Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημέρα υπάρχει κάποια εφαρμογή εύκολη που να διαγράφει υπολειμματα στο τηλέφωνο που έχουν μηνη απο βαλε βγαλε εφαρμογων και αρχειων, επισης σε μια sd καρτα 64αρα καινουργια που εβαλα μου λεει συνολικος χωρος 58 ειναι σωστο . ευχαριστω

 

Clean master...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Έχει μετρητή χαρακτήρων, απλά εμφανίζεται στους τελευταίους 30 χαρακτήρες νομίζω.

 

Σε μένα και με αυτό το σε τρία μέρη το μήνυμα

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα υπάρχει κάποια εφαρμογή εύκολη που να διαγράφει υπολειμματα στο τηλέφωνο που έχουν μηνη απο βαλε βγαλε εφαρμογων και αρχειων, επισης σε μια sd καρτα 64αρα καινουργια που εβαλα μου λεει συνολικος χωρος 58 ειναι σωστο . ευχαριστω

 

Δοκιμασε το Sd maid.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω ένα πρόβλημα με το facebook app.

 

Δεν λαμβάνω ειδοποιήσεις για μηνύματα (είναι η μόνη ειδοποίηση που έχω τσεκαρισμένη στις επιλογές) ενώ λαμβάνω ειδοποιήσεις για posts που κάνουν άτομα που είναι χαρακτηρισμένα ως οικογένεια.

 

Κατά τα άλλα από gmail πχ λαμβάνω κανονικά ειδοποιήσεις.

 

Ξέρετε τί μπορεί να φταίει;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω ένα πρόβλημα με το facebook app.

 

Δεν λαμβάνω ειδοποιήσεις για μηνύματα (είναι η μόνη ειδοποίηση που έχω τσεκαρισμένη στις επιλογές) ενώ λαμβάνω ειδοποιήσεις για posts που κάνουν άτομα που είναι χαρακτηρισμένα ως οικογένεια.

 

Κατά τα άλλα από gmail πχ λαμβάνω κανονικά ειδοποιήσεις.

 

Ξέρετε τί μπορεί να φταίει;

 

Βγάλε τελείως το Facebook και ξαναβαλτο και δες...

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το αντιθετο προβλημα απο οταν πηρα το galaxy S3

 

To εικονιδιο του facebook δειχνει ειδοποιησεις ενω τις εχω απενεργοποιησει

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι για το pro;Είναι ο μονος λόγος που το απ εγκατέστησα και κατέβασα πάλι το 2.Σας πηγαίνει πάντα στο πρώτο μη αναγνωσμενο ποστ;Εμένα τύχαινε να με πηγαίνει και μια σελίδα πιο πριν σε αυτά που είχα διαβάσει.

 

Ισως ειναι και θεμα συσκευης.

Εμενα και με τις προηγουμενες εκδοσεις του 4, μια χαρα εκανε multi quote και πηγαινε στο πρωτο αδιαβαστο

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

ok ευχαριστω για τις απαντησεις , αυτο με την καρτα ετσι ειναι η 64gb φαίνεται με 58 ελευθερα. ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα τελικά στο bbm, απλό και όμορφο περιβάλλον φαίνεται να έχει. Pin : 7AECB88A

 

Κέρδισε τις εντυπώσεις πάντως για να έχει και λίστα αναμονής.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο λινκ για το bbm γιατί είμαι στο δρόμο και για κάποιο λόγο δεν το εμφανίζει στο play του tablet; Μόνο κάτι οδηγούς μου βγάζει στην αναζήτηση..:)
Link to comment
Share on other sites

 

Α μάλιστα, δεν την έβγαζε στο play γιατί δεν είναι συμβατή με το tab 2, έπρεπε να το φανταστώ. Μόλις πάω σπίτι θα τη βρω στο S2 λογικά, όπως και να χει ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

ok ευχαριστω για τις απαντησεις , αυτο με την καρτα ετσι ειναι η 64gb φαίνεται με 58 ελευθερα. ευχαριστω

 

Σωστό είναι.

Link to comment
Share on other sites

έχω το εξής θέμα με το tunein

 

όταν παίζω τις ηχογραφήσεις δε μου εμφανίζει εξώφυλλα και πληροφορίες τραγουδιών (ενώ όταν παίζει live ο σταθμός εμφανίζονται κανονικά).

 

το δοκίμασα και offline και online και δεν είδα διαφορά

 

συμβαίνει και σε άλλους αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Ο περιμένω από περιέργεια να δω ποτέ θα δώσουν το απντειτ στην φρεε και αν όχι μέχρι αύριο την αγοράζω γιατί είναι πολύ καλή τα αξίζει οποίος την έφτιαξε

to tapatalk έβγαλε αναβάθμιση χθες και στην free έκδοση και διόρθωσε το multi quote

Ισως ειναι και θεμα συσκευης.

Εμενα και με τις προηγουμενες εκδοσεις του 4, μια χαρα εκανε multi quote και πηγαινε στο πρωτο αδιαβαστο

ναι δούλευε καλά μετά έκανε αναβάθμιση στις 22/10 και δεν δούλευε το multi quote και τώρα με την αναβάθμιση στις 24/10 είναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ κακό για το τίποτα για μένα αυτό το BBQ. Το hangouts είναι καλύτερο με περισσότερες επιλογές. Είχα περιέργεια να το δω και τώρα φεύγει όπως ήρθε.

 

Για SMS με 160 χαρακτήρες, δείτε το mySMS από εδώ στο myphone. Το άφησα στην έκδοση 60, δηλαδή Mysms60.apk

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Τι κάνει το edit?

 

Οτι κανει και στο φορουμ.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Α μάλιστα, δεν την έβγαζε στο play γιατί δεν είναι συμβατή με το tab 2, έπρεπε να το φανταστώ. Μόλις πάω σπίτι θα τη βρω στο S2 λογικά, όπως και να χει ευχαριστώ!

Και στο δικό μου nexus 7 Wi-Fi δεν είναι συμβατή. Μάλλον απαιτεί κάρτα SIM γιατί στο galaxy nexus μπορώ να την κατεβάσω. Ψήνομαι για να την κατεβάσω.

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρήσατε κάποια ενημέρωση στο Play Store? Πλέον σερνω το δάχτυλο μου από αριστερά προς δεξιά και μου εμφανίζει την καρτέλα μου.. με τις εφαρμογές μου κ.α. ;)

 

Version 4.4.21

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρήσατε κάποια ενημέρωση στο Play Store? Πλέον σερνω το δάχτυλο μου από αριστερά προς δεξιά και μου εμφανίζει την καρτέλα μου.. με τις εφαρμογές μου κ.α. ;)

 

Version 4.4.21

 

NAI έγινε πριν δυο μέρες.

Link to comment
Share on other sites

NAI έγινε πριν δυο μέρες.

 

Μέχρι σήμερα το πρωί που μπήκα, δεν το είχα. Τώρα που γύρισα από την δουλειά το είδα. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...