Jump to content

[Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει. Σε ρωτανε χωρα στο billing address αλλα δεν το ελεγχουν.

Εντελως κουλο. Αφου το ζητανε θα επρεπε να το ελεγχνουν ή να μην το περιοριζουν καν.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators

Οι περισσότεροι έχετε ξεχάσει για ποιο λόγο υπάρχει το παρόν θέμα, οι εκτός θέματος συζητήσεις μεταφέρθηκαν και κλειδώθηκαν.

 

Ας σεβαστούμε όλοι τους κανόνες και ας επικεντρωθούμε αποκλειστικά στα του θέματος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Finally, it got shipped το γα***δι..... :)

 

Ωραίος. Εμένα ταξιδεύει ήδη για Ελλάδα αφού στο σπίτι της φίλης μου στη Γερμανία ήταν από το μεσημέρι. Τελικά πώς λύθηκε το πρόβλημα με την κάρτα;

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος. Εμένα ταξιδεύει ήδη για Ελλάδα αφού στο σπίτι της φίλης μου στη Γερμανία ήταν από το μεσημέρι. Τελικά πώς λύθηκε το πρόβλημα με την κάρτα;

 

Εστειλε ο γνωστός email όπου εξηγούσε την κατάσταση και ξανακάνανε την χρέωση στην κάρτα.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

τελικά το δικό μου απο Γερμανία ήταν false alarm!

το πακέτο το είδε η κυρά της οικογένειας αλλα τελικά ηταν ενα ταμπλετάκι που ειχε παραγγειλει ο πάτερ φαμίλιας!

οπότε αναμονή με ενα zte blade γιατί πουλησα και το galaxy s2 σημερα χαχαχα :p

 

η παραγγελία εγινε 5/12 σε γερμανικό Playstore και ειναι το 16gb.

 

εχει κάνει κάποιος παρόμοια ημερομηνία;

ευχαριστώ

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

τελικά το δικό μου απο Γερμανία ήταν false alarm!

το πακέτο το είδε η κυρά της οικογένειας αλλα τελικά ηταν ενα ταμπλετάκι που ειχε παραγγειλει ο πάτερ φαμίλιας!

οπότε αναμονή με ενα zte blade γιατί πουλησα και το galaxy s2 σημερα χαχαχα :p

 

η παραγγελία εγινε 5/12 σε γερμανικό Playstore και ειναι το 16gb.

 

εχει κάνει κάποιος παρόμοια ημερομηνία;

ευχαριστώ

 

πωπω φιλε!αδερφος εισαι,στον πονο :p

 

και γω με ενα blade τη ψιλοπαλευω..βεβαια ειμαι ο blade_ οποτε δεν εχω προβλημα :lol:

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Αντε βρε παιδιά πάρτε τα εργαλεία γιατί μας έχει φάει η μοναξιά.. Ούτε Μητσοτάκης στις 22/12/12 τέτοια πίκρα :p
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Έχω ένα θείο στις Ην. Πολιτείες και του έστειλα μήνυμα να το τσιμπήσει. Του έβγαλε βέβαια ότι είναι out of stock και ήθελα να ρωτήσω το εξής, πως θα γίνει να του έρθει ειδοποίηση ότι είναι διαθέσιμο για το πάρει; Πρέπει να κάνει account στο Google Store;

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει καποιος τροπος ειδοποιησης.

Μπορεις να του πεις να τσεκαρει καθημερινα αυτο

http://www.n4checker.com/#

ή να το τσεκαρεις εσυ και αν το δεις διαθεσιμο να τον ενημερωσεις. Παντως μην το περιμενεις συντομα....

Εγω εγκατελειψα την προσπαθεια.

Οπως ειπαν και τα παιδια πιο πανω....δεν θα τους κυνηγαω για να παρουν λεφτα.

Παω για Note 2.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Δεν έχω πρόβλημα να περιμένω, όποτε έρθει. Να ρωτήσω και κάτι άλλο, πρέπει να κάνει λογαριασμό στο Google Store για να κάνει αγορά; Ρωτάω, για να του πω αν είναι να γραφτεί τώρα για να γλυτώσουμε χρόνο την ώρα της αγοράς.

 

Το Note2 το έχω απορρίψει λόγω μεγέθους. Ήδη με το N4 κάνω μεγάλη υπέρβαση!

Edited by Antonis78
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το πάρω από ebay Αμερικής, θα έχω πρόβλημα με το τελωνείο;;

Τα στέλνουν με USPS αμερικάνικο ταχυδρομείο, μπορώ να βάλω κάποιο μήνυμα στον πωλητή για να μην περάσει τελωνείο;;

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Δεν έχω πρόβλημα να περιμένω, όποτε έρθει. Να ρωτήσω και κάτι άλλο, πρέπει να κάνει λογαριασμό στο Google Store για να κάνει αγορά; Ρωτάω, για να του πω αν είναι να γραφτεί τώρα για να γλυτώσουμε χρόνο την ώρα της αγοράς.

 

Το Note2 το έχω απορρίψει λόγω μεγέθους. Ήδη με το N4 κάνω μεγάλη υπέρβαση!

 

Για να εισαι ετοιμος πρεπει με ενα gmail να κανεις register στο google wattel και να βαλεις και την πιστωτικη εκει.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το πάρω από ebay Αμερικής, θα έχω πρόβλημα με το τελωνείο;;

Τα στέλνουν με USPS αμερικάνικο ταχυδρομείο, μπορώ να βάλω κάποιο μήνυμα στον πωλητή για να μην περάσει τελωνείο;;

 

Σε προηγούμενες σελίδες θα βρεις απαντήσεις. Η επιλογή που ελαχιστοποιεί τις πιθανότητες του τελωνείου είναι USPS.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

πωπω φιλε!αδερφος εισαι,στον πονο :p

 

και γω με ενα blade τη ψιλοπαλευω..βεβαια ειμαι ο blade_ οποτε δεν εχω προβλημα :lol:

 

 

:lol::lol::lol: karalrs Κινητό δεν υπάρχει ακόμα! :lol::lol:

 

με 4.0.4 και πετάει το άτιμο!

 

πάντως είναι παντού Out of stock! υπάρχει πουθενά γραμμένο πόσα έχουν πουληθεί;

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

πάντως είναι παντού Out of stock! υπάρχει πουθενά γραμμένο πόσα έχουν πουληθεί;

Αυτό είναι το μεγάλο ερώτημα των ημερών :p.... Να μάθουμε δηλαδή πόσες συσκευές έχουν πουληθεί. Εικάζω ότι δεν είναι και πολλές πάντως

Link to comment
Share on other sites

Dudes, μόλις έκανα ενα unboxing του κιτρινοπράσινου HTC 8X και σε καποιο σημείο εμφανίζω και το N4 για όποιον θέλει να το δει!

 

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια θα γινει ποτε διαθεσιμο η να παρω το galaxy nexus απο το πλαισιο που θα μου το φερουν αυριο αλλα αμα το παρω παιζει να το μετανιωσω για αυτο φοβαμαι τι να κανω τα φωτα σας παιδια βοηθεια:wacko:
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια θα γινει ποτε διαθεσιμο η να παρω το galaxy nexus απο το πλαισιο που θα μου το φερουν αυριο αλλα αμα το παρω παιζει να το μετανιωσω για αυτο φοβαμαι τι να κανω τα φωτα σας παιδια βοηθεια:wacko:

Σαν κάτοχος θα σου πω να περιμένεις.. Από την άλλη αν δεν αντέχεις και δεν έχεις υπομονή το Gnex μια χαρά τρέχει και είναι εξαιρετικό value 4 money :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως φιλε μου δεν μπορουσα να περιμενω αλλο και το χτυπησα εχθες το Gnex αο πλαισιο και προσπαθω να το χαρω οσο μπορω.

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα από ebay και είπα στον πωλητή να μην κολλήσει εξωτερικά την απόδειξη κι έχω κανά θέμα στο τελωνείο και μου λέει αυτός "A value must be declared on customs form which must match the insurance amount. I can send uninsured but then you will be responsible for any damage during shipping. Τί να κάνω;;; Να του πω να βάλει ένα μικρό ποσο;;
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Κατω απο 30 δολλαρια ( ή ευρω δεν θυμαμαι αλλα βαλε δολλαρια για σιγουρια αν ειναι απο αμερικη ). Κατω απο 30 δεν περνανε τελωνιο ( απ'όσο ξερω ). Google is your friend :D
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα από ebay και είπα στον πωλητή να μην κολλήσει εξωτερικά την απόδειξη κι έχω κανά θέμα στο τελωνείο και μου λέει αυτός "A value must be declared on customs form which must match the insurance amount. I can send uninsured but then you will be responsible for any damage during shipping. Τί να κάνω;;; Να του πω να βάλει ένα μικρό ποσο;;

 

Αν στο στείλει με USPS, όχι FedEx/ UPS, τότε να σου βάλει το full amount και gift.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...