχαριστω!!!
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ότι ήταν στην internal memory κι όχι στην κάρτα μνήμης, ε; Δοκίμασε κάποια εφαρμογή τύπου undelete από το google play. Προσωπικά έχει τύχει να εντοπίσω έτσι κάποιο αρχείο που έσβησα εκ παραδρομής.
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

εχω το one x κ υποτηθετε τα αποθηκευει στην εσωτερικη μνημη κ οχι τηλεφωνου αλλα με το reset σβηστηκε κ αυτη,το προγραμμα που μ προτεινες ειναι για ροοτ συσκευες,δεν ειναι ροοτ το δικο μ,υπαρχει καποιος αλλος τροπος?σευχαριστω!!!!
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο hack , που να επιτρεπει το Go Note , Calendar να χρησιμοποιηθει σε Nova launcher ?

 

Γνωριζει καποιος σχετικα ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια εκανα factory reset κ εχασα κατι σημαντικες φοτο υπαρχει δηνατοτητα να τις επαναφερω?ευχαριστω!!!

photorec

http://www.adslgr.com/forum/threads/711335-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CE%BC%CE%B5-%CE%BA%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%B1-sd-safely-to-remove-blank-or-unsupported-solved

Link to comment
Share on other sites

Το Google drive ειναι κατι σαν το dropbox και boxnet από ότι κατάλαβα. Το δουλεύετε καθόλου; είναι βολικό;
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Το Google drive ειναι κατι σαν το dropbox και boxnet από ότι κατάλαβα. Το δουλεύετε καθόλου; είναι βολικό;

 

Είναι πολύ βολικό, εγώ εδώ και ένα εξάμηνο το δουλεύω.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

new cloud storrage service: copy

 

φαίνεται καλή, δεν την εχω χρησιμοποιήσει πολύ ακόμα πάντως!

το interface τόσο σε mobile όσο και σε web μου άρεσε, ενώ έχει και mobile + pc app (φάκελος όπως το dropbox στο pc)

μου άρεσε επίσης ότι σου δίνει τη δυνατότητα να μην συχρονίζεις όλους τους φακέλους στο pc, αλλά ότι θες εσύ!

share όπως στο dropbox, είτε λινκ μόνο, είτε ολόκληρο το αρχείο, για επεξεργασία κλπ

 

το referral μου, https://copy.com?r=JpDUNJ , δίνει +5gb για όποιον θέλει(και σε εμένα και σε όποιον γραφτεί: "To celebrate Copy's launch, earn 5 GB of extra free storage for yourself and whoever you refer each time you introduce someone new to Copy. !") ;)

 

[προφανώς έχει android app, για αυτό το αναφέρω εδώ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.copy&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jb3B5Il0. )

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...