Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι μόνο πού δε θέλω να γράψω κάποια εκπομπή,θέλω να κατεβάσω εκπομπή πού ήδη έχει παίξει κι απλά την έχουν στο site ανεβασμένη

 

Στάλθηκε από το MI 5s μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Από το τηλέφωνο θες να το κάνεις;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι μόνο πού δε θέλω να γράψω κάποια εκπομπή,θέλω να κατεβάσω εκπομπή πού ήδη έχει παίξει κι απλά την έχουν στο site ανεβασμένη

 

Στάλθηκε από το MI 5s μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το Sradio έχει τις εκπομπές στο mixcloud

Ανοιξε από browser το

και βρες την εκπομπή που θέλεις ....

μετα κάνε αντιγραφή την διεύθυνση καί στη συνέχεια επικόλληση στο http://9xbuddy.com/ ,τέλος πάτα το Download (Το δοκίμασα δουλεύει )

Το mixcloud υπάρχει και σε App στο playstore.Για να κατεβάσεις χρειάζεται και το Mixloader for mixcloud,δεν υπάρχει στο playstore (Με mixloader δεν μπόρεσα γιατί μου κρασάρει το app)

Τελος υπάρχουν αρκετά video στο YouTube για το πως απο pc

Link to comment
Share on other sites

7μερες δοκιμή, μετά την κρατάς απλά δεν δεν έχει φωνητική, που χεστηκ@με δηλαδή

 

Στάλθηκε από το SM-A500FU μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

δηλαδή η κίνηση μετά το 7 ήμερο δουλεύει; δεν νομίζω. γενικά μετά την δοκιμή το πρόγραμμα είναι πολύ κουτσουρεμενο.

 

Sent from my Zopo speed plus 7 via tapatalk

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Από το τηλέφωνο θες να το κάνεις;

Δεν με ενοχλεί.κι από pc αν γίνεται

Το Sradio έχει τις εκπομπές στο mixcloud

Ανοιξε από browser το

και βρες την εκπομπή που θέλεις ....

μετα κάνε αντιγραφή την διεύθυνση καί στη συνέχεια επικόλληση στο http://9xbuddy.com/ ,τέλος πάτα το Download (Το δοκίμασα δουλεύει )

Το mixcloud υπάρχει και σε App στο playstore.Για να κατεβάσεις χρειάζεται και το Mixloader for mixcloud,δεν υπάρχει στο playstore (Με mixloader δεν μπόρεσα γιατί μου κρασάρει το app)

Τελος υπάρχουν αρκετά video στο YouTube για το πως απο pc

Απίστευτο αλλά δεν την έχουν ανεβάσει

 

Στάλθηκε από το MI 5s μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δεν με ενοχλεί.κι από pc αν γίνεται

 

Απίστευτο αλλά δεν την έχουν ανεβάσει

 

Στάλθηκε από το MI 5s μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δηλαδή υπάρχει κάπου σε video κι εσύ θέλεις τον ήχο αλλά είναι σε βίντεο του site και δεν κατεβαίνει; Ωραία. Αν έχεις Nero στο pc, δοκίμασε να κάνεις record σε πραγματικό χρόνο. Εγώ έχω γράψει έτσι με το wavelab αλλά νομίζω το κάνει και το Nero.

Βάλε δηλαδή ένα καλώδιο Jack σε Jack, (μια άκρη στο mic του λαπτοπ και η άλλη στο aux εκεί που βάζεις τα ακουστικά), πάτα το record και γράψε την. Μετά κάνεις και edit αφού θα την βλέπεις σε κυματομορφή.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν με ενοχλεί.κι από pc αν γίνεται

 

Απίστευτο αλλά δεν την έχουν ανεβάσει

 

Στάλθηκε από το MI 5s μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λογικά θα την ανεβάσουν . Τώρα για pc εάν την έχεις βρει στην σελίδα τους (όχι απο mixcloud) δοκίμασε να το κατεβάσεις με το Internet Download Manager (υπάρχει η full έκδοση στα γνωστά τορεντάδικα)

Link to comment
Share on other sites

Αυτη εχει και ενα κοστος βεβαια,δεν ειναι δωρεαν.

 

Και είναι κατώτερη σε ενημέρωση και ορθότητα σχεδίασης διαδρομής από το Here.

Link to comment
Share on other sites

ποια εφαρμογη μου προτεινετε για πληροφοριες μπαταριας και ελεγχο των εφαρμογων που τη καταναλωνουν?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ποια εφαρμογη μου προτεινετε για πληροφοριες μπαταριας και ελεγχο των εφαρμογων που τη καταναλωνουν?

 

gsm batery monitor

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας! εχω το s4, το εχω ρουταρει και εχω βαλει την nougat. στα μηνυματα δεν υπαρχει η επιλογη για συμπαγες πληκτρολογιο 3X4 οπως στο στοκ του κινητου και θα ηθελα να μου προτεινετε μια εφαρμογη μηνυματων που να εχει τη δυνατοτητα να κανω κατι τετοιο και οχι να εχω μονο το qwerty πληκτρολογιο. καμια προταση?ευχαριστω πολυ! Edited by giorgosher
Link to comment
Share on other sites

Ποια εφαρμογή είπατε παιδιά ότι είναι καλή για να μετράει πόσο περπατάμε κτλ.:) Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

μια χαζη ερωτηση.Στην εφαρμογη diskdigger οταν κανει αναζητηση και βρει τις παλιες διαγραμενες φωτο υπαρχει τροπος να διαγραψουμε οριστικα αυτες που δεν θελουμε :X

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή σαν το quiet hours της Cortana; Δηλαδή να μην κάνει απλά σίγαση αλλά να κλείνει το τηλέφωνο σε όλους εκτός από τις επαφές που θέλω.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή σαν το quiet hours της Cortana; Δηλαδή να μην κάνει απλά σίγαση αλλά να κλείνει το τηλέφωνο σε όλους εκτός από τις επαφές που θέλω.

 

Για δες, κάτι τέτοιο φαντάζομαι θέλεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή σαν το quiet hours της Cortana; Δηλαδή να μην κάνει απλά σίγαση αλλά να κλείνει το τηλέφωνο σε όλους εκτός από τις επαφές που θέλω.

 

Από την έκδοση 5 και μετά αυτό το κάνει το android από μόνο του. Το χρησιμοποιώ κατά κόρον..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Από την έκδοση 5 και μετά αυτό το κάνει το android από μόνο του. Το χρησιμοποιώ κατά κόρον..

Κι εμένα στο LG K10 έχει επιλογή μην ενοχλείτε, αλλά εγώ αυτό που θέλω είναι να μην καλεί καθόλου όταν με παίρνουν κι όχι απλά να είναι σε σίγαση.

Al_exis μου φαίνεται ότι κάνει. Θα το δοκιμάσω. Σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Το messenger μου δείχνει αδιάβαστα μηνύματα ενώ τα έχω διαβάσει. Συμβαίνει και σε άλλον αυτό?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις μόνο την ειδοποίηση ή και μηνύματα αδιάβαστα ενώ τα είχες διαβάσει; γιατί ειδοποιήσεις σα να έχεις μήνυμα έρχονται και από ένα νέο featute που έχουν προσθέσει το add to your day

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Edited by Cadfael
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου βγαζει ειδοποιηση και δεν ξερω απο που ειναι.... ειναι πολυ σπαστικο
Link to comment
Share on other sites

Το messenger μου δείχνει αδιάβαστα μηνύματα ενώ τα έχω διαβάσει. Συμβαίνει και σε άλλον αυτό?

 

Και εμενα μου βγαζει ειδοποιηση και δεν ξερω απο που ειναι.... ειναι πολυ σπαστικο

Το κάνει και σε μένα. Ενώ έχω διαβάσει και απαντήσει στο μήνυμα συνεχίζει να μου δείχνει ότι έχω ένα αδιάβαστο. Οταν το κανει αυτο Μπαίνω λοιπόν στο Facebook από τον Chrome browser του κινητού και παταω "αίτηση ιστοτοπου για υπολογιστή" και παω στα εισερχόμενα και παταω την συνομιλία που βλέπω ως αδιαβαστη και φεύγει η ειδοποίηση. Δεν το κάνει συχνά ομως. Μια η δύο φορές την ημέρα κολλάει έτσι.

 

Samsung Galaxy A5 2016 Android 6.0.1

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα στο LG K10 έχει επιλογή μην ενοχλείτε, αλλά εγώ αυτό που θέλω είναι να μην καλεί καθόλου όταν με παίρνουν κι όχι απλά να είναι σε σίγαση.

Al_exis μου φαίνεται ότι κάνει. Θα το δοκιμάσω. Σε ευχαριστώ.

Και γιατί δεν το βάζεις σε airplane mode;

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν το βάζεις σε airplane mode;

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

Γιατί θέλω να επιτρέπονται κλήσεις από συγκεκριμένα άτομα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...