Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρωτα στο θεμα της συσκευης σου ή ψαξε στο http://forum.xda-developers.com

 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!

Lenovo A630 -----> Cubot S200 -----> Xiaomi Redmi 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

eweather HD για Πειραιά ο US PROVIDER δίνει μπορες ο foreca ηλιοφάνεια... για να δούμε ποιος θα πέσει μέσα...

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

eweather HD για Πειραιά ο US PROVIDER δίνει μπορες ο foreca ηλιοφάνεια... για να δούμε ποιος θα πέσει μέσα...

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

Weather UnderGround...:)

Linux myphone υπογραφή.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και δύο μέρες έχω θέμα με το playstore. Το κινητό έχει κανονικά σύνδεση με το wifi του σπιτιού. Σε καμία από τις εφαρμογές δεν έχω κάποιο θέμα. Στο playstore γίνονται κανονικά οι αναβαθμίσεις. Όταν πάω ομως να κατεβασω όμως κάτι, οτιδήποτε, κάποιες φορές τρώει κόλλημα και μένει στη λήψη χωρίς να προχωράει το download. Διακόπτω τη διαδικασία αφού δεν ξεκινάει καν. Κάποιες φορές η εφαρμογή εμφανίζεται στη βιβλιοθήκη ενώ δεν φάνηκε καν να είχε προχωρήσει το κατέβασμα, όχι πάντα όμως. Αν όμως αποσυνδεθώ, είτε κλείνοντας το ρουτερ, είτε απομακρυνθώ και χαθεί η σύνδεση, μετά που θα ξανασυνδεθώ δουλεύει κανονικά το κατέβασμα για λίγο και μετά ξανά τα ίδια. Με δεδομένα δεν έχω κανένα θέμα. Επίσης με άλλη συσκευή δεν έχω θέμα. Έχει παρατήρηση κανεις κάτι ανάλογο; καμία ιδέα; Τι μπορεί να φταίει και να έχω τέτοια θέματα ενώ παίρνω χωρίς πρόβλημα τις αναβαθμίσεις μου και δεν έχω γενικά κανένα θέμα συνδεσιμότητας; Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε Ρυθμίσεις->εφαρμογές και κάνε μία εκκαθάριση δεδομένων στο playstore
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε Ρυθμίσεις->εφαρμογές και κάνε μία εκκαθάριση δεδομένων στο playstore

 

Το έχω κάνει. Το πρώτο που έκανα. Δυστυχώς δεν....

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις βάλει κάποιο adblocker δες μήπως αυτό στο μπλοκάρει. Είχα ένα τέτοιο θέμα με κάποιο τέτοιο πρόγραμμα (δεν θυμάμαι με ποιο γιατί έχω δοκιμάσει σχεδόν τα πάντα).
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις βάλει κάποιο adblocker δες μήπως αυτό στο μπλοκάρει. Είχα ένα τέτοιο θέμα με κάποιο τέτοιο πρόγραμμα (δεν θυμάμαι με ποιο γιατί έχω δοκιμάσει σχεδόν τα πάντα).

 

Έκανα πρόσφατα επαναφορά στις εργοστασιακές και ακόμα δεν έχω περάσει. Προς το παρόν κάνω ένα restart το router και μετά παίζει κανονικά. Θα δω. Το περίεργο είναι που με τις αναβαθμίσεις δεν έχει κολλήματα και πως άλλες συσκευές στο σπίτι δεν έχουν τέτοιο θέμα.

Επισεις περίεργο μου φαίνεται που με ένα restart στο router για λίγη ώρα είναι ok.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια βοήθεια γιατί θα το σπάσω. Εδώ και μερικές μέρες όταν πάω να κατεβάσω μια εφαρμογή από το play αργεί πάρα πολύ να την κατεβάσει. Μου γράφει αναμονή για Wi-Fi η άμεση λήψη ( μπορεί να ισχυουν χρεώσεις δεδομενων). Μια μικρή εφαρμογή κάνει 5 λεπτά περίπου να την κατεβάσει :angry:

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια βοήθεια γιατί θα το σπάσω. Εδώ και μερικές μέρες όταν πάω να κατεβάσω μια εφαρμογή από το play αργεί πάρα πολύ να την κατεβάσει. Μου γράφει αναμονή για Wi-Fi η άμεση λήψη ( μπορεί να ισχυουν χρεώσεις δεδομενων). Μια μικρή εφαρμογή κάνει 5 λεπτά περίπου να την κατεβάσει :angry:

 

Για αρχή ένα restart στο κινητό και στο ρούτερ και στη συνέχεια ένα clear cache.

Αν δεν δουλέψει έτσι, δοκίμασε το wifi fixer.

:)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή ένα restart στο κινητό και στο ρούτερ και στη συνέχεια ένα clear cache.

Αν δεν δουλέψει έτσι, δοκίμασε το wifi fixer.

:)

 

Ευχαριστώ θα δοκιμασω

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Σε συσκευη με root δουλευουν οι εφαρμογες της εθνικης τραπεζας κ της πειραιως για e banking?

Ναι κανονικότατα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Της Πειραιώς κάποτε δεν δούλευε με root.

Άλλαξε τώρα;

 

Sent from my Amstrad CPC 6128

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Της Πειραιώς κάποτε δεν δούλευε με root.

Άλλαξε τώρα;

 

Sent from my Amstrad CPC 6128

Αν δε κανω λάθος είναι θέμα rom. Πχ σε Samsung άμα έχει το seandroid enforced βγαλμένο και έχει κάνει mode ο developer για Knox trip και official status δεν έχεις πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφερει η εφαρμογη της πειραιως κ εθνικης αν χρησιμοποιει καποιος με ρουτ..

Εγώ έχω τις εφαρμογές τις Alpha bank, Eurobank, Εθνικής και Πειραιως και δουλεύουν μια χαρά σε OnePlus 5T, root με magisk!

Τις έχω κάνει προληπτικά hide στο magisk!

Link to comment
Share on other sites

Καμία φορά να πέσει η εφαρμογή, μετά ανοίγει κανονικά.δουλεύω Εθνική, Πειραιώς.το ρουτ δεν κρύβεται μόνο με suhide

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Οταν ειστε root να προσεχετε τις οικονομικες συναλλαγες που κανετε απο της συσκευες σας.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω τις εφαρμογές τις Alpha bank, Eurobank, Εθνικής και Πειραιως και δουλεύουν μια χαρά σε OnePlus 5T, root με magisk!

Τις έχω κάνει προληπτικά hide στο magisk!

 

Σε Xiaomi Mi Max με Magisk Systemless και με ενεργό το Magisk Hide και για τις δύο εφαρμογές, η παλιά δεν τρέχει καν ενώ η καινούρια μπαίνει μέχρι το Login βγάζει το μήνυμα ''Caution! Accessibility Services are enabled'' και κάνει επανεκκίνηση.

Ούτε στο προηγούμενο Samsung Galaxy Note II με SuperSU δεν έτρεχε η παλιά.

Σταμάτησα να ασχολούμαι με την Πειραιώς και ησύχασα.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...