Jump to content

[Επίσημο] Nokia 206


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 585
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα παιδια το εχει παρει και ο αδερφος μου το κινητο,το θεμα ειναι πως πολλες φορες οταν τον περνουν τηλεφωνο και ας εχει την επαφη εμφανιζει μονο τον αριθμο επιπλεον του εμφανιζει και τις επαφες μπερδεμενες, μονο με restart ξεμπλοκαρει μετα,το αστειο ειναι πως κ σεωενα αλλο δικαρτο νοκια αν θυμαμαι το 112 του εκανε το ιδιο διαβασα απο την αρχη του threat πως αν περασεις τις επαφες στην μνημη του κινητου η και ακομα αν προσθεσεις σε αριθμο που δεν το +30 τοτε λυνετε αυτο το προβλημα ισχυει αυτο ?? Γιατι και στα 2 κινητα το ιδιο πραγμανα γινετε μου φενετε περιεργο.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε επαφες-περισσοτερα-ρυθμισεις και τσεκαρε τι παιζει

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Όταν φορτίζω το κινητό μου .. ο φορτιστής τσιρτσιρίζει... είναι ανησυχητικο; Εσάς το κάνει;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όταν φορτίζω το κινητό μου .. ο φορτιστής τσιρτσιρίζει... είναι ανησυχητικο; Εσάς το κάνει;

 

Δεν μου έχει τύχει ποτέ, μάλλον πρέπει να απευθυνθείς σε κάποιο Nokia care...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έχει τύχει ποτέ, μάλλον πρέπει να απευθυνθείς σε κάποιο Nokia care...:blink:

 

Όταν λέω ότι τσιρτσιρίζει μην φαντάστεις κάτι εκκωφαντικό .. απλά ένα κάπως ευκολοπρόσεκτο τσιρρρρρτσιιιρ... τι να πω τόσο σοβαρό να είναι;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικό πάντως δεν το λες...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

δεν θα έχει καλή επαφή στην πρίζα σου και δημιουργείται κάτι σαν arck και βγάζει αυτό το θόρυβο ...

 

Τα ακουστικά με κουμπιά μπρος-πίσω παύση δουλεύουν στο 206 ??

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

δεν θα έχει καλή επαφή στην πρίζα σου και δημιουργείται κάτι σαν arck και βγάζει αυτό το θόρυβο ...

 

Τα ακουστικά με κουμπιά μπρος-πίσω παύση δουλεύουν στο 206 ??

 

Μπα δεν ισχύει... εφαρμόζει πλήρως... Έχω χρησιμοποιήσει τα ακουστικά του walkman μου που έχουν ένα κουμπάκι πάνω και όταν το πατάς είτε θα σταματάς την ομιλία με κάποιον τέλειως... είτε όταν ακούς ραδιόφωνο θα αλλάζει σταθμό.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά καλησπέρα.

Σήμερα παρέλαβα το Nokia 206 Dual Sim σε λευκό.

Οι εντυπώσεις μου είναι μόνο θετικές:

Πολύ καλό ηχείο, στιβαρή κατασκευή, λίγο μεγάλο σε αίσθηση, πολύ όμορφη οθόνη (με μέτριες γωνίες θέασης). Μπαταρία θα δείξει...

Το συνέδεσα επιτυχώς με το Nokia Suite 3.5.34. Με την έκδοση 3.7.22 μου έβγαζε "not supported".

Το συγχρόνισα επιτυχώς με ό,τι είχα αποθηκεύσει παλιότερα (επαφές, μυνήματα, ρυθμίσεις).

 

Από την στιγμή που δεν εχει USB πως μπορεί να γίνει αναβάθμιση?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που δεν εχει USB πως μπορεί να γίνει αναβάθμιση?

 

Εγώ είχα πάει σε nokia care και το αναβάθμισαν μέσω pc (δεν γνωρίζω με ποιόν τρόπο)...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πάει σε nokia care και το αναβάθμισαν μέσω pc (δεν γνωρίζω με ποιόν τρόπο)...:blink:

ειναι με χρέωση??

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

ειναι με χρέωση??

 

Όχι, απ' όσο μου είπαν εφόσον το κινητό είναι εντός εγγύησης (=2 χρόνια) δεν υπάρχει χρέωση. Αν και - για να είμαι ειλικρινής - δεν θα δεχόμουν ούτε μετά τα 2 χρόνια να χρεωθώ ο ίδιος για την αναβάθμιση συσκευής (μοντέλο 2012:X) που δεν έχει usb...:mad:

Link to comment
Share on other sites

On line δεν αναβαθμίζεται (με χρήση δεδομένων);

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

On line δεν αναβαθμίζεται (με χρήση δεδομένων);

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4851984#post4851984

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Την 4.51 έχω και γω.. από όταν το πήρα αυτήν είχα, θα υπάρξει καμία νεότερη;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

θα υπάρξει καμία νεότερη;

Μπορείς να το παρακολουθείς εδώ:

http://developer.nokia.com/community/wiki/Firmware_change_logs_for_Nokia_Asha_(Series_40)_devices#206_Dual_SIM

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το παρακολουθείς εδώ:

http://developer.nokia.com/community/wiki/Firmware_change_logs_for_Nokia_Asha_(Series_40)_devices#206_Dual_SIM

 

Change log of Nokia 206 Dual SIM 4.52 SW release:

 

  • Available for India, Pakistan and certain Middle East countries only.
  • Audio quality improvements.
  • General performance & usability improvements.

δεν έχει έρθει Ελλάδα από ό,τι φαίνεται...

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Εμένα μου έχουν έρθει δύο αναβαθμίσεις μέχρι τώρα. Τώρα κάνω την τελευταία και πρίν κανα 6μηνο έκανα την άλλη. Το πήρα απο eshop όταν είχε πρωτοβγεί και δεν έχει ελληνικά!! Μάλλον για αυτό και πέρνω πιό γρήγορα αναβαθμίσεις ποιός ξέρει απο πού θα είναι. Ξέρει κανέις πώς περνάω ελληνικά;;;;;;;;;;;;;;;

Συμβόλαιο = Κοροϊδία

Φοιτητικά πακέτα for ever!!!

Υποστηρίξτε το ελεύθερο λογισμικό!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έχουν έρθει δύο αναβαθμίσεις μέχρι τώρα. Τώρα κάνω την τελευταία και πρίν κανα 6μηνο έκανα την άλλη. Το πήρα απο eshop όταν είχε πρωτοβγεί και δεν έχει ελληνικά!! Μάλλον για αυτό και πέρνω πιό γρήγορα αναβαθμίσεις ποιός ξέρει απο πού θα είναι. Ξέρει κανέις πώς περνάω ελληνικά;;;;;;;;;;;;;;;

 

Πως την έκανες την αναβάθμιση εφόσον δεν υποστηρίζει συνδεση με usb

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Eχω μια απορία ! Πια η διαφορα του 206 με το 206.1 μοντέλο ??? Παρατήρησα ότι σε κατάστημα γερμανός η συσκευή έγραφε 206.1 . Εχει καμια διαφορα με το 206 ???
[/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...