Jump to content

ZTE V970


bilya63
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα, αλλά επειδή σπάνια κλείνω το κινητό, δε με έχει απασχολήσει και πολύ :p

 

Δοκίμασα backup με titanium, μετά reboot και restore. Έκτοτε μετά από reboot δείχνει να το κρατάει ως default κανονικά.

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Oσοι έχετε πρόβλημα με τα αρχεία που θέλετε να κατεβάσετε, ΜΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΊΤΕ download managers...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,μπορω να κανω ενοποιηση της μνημης χωρις να περασω καινουργια ρομ και αν ναι πρεπει να κανω backup τη ρομ ή τα αρχεια του συστηματος δεν χανονται με τη ενοποιηση?
Link to comment
Share on other sites

ΥΓ:εσεις που εχετε κανει αυτη τη διαδικασια που εγκαθιστονται οι εφαρμογες και τα updates τους και που απθηκευονται οι φωτογραφιες?

Οι εφαρμογές κανονικά.Οι φωτογραφίες ομως στην κάρτα μνήμης μόνο,για να τις αποθηκεύει στην εσωτερική δεν έχει επιλογή. Edited by spyrossss
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Έχοντας την 4.1 του bruno, όταν κάνω restart κάθε φορά εξαφανίζεται το swiftkey keyboard απο default και πρέπει να το ξανακάνω χειροκίνητα.

Είδα διάφορες αναφορές στο net και για άλλες συσκευές, το αντιμετωπίζει κανείς στο v970?

 

PS:Ευχαριστούμε για τα updated guides.

 

Aυτο μου συμβαινει και μενα με το swype

Link to comment
Share on other sites

12 εργάσιμες έκανε για μένα με Singapore post.

Με απλό ταχυδρομείο ίσως να αργεί πιο πολύ.

Εννοώ ότι το merimobiles καθυστερεί να στείλει τις παραγγελίες, μέχρι και μια βδομάδα.

ΥΓ:εσεις που εχετε κανει αυτη τη διαδικασια που εγκαθιστονται οι εφαρμογες και τα updates τους και που απθηκευονται οι φωτογραφιες?

οι εφαρμογές στην εσωτερική (αν θες πανε και στη κάρτα μνήμης, αλλά ποιος ο λόγος) και τα αρχεία σου στη κάρτα μνήμης

Link to comment
Share on other sites

οι εφαρμογές στην εσωτερική (αν θες πανε και στη κάρτα μνήμης, αλλά ποιος ο λόγος) και τα αρχεία σου στη κάρτα μνήμης

 

χωρις να κανω εννοποιση ο χωρος της εσωτερικης γεμισε αμεσως και ακομα και με link2sd αναγνωριζει ως sd την εσωτερικη του κινητου.Το χειροτερο ειναι οτι επειδη γεμισε η εσωτερικη sd δεν μπορεις να φωτογραφισεις ουτε να γινουν updates στις εφαρμογες.

Απορω που λετε οτι τα 2gb ειναι υπεραρκετα.:confused:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δούλευε άψογα πρίν το πάσχα που το είχα δοκιμάσει.Θα δοκιμάσω αυτό που έστειλες και θα σου πω !EDIT:Το δοκίμασα και τίποτα στο YGPS μου βγάζει αυτά (Status unavaiable)

http://i.imgur.com/rU63dFr.png

Καμία βοήθεια ?
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια! μου στειλανε τελικα το tracking number αλλα το βαζω και μου λεει 0 items found καμια ιδεα?? να περιμενω και να το δω παλι αυριο μηπως εχει κολλησει το συστημα τους ?
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια! μου στειλανε τελικα το tracking number αλλα το βαζω και μου λεει 0 items found καμια ιδεα?? να περιμενω και να το δω παλι αυριο μηπως εχει κολλησει το συστημα τους ?

 

ποτε σου στειλανε το tracking?

Link to comment
Share on other sites

χωρις να κανω εννοποιση ο χωρος της εσωτερικης γεμισε αμεσως και ακομα και με link2sd αναγνωριζει ως sd την εσωτερικη του κινητου.Το χειροτερο ειναι οτι επειδη γεμισε η εσωτερικη sd δεν μπορεις να φωτογραφισεις ουτε να γινουν updates στις εφαρμογες.

Απορω που λετε οτι τα 2gb ειναι υπεραρκετα.:confused:

Ποιος είπε κάτι τέτοιο; Κι εγώ μιλάω για εννοποίηση της μνήμης, όπου φυσικά χρησιμοποιείς εξωτερική κάρτα για τα αρχεία σου
Link to comment
Share on other sites

Σε κατασταση αναμονης με τα παντα κλειστα μονο οι δυο σιμ ανοιχτες και με τον φωτισμο στο ελαχιστο ποσο της % καταναλωνεται σε 1 ωρα?
Link to comment
Share on other sites

Σε κατασταση αναμονης με τα παντα κλειστα μονο οι δυο σιμ ανοιχτες και με τον φωτισμο στο ελαχιστο ποσο της % καταναλωνεται σε 1 ωρα?

Ούτε ένα .

Link to comment
Share on other sites

με την τελευταια ρομ του μπρουνο (V1.1R2MOD) το dual sim δουλευει κανονικα?

με τον ηχο τελικα τι γινεται?

 

Κανονικά δουλεύει.

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Παίδες πόσες ώρες βγάζετε με Wi-Fi on;

Σε μένα δεν κρατάει ούτε 1 μέρα είτε κάνω χρήση είτε όχι κατά την διάρκεια που είναι ανοιχτό.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται ενοποίηση της μνήμης όταν το κινητό έχει ακόμα εργοστασιακή ρομ & αν ναι πως;

 

Δες τον ανανεωμένο οδηγό απο το link της υπογραφής μου. Μπορείς να περάσεις μόνο την ενοποίηση χωρίς την αλλαγή rom

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Βγάζει μέρα άνετα με wifi, GPS, blutooth ανοιχτά όλη μέρα... Η μοναδική φορά που είχα πρόβλημα έβγαλε 12 ώρες μόνο ήταν όταν το είχα σε σημείο που δεν είχε σημα.. Την ρούφηξε την μπαταρία

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ποτε σου στειλανε το tracking?

εχθες μου το στειλανε το νουμερο ειναι αυτο RB170019718CN και νομιζω ειναι με china post σταλμενο...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, ειναι η τεταρτη μερα που εχω το v970m με εργοστασιακη ρομ και ενω τις 2 πρωτες μερες ολα καλα τωρα οταν κανω εγκατασταση απο το google play και παω να τις ανοιξω κρασαρουν και πρεπει να τις κανω απεγκατασταση και παλι εγκατασταση για να δουλεψουν. αυτο το κανει σιγουρα οταν εγκαταστησω 2 ή περισσοτερες εφαρμογες αλλα πολλες φορες και σε μεμονομενες.

εκανα επαναφορα σε εργοστασιακες ρυθμισεις-εκανα φορματ στη μνημη-αφαιρεσα το ρουτ και οτι συνδυασμο μπορειτε να φανταστειτε και παλι τα ιδια. υπαρχει καποιος που να μπορει να βοηθησει? ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

εχθες μου το στειλανε το νουμερο ειναι αυτο RB170019718CN και νομιζω ειναι με china post σταλμενο...

 

θα περιμενεις2-3 μερες ακομα να σου εμφανιστει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα που έχω το ZTE V9.

Μου έσπασε δυστυχώς η LCD και το πρόβλημα είναι ότι σε 2 μαγαζιά για επισκευές μου είπαν 80-90 € κόστος...

Γνωρίζει μήπως κάποιος κάτι οικονομικό σε επισκευή?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE V970

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...