Jump to content

Google Nexus 10 (by Samsung)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην Ελβετία καινούριο κάνει 260 φράγκα (λιγό περισσότερα από 200€). :happy:

Ξέρει κανείς τιμές στην Γερμανία?

Θα είμαι σε μερικές μέρες...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις παρέλαβα το 16αρι τελικά..Φαίνεται γαμάτο απλά έχει αγγλικό φορτιστή.Να πάρω έναν οποιοδήποτε αντάπτορα?Ή θέλει συγκεκριμένο?
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα το 16αρι τελικά..Φαίνεται γαμάτο απλά έχει αγγλικό φορτιστή.Να πάρω έναν οποιοδήποτε αντάπτορα?Ή θέλει συγκεκριμένο?

οποιονδηποτε

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα το 16αρι τελικά..Φαίνεται γαμάτο απλά έχει αγγλικό φορτιστή.Να πάρω έναν οποιοδήποτε αντάπτορα?Ή θέλει συγκεκριμένο?

 

Τελικά απο που το πήρες αν επιτρέπεται γιατί με ενδιαφέρει και εμένα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!Υπάρχει κάποια ειδική έκδοση flash player?Σε προηγούμενες σελίδες βρήκα μια έκδοση dolphin που λειτουργεί το flash player αλλά με 4.4 όμως, στην τελευταία που έχουμε τώρα θα δουλέψει?

Γενικά τι κάνετε και βλέπετε τα video?Υπόψιν δεν είμαι root.

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!Υπάρχει κάποια ειδική έκδοση flash player?Σε προηγούμενες σελίδες βρήκα μια έκδοση dolphin που λειτουργεί το flash player αλλά με 4.4 όμως, στην τελευταία που έχουμε τώρα θα δουλέψει?

Γενικά τι κάνετε και βλέπετε τα video?Υπόψιν δεν είμαι root.

 

Δουλεύει και με 4.4.2.Άμα θες flash κατέβασε dolphin με το patch.video γενικά στο ίντερνετ παίζουν όλοι.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κατεβάσω τη συγκεκριμένη έκδοση που έχει ειπωθεί εδώ μέσα? Με το dolphin είμαι τώρα και δε βλέπω τίποτα. Ποιο patch.video είναι αυτό?

Και αν ζητήσει αναβάθμιση τι κάνουμε?

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κατεβάσω τη συγκεκριμένη έκδοση που έχει ειπωθεί εδώ μέσα? Με το dolphin είμαι τώρα και δε βλέπω τίποτα. Ποιο patch.video είναι αυτό?

Και αν ζητήσει αναβάθμιση τι κάνουμε?

 

http://www.cultofandroid.com/49840/install-flash-player-android-4-4-kitkat/

Link to comment
Share on other sites

η εγγυηση καλυπτει συσκευη με ρουτ?

σκεφτομαι να το στειλω στο σερβις γιατι αρκετες φορες οταν μενει πολλες ωρες σε sleep mode, δεν ανοιγει με το power αλλα θελει κανονικο boot (10 δευτερολεπτα πατημα το power κουμπι)...

Edited by razkal
Link to comment
Share on other sites

η εγγυηση καλυπτει συσκευη με ρουτ?

σκεφτομαι να το στειλω στο σερβις γιατι αρκετες φορες οταν μενει πολλες ωρες σε sleep mode, δεν ανοιγει με το power αλλα θελει κανονικο boot (10 δευτερολεπτα πατημα το power κουμπι)...

Κανονικά όχι δε σε καλύπτει, οπότε βγάλε το root και στείλε το :)

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Εχω αγορασει ενα μεταχειρισμενο νεξους του οποιο εληξε η εγγυηση του ενος χρονου που εγραφε η αποδειξη.

Στην ελλαδα εχουν ενα χρονο η 2?

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως ναι, αλλά μη κάνεις θα έλεγα factory reset. Στο nexus toolkit έχει επιλογή για unroot ώστε να μη χάσεις και τις ρυθμίσεις σου.

 

Και επίσης μέσα από το ίδιο πρόγραμμα κλείδωσε και τον bootloader.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως ναι, αλλά μη κάνεις θα έλεγα factory reset. Στο nexus toolkit έχει επιλογή για unroot ώστε να μη χάσεις και τις ρυθμίσεις σου.

 

Και επίσης μέσα από το ίδιο πρόγραμμα κλείδωσε και τον bootloader.

 

Τον bootloader δεν τον έχω ξεκλειδώσει, είχα κάνει μια πατέντα με το NRT και είχα κάνει μόνο ρουτ.

Link to comment
Share on other sites

η εγγυηση καλυπτει συσκευη με ρουτ?

σκεφτομαι να το στειλω στο σερβις γιατι αρκετες φορες οταν μενει πολλες ωρες σε sleep mode, δεν ανοιγει με το power αλλα θελει κανονικο boot (10 δευτερολεπτα πατημα το power κουμπι)...

 

Εγώ έχω προσέξει ότι αν το αφήσω σε deep sleep πολύ ώρα, μετά πατώντας το κουμπί αργεί να ανταποκριθεί πολύ η οθόνη.στρώνει μόνο με επανεκκίνηση.Αυτό σου κάνει και εσένα?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω προσέξει ότι αν το αφήσω σε deep sleep πολύ ώρα, μετά πατώντας το κουμπί αργεί να ανταποκριθεί πολύ η οθόνη.στρώνει μόνο με επανεκκίνηση.Αυτό σου κάνει και εσένα?

 

Ναι, και αυτό. Μου το έκανε πριν λίγο πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, και αυτό. Μου το έκανε πριν λίγο πάλι...

 

Περίεργο ρε ****το..Εγώ του έχω κάνει clean install 4.4.2 πρόσφατα κιόλας.Έχεις διαβάσει τίποτα σε xda?

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο ρε ****το..Εγώ του έχω κάνει clean install 4.4.2 πρόσφατα κιόλας.Έχεις διαβάσει τίποτα σε xda?

Παιδιά, μήπως είναι κάποιο app? διότι το έχω μέρες σε standby (διότι δεν το λειτουργώ και πολύ) αλλά δε μου συμβαίνει αυτό που γράφετε. Το μόνο περίεργο είναι πως μια φορά το είδα να εμφανίζει στην οθόνη το logo του Nexus για 2 δευτερόλεπτα και μετά περίμενε στην οθόνη να βάλω το pattern. Σαν να έκανε restart αλλά δεν είχε κάνει διότι στο status είδα πως ήταν ώρες ανοιχτό.

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μήπως είναι κάποιο app? διότι το έχω μέρες σε standby (διότι δεν το λειτουργώ και πολύ) αλλά δε μου συμβαίνει αυτό που γράφετε. Το μόνο περίεργο είναι πως μια φορά το είδα να εμφανίζει στην οθόνη το logo του Nexus για 2 δευτερόλεπτα και μετά περίμενε στην οθόνη να βάλω το pattern. Σαν να έκανε restart αλλά δεν είχε κάνει διότι στο status είδα πως ήταν ώρες ανοιχτό.

 

Εμένα δεν το κάνει συνέχεια.ώρες ώρες τρώει αυτό το σκαλωμα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 10 (by Samsung)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...