Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


dreamacid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την στιγμη που με καλουν σε αυτους δειχνει οτι χτυπαει μια φορα και μετα λεει οτι ειμαι κατηλημενος ενω σε εμενα δεν κανει τπτ αλλα στις κλησεις δειχνει τον αριθμο που με καλεσε,τι μπορει να φταιει? μηνυματα δεχομαι κανονικα.

Εγώ αγόρασα ένα ZTE V889M και έχω το ίδιο πρόβλημα, μόνο που εμένα δεν το βγάζει στις κλήσεις αλλά μου στέλνει ένα μήνυμα ότι με καλούσε πχ. ο 698χχχχχχχχχ ενώ ήμουν κατειλημμένος. Τη λίστα απόρριψης κλήσεων όσο και αν έψαξα, στο android 4 που έχει, δεν τη βρήκα. Εσύ έλυσες το πρόβλημά σου; Αν ναι, πώς;

Link to comment
Share on other sites

00359885783749 σημερα πρωι, ευτυχως δεν το ειχα ανοιξει ακομη γιατι συνηθως απαντω χωρις να δω το νουμερο!

 

pavlitakis1 τι εννοεις με το "Θα πάω τον άλλο μήνα όταν θα έχουν τελειώσει όλα."; Οτι θα σιγουρευθεις σχετικα με την πεθερα σου;:lol:

Link to comment
Share on other sites

pavlitakis1 τι εννοεις με το "Θα πάω τον άλλο μήνα όταν θα έχουν τελειώσει όλα."; Οτι θα σιγουρευθεις σχετικα με την πεθερα σου;:lol:

Εννοείται....

Λοιπόν παίζει κι άλλο νούμερο

+923424209263

2 χτυπήματα και κλείνει.

Link to comment
Share on other sites

οποτε...

 

Αν προλάβεις το τηλεφώνημα, το σηκώνεις και τους χρεώνεις κανονικότατα..

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Αυτη την φορα χτυπησε και σε εμενα βουλγαρικος αριθμος. Μισο δευτερολεπτο αναπαντητη. Η φαση ειναι οτι ειμαι Βουλγαρια και εχω και βουλγαρικο αριθμο και ψηνομαι να παρω τηλ να δω ποιος ειναι :p
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Αυτη την φορα χτυπησε και σε εμενα βουλγαρικος αριθμος. Μισο δευτερολεπτο αναπαντητη. Η φαση ειναι οτι ειμαι Βουλγαρια και εχω και βουλγαρικο αριθμο και ψηνομαι να παρω τηλ να δω ποιος ειναι :p

 

Πάρε πίσω και αν είναι για δουλειά στο ''Ελλάντα'' , να πεις ''Εγκώ ντεν μένει Ελλάντα, τέλει τίποτα άλλο από μένα?(πονηρο??)''

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Παιδία φαντάζομαι οτι δεν είναι αναγκαστικό να ενεργοποιησείς το sharing?

Λειτουργεί και σαν μια απλή σύνδεση internet φαντάζομαι?

Link to comment
Share on other sites

και εγώ σήμερα δέχτηκα αναπάντητη 12 το πρωί απο 00359988674068 . ήταν τόσο γρήγορη που δε μπόρεσα να το σηκώσω.

Γιατί όμως να θέλουν όμως απλά να μας χρεώσουν όπως χρεώνεται μια κλήση εξωτερικού??

Εγώ προσωπικά το κινητό μου το έχω μόνο σε πολύ κοντινούς και μου φαίνεται παράξενο ..

Αυτό έχει συμβεί μόνο σε χρήστες κοσμοτέ??

Link to comment
Share on other sites

και εγώ σήμερα δέχτηκα αναπάντητη 12 το πρωί απο 00359988674068 . ήταν τόσο γρήγορη που δε μπόρεσα να το σηκώσω.

Γιατί όμως να θέλουν όμως απλά να μας χρεώσουν όπως χρεώνεται μια κλήση εξωτερικού??

Εγώ προσωπικά το κινητό μου το έχω μόνο σε πολύ κοντινούς και μου φαίνεται παράξενο ..

Αυτό έχει συμβεί μόνο σε χρήστες κοσμοτέ??

 

Εχω σοκαριστεί κι εγώ, αλλά με την αντίδραση των ανθρώπων.

Όλοι, μα όλοι θέλουν (και παίρνουν πίσω) να μιλήσουν.

Χρειάζεται ανάλυση από ειδικούς.

Αγγίζονται ευαίσθητες πτυχές της ψυχής των ανθρώπων.

Link to comment
Share on other sites

6:36πμ το πρωί +359892011149 , δεν το σήκωσα γιατί κοιμόμουν.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

18:00 νταν με πήραν από το +359988218658 στο κινητό μου (Wind). Ούτε που πρόλαβε να ακουστεί, το είδα σαν αναπάντητη. Εννοείται ότι δεν παίρνω πίσω, απλά βάζω εδώ τον αριθμό...
LeEco Le Max 2 - AOSiP
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα 12:40, Βουλγαρία , +359886176997, σε Voda ,μισό χτύπημα , σας δίνω το νούμερο να πάρετε εσείς την έτσι ...

 

είχα και άλλα , αλλά τα έσβησα . Τώρα είδα το νήμα .

 

Edit : 22/12/13 ,11:12 , Βουλγαρία , 359882086203

Edited by mimo

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Με εχουν καλεσει 3 διαφορετικα κινητα εντος ολιγων ημερων , ενα 695......, και τα αλλα 2 6948468777 και 6948747230...Με το που το σηκωνω, κλεινουν χωρις να ακουγεται απολυτως τιποτα απτην αλλη γραμμη...Προσπαθω να τους καλεσω, αλλα δεν πραγματοποιει καν κληση, κλεινει κατευθειαν η γραμμη...Τους στελνω μηνυμα και μου βγαζει στο μηνυμα ''δεν εχει παραδοθει''...Μηπως ξερει καποιος τι γινεται??
Link to comment
Share on other sites

Με εχουν καλεσει 3 διαφορετικα κινητα εντος ολιγων ημερων , ενα 695......, και τα αλλα 2 6948468777 και 6948747230...Με το που το σηκωνω, κλεινουν χωρις να ακουγεται απολυτως τιποτα απτην αλλη γραμμη...Προσπαθω να τους καλεσω, αλλα δεν πραγματοποιει καν κληση, κλεινει κατευθειαν η γραμμη...Τους στελνω μηνυμα και μου βγαζει στο μηνυμα ''δεν εχει παραδοθει''...Μηπως ξερει καποιος τι γινεται??

 

Καλησπέρα φίλε μου.

Δες εδώ http://www.whocallsme.gr/el/master/lookup/6948468777 και εδώ http://www.whocallsme.gr/el/master/lookup/6948747230 διάβασε και τα σχόλια.

Link to comment
Share on other sites

To δίκτυο της cosmote είναι για τα μπάζα.Απλό.Που να δεις τι θα γίνει την πρωτοχρονιά, τα μισά θα φτάσουν μόνο.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία χανω μηνυματα, δηλαδή μου στέλνουν και δεν παραλαμβάνω. Τι να συμβαίνει;

 

Τι κινητό έχεις? Υπήρχε κάποιο θέμα με κάποιες συσκευές Android. Δοκίμασε την εφαρμογή ghostly sms.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε με αυτή την εφαρμογή. Έχω γνωστό που έχανε μηνύματα και έλυσε το πρόβλημα με αυτή την εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να σας πω κατι παρομοιο. Ενας συγκεκριμενος cosmote αριθμος οταν μου στελνει μηνυμα, μπορει να κανει να ερθει το μηνυμα και 1μηνα!!! Τι να συμβαινει? Cosmote εχω και εγω!
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλά Χριστούγεννα σε όλους! Μάλλον για χρόνια πολλά με καλούν και εμένα αυτές τις μέρες.

+359 88 570 4070

Και το αστείο είναι πως πριν μία εβδομάδα μου κλέψανε το ποδήλατο από το σπίτι και τρώγομαι να πάρω μήπως θέλουν λύτρα... :dash:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The title was changed to Πως θα ξεφορτωθώ το παρακάτω spam μήνυμα της Cosmote?
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...