Jump to content

myphone.gr: 1η συνάντηση μελών στην Θεσσ/κη [16/12/2012]


Nagata
 Κοινοποίηση

Για να δούμε πόσοι θα έρθουν  

131 members have voted

  1. 1. Για να δούμε πόσοι θα έρθουν

    • Θα έρθω
      44
    • Δεν θα μπορέσω να είμαι
      42
    • Ακόμη το σκέφτομαι
      45


Recommended Posts

κύριοι, ενα μεγάλο μπράβο και απο μενα.

αν και έφυγα νωρις-κατα τις 8-περασα πολυ ωραία και υπόσχομαι την επόμενη φορά να κατσω μέχρι το τέλος, εγω θα κλείσω το μαγαζί:lol:

τελικά υπήρχε άλλος με μηλοφωνο στην παρέα..;;:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 244
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τελικά υπήρχε άλλος με μηλοφωνο στην παρέα..;;:rolleyes:

 

Υπήρχε αλλά ήταν incognito και δεν έκανε ακόμα χρήστη στο φόρουμ! :)

 

Εχω την αίσθηση πως τα 8άρια ήταν banαρισμένα από την συνάντηση.

Παραδόξως εμφανίστηκαν 4 ΝΟΤΕ2 , ίσως περισσότερα από τα s3..

 

Τι ban? Απλά δεν τα αγοράζει κανένας!!! :p

 

Και πάλι μπράβο! Στην φώτο πως ξέφυγα? :(

Edited by aliengoa

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, από τα σχόλιά σας και μόνο, με πείσατε για μια νέα συνάντηση όσο το δυνατόν πιο σύντομα. Θα περάσουμε και πάλι τέλεια, δεσμευόμαστε για αυτό :)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να το συνδυάσουμε με κοπή της πίτας, αν υπάρχει ενδιαφέρον!

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Μια ιδέα που ακούστηκε ξανά και ξανά, οπότε κάτι θα κάνουμε ;)

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

κύριοι, ενα μεγάλο μπράβο και απο μενα.

αν και έφυγα νωρις-κατα τις 8-περασα πολυ ωραία και υπόσχομαι την επόμενη φορά να κατσω μέχρι το τέλος, εγω θα κλείσω το μαγαζί:lol:

τελικά υπήρχε άλλος με μηλοφωνο στην παρέα..;;:rolleyes:

 

Μόλις έγινε μέλος..!!Άργησε λίγο!καλώς σας βρήκα λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Με συγχωρείτε που δεν ακολούθησα για το φαγητό, αλλά είχα μια υποχρέωση.

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους που ήρθατε, περάσαμε πολύ όμορφα, γίναμε μια μεγάλη παρέα και δείξαμε ότι η τεχνολογία τελικά μας ενώνει και υπάρχει φιλικό κλίμα στο myphone.gr.

 

Ήταν λάθος μου που δεν επιδιώξαμε νωρίτερα κάτι τέτοιο, αλλά υποσχόμαστε να τα λέμε πιο συχνά. Προσωπικά θα μου επιτρέψετε να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον φίλτατο Plankton( άψογος) και στον impreza_sti που απλά ήταν άπαιχτοι :)

 

Ναι περάσαμε πανέμορφα, ήμαστε "τρελοπαρέα" και ετοιμαζόμαστε για το επόμενο meeting, μην λείψεις κανείς.

suspect21 συγχαρητήρια για το δώρο σου, ελπίζουμε να σου άρεσε.

 

Και για την απορία, φτάσαμε να ήμαστε 38 άτομα σε κάποια φάση, ενώ προς το τέλος μείναμε 32.

 

Πρωτα απ'ολα ειμαστε σε θεση να ευχαριστησουμε οσους δουλευουν γι'αυτο το forum, καποιοι το ζουμε απο τα 17 μας καθε μερα (ο υποφαινομενος). Κατα δευτερον οποιος ειχε αυτην την φαεινη ιδεα, ε πολυ καλα εκανε. Ολοι μας εδω εχουμε μια γνωμη αλλα κι ενα προσωπο, ειναι ωραια να τα μοιραζεσαι κατ'ιδιαν και τα δυο. Τριτον, να μαστε καλα και για το επομενο.

 

Παρολα αυτα, windows 8 stills sucks.

Link to comment
Share on other sites

Οντως παιδες, η συναντηση ηταν κ ευχαριστη κ ενημερωτικη (για μενα τουλαχιστον χαρη στον suspect21)!! Πολλα μπραβο στα παιδια που τη διοργανωσαν κ μακαρι την επομενη φορα να ειμαστε ακομη περισσοτεροι.

 

ΥΓ: Η κορυφαια στιγμη ηταν το βλεμμα των παιδιων που καθοταν κατω οταν καναμε το ντου στο μαγαζι... Σαν ενα ανθρωπινο "φιδακι" :p

Τhe difference between genius & stupidity is that genius has limits...
Link to comment
Share on other sites

ολα ηταν τελεια παιδια! θελω να πιστευω οτι ολοι περασαμε ετσι!

συγχαρητηρια στον συμφορουμιτη suspect21!

 

παρολο που δε γνωριστηκαμε ολοι μεταξυ μας, το κλιμα ηταν σουπερ!

 

και δεν ειδα κανενα wp8 :P

 

ελπιζω και σε ανεπισημες συναντησεις τωρα που εγινε η αρχη, για μενα τουλαχιστον!

 

επισης δε θα κρυψω οτι κοντεψα να δακρυσω οταν επιασα στα χερια μου ενα αψογο 6260 με πολλα ετη στην πλατη του! να με συγχωρησει το μελος/φιλος που δε θυμαμαι το nickname του! με γυρισε 5-6 χρονια πισω.... :D αλλες εποχες!!!

Link to comment
Share on other sites

Επεράσαμε όμορφα, όμορφα, όμορφα. :) Edited by impreza_sti

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι που "ψηνόντουσαν" για μάσα μέχρι τελευταία στιγμή και αποσύρθηκαν, ένα έχω να πω. Έχασαν. :p

 

http://img21.imagevenue.com/loc114/th_25538_2012_12_16_005_122_114lo.jpg http://img203.imagevenue.com/loc399/th_25552_2012_12_16_006_122_399lo.jpg

Edited by impreza_sti

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

καλη βδομαδα σε ολους.

με μια πιο ηρεμη ματια πλεον μπορω να πω οτι ΔΕΝ ηταν ολα τελεια.

θελω να καταγγειλω μια μορφη ρατσισμου που εκανε κακο στο image του myphone.

δεν ειναι δυνατον ρε παιδια αυτο που εγινε.

καταρχας ολοι εκραζαν τους 2 (αν θυμαμαι τοσοι ηταν) που ειχαν iphone, απο την αλλη με το κλιμα που δημιουργήθηκε τοσο καιρο μεσα στο φορουμ, οσοι ειχαν WP δεν τολμησαν ουτε να εμφανιστουν. θεωρω λοιπον πως ειμαστε απαραδεκτοι και σιγουρα αυτο πρεπει να αλλαξει... μεχρι που σκεφτομαι να παρω ενα WP8 (μη βαρατε.... για δευτερο θα το εχω) για να δειξω οτι δεν κανουμε διακρισεις :).

Link to comment
Share on other sites

Που έγιναν αυτά φίλε alfa? Μπας και πήγες σε λάθος συνάντηση; (ειδικά όσον αφορά το κομμάτι του iPhone μάλλον δεν έτυχε να μιλήσουμε μαζί).

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστούμε όλους παιδιά! Πραγματική απίστευτη ατμόσφαιρα, θα υπάρξει και μελλοντικά! Υπόσχεση! :)

 

 

Προσωπικά θα μου επιτρέψετε να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον φίλτατο Plankton( άψογος) και στον impreza_sti που απλά ήταν άπαιχτοι

 

Γιάννη εμείς ευχαριστούμε που είχες την ιδέα. Μπορεί να έτρεξα πολύ για το meeting αυτό και σε κακές καιρικές συνθήκες, αλλά αυτό που είδα όταν μπήκαμε μέσα στο μαγαζί ή και πιο πριν ακόμα, στην Καμάρα, με αντάμειψε πλήρως. Χαλάλι το κρύο που έφαγα λοιπόν! Το ευχαριστήθηκα όπως όλοι σας!

 

η αλήθεια είναι ότι περίμενα το nokia 920 αλλά οκ, καλό ήταν και το bt :p :lol::lol:

ευχαριστώ πολύ για το δωράκι

 

Κι εμείς ευχαριστούμε ρε συ (sorry, αλλά δεν θυμάμαι ονόματα από όλους, έχασα την μπάλα χθες!). Μελλοντικά θα δούμε τι μπορεί να γίνει, δεν είναι στο χέρι μας άλλωστε!

 

Εχω την αίσθηση πως τα 8άρια ήταν banαρισμένα από την συνάντηση.

 

καλη βδομαδα σε ολους.

με μια πιο ηρεμη ματια πλεον μπορω να πω οτι ΔΕΝ ηταν ολα τελεια.

θελω να καταγγειλω μια μορφη ρατσισμου που εκανε κακο στο image του myphone.

δεν ειναι δυνατον ρε παιδια αυτο που εγινε.

καταρχας ολοι εκραζαν τους 2 (αν θυμαμαι τοσοι ηταν) που ειχαν iphone, απο την αλλη με το κλιμα που δημιουργήθηκε τοσο καιρο μεσα στο φορουμ, οσοι ειχαν WP δεν τολμησαν ουτε να εμφανιστουν. θεωρω λοιπον πως ειμαστε απαραδεκτοι και σιγουρα αυτο πρεπει να αλλαξει... μεχρι που σκεφτομαι να παρω ενα WP8 (μη βαρατε.... για δευτερο θα το εχω) για να δειξω οτι δεν κανουμε διακρισεις :).

 

Ούτε τα iPhone, ούτε τα WP ήταν μπαναρισμένα. Απλά ήταν μειονότητα τα μήλα και τα πλακάκια ανύπαρκτα. Θα είχαμε μήλο πάντως, αν η κοπέλα από τη Nokia που ήταν να έρθει έφερνε το Lumia 900 της. Τα είχαμε στην τηλεόραση και στο... πάτωμα όμως τα πλακάκια!!! :lol:

 

Tα παντα εχει. wifi δεν ειχε ομως :lol::p

 

Τα είδε όλα το ρούτερ χθες! Άσε που όταν έλεγες «δεν μπαίνει» και έμπαινε το E71 μου έλεγε ο Nagata «φαντάσου να μπει μόνο αυτό»!

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι που "ψηνόντουσαν" για μάσα μέχρι τελευταία στιγμή και αποσύρθηκαν, ένα έχω να πω. Έχασαν. :p

 

http://img21.imagevenue.com/loc114/th_25538_2012_12_16_005_122_114lo.jpg http://img203.imagevenue.com/loc399/th_25552_2012_12_16_006_122_399lo.jpg

 

Τελικα λακισα την τελευταια στιγμη λογο καθυστερησης τις ωρας και μετα τις φωτο ειλικρινα καλα που δεν ηρθα :) εχω αρκετα περισια κιλα Δεν ειμαι για περισοτερα , αλωστε ειχα πη απο την αρχη 1 ρετσινα την πινουμε οχι παραπανω :p Δεν πειραζη ητανε ομορφα και καλα για Αρχη την επομενη φορα θα το προετοιμασετε απο νωρις για ΜΑΣΑ :lol:

Υγ. οι αλλες φωτο που ειναι ?? OK τις βρηκα !!! http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=352179

ΠΕΡΑΣΑΜΕ καλαααα !!!!

 

Υγ2. Μολις διαπιστωσα οτι οι Αρχαιοτεροι 4αδα ητανε στην συναντηση : johny-b 7/2003 --- alfa 8/2003 ---- εγω powerser 9/2003 & voltaire 10/2003

ΕΔΩ για αυτο ^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Θελω σχολιο !!!!!!!!!!!!!

Edited by powerser
ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=352179

 

Μπράβο σε όλους όσους βρέθηκαν εκεί! Κάτι τέτοια events μας δίνουν δύναμη να σχεδιάζουμε και άλλα ακόμα πιο μεγάλα πράγματα. Μπράβο και στα παιδιά της Ο.Δ. που έτρεξαν το θέμα όλες τις μέρες, plankton69, Nagata, Johny-B, villis κ.α. :up:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα λακισα την τελευταια στιγμη λογο καθυστερησης τις ωρας και μετα τις φωτο ειλικρινα καλα που δεν ηρθα :) εχω αρκετα περισια κιλα Δεν ειμαι για περισοτερα ,

Υπερβολές. :) Το πουκάμισο που φορούσες έφταιγε, σου έδινε όγκο. Λάθος γραμμή είχε παιδί μου. ;)

αλωστε ειχα πη απο την αρχη 1 ρετσινα την πινουμε οχι παραπανω :p

Ε γιατί νομίζεις ότι δεν ήπιαμε ρετσίνες; Ας ερχόσουν και ας μην έτρωγες. Οίνος υπήρχε άφθονος.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε μια χαρά, με ανταλλαγές απόψεων, επισημαναμε κάθε ψεγάδι που έχουν τα κινητά μας και μπόρεσα και είδα από κοντά το Note 2 που είναι στόχος μου για το 2013(εκτός αν προκύψει κάτι πιο ενδιαφερον-χλωμό..).

Ελπίζω να κάνουμε και μια καλοκαιρινή συγκέντρωση.Να' ναι καλά τα παιδιά που το οργανώσανε.

Edited by spiros2021

Nokia 808 Pureview, iPad Air 4th gen(2020), Apple iPhone 13 Pro Max, iWatch Ultra

Link to comment
Share on other sites

Να'μαι κι εγώ. Δεν ήξερα αν πρέπει να σχολιάσω πρώτα εδώ ή στην αρχική!

Λοιπόν για να μην τα πολυλογώ, τέλεια! Μπράβο μας! Την άλλη φορά να κανονίσουμε από πρίν τα του φαγητού και να γεμίσουμε κανα μαγαζάκι μόνοι μας. Εκεί μεταξύ καλού φαγητού και οίνου, θα μπορέσουμε να τα πούμε καλύτερα. Σιγά σιγά πρέπει να γνωριστούμε όλοι, γιατί ήμασταν αρκετοί χθες για να μιλήσουμε όλοι μεταξύ μας. Καλά να'μαστε και όλα θα γίνουν όμως :)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Τελικα λακισα την τελευταια στιγμη λογο καθυστερησης τις ωρας και μετα τις φωτο ειλικρινα καλα που δεν ηρθα :) εχω αρκετα περισια κιλα Δεν ειμαι για περισοτερα , αλωστε ειχα πη απο την αρχη 1 ρετσινα την πινουμε οχι παραπανω :p Δεν πειραζη ητανε ομορφα και καλα για Αρχη την επομενη φορα θα το προετοιμασετε απο νωρις για ΜΑΣΑ :lol:

Υγ. οι αλλες φωτο που ειναι ?? OK τις βρηκα !!! http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=352179

ΠΕΡΑΣΑΜΕ καλαααα !!!!

 

Υγ2. Μολις διαπιστωσα οτι οι Αρχαιοτεροι 4αδα ητανε στην συναντηση : johny-b 7/2003 --- alfa 8/2003 ---- εγω powerser 9/2003 & voltaire 10/2003

ΕΔΩ για αυτο ^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Θελω σχολιο !!!!!!!!!!!!!

 

 

Νεαρέ απαιτώ τροποποίηση εδώ και τώρα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Νεαρέ απαιτώ τροποποίηση εδώ και τώρα:lol:

 

Γιατί ρε συ;;; :worry:

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...