Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εφαρμογή τύπου "Yahoo Sports",δωρεάν ποια προτείνετε? Όλες όσες δοκίμασα έχουν πολύ ενοχλητικές διαφημίσεις! Ποια έχει τις λιγότερες/μικρότερες σε μέγεθος?
Link to comment
Share on other sites

Ξερεται καμια εφαρμογή για να κόψω το internet σε καποιες εφαρμογές? Καποιες που έχω δοκιμάσει δεν είναι αξιόπιστες.
Link to comment
Share on other sites

Ξερεται καμια εφαρμογή για να κόψω το internet σε καποιες εφαρμογές? Καποιες που έχω δοκιμάσει δεν είναι αξιόπιστες.

Είσαι root? Αν όχι, βάλε τη Netgurad -no root firewall, θα τη βρεις στο playstore. Ίσως η πιο αξιόπιστη και είναι η μοναδική opensource εφαρμογή για non rooted συσκευές. Αν θες να έχεις και adblock χωρίς root, βάζεις την έκδοση του NetGuard που προσφέρει και adblock ακολουθώντας τις οδηγίες από εδώ https://github.com/M66B/NetGuard/blob/master/ADBLOCKING.md

 

Αν είσαι root, πολύ καλή και open source εφαρμογή για να κόβεις το internet είναι η AFwall+.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Είσαι root? Αν όχι, βάλε τη Netgurad -no root firewall, θα τη βρεις στο playstore. Ίσως η πιο αξιόπιστη και είναι η μοναδική opensource εφαρμογή για non rooted συσκευές. Αν θες να έχεις και adblock χωρίς root, βάζεις την έκδοση του NetGuard που προσφέρει και adblock ακολουθώντας τις οδηγίες από εδώ https://github.com/M66B/NetGuard/blob/master/ADBLOCKING.md

 

Αν είσαι root, πολύ καλή και open source εφαρμογή για να κόβεις το internet είναι η AFwall+.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Ευχαριστώ πολυ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα υπάρχει εφαρμογή που να μας λέει πειές εφαρμογές είναι σε προσφορα η είναι δωρεάν για κάποιο χρονικό διάστημα?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα υπάρχει εφαρμογή που να μας λέει πειές εφαρμογές είναι σε προσφορα η είναι δωρεάν για κάποιο χρονικό διάστημα?

Appsales φίλε μου.

 

Htc 10 Matte Black Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Προσπαθώ να βάλω το Messenger Lite και μου λεει οτι η συσκευή μου δεν είναι συμβατή ...

Προσπάθησα κ με APK και δεν με αφηνει

Το έχει βάλει κανείς ;

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

Appsales φίλε μου.

 

Htc 10 Matte Black Power

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα την εφαρμογή kodi για τηλεόραση και ταινίες.... Αλλά δεν ξέρω πως δουλεύει; ξέρει κανείς;

 

(Ρίνα)

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε και ρώτα εδώ καλύτερα.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Διάβασε και ρώτα εδώ καλύτερα.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974

Σ ευχαριστώ!! Τελικά το έβαλα στον υπολογιστή για να βλέπω σε μεγάλη οθόνη και παίζει μια χαρά!

 

(Ρίνα)

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή τύπου "Yahoo Sports",δωρεάν ποια προτείνετε? Όλες όσες δοκίμασα έχουν πολύ ενοχλητικές διαφημίσεις! Ποια έχει τις λιγότερες/μικρότερες σε μέγεθος?

 

Πείτε βρε. :D

Link to comment
Share on other sites

Πείτε βρε. :D

 

Χαχαχα. ωραίος! !!

 

----- προσθήκη μηνύματος 65 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μήπως το MSN sports;

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

Από το στόμα μου το πήρες..... :)

Καλημέρα

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

με solid Explorer πως βλέπουμε τα αρχεία του τοπικού δικτύου; όπως κάνω με τον es file explorer

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν δεν κάνω λάθος...

Πατάς πάνω αριστερά τις τρεις γραμμούλες μετά πατάς δεξιά τις τρεις κουκίδες μετά διαχείριση αποθ. Μέσων μετά πατάς κάτω δεξιά το + και βάζεις ότι θες.

Εγώ έτσι βάζω Dropbox αλλά νομίζω πως έχει και αυτό που ζητάς.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος...

Πατάς πάνω αριστερά τις τρεις γραμμούλες μετά πατάς δεξιά τις τρεις κουκίδες μετά διαχείριση αποθ. Μέσων μετά πατάς κάτω δεξιά το + και βάζεις ότι θες.

Εγώ έτσι βάζω Dropbox αλλά νομίζω πως έχει και αυτό που ζητάς.

μπράβο αυτό ήταν ευχαριστώ!

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

θελω ενα προγραμματακι που να τραβαω φωτογραφια με το κινητο μου και αυτη απο μονη της να αποθηκευεται στο ιντερνετ, για να εχω πρσοβαση μετα απο τον υπολογιστη μου γαι αν την αποθηκευω τοπικα ή να την δημοσιευω σε φορουμ. Υπαρχει ;
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

θελω ενα προγραμματακι που να τραβαω φωτογραφια με το κινητο μου και αυτη απο μονη της να αποθηκευεται στο ιντερνετ, για να εχω πρσοβαση μετα απο τον υπολογιστη μου γαι αν την αποθηκευω τοπικα ή να την δημοσιευω σε φορουμ. Υπαρχει ;

Google photos, one drive, Dropbox

Όλα το κάνουν

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να λειτουργεί σωστά για να αλλάζω το δίκτυο από 4g σε 3g απο το να μπαινω στις ρυθμισεις ? Edited by tsiou55
Link to comment
Share on other sites

Οι της Cosmokarta να καλέσουν το 1330 επιλογή 0. Διακόσια λεπτά προς όλους για το ΣΚ.

Ευχαριστώ για την ενημέρωση. Πλέον με την Lycachat που δίνει με 10 ευρώ 1500 λεπτά προς όλους σταθερά και κινητά και με χρέωση ανά λεπτό δεν έχει και μεγάλη αξία το δωράκι

Βεζούβιος
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την ενημέρωση. Πλέον με την Lycachat που δίνει με 10 ευρώ 1500 λεπτά προς όλους σταθερά και κινητά και με χρέωση ανά λεπτό δεν έχει και μεγάλη αξία το δωράκι

Μπορείς να δώσεις περισσότερεςπληροφορίες για το θέμα; Έχω ήδη κατεβάσει την εφαρμογή και την κοιτάζω.

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δώσεις περισσότερεςπληροφορίες για το θέμα; Έχω ήδη κατεβάσει την εφαρμογή και την κοιτάζω.

 

Είναι όπως το viber αλλά με χρεώσεις πολύ ελάχιστες. Βάζεις από ένα περίπτερο μια κάρτα 10 ευρώ και μετά αγοράζεις το πακέτο 1500 λεπτά προς όλους. Δεν έχει ημερομηνία λήξης και χρεώνει ανά λεπτό. Έχει όλες τις πληροφορίες στο http://www.lycachat.com

Βεζούβιος
Link to comment
Share on other sites

Είναι όπως το viber αλλά με χρεώσεις πολύ ελάχιστες. Βάζεις από ένα περίπτερο μια κάρτα 10 ευρώ και μετά αγοράζεις το πακέτο 1500 λεπτά προς όλους. Δεν έχει ημερομηνία λήξης και χρεώνει ανά λεπτό. Έχει όλες τις πληροφορίες στο http://www.lycachat.com
Οι κλήσεις είναι μέσω νετ η χρησιμοποιει το gsm;

(Sorry Για Το όφτοπικ διαχειριστές )

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...