Jump to content

ZTE V970


bilya63
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάλλον ήρθε η ώρα να αλλάξετε κινητό :lol:

Εγώ μάλλον θα δώσω στη κόρη το Lenovo S660 που έχω και θα πάω για άλλο και το V970 αν δεν βγει στην απόσυρση, θα το πάρει η γυναίκα καθώς το δικό της ΖΤΕ είναι υποδεέστερο (αλλά με καλύτερη μπαταρία)

 

Ελεγα να το αλλαζα με κανενα αλλο φθηνο μεχρι 4.5" οθονη γιατι εμενα παρουσιαζη το εξης. Οταν βαλω την φωτεινοτητα στο τερμα τοτε η οθονη στο πανω μερος και τερμα κατω σαν να τρεμοπαιζη ο φωτισμος αλλα δεν με πειραζη γιατι δεν το εχω στο 100% αλλα αρκετα λιγοτερο. Επισης τωρα με την 4.4 που εχω παραγγειλα ενα βραχιολακι smart το οποιο θελει android 4.3+ με bluetooth v4.Το τηλεφωνακι μς δυστυχως εχει v2.1 . Το περιμενω αμα ερθη και το δοκιμασω θα σας πω τι εγινε τελικα με την συμβατοτητα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@kostas123464 όσο αφορά την μπαταρία κατά μέσο όρο βγάζει άνετα 1 μέρα και 5 ώρες (αν εξαιρέσεις ότι με την τελευταία φόρτιση έβαγαλε 2 μέρες και 17 ώρες :D:ninja::blink:) με χρήση φυσιολογική. WiFi και 3G, κλήσεις κανά μισάωρο (το GSam Battery παρεπιπτόντως δεν μετράει τον χρόνο των εσερχόμενων κλήσεων) και φοράω την KitKat.

 

@ALXGS να σου πω την αλήθεια δεν το αλλάζω. 2 χρόνια τώρα έχει βγει σκυλί κι άκομα δεν μασάει πουθενά. Βέβαια δεν παίζω παιχνίδια κλπ για να πω ότι χρειάζομαι περισσότερη μνήμη ή επεξεργαστική ισχύ. 2-3 παιχνιδάκια ερωτήσεων έχω. Ίσως ο μόνος λόγος που μπορεί να πήγαινα σε κάτι άλλο να είναι η ταχύτητα σερφαρίσματος αλλό δεν με καίει και τόσο.

Sagem RC922 - Nokia 3330 - Siemens S25 - Nokia 6610 - Siemens SX1 - BenQ Siemens EF81 - Siemens SXG75 - Samsung Omnia I - ZTE V970 - Sony Xperia X10 - Vodafone 527 - Meizu M2 - Samsung Pocket Neo - Xiaomi Redmi Note 4 Global - Xiaomi MI Note 10 lite

Link to comment
Share on other sites

@kostas123464 όσο αφορά την μπαταρία κατά μέσο όρο βγάζει άνετα 1 μέρα και 5 ώρες (αν εξαιρέσεις ότι με την τελευταία φόρτιση έβαγαλε 2 μέρες και 17 ώρες :D:ninja::blink:) με χρήση φυσιολογική. WiFi και 3G, κλήσεις κανά μισάωρο (το GSam Battery παρεπιπτόντως δεν μετράει τον χρόνο των εσερχόμενων κλήσεων) και φοράω την KitKat.

 

@ALXGS να σου πω την αλήθεια δεν το αλλάζω. 2 χρόνια τώρα έχει βγει σκυλί κι άκομα δεν μασάει πουθενά. Βέβαια δεν παίζω παιχνίδια κλπ για να πω ότι χρειάζομαι περισσότερη μνήμη ή επεξεργαστική ισχύ. 2-3 παιχνιδάκια ερωτήσεων έχω. Ίσως ο μόνος λόγος που μπορεί να πήγαινα σε κάτι άλλο να είναι η ταχύτητα σερφαρίσματος αλλό δεν με καίει και τόσο.

 

Τι ενοης με την ταχυτητα σερφαρισματος? Εγω εχω τον dolphin browser και πεταη στο σερφαρισμα. Ισως παιζη ρολο και το εκαστοτε ιντερνετ λογικα. Και εμενα με φυσιολογικη χρηση βγαζη 18-20 ωρες με 30' τηλεφωνα, 2 ωρες wifi και 30'-40' data. Την φωτεινοτητα στο αυτοματο και το δικτυο παντα στο 3g. Αμα δεν ειχε το τρεμοπαιξημο με τον φωτεισμο θα ηταν τελειο.

Link to comment
Share on other sites

Λάθος διατύπωση.. χαχαχαχα :lol:

Εννοούσα από 3G να πάω σε κανά 4G - 4G+ , οπότε ταχύτητα σερφαρίσματος μέσω του παρόχου μου..

Sagem RC922 - Nokia 3330 - Siemens S25 - Nokia 6610 - Siemens SX1 - BenQ Siemens EF81 - Siemens SXG75 - Samsung Omnia I - ZTE V970 - Sony Xperia X10 - Vodafone 527 - Meizu M2 - Samsung Pocket Neo - Xiaomi Redmi Note 4 Global - Xiaomi MI Note 10 lite

Link to comment
Share on other sites

Λάθος διατύπωση.. χαχαχαχα :lol:

Εννοούσα από 3G να πάω σε κανά 4G - 4G+ , οπότε ταχύτητα σερφαρίσματος μέσω του παρόχου μου..

 

4G Μα δεν υποστηριζη το τηλεφωνο μας. Παντως με 3g wind εγω ειναι η του υψους η του βαθους αντιθετα με το wifi

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτό κι αυτός είναι ο μοναδικός λόγος που θα άλλαζα συσκυή, επειδή δεν υποστηρίζει 3G. ;)

Sagem RC922 - Nokia 3330 - Siemens S25 - Nokia 6610 - Siemens SX1 - BenQ Siemens EF81 - Siemens SXG75 - Samsung Omnia I - ZTE V970 - Sony Xperia X10 - Vodafone 527 - Meizu M2 - Samsung Pocket Neo - Xiaomi Redmi Note 4 Global - Xiaomi MI Note 10 lite

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εσκασε το βραχιολακι. Αυτο που πηρα http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_144676.html κοστησε 11,5ε μαζι με tracking number με nl post και ηρθε σε 16 μερες. Με android 4.4 δουλευη τελεια παρολο που το ZTE μας εχει bluetooth v2.1 ενω λεη οτι χρειαζεται v4. Η εφαρμογη που χρειαζεται λεγεται movnow plus. Το μονο που δεν μου δουλεψε αλλα δεν με νοιαζη και πολυ και δεν το εψαξα και παρα πολυ ειναι η ληψη φωτο.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σε όλους υπάρχει κάποιος τεχνικός να μου φτιάξει το ζτε ? Το πρόβλημα είναι λειτουργικό (κολλάει στο λογκο της ζτε) δοκίμασα τα πάντα μόνος μου αλλά δεν τα κατάφερα (Δεν το αναγνωρίζει ο υπολογιστής )

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους υπάρχει κάποιος τεχνικός να μου φτιάξει το ζτε ? Το πρόβλημα είναι λειτουργικό (κολλάει στο λογκο της ζτε) δοκίμασα τα πάντα μόνος μου αλλά δεν τα κατάφερα (Δεν το αναγνωρίζει ο υπολογιστής )

Ευχαριστώ

 

Αμα κρατησης πατημενο το πληκτρο της εντασης + μαζι με το κουμπι on/off μπαινη στο recovery?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα..

Το κινητάκι μάλλον παρέδωσε πνεύμα ξαφνικά. Δεν ανοίγει, δεν φορτίζει, δεν μπαίνει σε recovery mode αλλά αν το συνδέσω στον η/υ χωρίς μπαταρία ακούγεται ότι συνδέεται..

Καμιά ιδέα? (Πέτα το..:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:)

Sagem RC922 - Nokia 3330 - Siemens S25 - Nokia 6610 - Siemens SX1 - BenQ Siemens EF81 - Siemens SXG75 - Samsung Omnia I - ZTE V970 - Sony Xperia X10 - Vodafone 527 - Meizu M2 - Samsung Pocket Neo - Xiaomi Redmi Note 4 Global - Xiaomi MI Note 10 lite

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλησπέρα στο νήμα..

το κινητάκι το δουλεύω στο μαγαζί όπου δεν χρειαζόμαστε και πολλές δυνατότητες. Όμως μια εβδομάδα τώρα χάλασε η LCD του, ψάχνω στο aliexpress αλλά βρίσκω μόνο έναν όπου τη δίνει €40 και δεν αξίζει η αγορά.

 

Αν έχει κάποιος κάνα χαλασμένο V970m που δεν το χρειάζεται θα ήμουν ευγνώμων αν επικοινωνούσε να μου το δώσει..

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

We offer three kinds of service: GOOD - CHEAP - FAST. You can pick any two.

If it is GOOD and CHEAP it won't be FAST | If it is GOOD and FAST it won't be CHEAP | If it is FAST and CHEAP it won't be GOOD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Καλησπέρα στο νήμα..

το κινητάκι το δουλεύω στο μαγαζί όπου δεν χρειαζόμαστε και πολλές δυνατότητες. Όμως μια εβδομάδα τώρα χάλασε η LCD του, ψάχνω στο aliexpress αλλά βρίσκω μόνο έναν όπου τη δίνει €40 και δεν αξίζει η αγορά.

 

Αν έχει κάποιος κάνα χαλασμένο V970m που δεν το χρειάζεται θα ήμουν ευγνώμων αν επικοινωνούσε να μου το δώσει..

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Που είσαι φίλε μου ?

 

Στάλθηκε από το CUBOT_NOTE_S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE V970

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...